Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Plzně!!!
skslezska · · Tisknout

Další výjezd se koná v sobotu 13.04.2019 v 18:00 h v Plzni. Z Bohumína pojede klasicky 5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 10:08 (5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:23
Hranice n/M 10:48
Olomouc hl. n. 11:20
Zábřeh n/M 11:43
Č. Třebová 12:05
Pardubice 12:41
Praha hl.n. příj. 13:39/14:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 15:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 8:26, Těšín 8:40, Karviná 8:58 do Bohumína; Suchdol 9:54, Studénka 10:03, Těšín 8:45, Havířov 9:08 do Svinova; FM-Lipina 9:30 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:00 (5 vozů FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 22:16/23:47 (přepojení na Expres směr Bohumína)
Pardubice 0:40
Olomouc hl.n. 1:57
O-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FC Viktoria Plzeň
FC Viktoria Plzeň

05.07.2020, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 30 58:10 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 55:35 50
4. FK Jablonec 30 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 30 42:34 45
7. Č. Budějovice 30 46:45 43
8. Bohemians Praha 30 38:41 42
9. 1. FC Slovácko 30 35:35 42
10. FK Ml. Boleslav 30 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 36:37 36
12. FK Teplice 30 29:49 31
13. FC FASTAV Zlín 30 25:47 27
14. MFK Karviná 30 23:39 26
15. Slezský FC Opava 30 16:47 23
16. 1.FK Příbram 30 19:54 21
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Petr35
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,787
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist