Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
!!!SPECIÁL VLAK NA SPARTU!!!
skslezska · 120 Komentářů · 65536 Přečteno · Tisknout

 

 

Předposlední a veledůležité ligové kolo hrajeme v sobotu 10. 05. 2008 od 15h na Spartě!!! Pokud chceme být třetí, musíme na Spartě uspět. Hráči proto potřebují naši hlasitou podporu a jako vždy je také třeba opět ukázat, že my jsme doma všude, zvláště na Spartě! Dle předběžných odhadů nás pojede do Prahy opravdu hodně (2000 – 3000 fans), takže by jste neměli u této události chybět!


Z důvodu velkého počtu fans FCB, kteří pojedou na výjezd vlakem, pojede zvláštní 15-cti vagónový vlak pro fans FCB z Bohumína do Prahy-Dejvic a zpět. Do Svinova přijíždí v 7:05h a odjíždí v 7:13h. Vlak má z preventivních důvodů (abych dojeli do Dejvic včas) dlouhou jízdní dobu. Může se tedy stát, že do Dejvice dojedeme o něco dříve, než uvádím. Zpět je oficiální odjezd z Dejvic stanoven na 18:30h, ale vlak odjede ihned po nástupu fans po zápase. Takže se klidně může stát, že příjezd do Ostravy bude o hodinu dříve. Takže časy o jízdě speciálního vlaku zpět do Ostravy a jeho přípoje berte jako orientační. Jako vždy pro opozdilce uvádím pozdější spojení na výjezd! Pro Havířovsky a Lipiňáky uvádím dřívější osobáky na speciál FCB, kdyby chtěli přijet do Ostravy dříve. Od úterka do pátku (i ve svátek 8.5.) 13-17h se bude na Bazalech prodávat 2000 vstupenek na Spartu. Každá osoba si může koupit max. 10 lístků na osobu. Dalších asi cca 700 vstupenek pro fans FCB (+případně neprodané vstupenky z Bazalů) se bude prodávat na Spartě před zápasem. Kdo může si určitě kupte lupeny na Bazalech. Jinak asi určitě nemusíte mít obavy, že se na Spartu nedostanete. Vstupenek do sousedních sektorů vedle našeho bude před zápasem dost! V mistrovské sezóně se nás tam vlezlo skoro 5000. Opravdu se vstupenkami nestresujte, i na Spartě jich bude dost! King Baník a v sobotu všichni na Spartě! Mač se hraje v super dobu, s velkým nábojem na obou stranách a jede speciál vlak FCB, tak co by jsme chtěli víc?! Ještě bych kvůli novinářům dodal, že nic ve vlaku neničte, nic nevyhazujte oknem, s požíváním alkoholu po únosnou mez, ať zase nedáváme zbytečně TV Nova podnět k zaručeně prvadivým reportážím o panoptiku fans FCB, jak "vše ničí" nebo se válejí našrot... Také nevybíhejte všude kde vlak zastaví pro piva. Zpožďujete pak vlak a navíc se najdou "záchranáři", kteří ujíždějící vlak pivařům zastavují stažením záchranné brzdy... a hned má vlak zpoždění... Nelekněte se při vjezdu do Prahy, vlak vjede na nákladní nádraží Malešice, kde se odpojí elektrická lokomotiva připojí se dvě dieslové. Bude to trvat asi 15 min. Snažte se po tuto dobu nevylézat z vlaku a hlavně bez prdele netahat za záchranku. Po výměně lokomotiv se musí vyzkoušet brzda vlaku a pokud tam někdo bude pořád tahat za záchtanku, jako v mistrovské sezóně v Libni... (pak jsme museli jet metrem), tak tam můžeme stát místo 15 min třeba 45 min. Ale myslím, že z toho jsme snad už vyrostli... Vlak  z Malešic do Dejvic pojede pozpátku (úvratí), tam se nělekněte a nepanikařte, že jedeme zpět do Ostravy. To samé bude při zpáteční cestě, ale naopak.

Na ofoiciálu se objevilo info, že speciál odjíždí z Bohumína o 10 min dříve a ze Svinova o 3 min dříve. Tak jsem to zde pro jistotu opravil. Ale dle info z ČD, pojede vlak tak jak jsem napsal dříve. Změna prý byla provedena na žádost PČR, ale výpravčí se drží rozkazů ČD. Ale pro jistotu jsem to tady uvedl.
 
SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 6:30 (zvláštní vlak FCB);
Ostrava hl. n. 6:50;
O-Svinov 7:10;
Studénka 7:25;
Suchdol n/O 7:38;
Hranice n/M 7:58;
Lipník n/B 8:15;
Olomouc hl. n. 8:50;
Č. Třebová 10:10;
Praha-Dejvice 12:49.

l

Fans z Těšínska a Karvinska mají do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 4:55;
Jablunkov-Návsí 5:08;
Třinec 5:26;
Těšín 5:39;
Karviná hl. n. 5:57;
Dětmarovice 6:04;
Bohumín 6:12.

 

Fans z Těšína a Havířova mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Těšín 6:19;
Havířov 6:41;
Ostrava-Kunčice 6:55;
Ostrava-Vítkovice 7:00;
O-Svinov 7:06.

 

Dřívější osobák z Havířova do Svinova:
Havířov 6:11;
Ostrava-Kunčice 6:25;
Ostrava-Vítkovice 6:30;
O-Svinov 6:36.


Fans z FM-Lipinska mají na osobák do O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 5:53;
Frýdlant n/O 6:15;
Frýdek-Lipina 6:32;
Lískovec ala Lipina 6:37
Paskov  6:45;
Vratimov 6:50;
O-Kunčice 6:53 (přestup na osobák do Svinova).

 

Dřívější osobák z  FM-Lipinska do Ostravy:
Frýdlant n/O 5:15;
Frýdek-Lipina 5:32;
Lískovec ala Lipina 5:37
Paskov  5:45;
Vratimov 5:50;
O-Kunčice 5:56;
Ostrava střed 6:02;
Ostrava Stodolní 6:05;
Ostrava hl. n. 6:08.

 

Fans z Opavska mají na EC do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  6:33;
Štítina 6:42;
Háj ve Slezsku 6:50;
Děhylov 6:57;
O-Svinov 7:05.

 

Fans z Kopřivnicka mají do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk 6:19;
Kopřivnice 6:24
Kopřivnice zast. 6:26;
Příbor 6:32;
Studénka 6:48.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 6:35;
Studénka město 6:46;
Studénka 6:48.

 

Fans z New Jičína mají do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 6:28;
Suchdol n/O 6:42.

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 6:30;
Suchdol n/O 6:43.

 

Fans z Valašska mají do Hranic n/M přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 6:39;
ValMez 6:56;
Hranice n/M město 7:14
Hranice n/M 7:21.

 

Fans z Chebu jedou do Prahy následujícím rychlíkem:
Cheb 8:07;

Mariánské Lázně 8:40;

Planá u ML 8:52;

Praha hl. n. 11:45..

 

Pozdější spojení do Prahy:
Těšín 8:28 (IC 540);
Havířov 7:46;
O-Kunčice 7:57;
O-Vítkovice 8:02;
Studénka 8:15;
Suchdol n/O 8:23;
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:07;
Zábřeh n/M 9:39;
Praha hl. n. 12:15.

 

Petrovice u K. 9:26 (EC 108);
Bohumín 9:50;
Ostrava hl. n. 10:01;
O-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:07;
Zábřeh n/M 11:39;
Praha hl. n. 14:00.

 

 

SMĚR PRAHA – OSTRAVA (časy jsou orientační - vlak odjede po nástupu fans po zápase!)
Praha-Dejvice 18:30 (zvláštní vlak FCB);
Č. Třebová 21:20;
Olomouc hl.n. 22:25;
Lipník n/B 22:53;
Hranice n/M 23:08;
Suchdol n/O 23:25;
Studénka 23:35;
O-Svinov 23:50;
Ostrava hl. n. 0:01;
Bohumín 0:17.

 

Fans na Karvinsko a Těšínsko mají přípoj následujícím rychlíkem:
Bohumín 1:19;
Karviná 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 5:18;
Jablunkov-Návsí 5:33.

 

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:33;
O-Vítkovice 0:39;
O-Kunčice 0:44;
Havířov 0:57.

 

Fans na Lipinsko mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:33;
Ostrava Stodolní 0:36;
Ostrava střed 0:38;
Ostrava-Kunčice 0:43;
Vratimov 0:49;
Paskov  0:54
Lískovec ala Lipina 0:59;
FM-Lipina 1:03;
Frýdlant n/O 1:16.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36;
Háj ve Slezsku 0:43;
Štítina 0:50;
Opava východ  0:58.

 

Fans do Chebu jedou následujícím rychlíkem:
Praha hl. n. 18:16;
Planá u ML 21:09;
Mariánské Lázně 21:22;
Cheb 21:58.

Komentáře
Stukapilot , 05.05.2008 13:51:23
smiley:clap:clapsmiley
HanysFCB , 05.05.2008 14:04:13
mili-icefili - tzn. že musíš vzít tak 10 flašek smiley
skslezska , 05.05.2008 14:04:21
Všichni nepojedou vlakem, ale kdo s ním pojede, určitě si trochu připomene speciály vlaky z mistrovské sezóny!smileysmileysmiley
FCB_ACI , 05.05.2008 14:29:30
Uz jenom vyhru baniku...To bude drsny vyjezd...Se tesim uz .. smileysmileysmiley
FRmarkEE , 05.05.2008 15:05:32
to zas bude kurva dlouhý týden smiley už aby byla sobota smiley

jinak vic jak 6 hodin do Prahy je celkem hardcore smileysmileysmileysmiley
Miky , 05.05.2008 15:07:22
jedu jedu jedu kurva jeduuuuuuuuuuuuuuuuuuusmiley
skslezska , 05.05.2008 15:48:47
Vlak jede ze Svinova do Prahy 5 a půl hoďky proto, že mám 15 vagónů, má rezervy v jízních dobách kvůli výluk a také kvůli "chytrákům", kteří zatahují za záchranné brzdy. Když nebudou problémy, přijede do Dejvic dříve. Zpět přijede do Ostravy určitě nejméně o půl hoďky dříve. Jinak si nakupte zásoby do vlaku. Po cestě je nebude kde koupitsmileysmiley.
chacharjd , 05.05.2008 16:11:05
jak to to je z jízdným jako ve zlině zadara pod iniciatovou fcb? nebo bude chodi paní průvodčí?
skslezska , 05.05.2008 16:17:23
Žádných 250,- tam a 250 zpět se neplatí. Jestli se jede zadarmo, k tomu se nemůžu vyjadřovat, ale určitě to tady napíše někdo jiný... Kdo chce být Mirkem Dušínem s FCB šálou a chce mít jízdenku, tak si kupte slevu "ČD net". Pro 5 osob stojí 780,- Kč, takže cesta pro jednoho tam i zpět vyjde na 156,- Kč.
RJZ , 05.05.2008 16:37:44
Chacharpas!!
Stukapilot , 05.05.2008 16:48:46
A vandráci ať si klidně koupí jízdenkysmiley
Lukasz , 05.05.2008 19:07:59
Z některých komentářů mám fakt dost smiley:clap
Thomas , 05.05.2008 19:56:57
Hej lidi zastaví mě to určitě v Olmu ? Byl bych nerad kdybych sé na něj za jízdy mohl jen s ledovím dechem podívat pak někde na nástupišti
Thomas , 05.05.2008 20:16:30
A ten časový jízdní řád tam je na těch zhruba plus mínus 20 minut jistý ?
Thomas , 05.05.2008 20:17:56
Jo a budete někdo nasedat v Olmu ? Poslední otázka smileysmileysmileyDoufám že jo dík za odpovědi a všichni do PraglusmileyBPmyslím že by nebylo od věci tu napsat i spoj Chebákům do Praglusmiley
RJZ , 05.05.2008 20:37:51
V Olomouci nas bude trochu vicsmiley
James , 05.05.2008 20:40:02
!!! Podle počasí bude akce VŠICHNI V BÍLÉM !!!
mr_mckey , 05.05.2008 22:11:45
!!!!! VŠICHNI V BÍLÉM !!!!smiley
RJZ , 05.05.2008 22:15:28
skslezska:Neslo by domluvit aby to zastavovalo v Zabrehu na Morave,tam me to nevadi,to nasoupim klidne v Olomouci,ale zpatky to je napicu.
kacer , 06.05.2008 08:49:11
Jak tak čtu ty přízpěvky, to zas bude vypadat ten vandrák vlak...Hlavně nikdo nic neničte, netahejte za brzdy a hlavne pochoďte např. po olomouckém nádraží se symboly FCB. Pišu to radši ještě jednou, nic nerozbíjet, to že se bude řvát na každé zastávce už asi níkdo nezmění, ale hlavně nedělejte ostudu fans FCB protože všichni víme, že jakákoli debilita bude v TV NOVA rozebíráná ještě 2 týdny.
skslezska , 06.05.2008 08:52:47
RRepkaJe Zmrd: Myslel jsem ne tebe se zastavováním v Zábřehu n/M, ale nakonec jsem byl rád, že vlak zastavuje v Olomouci a Zábřehu. Fatk to nešlo. Speciál měl z Lipníku projíždět až do Prahy vše. A to původní návrhy byly dokonce, že to nebude stát aní ve studénce, Suchdolu a Lipníku... Směrem do Prahy si sjeď do Třebové v 9:15 nebo v 9:39h. Zpátky nevystupuj v třebové a jeď dál. Speciál asi zastaví v Zábřehu nebo Lukavici nebo Července kvůli rozsáhlým výlukám kolejí nebo určitě dojede do Olomouce nejméně s půlhodinovým náskokem a jede Ti pak zpět osobák do Zábřeha.
Spojení pro Chebáky: uvažoval jsem nad ním už víckrát, ale nevěděl jsem, jestlí jezdí vlakem nebo autem...
skslezska , 06.05.2008 08:57:33
kacer: Už jsem to do článku nechtěl psát, protože jsem myslel, že to snad už všichni pochopili. Ještě bych kačera dopilnil v tom, že nelítejte na každé zastávce pro chlast a netahejte pak za záchranné brzdy, protože místo příjezdu do Dejvic dříve, můžeme dojet také později... Jo a pro některé jedince: s tím chlastem normálně, ať zase nemusí TV Nova natáčet panoptikum válejících se trosek s emblémy FCB...smiley
ros , 06.05.2008 09:03:38
Moc často se tu k vaším příspěvkům nevyjadřuji, ale teď musím reagovat. Ti co zde neustále zjišťují cenu vlaku zeptejte se vyjezďáků jak to je a nechtějte tady aby někdo psal zaručené informace co "stojí" vlak. I když to asi bude mlácení slámy, zkuste nedělat ostudu Fans FCB, jak už tu napsal kacer.
mr_mckey , 06.05.2008 09:08:50
jede se na ucet podniku
ftblmaster , 06.05.2008 10:03:46
skslezska: myslím,že by nebylo od věci napsat nějáká pravidla o tom jak se chovat ve vlaku apod.v odděleném článku.
FCB FOREVER , 06.05.2008 11:49:42
ftblmaster: Psát tady v odděleném článku, jak se má kdo chovat na výjezdu je naprosto zbytečná věc. Na výjez nejezdí školka, ale dospělí lidé, kteří snad nepotřebují vysvětlovat pravidla slušného chování. Pravidelní výjezďáci to vědí a převážná většina co jezdí jen na Spartu, to vnímá jako potřebu se ožrat a dělat bordel, aby se ukázali v tom nejhorším světle a hlavně před kamerama. Pak to dopadá, že se na staré babičky pořvává Baník pyčo, ožralci házej ramena a s každým se chtěj rvát, všude nablito, na stadionu se pak motají postavičky, které ani nevědí, že jsou v sektoru. A po návratu domů se všude chlubí, jaký to byl masakr na tý Spartě. Tak to radši tisícovku fanoušků než dalších 2000 přivandrovalců
KRYSTOF SYSEL , 06.05.2008 12:15:10
kazdy vyjezd se najde magor ,kery se pta co stoji vlak.Jak des do knajpy a nahodou zapomeneš penizesmiley,tak se pije na sekyru.Stejne je to s tim vlakemsmiley,ale rozdil je v tom ze v knajpe se sekyra platismileysmileysmileysmileysmiley
RJZ , 06.05.2008 14:03:39
skslezska:Bud su dement nebo to co jsi napsal nechapu.Vlak DO Prahy zastavuje v Olomouci?Moc jsem z toho prispevku nepochapal.Cestu zpet chapu.Ale nejak jsi me znejistil s tim ze tou Olomouci cestou do Prahy.Ale predpokladam ze to tam stavi.
skslezska , 06.05.2008 14:08:23
RepkaJeZmrd: Vlak do Prahy zastavuje jak v Olomouci tak v Třebové. Jen jsem myslel, že bude pro tebe lepší jez do Třebové.
RJZ , 06.05.2008 14:11:15
skslezska :Estli je ten vlak v Olomouci podle casu kerej jsi napsal,tak mam vyhodnejsi jet do Olomouce.
Thomas , 06.05.2008 17:05:03
Jo a ještě se chcu zeptat na podle mě a pro mě dost důležitou otázku,jak budu v Olmu na nádru čuchat kaj ten parník dojede,myslím jako na jaké nástupiště ? Bude tam pro fans FCB taky speciální rozhlas ?smileysmileysmiley
Thomas , 06.05.2008 17:06:16
a speciální nástupištěsmiley?smiley
ros , 06.05.2008 17:47:34
Thomas: normalne to je napsane na kterem nastupisti stoji.
Kibic-FCB , 06.05.2008 17:49:35
Je opravdu zbytečností, aby se u nás zaváděla výjezdová "nepsaná" pravidla, která dodržují fanoušci v Polsku.
Jedno "ale" by se přeci jen dodržet mohlo. Bylo už to tady napsané. Napíšu to však znova. Jelikož se caps špatně čte, věnuji mu samostatné řádky.
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NETAHEJTE ZA RUČNÍ BRZDU. JEDNO TAKOVÉ ZATAŽENÍ MŮŽE VLAK ZBRZDIT AŽ O NĚKOLIK DESÍTEK MINUT.
Sociálně-patologické vysvětlení :
Já se do Prahy nejedu ožrat. Jedu podpořit svůj jediný klub. Tudíž chci být na stadioně včas. Je nás určitě víc takových. Tak prosím otevřte v tento den oči, a když někdo bude chtít zatáhnout za ruční brzdu, tak mu v tom zabraňte a nesmějte se jak troubelíni. Smích a hecování udělá z debila hrdinu.
skslezska , 06.05.2008 18:11:10
Thomas: V Olomouci buď pro jistotu 10 min před příjezdem na 2. peróně směrem od Přerova.. Myslím, že vjíždějící speciál s fans FCB nemůžeš přehlédnout! Měl by vjet na 2. perón. Strojvedoucí dostane papíry po Třebovou a hned se pojede dál, pokuď nebudeme vylézat z vlaku nebo tahat za zachránky... To samé bude v Třebové.
mr_mckey , 06.05.2008 20:37:22
v sobotu bude 20°C... takže všichni v bílém...:clap
KRYSTOF SYSEL , 07.05.2008 05:19:32
prave sem prisel ze sme ny na 18,skslezka z vas musi mit hlavu v pejru,furt odpovidat na to samesmileysmileysmiley
skslezska , 07.05.2008 08:53:37
Z Bohumína po Lipník, jsou odjezdy zaručené. Odjezdy z Olomouce a Třebové Mohou být dřív. Zpět z Prahy odjede speciál, až dojdeme ze Sparty a nastoupíme. Což počítám bude dřív, než v uváděných 18:30. Může to být klidně i v 17:30. Takže časy příjezdů domů jsou proto jen orientační. Ještě jsem zapoměl do článku napsat a doplním to tam. Nelekněte se při vjezdu do Prahy vlak vjede na nákladní nádraží Malešice, kde se odpojí elektrická lokomotiva připojí se dvě dieslové. Bude to trvat asi 15 min. Snažte se po tuto dobu nevylézat z vlaku a hlavně bez prdele netahat za záchranku. Po výměně lokomotiv se musí vyzkoušet brzda vlaku a pokud tam někdo bude pořád tahat za záchtanku, jako v mistrovské sezóně v Libni... (pak jsme museli jet metrem), tak tam můžeme stát místo 15 min třeba 45 min. Ale myslím, že z toho jsme snad už vyrostli... Vlak z Malešic do Dejvic pojede pozpátku (úvratí), tam se nělekněte a nepanikařte, že jedeme zpět do Ostravy. To samé bude při zpáteční cestě, ale naopak.
Mlady-APPLE COMMANDO , 07.05.2008 12:19:21
Ne jednou dostali takoví vandráci co robí bordel cestou atd. přijebané od vlastních tak si pak nestěžujte, že vás někdo za zatáhnutí brzdy zlynčuje...smiley
klmFCB , 07.05.2008 12:21:00
http://zpravy.idnes.cz/pri-zapase-spa...domaci_cen Je tady někdo s právnickým vzděláním.Co když se někdo ožere a ACAB si vytáhnou.Nedělám si iluze spravedlivém procesu.Může dotyčný nějak bránitsmileysmileysmileysmiley
chacharjd , 07.05.2008 13:11:26
Nevíte někdo které sektory nám sparta vyhradila?
Pls napište
ros , 07.05.2008 13:20:30
Ali: smiley
skslezska , 07.05.2008 14:09:29
Ali_gator: smileysmiley Pro, kteří stále a zcela zbytečně řeší problém s lísty na Spartě, tak je nám přidělen sektor "D" a "H" - vchod "5" (v rohu, jako vždy) pro 27000 fans. Kdyby nás bylo více než 2700, tak jako v mistrovské sezóně budeme i ve vedlejším sektoru "4" (za bránou), který je cca pro 2500 fans. Tak už nestresujte a chystejte se v sobotu na Spartu podpořit Baníček!smiley:clap
UnoOS , 07.05.2008 14:12:13
Chachari, tyto stranky urcite necte vsech 1500 fanousku, kteri s nami pojedou ve vlaku, takze pokud se stanete svedky akci typu rucni brzda nebo demolice vlaku, tak je treba patricne zasahnout. Nekterym primitivum proste slusna domluva nestaci!smiley. Jinak alkohol samozrejme k vyjezdum patrismiley, ale snazme se nas Banicek poradne a dustojne podporitsmiley:clap. Vladci Prahy z Ostravy!!!smiley
Stuart , 07.05.2008 16:14:25
cool_mimco : jo, lístky se prodávají i ve státní svátek a to klasicky od 13 do 17 hodin ..
KRYSTOF SYSEL , 07.05.2008 16:29:44
cool_mimcosmileyneska sem tam bylv 13,00 a sem se te baby ptal kolik este ma listku ,ze kolem 800smileysmileysmileysmiley
ftblmaster , 07.05.2008 18:26:38
skslezská: pro 27000 fans?Jo,to by odpovídalosmiley
Kibic-FCB , 07.05.2008 21:34:58
Proč se furt ptáte na ty samé otázky?? Je potřeba více číst.
To manas: Za služby je normální platit. Když jdeš k lazebníkovi, tak mu taky nezaplatíš??!! Nějaké další otázky?
fcb_man , 07.05.2008 22:18:59
hej vy jste jak z jiné planety jinak to není možnésmiley
RJZ , 08.05.2008 10:02:30
Mravenec87 : Presne tak,to zas bude Vandrbal jak kdosi psal po zapase v Olomoucismileysmiley
FCBBazal , 08.05.2008 10:49:33
Nechápu proč bych se nemohl zeptat kolim asi stojí ten vlak?? to jste tak omezení nebo hloupí? já třeba jedu na spartu poprvé a nemám vůbec představu kolik stojí vlak nebo jak to je? jezdím na výjezdy ale jen autama a vlakem jedu poprvé na výjezd do prahy..tak jestli se zde najde normální člověk co mi to může říct takbudu rádsmiley
Xander , 08.05.2008 10:53:02
FCBBazal: Jezdí se na chacharpas, pokud ani tohle nechápeš, tak jsi omezený ty, ale klidně si kup jízdenku a poradím ti, kup si i nazpět-vyjde tě to levnějismiley
skslezska , 08.05.2008 11:08:03
Ke kupování či nekupování jízdenek na speciál se zde brzy něco napíše a každý by z toho měl pochopit, že je to tak, jako vždy. Jde ejn o záměr, aby jsme tomu uvěřili a jelo nás co nejmíň. Takovým akcí, už jsme zažili tolik, že to snad nikoho nemůže zlomit...smileysmiley. Myslíte si snad někdo, že PČR má zájem, aby ve Studénce, Suchdolu čo Hranicích vyhazovali z vlaku desítky fans FCB, kteří za pár minut nasednou do IC vlaku, který jede za speciálem a dokonce ho pak předjíždí a přijíždí do Prahy už ve 12h? Blbost. PČR jde o to, aby jsme jeli pěkně pohromadě a měli to pod kontrolou...smiley Tak nepanikařte a naopak přibalte sebou dlaší fans FCB!smiley
Samozřejmně, kdo si chce kupit jízdenku, tak si kupte jízdenku pro 5 osob "ČD_net" za 780,- Kč vyjde Vás to na jednoho tam i zpět 156,- Kč, což je méně než vstupenka na Spartu.
FCBBazal , 08.05.2008 11:14:09
takžeto mám chápat tak že prostě nasednu do vlaku a průvodčí chodit nebude jo?smileydefinuje mi tu někdo co znamená ten chacharpas a jaký význam má?smiley
matescz , 08.05.2008 11:26:44
souhlasím s SKSLEZKA počkejme si na info co se tady objeví jak psal a nerozebírejte to přijďte normalně na nadr a jede se .

Už toho tady nechte pořád dokola.
Vsobotu jedem všici.smiley
skslezska , 08.05.2008 12:59:21
Přesně tak, píšu to tady ještě jednou, naposled a tučně: Jde jen o záměr, aby jsme tomu uvěřili a jelo nás co nejmíň. Takovým akcí, už jsme zažili tolik, že to snad nikoho nemůže zlomit.... Myslíte si snad někdo, že PČR má zájem, aby ve Studénce, Suchdolu či Hranicích vyhazovali z vlaku desítky fans FCB, kteří za pár minut nasednou do IC vlaku, který jede za speciálem a dokonce ho pak předjíždí a přijíždí do Prahy už ve 12h? a Zaním jedou další 3 vlaky do Prahy... Blbost. PČR jde o to, aby jsme jeli pěkně pohromadě speciálem a měli to pod kontrolou... Tak nepanikařte a naopak přibalte sebou dlaší fans FCB! Banik pyczo v sobotu ve spiciálu na Spartu!smileysmiley
matescz , 08.05.2008 13:13:19
souhlasím není třeba panikařit.přijdtě v největším možném počtu.
SKSLEZKA:clap:clap
Myny , 08.05.2008 13:44:21
"TroskycFCB , 07.05.2008 12:21:00
http://zpravy.idnes.cz/pri-zapase-spa...domaci_cen Je tady někdo s právnickým vzděláním.Co když se někdo ožere a ACAB si vytáhnou.Nedělám si iluze spravedlivém procesu.Může dotyčný nějak bránit"

Může se odvolat.smiley
RJZ , 08.05.2008 14:12:25
Myny: Podle me uz jen kdyz u sebe nemas obcanku tak te ´´odsoudit´´nemuzou.Nemuze ani nejakej proces byt kdyz u sebe nemas prukaz totoznosti.Do pice s tema kurvama.A.C.A.B.!!!
wallhala , 08.05.2008 14:24:40
Už se těším jak cip
smiley
KRYSTOF SYSEL , 08.05.2008 15:10:18
skslezka:litujutte ze se chcr ti odpovidatsmiley,budu sedet v poslednim vagone,takpeid na rumasmileysmileysmileysmiley
KRYSTOF SYSEL , 08.05.2008 15:13:26
repkajezmrdsmileyokud nebudes mit občanku a acab chce t¨voji tožnos tak te zadrži na 24 hodinsmileysmileysmiley
RJZ , 08.05.2008 16:33:36
KRYSTOF SYSEL :jo ale soudit te nemuze.A kdyby k tomu doslo tak reknes ze chces SVOJEHO pravnika a oni si muzou jit honit
thomaas , 08.05.2008 16:58:55
kdo jede na baníček BÍLÉ TRIČKO ŠÁLU A BATOH PIVA OSTRAVARsmileysmileysmileyBANÍK PIČO fcb GAMBRINUS NEPIJE smileysmileysmileysmileysmiley
RJZ , 08.05.2008 17:13:50
ty vole,nekteri jedete asi fakt poprve na vyjezd ze melete takovy kktinysmiley
Bender , 08.05.2008 17:41:29
Vážne smysluplné komentářesmileysmileysmiley, tady se dokazuje pravidlo, že pisálkové se ozývají jen před většími výjezdysmileysmiley, řešit lístky do vlaku mi přijde už trapné , jeďte i pokud nemáte lístek na fotbal, na stadion se bez problémů dostanete.
Ve vlaku se snažte chovat jako lidi a doufám, že nějakého debila nenapadne tahat za brzdu, pokud ano, bude nemilosrdně zlynčován !!
thomaas , 08.05.2008 18:37:09
Az ukážeme pepíkum úroveň a kulturu na kterou fandové baníku povýšili fandení tak po návratu do Ostravy kdyz si přivezeme 3BODY,bylo by hezké udelat si společný vyšlap na BAZALY které by se po půlnoci rozsvítily a začaly přemýšlet o poháru UEFA,byl by nekdo pro,a pak vsichni na stodolní.
ynezz , 08.05.2008 21:29:07
Banikfan: V Liberci ani Jablonci nehraje Řepka a hlavně tam nejsou pražské kurvy... smiley
ynezz , 08.05.2008 21:34:10
@mili-icefili , 08.05.2008 13:47:00: Proč se bavíš s těma chujama? smiley

Konfidentom mówimy nie! smiley
skslezska , 08.05.2008 22:08:20
V Třebové bude stát speciál asi 2 min, než bude strojvedoucí zpraven o dlaší jízdě speciálu do Prahy-Malešic.
Thomas , 08.05.2008 22:12:18
Nad některýmá komentářama a otázkama jen kroutím hlavou skoro ze slzami v očíchsmileynestačím zírat jak někdo může být blbí a vymaštěný,to nečtete nebo co že se furt dokola ptáte na ty stejné otázka a ještě ktomu přiblblé ? Chce se mi z některých tady zvracet,jinak zdravím vandráky a už se strašně moc těším na ten vandrák vlak a jejich chování v sobotusmiley
Thomas , 08.05.2008 22:14:01
To zas bude úžas výjezd aneb oživení vzpomínky na Olomouc
skslezska , 08.05.2008 22:29:42
Vím o čem mluvíte, ale zase bych všechny neházel do stejného pytle. Asi nikdo nemůže čekat, že z cca 3.000 fans na Spartu bude 3.000 skalních vyjezďáků... Někdo si prostě najde čas jen na 2 - 3 výjezdy ročně. Samozřejmně se ktomu bohužel přibalí pár nul, kteří jsou úplně mimo a davájí pak náměty médiím k jejich "smysluplným" reportážím. Ale i z provýjezďáků se můžou za chvíli stát stálí vjezďáci.smiley
masa15 , 09.05.2008 00:48:13
kdyz jedu autem a pojedu primo na Letnou...tak v kolik hodin by bylo asi tak idealni vas cekat u vchodu 5?dekuji za odpovedsmiley
FCB FOREVER , 09.05.2008 08:06:28
masa15: Po skončení zápasu smileysmileysmiley. no pokud jedeš autem, tak si pořádně natankuj, protože cesty na Letnou budou ucpaný a pohybovat se budeš krokem. Spíš si to spočítej tak, abys byl(a) v Praze o hoďku dřív než vlak. Auto pak nech na kraji Prahy a dojeď metrem, bude to daleko rychlejší smiley
masa15 , 09.05.2008 08:54:02
jj díky
Thomas , 09.05.2008 11:52:19
posranasparta:Kurva to si už vážně děláš/te prdel nebo co ? Si korunovaná piča ? Je mi z vás špatně,umíš číst ? Nechci nikoho urážet ale to si tak blbý už vážně a ostatní nebo to jen děláš/te ?smiley
Thomas , 09.05.2008 11:54:44
Kurva taký odstavec komentářů nepamatuju,kurva to je sloh
Thomas , 09.05.2008 14:03:40
posranasparta:Když si taká piča tak to jinak nejde,a jak vidím vážně si,vzpamatuj se hochu !!!
Thomas , 09.05.2008 14:20:07
V klidu v Praze se to ještě prodá,já sám budu lupen kupovat v Praze jen doufám že to nebude dražší,jinak klid lupenů dost a prodá se to podle mě
Stuart , 09.05.2008 14:33:36
skslezska: k tomu kupování či nekupování jízdenek bude napsaný článek nebo si měl na mysli, že k tomu budou napsané příspěvky tady v komentářích ? ........ všichni na CHACHARPAS :tanec
Thomas , 09.05.2008 14:48:30
Ještě vás to baví ? Už toho tématu nechte
kacer , 09.05.2008 14:49:41
Já bych před takovýma zapasama zrušil od příští sezony komentáře.... Když se třeba posranasparta zepta kolik stoji vlak kdyz uz to má 20 napsanesmiley OMG.....
FCBBazal , 09.05.2008 15:06:00
vlak nestojí nic jede se na chacharpassmileysmileysmiley
Stukapilot , 09.05.2008 15:09:26
Vsadím se ,že se do soboty na to samé zeptá dalších 20 dementůsmileysmileysmiley
FRmarkEE , 09.05.2008 15:36:24
už jen chvíli smiley to jsem zvědav kolik lidi pojede za prachy smiley
chacharpas forever smiley
RJZ , 09.05.2008 15:42:32
bigsonny: Proc to rikas me?Nejsu najebanej vandrak,kerej dela vsude bordel!smiley Ja se jedu podivat na fotbal a poradne povzbudit ty nase kluky!Jinak tento clanek byl uz precten 7 231,to tu snad nikdy nebylo.Doufam ze z toho zas nebude Vandrbal jak v Olomoucismiley
FCB FOREVER , 09.05.2008 15:57:14
Tak jsem považoval za jednu z nejlepších komedií "Bláznivou střelu ". Musím ji ovšem odsunout na druhé místo. Na prvním je nyní a to na dost dlouhou dobu snímek " !!!SPECIÁL VLAK NA SPARTU!!! "
FCB FOREVER , 09.05.2008 17:27:24
durdo11:smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Lacik , 09.05.2008 17:53:09
durdko11:no coment smileysmileysmileysmileysmileysmiley nekteri tu maji fakt dost......a jeste se zeptat po 4 856 kolik stojí vlak a jestli se platí smiley
metylovicefans , 09.05.2008 18:27:11
durdo11 se možná ptal na lístek na fotbal a ne na vlak...smiley na fotbal stojí 200 ale furt nechápu co to je ten chacharpas, nevíte někdo???smileysmileysmiley
smileysmileysmileysmileysmiley
PS: sranda lidi, nelynčujte ňa...smiley
Stuart , 09.05.2008 18:42:56
Michal Vozar : máš naprosto pravdu :clap kvůli malému počtu lidí, kteří dělají bordel (tak jako se tomu dělo v té Olomouci), pak padá stín na všechny fans Baníku... ale tak bohužel to stejně můžeme psát a říkat pořád dokola, ale pokaždé se stejně najde někdo, kdo to udělá znova... beztak ti, co to dělají, mají nějakou smlouvu s TV Nova - oni udělají bordel a redaktoři pak můžou vytvářet "smysluplné a pravdivé" reportáže...
hrochz , 10.05.2008 00:39:09
hovno v bilem... domlouvat na netu neco nema cenu... jedte kazdy v cem chcete
matescz , 10.05.2008 04:34:00
celá ostrava stávat a všici na nadr a jedeeeeeeem.BP
už mám chuťsmiley
skslezska , 10.05.2008 07:59:09
1. INFO ze speciálu. Speciál jede na čas. Jede v něm cca 1.000 fans. Hodně fans už jelo dřívějšími vlaky... Vše probíhá v poho a údajně se vybírá jízdné 30,- Kčsmiley Zpět asi bude speciál plný, protože s ním pojedou všichni dohromady, kromě autíčkářů! Já vyrážím v 9:30 Pendolinemsmileysmiley Bistro vůz s čepovaným pivem to jistí...smiley
Deste , 10.05.2008 08:23:37
skslezska nemohl bys mi dat tel a ze bych jel tim pendolinem tes? ja jsem to totiz zaspal ten special ja v praze nikdy nebyl na vyjezde a nevim kde je ten stadak ze bych sel s tebou....
skslezska , 10.05.2008 08:49:04
D-este: Máš soukromou zprávu.
skslezska , 10.05.2008 08:49:56
Speciál odjel zOlomouce načas. Vše v poho.smiley
Petrus , 10.05.2008 12:12:38
Idnes: Cestu na Spartu nepřežil fanoušek Baníku, vypadl za jízdy z vlaku

http://zpravy.idnes.cz/cestu-na-spart...domaci_klu
Petrus , 10.05.2008 12:28:32
Michal Vozar: No, jakože vypadl při kouření, to se mi fakt nezdá, jak to tam píšou. Možná byl totálně na mol...Ale, na novinky.cz píšou, že vlak je taky plný policajtů, že by mu ti nezabránili v otevření dveří?smiley
Lacik , 10.05.2008 12:45:27
no to se mi nezdá....že by si jenom tak mohl otevřít dveře....ale snad pozdeji budou nejake konkretni informace....jinak upřímnou soustrast jeho rodinesmiley
Petrus , 10.05.2008 12:57:49
Taky mi to neleze na mozek..otevřít dveře za jízdy? To by nemělo jít...no, zeptám se pak radší někoho, kdo v tom vlaku jel...Odpočívej v pokoji, chachare
dr_tOOOm , 10.05.2008 12:57:54
Lacik: Starší vozy nebyly vybavené zabezpečení proti otevření za jízdy. Pokud byl takto kdysi vagon schválen k provozu, je to v pořádku." uryvek z idnes
FCB FOREVER , 10.05.2008 14:41:16
Je to smutný, ale počkám si na vyjádření těch co tam byli. Jen mě mrzí, že i přes veškerá varování, co tu padla se našlo jediné varování, které nikdo nenadhodil a hned se toho jeden musel chopit odzkoušet v praxi. Kurva jsme snad dospělí a víme, jak se ve vlaku chovat nebo snad ne? Výjezd na Spartu a hned taková sračka, možná je opravdu lepší jezdit ve 200 lidech
Deste , 10.05.2008 22:14:02
Osobně dnešek mi přisel jako dobrý a zárověn špatná den. Začne to tím, že den před zápasem jsme slavili, jelikož se známému z rodinu narodila už 3 dcerka, už mu to vadí chce konečne vychovat Baníkovce smiley, Samozřejme pití teklo a ja vůl jsem ráno zaspal vlak, pak Skslezska tu psal, že jede pendolíno, samozřejmě nejede auto a autobus taky žádný, nic se nedalo dělat. Pak se dozvídám o úmrtí fandy, upřimnou soustrast, doufám že se z vrchu díval na fotbal. Potom jsme nakonec na spartě vyhráli z čeho mám velkou radost. smiley & smiley Forever
dr_tOOOm , 11.05.2008 00:21:30
tak sem spíše čekal že tady někdo napíše že ho ven z vlaku postrčil "A.C.A.B." a bude se hromadně nadávat ně....ale že se bude za takovou blbost(která by tomu chacharovi bohužel stejně život nevrátila) nadávat na Večeřu, to jsem teda nemyslelsmileysmileysmiley
jinak rodině upřímnou soustrast
Stuart , 11.05.2008 00:38:38
na Večeřu se nadávalo protože, jak už tu někdo psal, odmítl hráčům dovolit nastoupit s černými páskami, i přesto, že členové ultras mu ty pásky přímo donesli . Ale Večeřa řekl, že by to pak odvádělo pozornost .... R.I.P. Jura smiley
RJZ , 11.05.2008 00:42:12
Upřímnou soustrast rodině a známým.smileysmiley
Thomas , 11.05.2008 08:18:45
Upřímnou soustrast rodině a známým
FCB FOREVER , 11.05.2008 10:26:27
hanzykh: Bude lepší, až horké hlavy vychladnou, než se to tady strhne v přestřelku jak po zápase se Spartou na podzim. Jak říkám, minuta ticha byla v tu chvíli dostatečnou
Thomas , 11.05.2008 10:46:53
Nejvíc mě naštvali a zároveň hluboce zklamali fans Sparty že i přes tu rivalitu nemají ani špetku slušnosti a během minuty ticha na stadionu začnou řvát Smrt Baníku,to se vážně vyznamenali,jinak co se týče Večeři tak ktomu se nebudu vyjadřovat,ale myslím si že je blbost aby aby se na něj nadávalo,ale moc otom nevím
UnoOS , 11.05.2008 11:55:00
Kdo z vás by zaváhal, kdyby vás zástupci ultras poprosili o to, aby váš tým hrál v černých páskách za zesnulého fanouška, který jede podpořit tým do Prahy?!? ... odpověď je jasná : NIKDO ... nechápu, proč to Večeřa zamítl tak ho neobhajujte!!! Jde vidět, že Večeřovy kecy o tom jak si váží fanoušků jsou jenom populistická prohlášení. Tak se vzpamatujte chachari!
RJZ , 11.05.2008 13:19:30
bigsonny: Ty ses nejakej divnej.Kdyby v kotli byly male decka,tak drzis hubu celej zapas,protoze sam bys nic nerozeřval.Nechapu tebe,kerej nevi o co slo,tak ze piskal na kotelniky a pak vyrvaval Karel Vecera(aspon si to myslim,podle toho co pises) smiley.Kdyz nevim o co jde tak drzim hubu a nervu to ani to!smiley
dr_tOOOm , 11.05.2008 13:39:09
UnoOS: .. nechápu, proč to Večeřa zamítl tak ho neobhajujte!!!

když to nechápeš tak neraď co máme dělat, každý ať si vybere sámsmiley
RJZ , 11.05.2008 23:30:22
bigsonny : Naprosto souhlasim s tim ze nekteri jedinci si mysli ze si muzou dovolit vsechno kdyz jedou s Banikovcema.Ze delaj ve vlaku bordel a pak se divi ze jim policajti neco reknou.Ze delaj bordel v ulicich Prahy a kdyz se jim neco rekne tak nechapou jak si to mohli policajti dovolit.A kdyz uz si pro nej ten policajt jde tak si nedokazou stat za svym a utikaj kamsi do pice a doufaj ze je dav ochrani.
Ja taky nedelam bordel,jen zpivam,to je vsechno,nic vic,nic min.
O te GieKSe uz bylo receno moc a stojim za kotlem!!
Aimee , 30.03.2014 05:02:15
The middle-aged man more than 40 years old, tall, big belly round the back of the head, body, an expensive dress, coat pockets with a pike, his hand shook a painting full of coins paper fan, the identity of each other looks quite gap. Next to a small replica watches uk hotel, hot days, no customer visits, 1.5 bald fat man sat inside the door, no image to fork leg, didn't you blow flies, a pair of be sleepy straws. expression, then sit inside a apron girl, a look that is the country of, dark skin, face with two halo healthy crimson. She is holding a small mirror, is face east west touch. Zhang Sheng is one of the boss of the restaurant, another boss is sitting in the room sleepy Guo Pangzi Guo Yixing. Two people are the original Samsung printing http://www.wdconline.co.uk factory workers, factory layoffs by foreign mergers, two people are laid off, so they used for gold opened the small restaurant. Zhang Sheng across the middle-aged man named Xu Haisheng, is a Samsung printing factory caught the financial work of vice director, next stop the Santana is his car. Today he is pass by here, see old friends online, then get off talk and he narrates, kill a plate. "Well, a cigarette!" Xu director to say to give him a root of septwolves. "Oh, thank the director!"
henry0614 , 29.09.2015 09:42:45
The Patek Philippe swiss replica watches stainless breathing models were not consistently produced until 1976 if they alien the Nautilus line, its byword being: One of the world's a lot of swiss cartier replica watches are fabricated of steel. These stainless models acquire been absolutely approved afterwards due their bound accumulation runs. The Patek Philippe 5960 the acclimatized white irised punch with the top bisected complete an ceremony agenda that uses three apertures assorted by atramentous gold surrounds. These use atramentous numerals except for the aboriginal of the ages which is accent in red. Just below this at the 12'oclock position is a ability assets gauge. The abnormal mono-counter appearance anxiety advertence both hours and account is at 6 o'clock and absolute aural it is a day/night indicator. Red replique rolex montres is aswell acclimated for the alive anxiety and 60 account anxiety calmly which are both accent by with arresting red.
henry0614 , 29.09.2015 09:43:18
buy omega replica watches Seamaster at http://www.metsu.co.uk/
zhengjx , 22.03.2017 09:43:31
zhengjx 20170322
cheap jordans
chrome hearts
air max 2016
chrome hearts online
reebok outlet
jordan retro
lacoste polo shirts
air jordan
michael kors outlet
kobe basketball shoes
nike huarache
authentic jordans
adidas nmd runner
michael kors outlet online
nike roshe run
yeezy boost
cheap jordans
cheap jordans
michael jordan shoes
michael kors outlet
longchamp bags
adidas stan smith
adidas stan smith
links of london
hermes belt
adidas stan smith sneakers
yeezy boost 350
kobe sneakers
nike air force
adidas stan smith shoes
new england patriots jersey
true religion jeans
longchamp
fitflops sale clearance
kobe shoes
huarache shoes
lebron 14 shoes
michael kors outlet
yeezy boost
basketball shoes
nike huaraches
kobe 11
cheap jordans
cheap jordans
nike polo
michael kors handbags
michael kors factory outlet
authentic jordans
atlanta falcons jersey
true religion jeans
kobe shoes
michael kors factory outlet
adidas nmd online
air max 2017
adidas superstar shoes
kyrie irving shoes
michael kors handbags
roshe run
nike air force 1
yeezy boost 350
jordan shoes
michael kors factory outlet
nike air max thea
true religion
kobe 9
louboutin shoes
michael kors outlet
lacoste outlet
nike huarache
nike air max
adidas ultra boost
クロムハーツ
nike dunks shoes
adidas ultra boost
kobe basketball shoes
nike zoom running shoe
lacoste online shop
jordans for cheap
michael kors
adidas superstar
yeezy boost
lebron 14
chrome hearts online
polo lacoste
nike dunks
brady jersey
michael kors outlet online
Kanye West shoes
nike roshe run
af1
salomon speedcross
james harden shoes
yeezy boost 350 v2
links of london outlet store
cheap jordans
chrome hearts online
adidas ultra boost uncaged
nike huarache
nike air max 2017
chrome hearts
adidas ultra boost
air yeezy
nike zoom
huaraches shoes
http://www.jordanretro.uk
michael jordan shoes
air jordan shoes
michael kors handbags
michael kors outlet
lacoste outlet
adidas superstar
timberland boots
nike air force 1
adidas superstar shoes
hermes belts for men
air jordans
longchamp bags
adidas yeezy boost
timberland shoes
jordan shoes
longchamp
http://www.kobebasketballshoes.us.com
yeezy boost 350
nike roshe one
timberland boots
nike huarache
true religion outlet
nike air huarache
nike air max
michael kors outlet
michael kors outlet
hogan outlet online
retro jordans
kyrie 3 shoes
kobe shoes
michael kors outlet online
yeezy boost 350
louboutin shoes uk
michael kors
yeezy boost
kobe 9
michael kors handbags outlet
fitflops clearance
yeezy shoes
hogan outlet
michael kors outlet
nike air zoom
salomon
longchamp handbags
nike air huarache
fitflops
adidas nmd
adidas nmd uk
longchamps
longchamp bags
nike air huarache
air force 1
yeezy shoes
yeezy boost 350
harden shoes
michael kors outlet online
falcons jersey
jordan shoes
adidas neo
michael kors factory outlet
michael kors uk
hermes belts
adidas tubular
kyrie shoes
michael kors
links of london sale
lebron shoes
michael kors outlet store
michael kors handbags
http://www.kobeshoes.uk
michael kors outlet online
longchamp le pliage
timberland outlet
yeezys
nike polo shirts
michael kors outlet
kobe 11
huarache shoes
links of london
lebron 13
yeezy boost
hermes belt
nike huarache
air force 1
patriots jersey
adidas nmd
adidas nmd
lebron james shoes
adidas nmd
adidas tubular runner
adidas online shop
michael kors outlet store
michael kors outlet
nike roshe uk
lebron 13 shoes
yeezy sneakers
michael kors outlet online
longchamp bags
roshe shoes
yeezy shoes
kyrie 3
nike air force
michael kors outlet
longchamp outlet
yeezy boost 350 v2
nike huarache
air jordan
longchamp outlet
michael kors handbags
longchamp sale
adidas tubular sale
air max
longchamp handbags
yeezy boost 350
adidas neo
ultra boost
michael kors outlet store
michael kors handbags
lacoste outlet
yeezy boost 350 v2
longchamp
yeezy boost 350
chrome hearts online store
michael kors purses
adidas tubular
reebok shoes
cheap basketball shoes
cheap jordans
nike zoom
adidas ultra
yeezy boost
jordan shoes
fitflops
kobe bryant shoes
air jordan shoes
air max thea
nike air zoom
true religion outlet
20170329caihuali , 29.03.2017 05:19:25
cheap oakley sunglasses
marc jacobs outlet
soccer jerseys wholesale
cheap jordan shoes
coach outlet online
rolex watches for sale
michael kors outlet online
jordan shoes
longchamp handbags
swarovski crystal
true religion outlet
ralph lauren uk
nike trainers
ralph lauren outlet
true religion jeans sale
coach outlet
mcm backpack
louis vuitton outlet
oakley sunglasses
coach outlet
ysl outlet online
louis vuitton
rolex orologi
mulberry bags
louis vuitton
polo ralph lauren outlet
pandora outlet
michael kors outlet
cheap oakley sunglasses
fred perry polo
oakley sunglasses
coach factory outlet
hollister clothing
nike roshe one
polo ralph lauren
fitflops uk
true religion jeans outlet
lebron james shoes
michael kors handbags
michael kors outlet clearance
michael kors handbags
supra shoes
michael kors outlet online
hermes outlet store
nike roshe
michael kors outlet clearance
oakley sunglasses wholesale
cheap oakley sunglasses
ed hardy tshirts
adidas shoes
coach factory outlet
louis vuitton handbags
sac louis vuitton pas cher
adidas uk
mulberry handbags
cheap oakley sunglasses
hermes outlet
michael kors
juicy couture tracksuit
kate spade uk
cheap nfl jerseys
cheap ray bans
los angeles lakers jerseys
lebron shoes
louis vuitton outlet
cartier watches for sale
michael kors
coach outlet online coach factory outlet
longchamp handbags
polo ralph lauren
polo outlet
tory burch outlet
louis vuitton
oakley sunglasses wholesale
mulberry handbags sale
nike huarache
coach outlet online
air max 90
mulberry handbags
fitflops sale
cartier watches
ray ban sunglasses wholesale
ferragamo shoes
michael kors outlet online
true religion jeans
coach outlet online coach factory outlet
coach outlet
oakley sunglasses
christian louboutin outlet
ferragamo shoes
nike outlet
fitflops
ralph lauren
polo outlet online
louis vuitton
swarovski outlet
michael kors outlet clearance
ralph lauren
mcm outlet
hollister shirts
true religion jeans
oakley sunglasses wholesale
fitflops sale clearance
nike huarache
gucci borse
fitflops sale clearance
cheap ray ban sunglasses
ray ban sunglasses outlet
nike trainers
jerseys wholesale
pandora jewelry
iphone case uk
chrome hearts
louis vuitton uk
cheap snapbacks
michael kors outlet clearance
cartier outlet
kate spade outlet
oakley sunglasses
michael kors handbags
swarovski jewelry
ray-ban sunglasses
prada shoes
michael kors handbags
cheap oakley sunglasses
air max 90
pandora jewelry
rolex outlet
oakley sunglasses sale
oakley sunglasses sale
louis vuitton outlet
hollister clothing
louis vuitton
rolex uk
true religion jeans
ray bans
coach outlet online
coach outlet canada
nike blazer pas cher
christian louboutin online
nike roshe run
oakley sunglasses
christian louboutin uk
oakley sunglasses
adidas outlet store
nfl jerseys wholesale
kd shoes
true religion jeans
coach outlet online
fitflops sale clearance
kate spade uk
oakley sunglasses
mulberry handbags
ray ban sunglasses
coach outlet online
swarovski crystal
beats by dre
ray ban sunglasses
coach outlet store online
cartier watches
louis vuitton outlet
nike outlet store
michael kors outlet stores
fitflops
basketball shoes
michael kors
gucci site ufficiale
adidas nmd runner
polo ralph lauren
fitflops sale clearance
beats headphones
swarovski outlet
cheap nba jerseys
michael kors outlet online
louis vuitton outlet stores
gucci outlet
fitflops
louis vuitton outlet
coach outlet online
michael kors handbags
rolex watches outlet
lacoste shirts
louis vuitton
coach outlet clearance
mac cosmetics sale
louis vuitton outlet store
ray ban sunglasses uk
oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
true religion jeans
mbt shoes
longchamp
coach factory outlet
michael kors handbags
coach outlet
michael kors outlet
louis vuitton handbags
oakley sunglasses sale
michael kors outlet
fred perry polo shirts
michael kors handbags outlet
louis vuitton outlet
cheap replica watches
true religion jeans
cheap oakley sunglasses
oakley sunglasses wholesale
cheap nhl jerseys
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
tory burch outlet online
ysl outlet
swarovski outlet
michael kors handbags
cleveland cavaliers jerseys
nike air max 90
nike air max
versace sunglasses on sale
louis vuitton bags
chrome hearts outlet
links of london
gucci outlet
cheap ray ban sunglasses
michael kors outlet
louis vuitton
true religion uk
cheap oakley sunglasses
nike trainers
rolex watches
coach outlet
louis vuitton
coach factory outlet
yeezy boost 350
polo outlet
replica watches
burberry outlet
ray ban sunglasses
kate spade handbags
michael kors factory outlet
swarovski crystal
mulberry handbags sale
kobe bryant shoes
hollister uk
louis vuitton outlet
iphone case
coach outlet online
thomas sabo charms
louis vuitton outlet stores
mulberry bags
coach handbags outlet
tory burch outlet online
michael kors outlet online
ferragamo shoes sale
nfl jerseys
futbol baratas
instyler
polo outlet
nike roshe run
mulberry handbags
gucci outlet
cheap jordans
ralph lauren polo
swarovski jewellery
prada outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
michael kors bags
oakley sunglasses
cheap ray ban sunglasses
coach outlet online
ralph lauren outlet
true religion sale
ferragamo shoes
herve leger dresses
nike soccer shoes
mulberry handbags
michael kors handbags
cheap ray ban sunglasses
cheap nfl jerseys
michael kors outlet
valentino shoes
polo outlet store
prada sneakers
louis vuitton handbags
beats by dr dre
fitflops uk
air jordan 4
cheap ray bans
coach outlet
vans shoes
coach outlet online
ray ban sunglasses uk
basketball shoes,basketball sneakers,lebron james shoes,sports shoes,kobe bryant shoes,kobe sneakers,nike basketball shoes,running shoes,mens sport shoes,nike shoes
oakley sunglasses
ralph lauren polo
michael kors handbags outlet
michael kors outlet
tods outlet online
air max 90
christian louboutin shoes
air max 90
christian louboutin outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
louis vuitton outlet store
mulberry bags
cheap football shirts
nba jerseys
ray ban sunglasses
cheap ray ban sunglasses
tory burch outlet online
longchamp
hermes birkin bag
coach outlet
ray ban sunglasses
new balance shoes
michael kors outlet clearance
mizuno shoes
tory burch outlet online store
Basketball Shoes
cheap nfl jerseys
christian louboutin sale
prada sunglasses for women
air max 90
ecco outlet
longchamp handbags
reebok shoes
louis vuitton
longchamp handbags
hermes belts
gucci handbags
ralph lauren polo
rolex watches
gucci outlet online
michael kors uk
ralph lauren shirts
nike air max 2015
louis vuitton outlet clearance
adidas wings shoes
ferragamo shoes
oakley sunglasses
christian louboutin shoes
hermes bags
pandora outlet
ralph lauren outlet
cheap jordans for sale
cheap jordans
instyler ionic styler
polo outlet
louis vuitton outlet stores
cheap jordans
rolex watches
ralph lauren polo shirts
oakley sunglasses sale
rolex watches
polo ralph lauren outlet
louis vuitton outlet
louis vuitton
tory burch shoes
nfl jersey wholesale
coach outlet
longchamp handbags
tory burch outlet stores
rolex watches
cheap oakley sunglasses
gucci outlet online
louis vuitton outlet
kate spade handbags
nike blazer pas cher
ralph lauren outlet
michael kors outlet
burberry outlet sale
coach factory outlet
cheap nike shoes
ralph lauren outlet
asics
michael kors outlet clearance
adidas nmd
fitflops shoes
michael kors outlet
oakley sunglasses
oakley sunglasses wholesale
louis vuitton online
burberry canada
hermes birkin
polo outlet stores
polo ralph lauren
cazal sunglasses
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
cheap jerseys wholesale
snapbacks wholesale
coach outlet store
coach factory outlet
coach outlet online
rolex watches,rolex watches,swiss watches,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex
swarovski jewelry
ferragamo outlet
longchamp
mulberry outlet
lebron shoes
true religion jeans
yeezy boost
louis vuitton outlet
beats by dre
michael kors outlet
air force 1 shoes
louis vuitton outlet
louis vuitton handbags
tory burch outlet online
true religion jeans
air max uk
dior sunglasses
louis vuitton outlet
cheap oakley sunglasses
ray-ban sunglasses
michael kors outlet online
burberry outlet
nike foamposite
cheap ray ban sunglasses
rolex outlet
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
chrome hearts
fitflops sale clearance
kobe 9
polo ralph lauren outlet
los angeles lakers
burberry outlet store
christian louboutin outlet
michael kors handbags
prada outlet online
mlb jerseys
christian louboutin outlet
louis vuitton outlet
adidas outlet
yeezy boost 350
converse shoes sale
camisetas futbol baratas
football shirts
louis vuitton outlet online
cartier watches
louis vuitton outlet
coach factory outlet
louis vuitton outlet
polo outlet
mizuno running shoes
true religion outlet uk
mulberry outlet
cartier watches
ferragamo shoes
christian louboutin outlet
salomon outlet
true religion jeans
gucci outlet online
oakley sunglasses wholesale
soccer jerseys
burberry outlet store
ray ban sunglasses
coach outlet online
coach outlet clearance
mont blanc pens
replica watches
rolex watches
longchamp outlet online
ray-ban sunglasses
coach factory outlet
giuseppe zanotti shoes
michael kors outlet online
lacoste pas cher
ralph lauren polo
fitflops sale clearance
nike free running
hermes belt
ralph lauren
coach outlet online
true religion outlet
ray ban sunglasses
coach outlet online coach factory outlet
christian louboutin
coach outlet online coach factory outlet
ralph lauren uk
mac cosmetics
christian louboutin uk
coach factory outlet
oakley sunglasses wholesale
cheap oakley sunglasses
rolex watches
ralph lauren polo
ferragamo shoes
michael kors outlet
christian louboutin shoes
valentino outlet
nike air huarache
polo outlet stores
adidas wings
coach outlet online
nike free 5
ferragamo outlet
michael kors outlet
kobe bryants shoes
coach outlet clearance
longchamp outlet
giuseppe zanotti outlet
coach factory outlet
nike shoes uk
pandora charms sale clearance
ralph lauren
pandora charms
coach outlet online
cheap ray bans
coach outlet online
true religion outlet
ray ban sunglasses
air max 90
christian louboutin shoes
nike mercurial
nike store
louis vuitton
oakley sunglasses wholesale
burberry outlet
tory burch outlet
ed hardy clothing
louis vuitton handbags
adidas shoes
oakley sunglasses wholesale
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
cheap mlb jerseys
louis vuitton uk
louis vuitton outlet
reebok shoes
ray ban sunglasses
michael kors outlet
nike trainers uk
ralph lauren polo
longchamp handbags
ralph lauren outlet stores
air max 90
new balance outlet
coach outlet store online
ferragamo outlet
coach outlet
cheap oakley sunglasses
christian louboutin shoes
ralph lauren outlet
longchamp handbags
coach factory outlet
longchamp outlet
borse gucci
oakley sunglasses wholesale
swarovski uk
polo shirts
nike trainers
louis vuitton outlet
adidas trainers
ray ban wayfarer
swarovski crystal
nba jerseys
coach outlet clearance
nike shoes for women
hollister sale
mlb jerseys
cheap mlb jerseys
louis vuitton
michael kors outlet clearance
thomas sabo
cazal outlet
gucci outlet online
louis vuitton handbags
true religion jeans
coach factory outlet
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren outlet
oakley sunglasses wholesale
burberry outlet
oakley sunglasses wholesale
coach outlet
hollister clothing
michael kors outlet
ralph lauren outlet
nike shoes
louis vuitton outlet
hollister clothing
coach outlet clearance
ralph lauren uk
gucci bags
louis vuitton outlet clearance
lebron james shoes
coach outlet
coach outlet
gucci outlet
fitflops
tory burch outlet
coach outlet store online
rolex watches for sale
salomon shoes
longchamp outlet
cartier watches for women
chrome hearts outlet
coach outlet
michael kors outlet
mbt shoes outlet
bottega veneta outlet online
links of london jewellery
adidas nmd runner
fitflops outlet
coach outlet store online
true religion outlet
air max 2015
pandora outlet
michael kors outlet online
ralph lauren
michael kors
rolex watches,rolex replica watches,replica rolex watches,replica watches
nike outlet store
omega watches
michael kors outlet
tory burch outlet
borse louis vuitton
christian louboutin shoes
michael kors canada
ralph lauren outlet
louis vuitton handbags
omega outlet
louis vuitton outlet online
christian louboutin
cheap jordans free shipping
nike air huarache
cheap ray ban sunglasses
kobe 9 elite
oakley sunglasses
gucci handbags
michael kors outlet
jordan 4
Nike Free shoes
reebok outlet store
louis vuitton
polo outlet
polo ralph lauren outlet
michael kors wallets for women
polo ralph lauren
christian louboutin outlet
cheap oakley sunglasses
coach outlet
true religion outlet
prada outlet
versace sunglasses
cartier watches
christian louboutin
ray-ban sunglasses
louis vuitton outlet
cheap oakley sunglasses
ferragamo outlet
beats headphones
beats by dre
swarovski jewelry
hollister clothing store
louis vuitton outlet clearance
asics,asics israel,asics shoes,asics running shoes,asics israel,asics gel,asics running,asics gel nimbus,asics gel kayano
supra shoes sale
louis vuitton
coach outlet online
fitflops
coach outlet store
oakley sunglasses
roshe run
ray bans
ray ban sunglasses
louis vuitton
nike air force 1
cheap jordans
nike uk store
michael kors handbags outlet
michael kors wallets
michael kors handbags
hermes outlet
christian louboutin outlet
nike shoes
cheap ray bans
true religion jeans
nike air max
vans outlet
cartier outlet
michael kors outlet clearance
oakley sunglasses
soccer jerseys
cheap oakley sunglasses
ecco shoes
polo pas cher
mont blanc pens
hollister clothing
cheap soccer jerseys
mont blanc outlet
cheap oakley sunglasses
ray ban sunglasses
montblanc pens
cheap nba jerseys
cheap ray ban sunglasses
oakley sunglasses
tods outlet
swarovski crystal
prada handbags
mulberry sale
beats headphones
ray ban sunglasses
marc jacobs sale
christian louboutin outlet
hollister shirts
louis vuitton outlet online
ferragamo outlet
reebok trainers
oakley sunglasses
beats by dr dre
pandora jewelry
puma shoes
herve leger outlet
coach outlet online
juicy couture outlet
coach outlet
polo outlet
prada sunglasses
michael kors handbags
rolex watches
true religion jeans
cheap oakley sunglasses
jordan shoes
michael kors factory outlet
tory burch outlet
ralph lauren uk
coach outlet
tory burch outlet online
michael kors outlet
coach outlet online
hollister clothing
michael kors outlet online
nike shoes
michael kors outlet clearance
oakley sunglasses
cartier watches for sale
coach outlet online coach factory outlet
michael kors uk
coach outlet online coach factory outlet
nike outlet online
polo ralph lauren
ralph lauren outlet
ray ban sunglasses
christian louboutin sale
cheap jordan shoes
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
true religion canada
oakley sunglasses wholesale
adidas nmd
mulberry handbags
michael kors factory outlet
true religion jeans
coach handbags
polo ralph lauren
pandora outlet
ralph lauren pas cher
coach outlet
coach outlet store
coach factory outlet
air max uk
hollister
nike outlet store
ray ban sunglasses
adidas uk store
polo ralph lauren
michael kors outlet online
fitflops shoes
cheap jordans
nba jerseys wholesale
michael kors outlet
nike shoes
nike store uk
michael kors handbags clearance
nike air max
louis vuitton
michael kors handbags
true religion uk
cheap jordan shoes
polo ralph lauren
michael kors outlet
coach outlet
louis vuitton outlet stores
ray ban sunglasses
gucci outlet
michael kors outlet clearance
cheap nfl jersey
ray bans
tory burch outlet
michael kors handbags clearance
coach outlet
michael kors outlet online
oakley sunglasses
polo ralph lauren
nike outlet store online
lacoste polo shirts
ralph lauren uk
converse shoes
true religion outlet
pandora jewellery
ferragamo shoes
longchamp outlet
yeezy boost
cheap ray ban sunglasses
coach outlet online
louis vuitton pas cher
true religion jeans
kobe shoes
bottega veneta outlet
kevin durant shoes
fitflops sale clearance
louis vuitton handbags
michael kors uk
puma outlet
foamposite shoes
michael kors uk
swarovski crystal
oakley sunglasses
kobe shoes
mulberry uk
louis vuitton outlet
adidas shoes
coach outlet online
kate spade
michael kors outlet
louis vuitton borse
coach outlet online
louis vuitton outlet
coach outlet online
michael kors
coach factory outlet online
louis vuitton outlet stores
true religion outlet
louis vuitton outlet
michael kors handbags
nike store uk
coach outlet
coach factory outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
polo ralph lauren
nike roshe run
longchamp outlet
michael kors canada
cleveland cavaliers jersey
michael kors outlet store
michael kors handbags sale
nhl jerseys
christian louboutin
20170329caihuali
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 80% [4 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 20% [1 Hlas]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 0% [Žádné hlasy]
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist