Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na pohár do Příbrami!
skslezska · · Tisknout

Ve středu 7. října 2009 hraje FCB osmifinále poháru ČMFS v Příbrami od 16h. Jede se v 8:04 h se Svinova s přestupem v Praze a Zdicích. Další spojení je s příplatkem na Pendolino. Poslední spojení je s taxánem od nádru na stadion nebo z Anděla od metra z autobusáku Na Knížecí jezdí každých 10 min. autobus do Příbrami, který jede 59 min., takže kdo nemůže jet v 8h, může jet i posledním spojením a zápas v pohodě stihne. Zpět se jede rychlíkem do Prahy, kde hned jede rychlík do Ostravy.

  

SMĚR PŘÍBRAM
Hlavní spojení

Třinec 6:55 (EC146 směr Praha)
Těšín 7:06
Karviná hl.n. 7:22
Bohumín 7:45
Ostrava hl.n. 7:55
O-Svinov 8:04
Studénka 8:15
Suchdol n/O 8:23
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Praha hl. n. příj. 11:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 12:11
Zdice příj. 12:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 13:10
Příbram 13:45
(Přípoj z: Orlová 7:10, Vítkov 7:10, Fulnek 8:05, N. Jičín 8:03, Bílovec 7:43, ValMez 7:52, Opava 7:27, Havířov 7:34, FM-Lipina 7:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 7:04).

 

Last-minute pro kravaťáky Pendolinem
Ostrava hl.n. 9:27 (SC504 Pendolino)
O-Svinov 9:36;
Olomouc hl. n. 10:24;
Praha hl.n. příj. 12:35 (přestup na rychlík směr Č. Budějovice přes Příbram)
Praha hl. n. odj. 13:41
Příbram 14:59
(Přípoj z: Orlová 8:10, Opava 8:30, Bohumín 9:12, Karviná 8:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích).

 

Last-minute-expres s taxánem od nádru
Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl. n. příj. 13:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 14:11
Zdice příj. 14:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 15:10
Příbram 15:45
(Přípoj z: Orlová 9:10, Studénka 8:59, 9:08, ValMez 9:12, Opava 9:43, Karviná 9:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 8:23).

 

 


SMĚR OSTRAVA
Příbram 19:00 (R1255)
Praha hl.n. příj. 20:20 (přestup na rychlík směr Humenné)
Praha hl. n. odj. 20:40
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl. n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 1:59
Příjezd do: Havířov 1:06, Opava 1:12, FM-Lipina s přestupem ze Svinova v O-Kunčicích 1:08.

Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist