Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Spojení do Jablonce!!!
skslezska · · Tisknout

Po 3 týdnech v sobotu 11.05.2019 od 17:30 h hraje FCB opět v Jablonci a to 2. kolo nádstavby!!! Z Bohumína 4 vozy FCB na konci vlaku EC144 a z Prahy speciál přímo do Jablonce. Zpět z Jablonce speciál do Prahy a pak na IC 547 do Bohumína.

SMĚR JABLONEC

Návsí-Jablo 7:11 (EC 144 směr Praha)
Třinec Centrale 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 7:58/8:06 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:48
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:39
Praha hl. n.11:39/12:20 (4 vozy FCB speciál do Jablonce)
Jablonec 15:20
Přípoj z: Studénka 7:54 Suchdol 8:02 Vsetín 6:50 ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 Havířov 7:08 do Svinova; FM-Lipina 7:30 na Hlavák; Šumperk 8:30 do Zábřehu; Orlová AN 7:00 nebo Orlová pošta 7:06 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Jablonec 20:20 (speciál 4 vozy do Bohumína)
Praha hl.n. 23:10/23:47 (přepojení na IC 547 do Bohumína)
Pardubice 0:42
Olomouc hl.n. 1:57
Ostrava-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09
Přípoj do: Karviná Třinec Jablo 4:41 z Bohumína;  Havířov Těšín  4:19 ze Svinova; Studénka 3:55 ze Svinova; Orlová 4:17 z  Bohumína AN; FM-Lipina v 4:48 z Hlaváku.

Příští zápas
za


FC Viktoria Plzeň
FC Viktoria Plzeň
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

26.05.2019, 15:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 34 77:25 80
2. FC Viktoria Plzeň 34 56:31 77
3. AC Sparta Praha 34 58:31 66
4. FK Jablonec 34 57:32 54
5. FC Slovan Liberec 34 34:31 46
6. FC Baník Ostrava 34 38:42 46
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Scheibo
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 8
° Celkem: 1,754
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist