Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Plzně!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 20.10.2019 v 15:30 h se v Plzni hraje další ligové kolo, všichni s nafukovacím zvířátkem!!! Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět. Při cestě zpět možno z Prahy ještě využít dřívější spoje Regiojet a LeoEx do FCB destinací, kde nejede expres z Prahy.

SMĚR PLZEŇ
Návsí 7:11
Třinec centrum 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 8:06 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:41
Praha hl.n. příj. 11:39/12:15 (přepojení na rychlík směr Klatovy)
Plzeň hl.n. 13:40.


SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Příští zápas
za


FC Fastav Zlín
FC Fastav Zlín
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

23.01.2021, 16:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 14 39:5 38
2. FK Jablonec 15 31:15 32
3. AC Sparta Praha 15 32:18 32
4. 1. FC Slovácko 15 27:16 27
5. FC Slovan Liberec 15 24:16 25
6. FC Baník Ostrava 14 19:12 22
7. SK Sigma Olomouc 15 21:18 22
8. FK Pardubice 15 15:17 22
9. FC Viktoria Plzeň 15 28:21 21
10. Č. Budějovice 15 21:23 21
11. MFK Karviná 15 14:20 20
12. FC FASTAV Zlín 14 15:17 17
13. FK Teplice 15 16:33 16
14. Bohemians Praha 14 17:19 15
15. FK Ml. Boleslav 15 17:29 10
16. Zbrojovka Brno 16 13:31 10
17. 1. FK Příbram 15 11:30 10
18. Slezský FC Opava 14 10:30 7
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist