Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení na pohár do Boskovic!
skslezska · · Tisknout

Ve středu 24.09.2008 v 16:30 h hraje Baníček pohárový mač v Boskovicích. Jede se ze Svinova v 12:10 h EC vlakem do Třebové a pak osobákama do Boskovic. Zpět se jede obdobně.

 

SMĚR OSTRAVA - BOSKOVICE

Třinec 10:58 (EC 144 Praha hl. n.);

Těšín 11:12;

Havířov 11:30;

O-Vítkovice 11:44;

O-Svinov příj. 11:52

Bohumín11:34 (Sp 1604);

Ostrava hl. n. 11:44;

O-Svinov příj. 11:50 (vlak z Bohumína se připojí na konec EC 144);

O-Svinov odj. 12:10;

Hranice n/M 12:36;

Olomouc hl. n. 13:07;

Zábřeh n/M 13:39;

Č. Třebová příj. 14:06 (přestup na osobák do Letovic);

Č. Třebová odj. 14:15;

Letovice příj. 14:56 (přestup na osobák směr Brno);

Letovice odj. 15:02;

Skalice n/S příj. 15:02 (přestup na osobák do Boskovic);

Skalice n/S odj. 15:21;

Boskovice 15:21.

 

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54
O-Svinov 12:02.
 
Fans z Karviné mají do Bohumína následující přípoj:
Karviná hl. n. 10:57;
Dětmarovice 11:04;
Bohumín 11:12.
 
Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 9:53;
Frýdlant n/O 10:15;
FM-Lipina 10:32;
Vratimov 10:50;
O-Kunčice 10:54;
O-střed 11:00;
Ostrava-Stodolní 11:03;
Ostrava hl. n. 11:06.
 
Fans ze Studénky a Suchdolu jedou na EC do Hranic n/M (nádražka s Radegastem!):
Jistebník 10:52;
Studénka 10:58;
Suchdol n/O 11:08;
Hranice n/M 11:26 (přestup na EC vlak do Prahy).
 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Štramberk 9:58;
Kopřivnice 10:02;
Kopřivnice zast. 10:04;
Příbor 10:09;
Studénka 10:26.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Bílovec 10:35;
Studénka město 10:46;
Studénka 10:48.
 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Fulnek 10:30;
Suchdol n/O 10:35.
 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
N. Jičín 10:28;
Suchdol n/O 10:42.
 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Budišov n/B 9:32;
Vítkov 10:00;
Jakubčovice 10:21;
Odry 10:29;
Suchdol n/O 10:43.
 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.

 

 


SMĚR BOSKOVICE - OSTRAVA

Boskovice 19:03

Skalice n/S příj. 19:10 (přestup na rychlík směr Praha)

Skalice n/S odj. 19:19

Č. Třebová příj. 19:56 (přestup na IC vlak směr Těšín)

Č. Třebová odj. 19:59;

Zábřeh n/M 20:22;

Olomouc hl. n. 20:54;

Hranice n/M 21:24;

Suchdol n/O 21:39;

Studénka 21:48;

O-Svinov 21:59;

Ostrava hl. n. 22:08;

Bohumín 22:19;

Karviná 22:33;

Těšín 22:50.

 

Fans do Havířova jedou ze Svinova následujícím osobákem:

O-Svinov 22:20

O-Vítkovice 22:26;

O-Kunčice 22:31;

Havířov 22:44.

 

Fans do FM-Lipiny mají z Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:

Ostrava hl. n. 22:18

O-Kunčice 22:33;

Lipina 22:51

FM-Lipina 22:55.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist