Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Teplic!!!
skslezska · · Tisknout

První jarní výjezd v sobotu 24.02.2018 v 18:30 h v Teplicích. Všichni podpoříme svůj klub v boji o záchranu!!! Na konci vlaku pojedou přímé vozy do Teplic, kdy v Praze bude mimořádně čekat přímý rychlík do Teplic.

SMĚR TEPLICE
Bohumín 10:07 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 10:16
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:40
Č. Třebová 12:02
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:36/13:50 (přepojení na rychlík Rx608 směr Cheb)
Teplice 15:20.
Přípoj z: Suchdol 9:53 Studénka 10:03 do Svinova; Kopřivnice 9:28 do Studénky; Třinec Centrale 8:26 Těšín 8:39 Karviná 8:59 do Bohumína; Těšín 8:46 Havířov 9:10 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Teplice 20:52 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:34/23:49 (přepojení na IC do Bohumína)
Pardubice 0:48
Č. Třebová 1:22
Olomouc hl.n. 2:04
O-Svinov 2:58
Ostrava hl.n. 3:07
Bohumín 3:16
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

 

y

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist