Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd na Bohemku
skslezska · · Tisknout

V neděli 26. září 2010 od 17h hraje FCB s Bohemkou. Jede se v 10:09h ze Svinova IC vlakem (za lokomotivou budou vagóny pro fans FCB), který bude po vystoupení cestujících v Praze hl.n. pokračovat s námi mimořádně do Prahy-Vršovic. Zpět se jede Ostravanem (na konci vagóny pro fans FCB), který bude mimořádně začínat v Praze-Vršovicích pro fans FCB a po našem nastoupení teprve odjede do Prahy hl.n. směr Ostrava.

 

SMĚR PRAHA
Hlavní spojení

Bohumín 9:50 (EC 542 směr Praha);
Ostrava hl. n. 9:57;
O-SVINOV 10:09;
Hranice n/M 10:35;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl.n. 13:51
Praha-Vršovice 14:10.
Přípoj z: Třinec 8:53, Těšín 9:07, Karviná 9:24 do Bohumína; Opava vých. 9:27 do Svinova; Těšín 8:42, Havířov 9:04 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 9:53 do Hranic

 

Spojení Pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 10:30 (R736 směr Brno);
Ostrava hl. n. 10:38;
O-SVINOV 10:47;
Studénka 10:58
Suchdol n/O 11:06
Hranice n/M 11:19;
Přerov příj. 11:37 (přestup na expres do Prahy)
Přerov odj. 11:49
Olomouc hl. n. 12:08;
Č. Třebová 12:53;
Praha hl.n. příj. 14:51
Praha hl.n. odj. 15:00
Praha-Vršovice 15:04
Přípoj z: Vítkov 10:00; Fulnek 10:31; NJ 10:29; Bílovec 10:34, Kopřivnice 10:05
 
2. spojení
Třinec 10:53 (EC 144 směr Praha);
Těšín 11:07;
Karviná 11:24;
Bohumín 11:50;
O-SVINOV 12:09
Hranice n/M 12:35;
Olomouc hl. n. 13:08;
Zábřeh n/M 13:34;
Č. Třebová 13:58;
Praha hl.n. příj. 15:51
Praha hl.n. odj. 16:00
Praha-Vršovice 16:04
Přípoj z: Opava vých. 11:27 do Svinova; Těšín 10:42, Havířov 11:04 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavak, ValMez 11:53 do Hranic

 

 

SMĚR OSTRAVA
Praha-Vršovice 19:55 (IC545 směr Bohumín);
Praha hl.n. 20:11
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist