V sobotu 11.03.2017 v 14:30 h začíná FCB první jarní výjezd do Frýdku-Lipiny!!! Blízký výjezd, sobota odpoledne, ideální!!!
SMĚR Frýdek-Lipina
Ostrava hl. n. 11:51
Ostrava-Stodolní 11:54
Ostrava střed 11:57
Ostrava-Kunčičky 12:00
Ostrava-Kunčice 12:06 (přípoj od Svinova, Havířova, Těšína)
Vratimov 12:10 (přípoj od z Hrabůvky MHD 41)
Paskov 12:15
Lískovec u Lipiny 12:22 (pěšky přes přejezd a po schodech nahoru)
Přípoj z: Suchdol 10:55 a Studénka 11:04 na Hlavák nebo přes Svinov a O-Kunčice; Třinec Centrale 10:26 Těšín 10:38 Karviná 10:59 a Bohumín 11:18 na Hlavák; Opava 10:42 a Svinov 11:52 do O-Kunčic; Těšín 10:49 a Havířov 11:13 do O-Kunčic; ValMez 11:17 s přestupem ve Frenštátě 11:55; Těšín 11:41 Hnojník 11:58 s přestupem ve FM 12:34; Orlová pošta 10:27 na Hlavák.
SMĚR OSTRAVA
Lískovec u Lipiny 17:09
Paskov 17:16
Vratimov 17:21
Ostrava-Kunčice 17:24 (přípoj do Svinova, Havířova, Těšína)
Ostrava střed 17:32
Ostrava-Stodolní 17:34
Ostrava hl. n. 17:38
Přípoj do: Bohumín v 17:44 z Hlaváku; Orlová AN 18:14 z Bohumína; Opava a Svinov v 17:26 z O-Kunčic; Studénka 17:44 ze Svinova; Těšín a Havířov v 17:37 z O-Kunčic; Třinec Centrale v 18:25 z Těšína; FM a Frenštát v 17:22 z Lískovce; Hnojník a Těšín s přestupem ve FM v 17:22 z Lískovce.
Lískovec u Lipiny 17:39
Paskov 17:46
Vratimov 17:51 (přípoj do Hrabůvky MHD 41)
Ostrava-Kunčice 17:54 (přípoj do Svinova, Havířova, Těšína)
Ostrava-Kunčičky 17:59
Ostrava střed 18:02
Ostrava-Stodolní 18:04
Ostrava hl.n. 18:08
Přípoj do: Bohumín, Karviná, Těšín, Třinec v 18:31 z Hlaváku; Orlová AN 18:47 z Bohumína; Opava a Svinov v 18:26 z O-Kunčic; Studénka, Suchdol v 18:31 z Hlaváku; Havířov v 18:07 z O-Kunčic; Frenštát a ValMez v 18:22 z Lískovce.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |