Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Teplic!!!
skslezska · · Tisknout

První jarní výjezd v sobotu 24.02.2018 v 18:30 h v Teplicích. Všichni podpoříme svůj klub v boji o záchranu!!! Na konci vlaku pojedou přímé vozy do Teplic, kdy v Praze bude mimořádně čekat přímý rychlík do Teplic.

SMĚR TEPLICE
Bohumín 10:07 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 10:16
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:40
Č. Třebová 12:02
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:36/13:50 (přepojení na rychlík Rx608 směr Cheb)
Teplice 15:20.
Přípoj z: Suchdol 9:53 Studénka 10:03 do Svinova; Kopřivnice 9:28 do Studénky; Třinec Centrale 8:26 Těšín 8:39 Karviná 8:59 do Bohumína; Těšín 8:46 Havířov 9:10 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Teplice 20:52 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:34/23:49 (přepojení na IC do Bohumína)
Pardubice 0:48
Č. Třebová 1:22
Olomouc hl.n. 2:04
O-Svinov 2:58
Ostrava hl.n. 3:07
Bohumín 3:16
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

 

y

Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist