Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník info
Ultras - podzim 2006
rosfcb · 3 Komentářů · 9462 Přečteno · Tisknout

Liga :

FCB - SKS : Na první zápas sezóny jsme se připravili jak se sluší a patří . Na úvod zapasu se na S-kách objevuje 6 plachet na níž sou vyobrazeny číslice 1922 a mezi nimi ni mi ručičkové hodiny s časem 19 : 22 . Potom sou vytaženy módní trika a náš novy dres a nápis moderna nebo kýč ?! Dále oranžové balónky s transparentem Baníček nejmodernější u nás + zvracející smile a znak Kappy . hned poté zvednuty modré a bílé kartony a zpěv barvy nám neseberete . Ještě použity vlajky na tyčích a odpáleno 20 bengalů a 10 hroším . Kvalitní support po dobu celého zápasu .

FCSL - FCB : choreo nevpuštěno stejně tak ani vlajky . Support byl tak velmi nevýrazný takže snad jeden z nejhorších matchu . Do tohoto divného města se vypravilo 130 Chacharu .

FCB- SKSO : Na toto utkání se dostavilo okolo 4500 Chacharů ale předvedli druhý nejlepší doping hned po Boleslavi ( nechápu čím nás je míň tím je lepší doping smiley) . V prvním poločase vytahujeme plachtu na které je nekreslena pozvánka pro Chachary na zápas s GieKSou . Za chvíli je vytažena další plachta s nakresleným bojovníkem po stranách modrobílé pruhy k tomu na předním plotě nápis zrození k boji a na horním plotě vlajka Ultramaniacs prosvětlena 6 Hirošimami . Na druhý poločas je na sektorech S připraveno poslední choreo kdy na bočních sektorech a jsou roztaženy sektorovky : KING a BANÍK a uprostřed ( S2 ) plachta s Slezskou orlicí a nápisem SK Slezská . Potom mají představení v kotli nové vlajky na tyčích ( 120 kusů ) a k tomu je odpáleno 50 stroboskopů r11; no dává to velmi narasový efekt a celý stadion tomu tleská r11; co dodat . Na závěr už jen pyroshow v podaní žluťáků za sektorem a bengálu na P1 a v sektoru .

1.FCS - FCB : Na pondělní zápas se do Uherského Hradiště sjelo na 450 Chacharů a po celý zápas předvádějí fantastický support ten ještě dokreslují choreem fandíme našim kdy je sektor rozdělen na třetiny a v jedné je nápis v další modré balónky a ve vrchní bílé krepáky někdy ke konci ještě odpáleny stroboskopy .

FCB - SKK : obyčejné domácí utkání které sleduje okolo 6500 diváků a vidí gólovou smrš´t do sítě Kladna . V kotlu se objevuje plachta Mentalita Baník a kolem ní do modrobílé kartony do šachovnice a k tomu všemu ještě po stranách les vlajek na tyčích . S pyra odpáleno 16 tří metrových gejzírů a asi 20 červených ohňů .

Brno - FCB : Do brna se sjelo na 600 Chacharů a Chacharek , kteří předvedli na úvod předvedli modrobílé krepáky do niž byla roztažena replika nástěnné vlaječky FCB . Na úvod druhého poločasu byla předvedena kartoniada která měla vytvořit modré písmena FCB a bílém podkladu , ale bohužel díky vymontovaným sedačkám se to moc nepovedlo , ale zas tak špatné to nebylo . V průběhu druhého poločasu se podle mě ukazuje naše nejpovedenější choreo kdy se vytahuje plachta 4*4 metry na které sou hornické kladiva a po stranách sektoru nápisy tradice zůstává zbylý prostor vyplňují modré kartony . Na konec zápasu se zvedajíbílé papíry , které nějak přebyly . Po celý zápas hoří v sektoru žluté ohně . Co k supportu ? no jednu chvíli byl dobrý jednu zase docela hrozný . Tak nevím no .

FCB - PLZ : Na tomto zápase byla předvedena kartoniada v sektoru a to tak že půlka sektoru držela bílý kartón s modrým pruhem a druhá půlka kartón v obrácených barvách ktomu ještě byl sestavený nápis BANÍK . Na konec zápasu byla předvedena ještě jedna choreo akce a to když bylo vytaženo 5 velkých obručových vlajek s nápisem BANÍK a za každým písmenem byl pruh buď s modrých balónku nebo bílých kartónu a ještě odpáleny na P1 a na boku V1 race a v průběhu zápasu ještě zapáleny žluté ohně ( 10 ) . Podpora průměrná .

Most - FCB : Chacharů přijelo do stovky choreo či jakákoliv ultra jiná ultra akce od nás žádná k tomu ještě slabý doping = velmi nudný zápas !

FCB - FKMP : Na toto utkání je vytaženo choreo skládající se z Dvou velkých plachet s obrazy Těžní veže na jedné a na druhé s podobiznou Ivana Horníka mezi nimi ještě plachta s logy : NOVY , PRIMY , BLESKU a SPORTU a nad tím vším ještě nápis nerýpejte do horníků . Potom opáleno 20 rací a ke konci ještě nějaké hybridní fontány nebo co to bylo .

ACS - FCB : Prvním choreem byl znak FCB na plachtě 10*10 metrů v němž byla zakreslena mapa Prahy se znak ACS , SKS , FCBP , FCVŽ , kolem rozprostřeny modrobílé igelity a na balkóně menší plachta s podobiznou ČR a na ní nápis : ŽIJETE V NAŠÍ ZEMI !!! . Dalším choreem byl filmový pás se šesti okýnky + jeden pak semostatně na téma jak přilákat co nejvíc lidí do Toyota arény . Poslední akcí byla modrobílá plachta s tepovou frekvencí a balkóně a na dolním ochozu bíle srdce s kartonu ohraničené modrým igelitem .Ještě byl na balkóně nápis : FANDI BANÍKU - PŘEŽIJEŠ ! Pyro bylo zakázano .

FCB - Zlín : Na tento domácí zápas bylo přichystáno choreo které kritizovalo reklamní slogan který vedení FCB přidalo k prodeji nových modro oranžových náramků náramků .
Uprostřed sektoru byl na plachtě znázorněn již zmiňovaný náramek , který byl ale ovšem přeškrtnutý . Kolem plachty byly rozmístěny modro-oranžové balónky , ktomu s vrchního plotu svěšena plachta s oním textem ( VĚŘÍTE BANÍKU ???? UKAŽTE ŽE STE BANÍKOVCM NA KAŽDÉM KROKU + zvracející smailíci a nápis byl taky přeškrknuty.
Dole pak nápis : VĚRNOST TRADIČNÍM BATVÁM NENAHRADÍ ŽÁDNÝ SILIKONOVÝ SHIT !!! . Na konec zapasu sou rozdány flagy na kiach a knim je roztažena sektorovka a na plotě odpáleno asi třicet fontán . V průběhu zápasu ještě zažehnuty žluté ohně. Support byl tak asi průměrný akorát mě sralo že vedla co do hlasitosti černá svině .

FKJ - FCB : asi 77 Chacharů předvedlo dostačující support a nepřevedli žádné choreo .

FCB r11; FKMB : V odporném počasí se na našem svatostánku schází 1808 fans kteří celý zápas fandí nejlépe v této sezóně i když sou promočení až na kost . V prvním poločase sou v kotli předvedeny dvě plachty : na jedné je namalován hnusný fans v oranžovém dresu a se šalou v samých barvách a na druhé hrdý Chachar s modrobílou šálou , v pozadí nápis važ si těch barev , cti historii svého klubu !!!!! Na začátek druhé půle je na S r11; kach připraveno choreo složené s sektorovky Baník na S1 s papírové sektorovky GieKSy a na S2 vytvořená 10 ze 132 rací to vše jako oslava desetiletého výročí s GKS . Potom ještě odpáleno po bocích S2 deset hirošim . Po zápase uklízíme sektorovky a je to velmi nepříjemný pocit když se na vás najednou vylije asi 4 studené vody smiley.

ČB - FCB : do Budějovic se dopravuje 137 Chacharů za velmi nehezkého počasí . V sektoru předvádějí transparenty : PURPUROVÉ DYNAMO, ORANŽOVÝ BANÍK , NEPŘIJATELNÉ !

FCB - FKT : Na tomto zápase se schází průměrná domácí návštěva čemuž odpovídá i průměrný doping . V sektoru předvádíme igelitovou plachtu s nápisy FCB a kelem ní ještě rozmístěné vlajky a nad ní ještě zapálené stroboskopy r11; pěkné . Na start druhého poločasu máme připraven před středovými ochozy 60 metrový transparent : ŽÁDÁME VEDENÍ ABY CTILO MODROBÍLOU HISTORII NAŠEHO KLUBU !!! který byl prosvětlen malými žluťochy . Pak ještě v kotlu odpalujeme po 5 bílých a modrých kvalitních dýmovnicích .

FCB - FCSL : Na Liberec je připraveno pouze jedno ale zato velmi pěkné choreo přes S r11; ka . Na S2 byla černá plachta se znakem FCB kolem kterého obíhaly planety sluneční soustavy a nápis : VŠE SE TOČÍ KOLEM NÁS !!! Na S1 a S3 byly igelity modrobílé ve svislých pruzích . Jelikož plachty byly jen po sloupy tak nad nimi byly rozdány bílé kartony a uplně nad sektory zapáleny žluté ohně . V průběhu zápasu odpáleno docela dost pyra ( fontány , hirošiny a bengály ) . Celou dobu visí v kotlu nápis : AKCE KOTLE ! ZA ORANŽOVÉ ŠÁLY NÁLEPKY ZDARMA .

SKS - FCB : Do matičky měst dorazilo zhruba 350 Chacharů a předvedli celozápasový vytrvalý support . Naše choreo spočívalo v tom že byla roztažena plachta na níž byla znázorněny Hradčany a zpoza nich vystupující vystupující komíny a těžní věže a k tomu nápis NELZE TO ZASTAVIT ! Zbytek sektoru vyplněn bílými igelity a na konec odpáleno pár žlutých ohňů .

Pohár ČMFS:

Hlučín : Velmi mnoho baníkovců se vydalo do nedalekého Hlučína když se jich pak velká část schovala pod tribunu před deštěm. Supportu se věnujeme my za branou ale určitě to nějak kvalitní to nebylo . Objevuje se nápis Baníček na lepence dva stroboskopy , pár konfet a někteří se baví házením vajec na malého synka co podával balony .

Jakubčovice : Na Fulneku kde se zápas odehrál dorazilo na 600 baníkovců s výhružkou že je zápas vyprodán a že se dovnitř nedostanou , ale realita byla jiná takže se nakonec dostali dovnitř všichni .

Zlín : Ve městě obuvi se schází asi 270 fanr17;s FCB a fandí až po obdržené brance , ale jejich snaha není odměněna ani vyrovnávacím gólem a tak pouť FCB pohárem ČMFS končí .

Přátelsky :

GKS - FCB : Do Katowic vyjíždí busy a auty zhruba 500 Chacharů na družební zápas . Celý stadion je ovlajkován flagami FCB a GKS na střídačku . Byla vytažena plachta ze znaky FCB , GKS a nad nimi znak Slezska . Ještě byl na plachtě nás vládci Slezska v obou jazycích . Dále vytažena plachta s narozeninovým dortem a kolem něj kartony s číslicí deset . Pak ještě vytahujeme transparent gratulujeme kterým přejeme Pavlu Bestovi k narozeninám k tomu ještě vlajky na tyčích . Na prázdné tribuně za bránou byly roztaženy sektorovky : KING a BANÍK , a ke konci zápasu bylo před nimi odpáleno 10 žlutých ohňů .

O pohár města Ostravy :

Průměrný až podprůměrný support provázel celý turnaj hráče FCB vyjímkou bylo jen semifinále s Jabloncem . Po cele dva dny visel transparent CHCEME MODROBÍLÝ BANÍK ! a v neděli byly vyvěšena flaga Cosa Nostra .

Shrnutí

Support :chtěl bych se u něj zastait bo jak už napsal Paul opravdu to není to co dříve . Když se nedaří tak většina lidí je zticha a jen sou slyšet jejich nadávky místo toho aby svůj klub podpořili když si to nejvíce potřebuje místo toho jste jen schopní řvát akorát sudí co ty kurvo , nebo zahoď praporek . Chtěl bych jednou slyšet tyky takové hromové Baníček je modrobílý !!! a ne jen urážky na rozhodčí ! Asi se to většině lidí nebude líbit ale mě to tak přijde !!!!

Pyro : na každém domácím zápase minimálně dva druhy a to ne zrovna v nejmenších měřítcích . ( Boleslav 132 rací , zápas s Olomoucí )

Vlajky : i v tomto ohledu si troufám tvrdit že jsme nejlepší . Cosa Nostra , CH Z B , Chachar Boys , Baníček nejlepší u nás popřípadě Utramaniacs jsou toho důkazem .

Výjezdy : taky n nich se ukazujeme v docela solidních počtech pod stovku náš počet klesl jen jednou a to v Mostě naopak za nejlepší lze považovat výjezd na Spartu 1500 chacharů .

Nálepky : jednoznačně se můžeme označit za nálepkové krále , jsou po celé ČR a taky i v zahraničí :-) .

Celkem : opět vládci ultras ligy , čtyři velká chorea + na každém domácím zápase vždy nějaké choreo v sektoru . Na výjezdech jsme kromě Mostu a Jablonce a v Liberci(kde nám nebylo povoleno vnést cokoli na stadion)předvedli taky všude . Výjezdy sem měli taky slušné akorát trochu mrzí početnost domácího sektoru .


Ondra

PS : jestli sou tam nějaké chyby tak sorry psal sem to zpaměti .

Komentáře
RavenFCB , 19.12.2006 20:35:40
zas taky dluhy clanek..to je hrozne smiley nee sranda skvele shrnuti ...smiley
bober , 20.12.2006 16:38:39
a vyplývá z toho co?...no přece, že nejlepší bude, když na každý zápas bude průtrž jako prase. Výdycky se mě v dešti dobře fandí .. ani nevím pročsmiley
dongbei , 05.09.2017 13:39:35
North Face Jackets
Polo Ralph Lauren Outlet
kate spade outlet
Ray Ban Sunglasses
Kate Spade Handbags Outlet
Tory Burch Outlet Store
Coach Outlet Online
Ray Ban Sunglasses Outlet
Coach Factory Outlet
Oakley Sunglasses Outlet
Coach Outlet
Moncler Jackets Outlet
Fitflop Sandals
Prada Handbags
Coach Outlet
Michael Kors Bags Outlet
Tory Burch Outlet Store
Ray Ban Outlet
oakley sunglasses outlet
North Face Jackets Outlet
Burberry Outlet
Michael Kors Outlet
Polo Outlet
Longchamp Outlet
Swarovski Jewelry Outlet
Oakley Sunglasses
Timberland
longchamp handbags
Ray Ban Sunglasses
Cheap Jordans
Timberland Outlet
Kate Spade Handbags
Oakley Sunglasses
Air Jordans
Pandora Bracelets
Ray Ban Sunglasses
Salomon Outlet
Nike Outlet Store
Converse Shoes
Adidas Outlet
Tommy Hilfiger Shirts
New Balance Shoes Outlet
Asics Shoes
Giuseppe Zanotti Outlet
Polo Ralph Lauren Outlet
Polo Ralph Lauren Shirts
Coach Outlet
Coach Outlet
Cheap Oakley Outlet
Louboutin Outlet
Ralph Lauren Outlet
Cheap Ray Ban Sunglasses
Coach Outlet Store Online
Coach Factory Outlet Online
Coach Outlet Online
Coach Outlet
Michael Kor Factory Outlet
Michael Kors Outlet Online
Michael Kors Outlet
Michael Kors Factory Outlet Online
michael kors outlet
Coach Outlet Clearance
Michael Kors Online
Coach Outlet online
Michael Kors Outlet Online
nike shoes
nike outlet
cheap Jordan
retro jordan shoes
tory burch outlet
tory burch sale
oakley outlet online
cheap oakley sunglasses
ray ban outlet online
ray ban sunglasses outlet
coach outlet
the north face outlet
Michael Kors Bags
true religion jeans
Ed Hardy Clothing Outlet
Under Armour Outlet Store
Air Jordans Shoes
Christian Louboutin Outlet
Nike Factory Outlet
coach outlet
Coach Factory Outlet
north face jackets
Coach Outlet
kate spade handbags
coach factory outlet
Coach Outlet Store Online
Michael Kors Outlet Online
Cheap Ray Ban
Coach Outlet Store Online
nba jerseys
ray ban sunglasses
cheap jerseys from china
oakley sunglasses store
Michael Kors outlet
Ray Ban Eyeglasses
michael kors outlet canada
oakley sunglasses
Coach Factory Outlet
Michael Kors Outlet Online
sac longchamp pas cher
mont blanc michigan
louboutin
Fitflop Shoes
coach factory outlet online
sac longchamp paris
coach outlet online
polo outlet
Polo Ralph Lauren Outlet Store
yeezy boost 350
Red Bottom Shoes
adidas nmd
Christian Louboutin Outlet
true religion outlet
true religion jeans outlet
Pandora Jewelry
Ferragamo Shoes
yeezy boost 350
adidas nmd R1
true religion jeans
air jordan shoes
jordan shoes for sale
oakley vault
vans outlet
Coach Outlet Online
nike store
uggs
Uggs Outlet
pandora charms
Nike Air Max 2017
Coach factory outlet
Kate Spade Handbags
mont blanc
Prada
swarovski outlet
UGG Australia
Salomon Shoes
Moncler
montblanc pen sale
moncler
burberry
Vans Store
under armour outlet
the north face
longchamp sale
fitflop sale
swarovski crystal
polo ralph lauren
timberland shoes
ugg store
polo ralph lauren
timberland boots
Nike Shoes
nba jerseys sale
nhl jerseys
under armour outlet
Coach Outlet
nfl jerseys wholesale
Christian Louboutin Sneakers
Adidas NMD
red bottom shoes
cheap jerseys china
coach purses
ugg outlet
nike air max 2017
red bottoms louboutin
Adidas Outlet Store
Christian Louboutin
ugg boots on sale
michael kors outlet online
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 100% [1 Hlas]
Velmi dobrý Velmi dobrý 0% [Žádné hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 0% [Žádné hlasy]
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 30 58:10 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 55:35 50
4. FK Jablonec 30 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 30 42:34 45
7. Č. Budějovice 30 46:45 43
8. Bohemians Praha 30 38:41 42
9. 1. FC Slovácko 30 35:35 42
10. FK Ml. Boleslav 30 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 36:37 36
12. FK Teplice 30 29:49 31
13. FC FASTAV Zlín 30 25:47 27
14. MFK Karviná 30 23:39 26
15. Slezský FC Opava 30 16:47 23
16. 1.FK Příbram 30 19:54 21
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: branding123
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,789
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist