Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd na Slovácko!!!
skslezska · · Tisknout

V sobotu 23.04.2011 od 16:50 h hraje FCB na Slovácku. Je možno jet různými spojeními. Zpět jede ideální vlak s brzkým návratem do Ostravy. Sobotní termín, dobré spojení, co víc si na výjezd přát!

 

SMĚR UHERSKÉ HRADIŠTĚ
1. spoj:
Bohumín 10:46 (EC 103 směr Villach)
Ostrava hl. n. 10:55
O-SVINOV 11:04
Přerov 11:46
Otrokovice 12:03
St. Město u UH příj. 12:15 (přestup na osobák směr Bylnice)
St. Město u UH odj. 12:18
Uherské Hradiště 12:24
Přípoj z: Studénka 10:57, Suchdol 11:06 a Hranice 11:19 do Přerova; Bílovec 10:32, Kopřivnice 10:19 do Studénky; N. Jičín 10:18, Fulnek 10:20, Vítkov 9:48 do Suchdolu; Třinec 9:28, Těšín 9:39, Karviná 9:59 do Bohumína; Opava 10:27 do Svinova; Těšín 9:43, Havířov 10:05 do Svinova; FM-Lipina 10:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, Orlová 9:40 do Bohumína.

 

2. spoj:
Bohumín 12:26 (R738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:35
O-SVINOV 12:45
Studénka 12:57
Suchdol n/O 13:06
Hranice n/N 13:21
Přerov příj. 13:37 (přestup na osobák směr Břeclav)
Přerov odj. 13:46
Hulín 14:03
Otrokovice 14:16
St. Město u UH příj. 14:31 (přestup na spěšňák směr Brno)
St. Město u UH odj. 14:34
Uherské Hradiště 14:40
Přípoj z: Třinec 11:28, Těšín 11:39, Karviná 11:59 do Bohumína; Opava vých. 11:43 do Svinova; Těšín 11:42, Havířov 12:04 do Svinova; FM-Lipina 11:27 na Hlavák, ValMez 11:43 do Hranic, Vítkov 11:40; Fulnek 12:20; NJ 12:18 do Suchdolu; Bílovec 12:32, Kopřivnice 12:19 do Studénky, Orlová 11:20 do Bohumína.
 
3. spoj:
Bohumín 14:46 (EC 103 směr Budapest)
Ostrava hl. n. 14:55
O-SVINOV 15:04
Přerov 15:46
Otrokovice 16:03
St. Město u UH příj. 16:15 (přestup na osobák směr Bylnice)
St. Město u UH odj. 16:18
Uherské Hradiště 16:24
Přípoj z: Studénka 14:57, Suchdol 15:06 a Hranice 15:19 do Přerova; Bílovec 14:32, Kopřivnice 14:18 do Studénky; N. Jičín 14:19, Fulnek 12:20, Vítkov 12:59 do Suchdolu; Třinec 13:28, Těšín 13:39, Karviná 13:59 do Bohumína; Opava 14:27 do Svinova; Těšín 13:43, Havířov 14:05 do Svinova; FM-Lipina 14:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, Orlová 13:05 do Bohumína.

 

 

SMĚR OSTRAVA
Uherské Hradiště 19:32
St. Město u UH příj. 19:38 (přestup na EC do Bohumína)
St. Město u UH odj. 19:44
Otrokovice 19:55
Přerov 20:13
O-Svinov 20:57
Ostrava hl.n. 21:05
Bohumín 21:14.
Přípoj do: Hranice, Suchdol, Studénka 20:25 z Přerova, Valmez 21:48 z Hranic; NJ 21:45 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 21:43 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova, Těšína 21:22 ze Svinova; Opavy 21:43 ze Svinova; FM-Lipiny v 21:45 z Hlaváku, Kopřivnice 21:11 ze Studénky, Bílovce 21:10 ze Studénky, Orlová 22:10 z Bohumína.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist