Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd od Jablonce
skslezska · · Tisknout

V pátek 11.03.2016 od 17:30 h hraje FCB v Jablonci!!! Z Rychnova od vlaku do Jablonce a zpět na vlak po zápase se dají očekávat autobusy „MHD A.C.A.B.“ Opět informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.


SMĚR JABLONEC
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Havířov 9:42
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice příj. 12:37 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj.  13:02
Rychnov u Jablonce příj. 15:39 (přestup na MHD č. 115)
Rychnov u Jablonce odj. 15:45
Jablonec – Pod stadionem 15:55
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova nebo Leoex Studénka 10:21 a Suchdol 10:28 do Hranic; Odry 7:31, Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 8:43 a Kopřivnice 9:25 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Karviná 9:20 a Bohumín 9:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 8:58 a Bohumín 9:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 9:42 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 11:05 do Zábřehu; Orlová pošta 9:28 na Hlavák; Havířov případně 10:11 Regiojet do Pardubic.

SMĚR OSTRAVA
Jablonec – Revoluční 19:51 (MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce příj. 20:07 (přestup na rychlík do Pardubic)
Rychnov u Jablonce odj. 20:28
Pardubice příj. 23:05 (přestup na rychlík směr Košice)
Pardubice odj.  23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v6:11 ze Suchdolu.

Příští zápas
za


FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

22.09.2019, 15:30 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 9 19:2 23
2. FC Viktoria Plzeň 9 18:10 20
3. FK Ml. Boleslav 8 21:12 16
4. FK Jablonec 9 17:13 16
5. FC Baník Ostrava 9 15:11 15
6. AC Sparta Praha 9 18:14 14
7. SK Sigma Olomouc 9 13:11 14
8. 1. FC Slovácko 9 8:15 13
9. Bohemians Praha 9 12:16 11
10. FC Slovan Liberec 9 10:11 10
11. 1.FK Příbram 9 11:17 10
12. FC FASTAV Zlín 9 7:12 9
13. Č. Budějovice 9 10:15 8
14. MFK Karviná 9 8:9 7
15. FK Teplice 8 5:11 7
16. Slezský FC Opava 9 5:18 7
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: swati47788
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,767
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist