Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd na Sigmu!!!
skslezska · · Tisknout

V pátek 01.04.2016 od 20:15 h hraje FCB na Sigmě!!! Cesta tam v pohodě, jen zpět už mnoho vlaků nejezdí, takže je varianta s RegioJetem nebo pak vozy FCB přes Přerov. Naposled informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín do 07.04.2016 stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR OLOMOUC
Návsí-Jablo 15:06
Třinec Centrale 15:14
Těšín 15:22
Havířov 15:42
Ostrava hl. n. 16:15 (na konci 4 vozy FCB)
Ostrava-Svinov 16:24
Hranice n/M 16:49
Olomouc hl. n. 17:18
Přípoj z: Studénka 16:01 a Suchdol 16:09 do Hranic; Odry 14:35, Fulnek 15:42 a N. Jičín 15:40 do Suchdolu; Bílovec 15:40 a Kopřivnice 15:26 do Studénky; Vsetín 15:18 a ValMez 15:38 do Hranic; Karviná 15:20 a Bohumín 15:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 14:58 a Bohumín 15:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 15:42 do Svinova; FM-Lipina 15:33 na Hlavák; Šumperk 18:09 do Olomouce; Orlová pošta 15:28 na Hlavák; Havířov případně 16:11 Regiojet do Olomouce.

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 23:07 (4 vozy FCB na konci)
Přerov příj. 23:26 (přepojení 4 vozů FCB na konec expresu směr Košice)
Přerov odj. 1:26 (v Přerově v 01:05 h možnost přestupu na expres směr Warszawa do Svinova)
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v 6:11 ze Suchdolu.

Spojení RegioJet
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist