Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Mladé Boleslavi!!!
skslezska · · Tisknout

V pátek 20. března 2015 od 20:15 h hraje FCB v Mladé Boleslavi!!! Podpořme hráče Baníku opět ve velkém počtu!

SMĚR BOLESLAV
Návsí 13:06
Třinec Centrale 13:12
Těšín 13:21
Karviná 13:40
Bohumín 14:04 (4 vozy FCB do M. Boleslavi na konci vlaku EC110 odklonem přes Nymburk)
Ostrava hl. n. 14:12
Ostrava-Svinov 14:20
Hranice n/M 14:45
Olomouc hl. n. 15:16
Zábřeh n/M 15:40
Č. Třebová 16:02

Pardubice hl.n. 16:36
Nymburk hl.n. 17:20/17:55 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do MB-města)
M. Boleslav město 18:30
Přípoj z: Studénka 14:02, Suchdol n/O 14:10, Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic n/M; Šumperk 14:49 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 13:45, Havířov 13:37 do Svinova; FM-Lipina 13:32 na Hlavák, Orlová pošta 13:24 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
M. Boleslav město 23:00 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do Nymburka)

Nymburk hl.n. 23:40/23:55 (přepojení 4 vozů FCB do Bohumína na konec vlaku R443 odklonem přes Nymburk)

Pardubice hl.n. 0:19

Č. Třebová 0:57
Zábřeh n/M 1:21
Olomouc hl.n. 1:49
O-Svinov 2:44
Ostrava hl.n. 2:53
Bohumín 3:02
Karviná 3:36
Těšín 3:57
Třinec 4:06
Přípoj do: Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic; Studénka a Suchdol 3:54, Havířov 4:21, Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 5:11 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

09.03.2020, 18:00 (Po)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 22 47:5 57
2. FC Viktoria Plzeň 22 42:19 44
3. FK Jablonec 22 40:28 39
4. FC Baník Ostrava 23 34:24 38
5. Č. Budějovice 23 39:37 36
6. AC Sparta Praha 22 39:29 33
7. FC Slovan Liberec 22 38:31 33
8. FK Ml. Boleslav 22 39:35 33
9. 1. FC Slovácko 22 28:27 33
10. SK Sigma Olomouc 22 29:26 31
11. Bohemians Praha 22 22:35 23
12. FK Teplice 22 19:35 23
13. FC FASTAV Zlín 22 18:35 21
14. MFK Karviná 22 18:30 19
15. Slezský FC Opava 22 9:36 14
16. 1.FK Příbram 22 15:44 13
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: iraqiranbiz
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,784
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist