Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na výjezd do Brna!!!
skslezska · · Tisknout

Tak je to opět tady, nová sezóna, první kolo, první výjezd a hned Brno v sobotu 25.07.2015 od 17h! I tuto sezónu jazda podporovat FCB na výjezdy!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy "MHD PČR" na stadion a zpět.

SMĚR BRNO
Bohumín 12:35
Ostrava hl. n. 12:44
Ostrava-Svinov 12:52
Studénka 13:02
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno hl.n. 14:59
Přípoj z: Orlová AN 11:02 do Bohumína; Vítkov 12:03 Odry 12:32 Fulnek 12:40 a N. Jičín 12:39 do Suchdolu; Bílovec 12:35, Kopřivnice 12:15 a Mošnov letiště 11:42 do Studénky; Vsetín 12:20 a ValMez 12:47 do Hranic; Šumperk 12:09 do Brna; Třinec Centrale 11:22 Těšín 11:37 a Karviná 11:58 do Bohumína; Opava 11:45 do Svinova; Těšín 11:45 Havířov 12:07 a O-Kunčice 12:23 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová (nereálné) 23:37 od nádru Bohumín 4:17.

Příští zápas
za


SK Dynamo České Budějovice
SK Dynamo České Budějovice
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

28.02.2020, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 22 47:5 57
2. FC Viktoria Plzeň 22 42:19 44
3. FK Jablonec 22 40:28 39
4. Č. Budějovice 22 39:35 36
5. FC Baník Ostrava 22 32:24 35
6. AC Sparta Praha 22 39:29 33
7. FC Slovan Liberec 22 38:31 33
8. FK Ml. Boleslav 22 39:35 33
9. 1. FC Slovácko 22 28:27 33
10. SK Sigma Olomouc 22 29:26 31
11. Bohemians Praha 22 22:35 23
12. FK Teplice 22 19:35 23
13. FC FASTAV Zlín 22 18:35 21
14. MFK Karviná 22 18:30 19
15. Slezský FC Opava 22 9:36 14
16. 1.FK Příbram 22 15:44 13
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: iraqiranbiz
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,784
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist