Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Plzně!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 26.05.2019 v 15:00 h se v Plzni hraje poslední kolo nádstavby. Hraje se o 5. místo a o kvalifikaci do evropských pohárů!!!Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 5:55 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 6:04
Ostrava-Svinov 6:13
Studénka 6:23
Suchdol n/O 6:31
Hranice n/M 6:46
Olomouc hl. n. 7:20
Zábřeh n/M 7:43
Č. Třebová 8:05
Pardubice 8:41
Praha hl.n. příj. 9:39/10:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 11:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 4:24, Těšín 4:40, Karviná 4:58 do Bohumína; Havířov 5:08 do Svinova; FM-Lipina 5:00na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. 1.FC Slovácko
1.FC Slovácko

23.08.2019, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 6 11:1 16
2. FK Jablonec 6 13:5 13
3. 1. FC Slovácko 6 7:8 12
4. FC Viktoria Plzeň 6 9:7 11
5. AC Sparta Praha 6 12:8 10
6. FC FASTAV Zlín 6 6:4 9
7. FK Ml. Boleslav 5 10:9 9
8. FC Baník Ostrava 6 9:8 9
9. Bohemians Praha 6 10:11 7
10. SK Sigma Olomouc 6 6:8 7
11. 1.FK Příbram 6 6:9 7
12. FC Slovan Liberec 6 5:7 6
13. Slezský FC Opava 6 4:11 6
14. Č. Budějovice 6 5:9 5
15. FK Teplice 5 4:8 5
16. MFK Karviná 6 4:8 2
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: ChacharBup
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,762
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist