Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na poslední výjezd podzimu Příbram!!!
skslezska · · Tisknout

Ve neděli 02.12.2018 od 15 h v Příbrami poslední výjezd podzimu!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 4 přímé vozy do Příbrami a zpět do Prahy jako speciál.

SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 5:01
Třinec Centrale 5:08
Třinec Werk 5:12
Těšín 5:18
Karviná hl.n. 5:38
Bohumín 5:57 (4 vozy FCB na konci do Příbrami)
Ostrava hl. n. 6:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:32
Hranice n/M 6:47
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:40
Č. Třebová 8:02
Pardubice 8:38
Praha hl. n. 9:30/10:15 (4 vozy FCB speciál do Příbrami)
Příbram 12:00

SMĚR OSTRAVA
Příbram 18:00 (4 vozy FCB speciál do Prahy)
Praha hl. n. 19:38/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Spojení Pendolino z Prahy
Praha hl. n. 19:42
Pardubice 20:36
Olomouc hl.n. 21:46
O-Svinov 22:35
Ostrava hl.n. 22:43
Bohumín 22:52

Spojení 1. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 19:48
Pardubice 20:42
Č. Třebová 21:18
Zábřeh n/M 21:40
Olomouc hl.n. 22:02
Hranice n/M 22:33
O-Svinov 22:59
Ostrava hl.n. 23:08
Ostrava Srodolní 23:13
Havířov 23:28
Těšín 23:48
Třinec Centrale 23:57
Bystřice 0:02
Návsí-Jablo 0:07

Spojení LeoEx z Prahy
Praha hl. n. 20:10
Pardubice 21:05
Zábřeh n/M 21:57
Olomouc hl.n. 22:18
Přerov 22:32
Hranice n/M 22:40
Suchdol n/O 22:54
Studénka 23:03
O-Svinov 23:14
Ostrava hl.n. 23:22
Bohumín 23:33
Karviná 0:03
Těšín 0:22
Třinec Centrale 0:30
Bytřice 0:34

Spojení 2. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 21:48
Pardubice 22:44
Zábřeh n/M 23:40
Olomouc hl.n. 0:05
Hranice n/M 0:35
O-Svinov 1:03
Ostrava hl.n. 1:11
Havířov 1:29
Těšín 1:50
Třinec Centrale 1:59

Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist