Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení do Havířova-Suché a zpět na Bazaly na Slavii!
skslezska · 1 Komentářů · 53384 Přečteno · Tisknout
Jak jste se dočetli již níže, v neděli 9.3.2008 od 14:30 h by se mělo hrát Havířově-Prostřední Suché odložené utkání 14. kola divize E mezi MFK Havířov - FCB U21. Takže i tato neděle může být celá ala FCB. Po utkání s MFK Havířov se dá v pohodě dojet do Ostravy a dále se přiosvěžit před důležitým mačem se Slavií.
Na mač do Havířova-Prostřední Suché se jede vlakem ze Svinova v 13:20h na zast. Havířov-Suchá (hřiště je asi 400 m od zastávky podjezdem pod tratí). Kdo pojede z centra, jede ze Stodolní zrychlený osobák v 12:36h. Fans z Karviné jedou do Prostřední Suché autobusem v 13:41h. Zpět se jede v 17:03h s přestupen v O-Kunčicích a v centru na Stodolní jsme 17:32h (času dost, ještě před Slavií polknout nějaké to pivko...). Nebo kdo dá v Suché po zápase nějaké to pivko, jede mu v 17:57h přímý zrychlený osobák na Stodolní (příjezd v 18:22h).

O-SVINOV – HAVÍŘOV-SUCHÁ
Opava východ 12:33;
Štítina 12:42;
Háj ve Slezsku 12:50;
Děhylov 12:57;
O-Třebovice 13:02;
O-Svinov 13:20;
O-Vítkovice 13:27;
O-Kunčice 13:32;
O-Bartovice 13:37;
Šenov 13:40;
Havířov 13:47;
Havířov-Suchá 13:51.

Fans od Studénky se dostanou na osobák do Svinova následujícím rychlíkem:
Přerov 12:26;
Lipník n/B 12:15 (fans z Lipníku jedou rychlíkem do Hranic);
Hranice n/M 12:44;
Suchdol n/O 12:57;
Studénka 13:06;
O-Svinov 13:16.

Fans z Lipinska se dostanou na osobák do O-Kunčic nasledujícím osobákem:
Frýdlant n/O 12:45;
FM-Lipina 13:02;
Lískovec ala Lipina 13:07;
Paskov 13:15;
Vratimov 13:20;
O-Kunčice 13:23.

TĚŠÍN – HAVÍŘOV-SUCHÁ
Těšín 13:42;
Chotěbuz 13:46;
Albrechtice 13:54;
Horní Suchá 13:57;
Havířov-Suchá 13:59.

OSTRAVA-STODOLNÍ – HAVÍŘOV-SUCHÁ
Ostrava hl. n. 12:33;
Ostrava-Stodolní 12:36;
Ostrava střed 12:38;
Havířov 12:53;
Havířov-Suchá 12:57.

Fans z Bohumína mají přípoj do Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Bohumín 12:18;
Ostrav hl. n. 12:26.

KARVINÁ – HAVÍŘOV-SUCHÁ
Karviná, stadión házené 13:39 (BUS směr Havířov-Podlesí);
Karviná, mototechna 13:41;
Karviná, Prior 13:43;
Havířov-Prostřední Suchá 14:03.

HAVÍŘOV-SUCHÁ – OSTRAVA-STODOLNÍ
Havířov-Suchá 17:03;
Havířov17:08;
O-Kunčice příj. 17:21 (přestup na osobák směr Ostrava hl. n.);
O-Kunčice odj. 17:23;
Ostrava-Stodolní 17:32.

Havířov-Suchá 17:57;
Havířov 18:04;
Ostrava-Stodolní 18:22.
Komentáře
janeck , 08.03.2008 22:04:16
Jinak za Haviřov hraje Peter Drozd [url]http://www.mfkhavirov.unas.cz/article.php?id=135 [/url]
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist