Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd na Slavii!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 28.02.2016 od 17:30 h se koná „Akce dobydeme Eden“ výjezd jara v černém Slavia – FCB!!! Jazda všichni na Slávku!!!
Opět informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov, kde již zastavují. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet ze Slávky, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR PRAHA
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Havířov 9:42
Ostrava hl. n. 10:15 (4 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:39
Praha-Vršovice 14:05
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova; Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Karviná 9:20 a Bohumín 9:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 8:58 a Bohumín 9:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 9:42 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 10:30 do Zábřehu; Orlová pošta 8:27 na Hlavák nebo Orlová AN 09:10 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Praha hl. n. 22:00  (4 vozy FCB na konci do Ostrava hl.n.)
Praha-Vršovice 22:05
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku; Havířov v 4:22 ze Svinova; Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 4:02 z Hlaváku; Kopřivnice 4:12 a Bílovec 4:12 ze Studénky; Fulnek 4:33, N. Jičín 4:29 a Odry, Vítkov, Budišov v 5:14 ze Suchdolu.

Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist