Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Příbrami!!!
skslezska · · Tisknout

V sobotu 16.04.2016 od 17:00 h hraje Baník v Příbrami!!! Využijte jeden z posledních ligových výjezdů.  Z důvodu výluky Zdice – Příbram pojedeme zájezdovými busy A.C.A.B. z Prahy do Příbrami a zpět. Vlaky už přes Karvinou a Bohumín už jezdí dle jízdního řádu a nejezdí odklonem přes Havířov.

SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 7:06
Třinec Centrale 7:14
Těšín 7:22
Karviná 7:41
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:41
Č. Třebová 10:03
Pardubice 10:37
Praha hl.n. 11:39 (přestup na busy do Příbrami)
Praha hl.n. magistrála 12:15 (náhradní bus doprava)
Příbram bus nádr 13:30
Přípoj z: Studénka 8:01 a Suchdol 8:09 do Hranic; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 7:10 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 a Havířov 7:05 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák; Šumperk 8:26 do Zábřehu; Orlová AN 06:45 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Příbram bus nádr 19:30 (náhradní bus doprava)
Praha hl. n. 21:00 (přestup na expres směr Košice)
Praha hl. n. 22:00 (3 vozy FCB na konci do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FK Teplice
FK Teplice

26.07.2019, 18:30 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 2 6:1 6
2. FC Viktoria Plzeň 2 5:2 6
3. Slezský FC Opava 2 2:0 6
4. Bohemians Praha 2 3:2 3
5. Č. Budějovice 2 2:1 3
6. FC Slovan Liberec 2 3:3 3
7. FC Baník Ostrava 2 3:3 3
8. AC Sparta Praha 2 2:2 3
9. 1. FC Slovácko 2 2:2 3
10. FK Jablonec 2 2:2 3
11. SK Sigma Olomouc 2 2:3 3
12. FK Ml. Boleslav 2 1:3 3
13. 1.FK Příbram 2 1:2 1
14. FK Teplice 2 2:6 1
15. MFK Karviná 2 1:3 0
16. FC FASTAV Zlín 2 0:2 0
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: misank
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 3
° Celkem: 1,760
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist