Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na Táborsko - přímé vozy FCB do Sezimova Ústí
skslezska · · Tisknout

V sobotu 08. října 2016 od 16:00 h čeká Baník další bizardní výjezd a to na Táborsko do Sezimova Ústí!!! Spojení je trochu komplikované, ale jen naoko. Odjezd v 7:08 h ze Svinova s 3 vozy FCB na konci vlaku, které se v Přerově a Praze přepojí do Č. Budějovic. Vlak z Prahy do Č. Budějovic zastaví mimořádně pro FCB v Sezimově Ústí. Zpět opět 3 vozy FCB mimořádně ze Sezimova Ústí přes Prahu na noční expres do Bohumína. Pro Havířov, Těšín, Třinec, Suchdol, Studénku a jiné bude možná lepší Leoexpres nebo Regiojet. Nenechte si ujít zajímavý výjezd a podpořte FCB v boji o první místo!!!

SMĚR Sezimovo Ústí
Bohumín 6:52 (3 vozy FCB na konci do Tábora)
Ostrava hl. n. 7:00
Ostrava-Svinov 7:08
Hranice n/M 7:33
Přerov 7:49/8:03 (přepojení 3 vozů FCB na konec expresu do Prahy)
Olomouc hl.n. 8:18
Zábřeh n/M 8:41
Č. Třebová 9:03
Pardubice 9:37
Praha hl. n. 10:39/11:16 (přepojení 3 vozů FCB na konec rychlíku směr Č. Budějovice)
Sezimovo Ústí 13:10
Přípoj z: Studénka 7:01 a Suchdol 7:09 do Hranic; Budišov 4:37, Vítkov 5:00, Odry 6:26, Fulnek 6:20, N. Jičín 6:27 do Suchdolu; Bílovec 6:27 a Kopřivnice 6:28 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Návsí 4:57 Třinec centrale 5:09 Těšín 5:30 a Karviná 5:50 do Bohumína; Opava vých. 6:30 Těšín 5:37  Havířov 6:05 do Svinova; FM-Lipina 5:33 na Hlavák; Šumperk 8:09 do Zábřehu; Orlová pošta 6:27 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Sezimovo Ústí 18:52 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 20:26/22:00 (přepojení 3 vozů FCB na konec vlaku do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Svinov a Studénka 3:47 z Hlaváku; Suchdol n/O 3:47 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova s přestupem v Hranicích; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína AN.

Spojení Leoexpres
Praha hl. n. 20:52
Pardubice 21:51
Zábřeh n/M 22:47
Olomouc hl.n. 23:09
Přerov 23:29
Hranice na Moravě 23:49
Suchdol n/O 0:01
Studénka 23:07
Ostrava-Svinov 23:18
Ostrava hl. n. 23:27
Bohumín 23:34

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Příští zápas
za


AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

24.02.2019, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 21 50:18 52
2. FC Viktoria Plzeň 21 32:16 49
3. AC Sparta Praha 21 34:18 38
4. FC Baník Ostrava 21 28:17 38
5. FK Jablonec 21 42:21 37
6. Fastav Zlín 21 27:26 30
7. FC Slovan Liberec 21 22:19 28
8. 1. FC Slovácko 21 24:31 27
9. FK Ml. Boleslav 21 39:37 26
10. Slezský FC Opava 21 29:33 25
11. FK Teplice 21 21:29 25
12. 1. FK Příbram 21 27:49 23
13. SK Sigma Olomouc 21 19:34 22
14. Bohemians Praha 21 18:29 19
15. MFK Karviná 21 25:40 16
16. Dukla Praha 21 18:38 16
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: tondakozu...
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,736
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist