Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení na modrobílou invazi do Brna - nevzdáme to!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 16.03.2014 v 17h hraje FCB v Brně veledůležitý záchranářský mač!!! Po remíze s Příbrami jde v tomto utkání o život, jazda vytvořit modrobílou invazi do Brna, nevzdáme to chachaři!!! Navíc dobrý nedělní termín, vlak jede hned po zápase zpět. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět...

 

SMĚR BRNO
Bohumín 12:30 (FCB vozy na konci vlaku)
Ostrava hl. n. 12:39
Ostrava-Svinov 12:47
Studénka 12:57
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno-Slatina 14:55 (přestup na MHD PČR)
Přípoj z: Orlová AN 11:20 do Bohumína; Kopřivnice 12:15 Bílovec 12:26 do Studénky; N. Jičín 12:28 Fulnek 12:30, Vítkov 11:59 Odry 12:29 do Suchdolu; Vsetín 12:22 a ValMez 12:47 do Hranic; Třinec centrum 11:23 Těšín 11:38 a Karviná 11:59 do Bohumína; Opava 11:46 do Svinova; Těšín 11:48 Havířov 12:11 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

 

SMĚR OSTRAVA
Brno-Slatina 20:05
(na konci vozy FCB)
Vyškov na Moravě 20:45
Kojetín 21:10
Přerov 21:24
Hranice n/M 21:43
O-Svinov 22:10
Ostrava hl.n. 22:19
Bohumín 22:28
Přípoj do: Suchdol a Studénka 22:44 z Hranic; ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 23:11 ze Studénky; Odry Vítkov N. Jičín 23:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 22:55 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 22:21 ze Svinova; Opava 22:58 ze Svinova; FM-Lipina 22:21 ze Svinova s přestupem v O-Kunčice; Karviná Těšín Třinec 22:43 z Bohumína; Orlová 22:45 z Hlaváku.

Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist