Další výjezd se koná v sobotu 13.04.2019 v 18:00 h v Plzni. Z Bohumína pojede klasicky 5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.
SMĚR PLZEŇ
Bohumín 10:08 (5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:23
Hranice n/M 10:48
Olomouc hl. n. 11:20
Zábřeh n/M 11:43
Č. Třebová 12:05
Pardubice 12:41
Praha hl.n. příj. 13:39/14:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 15:40.
Přípoj z: Třinec Centrale 8:26, Těšín 8:40, Karviná 8:58 do Bohumína; Suchdol 9:54, Studénka 10:03, Těšín 8:45, Havířov 9:08 do Svinova; FM-Lipina 9:30 na Hlavák.
SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:00 (5 vozů FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 22:16/23:47 (přepojení na Expres směr Bohumína)
Pardubice 0:40
Olomouc hl.n. 1:57
O-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 29 | 66:25 | 73 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 29 | 60:22 | 69 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 29 | 64:33 | 59 |
4. | FC Baník Ostrava Ostrava | 29 | 46:37 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 29 | 49:45 | 43 |
6. | 1. FC Slovácko Slovácko | 29 | 37:38 | 40 |
7. | FC Slovan Liberec Liberec | 29 | 44:44 | 39 |
8. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 29 | 39:41 | 37 |
9. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 29 | 31:36 | 37 |
10. | FK Teplice Teplice | 29 | 31:37 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 29 | 27:39 | 32 |
12. | FK Jablonec Jablonec | 29 | 34:44 | 29 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 29 | 28:40 | 28 |
14. | FC Zlín Zlín | 29 | 36:60 | 25 |
15. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 29 | 32:60 | 23 |
16. | MFK Karviná Karviná | 29 | 29:52 | 22 |