Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Teplic!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 24.11.2019 v 14:30 h se v Teplicích hraje další ligové kolo! Z Bohumína pojedou 2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy, z Prahy 2 vozy do Teplic. Zpět od stadionu na vlak asi MHD PČR, z Teplic 2 vozy FCB do Prahy, Z Prahy 2 vozy FCB do Hranic.

 

SMĚR TEPLICE

Bohumín 5:55 (2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy)

Ostrava hl. n. 6:04

Ostrava-Svinov 6:13

Studénka 6:23

Suchdol n/O 6:31

Hranice n/M 6:46

Olomouc hl. n. 7:20

Zábřeh n/M 7:43

Č. Třebová 8:05

Pardubice 8:41

Praha hl.n. příj. 9:39/11:32 (přestup na rychlík směr Cheb - na konci 2 vozy FCB)

Teplice 13:05.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 16:51 (2 vozy FCB na konci do Prahy)

Praha hl.n. příj. 18:26/19:24 (přestup na Expres směr Vsetín - 2 vozy FCB na konci)

Pardubice 20:23

Č. Třebová 21:01

Zábřeh n/M 21:25

Olomouc hl.n. 21:53

Hranice n/M 22:27/22:43 (přestup na rychlík směr Bohumín)

Suchdol n/O 22:56

Studénka 23:04

O-Svinov 23:15

Ostrava hl.n. 23:23

Bohumín 23:34

Příští zápas
za


SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

07.06.2020, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 27 55:8 67
2. FC Viktoria Plzeň 27 56:22 59
3. FC Slovan Liberec 28 49:36 46
4. AC Sparta Praha 28 51:35 44
5. FK Jablonec 27 43:37 43
6. 1. FC Slovácko 27 33:30 41
7. FC Baník Ostrava 27 37:30 40
8. Č. Budějovice 27 43:42 39
9. FK Ml. Boleslav 28 46:48 39
10. Bohemians Praha 28 33:40 36
11. SK Sigma Olomouc 27 32:33 33
12. FK Teplice 27 23:44 28
13. FC FASTAV Zlín 28 25:43 27
14. MFK Karviná 27 21:36 24
15. Slezský FC Opava 27 13:44 19
16. 1.FK Příbram 28 17:49 18
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Petr35
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,787
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist