Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení do Teplic!!!
skslezska · · Tisknout

Před domácím pohárovým utkáním se Spartakem Moskva hraje 6. ligové kolo Baníček v neděli 14. 09. 2008 od 17h v Teplicích!!! Končně se nehraje v pondělí a není to v televizi Jede se ze Svinova v 6:04h IC vlakem do Kolína, kde se přesedá na rychlík do Ústí nad Labem kde se přesedá na osobák do Teplic. Zpět se jede přímým rychlíkem do Ostravy. Dva vagóny pro fans FCB budou do do Teplic i z Teplic za lokomotivou.

 

SMĚR OSTRAVA – TEPLICE

Třinec 5:05 (IC 580 směr Praha hl. n.);

Těšín 5:17;

Karviná hl. n. 5:33;

Bohumín 5:45;

Ostrava hl. n. 5:56

Ostrava-Svinov 6:04;

Studénka 6:15;

Suchdol n/O 6:23;

Hranice n/M 6:36;

Lipník n/B 6:18 (fans z Lipníku jedou osobákem do Hranic);

Olomouc hl. n. 7:07;

Zábřeh n/M 7:39;

Kolín 9:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 9:15;

Ústí n/L západ 11:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 12:00;

Teplice 12:17.

 

Fans z Havířova mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:

Havířov 5:08;

Ostrava-Kunčice 5:22;

Ostrava-Vítkovice 5:27;

Ostrava-Svinov 5:33.

 

Fans z Opavska mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:

Opava východ 5:28;

Štítina 5:37;

Háj ve Slezsku 5:45;

Děhylov 5:52;

O-Svinov 5:59.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:

Frenštát p/R 4:23;

Frýdlant n/O 4:45;

FM-Lipina 5:00;

Lipina 5:05;

Paskov 5:12;

Vratimov 5:17;

Ostrava-Kunčice 5:23;

Ostrava střed 5:29;

Ostrava Stodolní 5:32;

Ostrava hl. n. 5:35.

 

Fans z Kopřivnicka mají do Studénky nepřípoj následujícím osobákem:

Štramberk 4:00;

Kopřivnice 4:04

Kopřivnice zast. 4:05;

Příbor 4:10;

Studénka 4:26.

 

Fans z Vítkovska mají do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:

Budišov n/B 4:35

Vítkov 4:58;

Jakubčovice n/O 5:18;

Odry 5:28;

Suchdol n/O 5:42.

 

Fans z Valašska mají do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:

Vsetín 5:09;

ValMez 5:52;

Hranice n/M 6:23.

 

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ DO TEPLIC:

Těšín 7:28;

Havířov 7:46;

O-Kunčice 7:57;

O-Vítkovice 8:02;

Studénka 8:15;

Suchdol n/O 8:23;

Hranice n/M 8:36;

Olomouc hl. n. 9:07;

Zábřeh n/M 9:39;

Kolín 11:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 11:15;

Ústí n/L západ 13:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 14:00;

Teplice 14:17.

 

Karviná hl. n. 9:20;

Bohumín 9:50;

Ostrava hl. n. 10:01;

Ostrava-Svinov 10:10;

Hranice n/M 10:36;

Olomouc hl. n. 11:07;

Zábřeh n/M 11:39;

Kolín 13:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 13:15;

Ústí n/L západ 15:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 16:00;

Teplice 16:17.

 

 

 

SMĚR TEPLICE - OSTRAVA
Teplice 20:50;
Praha hl. n. 22:45;
Olomouc hl. n. 3:09
Hranice n/M 3:43;
Suchdol n/O 3:57;
Studénka 4:06
Ostrava-Svinov 4:18;
Ostrava hl. n. 4:27;
Bohumín 4:38;
Karviná hl.n. 4:50;
Č. Těšín 5:07;
Třinec 5:19;
Jablunkov-Návsí 5:33;
Čadca 6:00.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:45;
Děhylov 4:50;
Háj ve Slezsku 5:01
Štítina 5:10;
Opava východ  5:19.

 

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:43;
Ostrava-Vítkovice 4:49;
Ostrava-Kunčice 4:54;
Havířov 5:07.

 

Fans do Lipinska mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 4:48;
Ostrava Stodolní 4:51
Ostrava střed 4:54;
Ostrava-Kunčice 5:00;
Vratimov 5:04;
Paskov  5:13;
Lipina 5:20;
Frýdek-Místek 5:24;
Frýdlant n/O 5:43;
Frenštát p/R 6:11.

 

Fans do Kopřivnice a Štramberka mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:10;
Příbor 4:26;
Kopřivnice zast. 4:31;
Kopřivnice 4:33;
Štramberk 4:39;
Ženklava 4:44;
Veřovice 4:53.

 

Fans na Vítkovsko mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 5:13;
Odry 5:27;
Jakubčovice n/O 5:34;
Vítkov 5:59;
Budišov n/B 6:22.

 

Fans do Fulneku mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:18;
Hl. Životice místní nádr. 4:24;
Fulnek 4:31.

 

Fans do Nového Jičína mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:17;
Nový Jičín 4:32.

 

Fans do Bílovce mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:49;
Bílovec 4:59.

 

Fans na Valašsko mají z Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Hranice n/M 5:00;
Val. Meziříčí 5:31;
Vsetín 5:56.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist