Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na pohár do Opavy
skslezska · · Tisknout

Jak asi už všichni víte, tak 3. kolo Českého poháru hraje FCB v Opavě 16.09.2009 od 18h. Protože do Opavy pojedou zástupy chacharů a v různých časech, uvádím vlaky do Opavy od 15h. Každou hodinu jede do Opavy osobák z Těšína přes Havířov a Svinov a každou hodinu buď rychlík ze Svinova nebo spěšňák z Třince přes Těšín, Havířov, Stodolni a Svinov. NA SLAVII V PONDĚLÍ SE JEDE V 10:10 h ZE SVINOVA!

 

SMĚR OPAVA
Těšín 14:03
Havířov 14:25
O-Kunčice 14:36
O-Střed 14:43
Stodolní 14:45
Ostrava hl. n. 14:51
O-Svinov 15:05
Háj v Slezsku 15:16
Opava vých. 15:26


Těšín 14:39
Havířov 15:04
O-Kunčice 15:19
O-Vítkovice 15:24
O-Svinov 15:42
Háj v Slezsku 16:04
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:12, Studénka 15:07, Suchdol n/O 14:58, Karviná 14:57, FM-Lipina 14:57 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:11
Havířov 15:34
O-Kunčice 15:49
O-Vítkovice 15:54
O-Svinov příj. 16:00 (přestup na rychlík)
O-Svinov 16:06
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:37, Karviná 15:23, FM-Lipina 15:27 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:43
Havířov 16:04
O-Kunčice 16:19
O-Vítkovice 16:24
O-Svinov 16:44
Háj v Slezsku 17:02
Opava vých. 17:19
Přípoj z: Bohumín 16:23, Studénka 16:03, Suchdol n/O 15:48, Karviná 15:57, FM-Lipina 15:57 s přestupem v O-Kunčicích


Třinec 15:56
Těšín 16:05
Havířov 16:25
O-Kunčice 16:36
O-Střed 16:43
Stodolní 16:45
Ostrava hl. n. 16:51
O-Svinov 17:05
Háj v Slezsku 17:16
Opava vých. 17:26



SMĚR OSTRAVA

Opava vých. 20:30
Háj v Sl. 18:47
O-Svinov 21:02
O-Vítkovice 21:27
O-Kunčice 21:32
Havířov 21:45
Těšín 22:07
Přípoj do: FM-Lipina 22:20, Karviná 21:59, Třinec 22:29, Studénka 22:59, Suchdol n/O 23:17, Bohumín 21:30

Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist