Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Jablonce!!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 2. března 2014 od 17h hraje FCB v Jablonci, jazda na první jarní výjezd podpořit FCB!!! Hraje se sice v neděli, ale hned po zápase jede vlak zpět a ve 2 h jsme v Ostravě. Z Bohumína jedou do Rychnova u Jablonce a zpět do Bohumína 3 vozy FCB. V Rychnově nás čekají klasicky busy A.C.A.B. do Jablonce a po zapase zase busy A.C.A.B. zpět do Rychnova na vlak. Jinak z Rychnova do Jablonce jezdí MHD.

 

SMĚR JABLONEC

Třinec 7:14

Těšín 7:23

Karviná 7:42

Bohumín 8:05 (3 vozy na konci vlaku do Rychnova pro FCB) 

Ostrava hl. n. 8:14

Ostrava-Svinov 8:23

Hranice n/M 8:48

Olomouc hl. n. 9:19

Zábřeh n/M 9:42

Č. Třebová 10:04

Pardubice příj. 10:43 (přepojení 3 vozů FCB na rychlík směr Liberec)

Pardubice odj. 11:00

Rychnov u Jablonce příj. 13:39 (přestup na MHD č. 101)

Rychnov u Jablonce odj. 13:55

Jablonec – Revoluční 14:13

Přípoj z: Orlová AN 6:50 do Bohumína; Studénka 6:57 a Suchdol 7:10 do Hranic; Odry 6:25 N. Jičín 6:28 do Suchdolu; Kopřivnice 6:25 do Studénky; Opava vých. 7:46 do Svinova; Havířov 7:09 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Vsetín 7:24 ValMez 7:47 do Hranic, Šumperk 8:50 do Zábřeha.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Jablonec – Revoluční 19:48 (MHD 101)

Rychnov u Jablonce příj. 20:02 (přestup na rychlík do Pardubic - 3 vozy FCB do Bohumína)

Rychnov u Jablonce odj.20:20

Pardubice příj. 23:10 (přestup na rychlík směr Košice)

Pardubice odj. 23:37

Č. Třebová 0:16

Zábřeh n/M 0:41

Olomouc hl. n. 1:08

Ostrava-Svinov 2:06

Ostrava hl. n. 2:15

Bohumín 2:24

Karviná hl.n. 2:48

Těšín 3:09

Třinec 3:19

Přípoj do: Suchdol, Studénka 4:14 ze Svinova; do Vítkova 5:10, Fulneku 4:35 a N. Jičína 5:10 ze Suchdolu; do Bílovce 4:45 a Kopřivnice 4:51 ze Studénky; Havířova 4:21 ze Svinova; Opavy 4:33 ze Svinova; FM-Lipiny v 4:22 z Hlaváku; Orlová 4:00 z Bohumína AN, Šumperka 5:11.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist