Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd na Sigmu!!!
skslezska · · Tisknout

V pátek 01.04.2016 od 20:15 h hraje FCB na Sigmě!!! Cesta tam v pohodě, jen zpět už mnoho vlaků nejezdí, takže je varianta s RegioJetem nebo pak vozy FCB přes Přerov. Naposled informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín do 07.04.2016 stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR OLOMOUC
Návsí-Jablo 15:06
Třinec Centrale 15:14
Těšín 15:22
Havířov 15:42
Ostrava hl. n. 16:15 (na konci 4 vozy FCB)
Ostrava-Svinov 16:24
Hranice n/M 16:49
Olomouc hl. n. 17:18
Přípoj z: Studénka 16:01 a Suchdol 16:09 do Hranic; Odry 14:35, Fulnek 15:42 a N. Jičín 15:40 do Suchdolu; Bílovec 15:40 a Kopřivnice 15:26 do Studénky; Vsetín 15:18 a ValMez 15:38 do Hranic; Karviná 15:20 a Bohumín 15:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 14:58 a Bohumín 15:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 15:42 do Svinova; FM-Lipina 15:33 na Hlavák; Šumperk 18:09 do Olomouce; Orlová pošta 15:28 na Hlavák; Havířov případně 16:11 Regiojet do Olomouce.

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 23:07 (4 vozy FCB na konci)
Přerov příj. 23:26 (přepojení 4 vozů FCB na konec expresu směr Košice)
Přerov odj. 1:26 (v Přerově v 01:05 h možnost přestupu na expres směr Warszawa do Svinova)
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v 6:11 ze Suchdolu.

Spojení RegioJet
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Příští zápas
za


AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

24.02.2019, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 21 50:18 52
2. FC Viktoria Plzeň 21 32:16 49
3. AC Sparta Praha 21 34:18 38
4. FC Baník Ostrava 21 28:17 38
5. FK Jablonec 21 42:21 37
6. Fastav Zlín 21 27:26 30
7. FC Slovan Liberec 21 22:19 28
8. 1. FC Slovácko 21 24:31 27
9. FK Ml. Boleslav 21 39:37 26
10. Slezský FC Opava 21 29:33 25
11. FK Teplice 21 21:29 25
12. 1. FK Příbram 21 27:49 23
13. SK Sigma Olomouc 21 19:34 22
14. Bohemians Praha 21 18:29 19
15. MFK Karviná 21 25:40 16
16. Dukla Praha 21 18:38 16
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: tondakozu...
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,736
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist