Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Jablonce!!!
skslezska · · Tisknout

V sobotu 23.05.2015 od 17:15 h náš čeká poslední výjezd sezóny Jablonec - FCB. Jazda si to užít a podpořit FCB!!! Z důvodu výluky se z Pardubic do Staré Paky jede náhradní autobusovou dopravu ČD. Z Rychnova pak MHD do Jablonce, i když asi bude zajištěno klasické MHD PČR...

SMĚR JABLONEC
Návsí 7:05 (EC154 Praha)
Třinec Centrale 7:12
Těšín 7:21
Karviná 7:40
Bohumín 8:04
Ostrava hl. n. 8:12
Ostrava-Svinov 8:20
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:16
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice příj. 10:36 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Pardubice odj. 11:00 (náhradní autobusová doprava)
Stará Paka příj. 12:25 (přestup na rychlík směr Liberec)
Stará Paka odj. 12:30
Rychnov u Jablonce příj. 13:40 (přestup na MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce odj. 13:55 (MHD č. 101)
Jablonec - Revoluční (stadion) 14:13
Přípoj z: Studénka 8:01 Suchdol n/O 8:10 Vsetín 7:24 a ValMez 7:47 do Hranic n/M; Šumperk 8:31 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 7:45, Havířov 7:07 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Orlová pošta 7:08 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Jablonec - Revoluční (stadion) 19:48 (MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce příj. 20:04 (přestup na rychlík do St. Paky)
Rychnov u Jablonce odj. 20:20
Stará Paka příj. 21:25 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Stará Paka odj. 21:30 (náhradní autobusová doprava)
Pardubice příj. 23:10 (přestup na EN směr Košice)
Pardubice odj. 23:24
Olomouc hl.n. 0:47
Ostrava hl.n. 1:48
Bohumín 1:57
Přípoj do: Karviná Těšín a Třinec 3:26 z Bohumína; Zábřeh Hranice Studénka Suchdol a Svinov 0:19 z Pardubic; Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic;  Havířov 4:21; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 4:27 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Příští zápas
za


AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

24.02.2019, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 21 50:18 52
2. FC Viktoria Plzeň 21 32:16 49
3. FC Baník Ostrava 21 28:17 38
4. FK Jablonec 21 42:21 37
5. AC Sparta Praha 20 31:16 35
6. Fastav Zlín 21 27:26 30
7. FC Slovan Liberec 21 22:19 28
8. 1. FC Slovácko 21 24:31 27
9. FK Ml. Boleslav 21 39:37 26
10. Slezský FC Opava 21 29:33 25
11. FK Teplice 21 21:29 25
12. 1. FK Příbram 21 27:49 23
13. SK Sigma Olomouc 21 19:34 22
14. Bohemians Praha 21 18:29 19
15. MFK Karviná 21 25:40 16
16. Dukla Praha 20 16:35 16
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: tondakozu...
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,736
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist