Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Speciální vlak do Opavy
skslezska · · Tisknout

V neděli 11. 11. 2018 od 14 h se hraje v Opavě dlouho očekávaný mač!!! Tam i zpět speciální vlak!!!

 

Směr Opava
Český Těšín 10:15              
Chotěbuz 10:24              
Albrechtice u ČT 10:31                           
Horní Suchá 10:35                           
Havířov-Suchá 10:39                           
Havířov střed 10:42                       
Havířov 10:50                 
Šenov  10:54                      
Ostrava-Bartovice  10:57                    
Ostrava-Kunčice    11:03               
Ostrava-Vítkovice 11:08                     
Ostrava-Svinov    11:22          
Opava východ          11:51 

 

Směr Ostrava

Opava východ            17:05                  
Ostrava-Svinov        17:43                 
Ostrava-Vítkovice     17:51    
Ostrava-Kunčice       17:56              
Ostrava-Bartovice     18:04            
Šenov z               18:07                   
Havířov               18:12                  
Havířov střed z       18:16              
Havířov-Suchá z       18:19      
Horní Suchá z         18:23                  

Albrechtice u Č.T.    18:27        

Chotěbuz z        18:34                  
Český Těšín           18:41

Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

08.02.2019, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Holbi93
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 3
° Celkem: 1,733
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist