Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
SK Kladno - FC Olééééé Baník Ostrava 3:0
haVaj · 23 Komentářů · 65536 Přečteno · Tisknout
    Měla to být hra kočky z myší, opak je však pravdou. Baník si ze zasněžené půdy Kladna odváží debakl a jako by se už stávalo tradicí prohrávat venku 0:3. Co na to říct, snad jen NEOMDLÍVEJ !!!

    Předpovědi dávaly tušit, že se za slunečného počasí rozhodně hrát nebude. Vyrážíme autem z Brna a stále svítí slunko, že by se předpovědi pletly? Nikoliv!! Míjíme Velke meziříčí a začíná pravá Ladovská zima a jede se krokem.    Půl hodiny před zápasem přijízdíme ke stadionu a dávame rychle ruma a pivo ve stánku kousek od našeho sektoru. Ten se plní cca 200 chachary (na odhady nejsem machr) a se začátkem zápasu začíná slušný hlasivkový support. Z došlé SMS se dovídám, že i komentátor TV utkání má problém nás "překřičet". Dokonce se zkoušel i Tomáš Garigue Masaryk , ale už u druhé sloky se spousta lidí nechytalo :( Takže všichni povinně naučit!!

    Z herního projevu našeho týmu toho moc nevím. Chumelilo jako prase a viděl jsem totální prd. Šancí jsme v prvním poločase moc neměli, ale hnali jsme tým neustále ke vstřelení nějakého toho gólu.
    Asi minutu před poločasem se začlo zpívat "Oléééé Baník Ostrava" a světe div se, nepřestalo to ani o přestávce, ani začátkem druhého poločasu, přestali jsme až na konci utkání!!! Neuvěřitelné! Otázkou je, jestli nám tento chorál nepřinesl smůlu.
    Po 10 minutách druhého poločasu jsme už prohrávali 2:0 :( Spousta špatných přihrávek limitovala Baník v jakémkoliv náporu a šance se skoro nevyskytovaly. Po třetím gólu Kladna v 78. minutě bylo v rozhodnuto. Za stálého Olééé Baník Ostrava (byli jedinci co na konci zpívali Oléé Baník Ostuda :( zápas skončil. Při závěrečné děkovačce jsme se k hráčům otočili zády, protože tohle nebyl "náš Baník".
    Už v prvním poločase se snažil do našeho sektoru dostat kameraman, který    se snažil natočit nějaký ten spot o nejlepších fanoušcích u nás. Byl námi okamžitě vykázán do patřičných míst (ty kurvo zahoď kameru). Zkoušel to znova spoza branky i s přitepleným komentátorem a pokud něco natočil, tak jen naše záda a již zmiňovaný pokřik.

    V druhém poločase se odpalují nějaké dýmovnice, jednu security odnesli, na další už jen čuměli za přítomností ACABu. Roztahuje se také chorelo proti buzeraci ultras.    Co dodat na závěr. Cesta otřesná, fotbal otřesný, atmosféra v našem sektoru neměla chybu :)
    Fotky a video nevím jestli nějaké bude, já fotil jen telefonem. Uvidíme jestli někdo nějaké pošle.

SK Kladno – FC Baník Ostrava 3:0 (0:0)
Branky: 48. a 54. z pen. Szabo, 78. Semerák
Rozhodčí: Kovařík – Filípek, Mencl.
ŽK: Bystroň, Mičola.
Diváků: 1240.
Kladno: R. Pavlík – Bartoš, Gross, Killar, Kúdela – Zoubele (68. Vršajevič), Szabo, Gecov, T. Cigánek, Dočkal (86. Čáp) – Jeslínek (77. Semerák).
Baník: Vašek – Řezník, Pavlík, Bystroň, Tchuř – Rajtoral, Marek, Metelka (58. Magera), Mičola (58. Varadi) – Svěrkoš, Zeher.
Komentáře
rosfcb , 27.11.2007 12:02:58
havajku: pěkně napsáno a pak že neumíš psát články smiley, Nějaké fotky by měly být odpoledne na webu.
HanysFCB , 27.11.2007 13:13:24
fajny vyjezd, jen skoda toho vysledku,,,,OLEEEE banik ostrava :tanec:clap
HanysFCB , 27.11.2007 13:13:42
a taky fajny clanek :clap
banik74 , 27.11.2007 13:49:49
byli jste skvělí:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clapsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
HanysFCB , 27.11.2007 14:23:40
http://www.gambrinus.cz/naex/tv/svet-fanousku/897-svet-fanousku---ostrava/

nema chybu smiley kdyz mluvil a bylo neco slyset tak fakt jen zahod kameru smiley JASNYYYYY smiley
cherry , 27.11.2007 14:41:14
Jen si trošku rýpnu do těch co po vyřazení z poháru tvrdili že dostat se do Evropy z ligy bude lehčí.Ještě pořád si to myslíte?
HanysFCB , 27.11.2007 16:31:43
skoda ze jsem sel rovnou na vlak smiley pak jen prisel telefon s hlasenim ze tam byli spartani a ze kohosi zatkli smiley ale byl jsem za to po pulnoci doma nebo kdy smiley
haVaj , 27.11.2007 16:36:27
ty blaho, ti chuji z gambrinusu tam to video fakt dali ... zahod kameru, ty kurvo zahod kameru !!!!
Jaryn-sh , 27.11.2007 16:37:38
ultrahools: docela o ničem stránka málo obsáhla, skoro žadne fotky a aji informace slabé počty fans taky moc nesedísmiley
Bender , 27.11.2007 17:01:13
havajku pěkně si to napsal smileysmiley
rosfcb , 27.11.2007 18:42:29
ultrahools: Uklidni se s tim spamovanim, proc tu davas odkazy do vice mist a jeste mimo tema ? Tak se dela reklama? Jinak sem se kouknul na tvoje stranky, vzals si moc velky orisek na to co chces delat nevim jestli se ti to povede ale potrebujes silne spojence kteri v teto tematice nejakou dobu pohybuji a jak uz napsali prede mnou chybi ti tam skoro vse fotky, clanky a presne popisy beres info s webu takze delas jen takovy souhrn, a na to ale nepotrebujes web. Preber si to jak chces ale spam tady trpet nebudusmiley
Hody , 27.11.2007 22:23:38
já tleskám těm co šli do půl těla. :clap:clap Brrrr mi je kosa ještě včil. Doufám že nejste nemocnísmiley
FCB FOREVER , 27.11.2007 23:14:53
cherry:Jen si rýpni,ale nezapomeň dopsat zbytek.Jsem jeden z nich.Uvedl jsem,že dostat se do Evropy je jednodušší z ligy,protože kdo chce hrát v Evropě,drží se na špici,podává celou sezonu kvalitní výkon a nemusí nic řešit.A jak by se Ti líbilo,kdyby jsme v Evropě předvedli výkon jak proti Kladnu.Byli bysme všem pro smích a to radši Evropu nehrát!smiley
Jaryn-sh , 27.11.2007 23:24:15
Hody: neboj nejsem nemocnýsmiley
cherry , 28.11.2007 15:54:23
Jaký podají hráči výkon za rok se ted dá těžko předvídat.Mně by nevadilo kdyby postoupili do Evropy i z 8 pozice v lize. A co se těch špatných výkonů týče byl jsem v Leverkusenu i v Midlesborought a tam hráli taky hovno ale zážitky mám na celý život!!! A že se někdo směje? To je mi fuk.
FCB FOREVER , 28.11.2007 23:05:03
cherry:S těma zážitkama máš pravdu,o tom není sporu,ale já jsem zase toho ražení,že když už do Evropy,tak tam něco uhrát a ne tam být jen do počtu.No,ale nechal už bych to být,je důležitý aby zabrali a neskládali zbraně.Ono ani v Mostě to nebude žádná procházka
yezhia2012 , 19.04.2012 10:09:12
Do you want to be fashion?Wearing christian louboutin sale New Christian Louboutin 2012
has become every fashion personr17;s common goal. I believe you will love this Christian Louboutin Pumps Shoes with the vivid color at first sight.The 100% quality and best service will provide to you at discounted christian louboutin outlet Online,welcome to shop now!Christian Louboutin Wedges
Red Sole Calf Boots
Red Sole Knee Boots
Red Sole Over Knee Boots
Christian Louboutin Sneakers


Christian Louboutin 2011
Christian Louboutin Platforms
Christian Louboutin Sandals
Christian Louboutin Boots
Red Sole Ankle Boots
Red Sole Evening Heels
Red Sole Men Shoes
Christian Louboutin Evening
Every women dreams to be princess and these Christian Louboutin Pumps Shoes will make your dreams come true. Just add it to cart now if you love it. Never miss our Christian Louboutin Pumps christian louboutin outlet sale.It is the best choice for you .
v3456d , 13.02.2014 09:18:31
For those who mailbox 1000 coach outlet postcards and christian louboutin outlet acquire just Canada Goose Outlet one fresh buyer, gucci outlet you're going to be inside ddmake canada goose money! Fixed cheap oakley insurance is longchamp pas cher accessible so long as persons pay polo ralph lauren off ones own hogan every month superior. Canada Goose Outlet You'll want a moncler person's relief true religion jeans medication Lancel that allows you to continue tory burch outlet being good, however , you simply will not be ready to louis vuitton play towards a regional healthcare timberland pas cher professional and inquire mont blanc pens for longchamp pas cher this, none coach outlet may the michael kors outlet health parajumpers outlet care provider have the capacity prada outlet to cellular phone an true religion outlet innovative pharmaceutical with your area. The following, still, is certainly false during the course of christian louboutin outlet many other reports. burberry outlet A louis vuitton lot coach outlet of all true religion outlet the mcm bags bitterness noticed by just folk recommendations given that tory burch outlet a coach outlet lot of these immigrants will not hogan outlet communicate Speech. A few imagine they louis vuitton bags are simply ignorant, various imagine they can be big-headed, several hogan sito ufficiale think that there're detrimental. That they beats by dre are actually perhaps lost, worried as well as self conscious simply Canada Goose Outlet because marc jacobs outlet they aren't able louboutin outlet to louboutin talk. If Polo ralph lauren you need the chanel outlet top stability plus throughput, selecting most effective away
Aimee , 30.03.2014 05:12:17
Can you this attitude, Shuapo wrangling over my head, it's not you, no wonder I injustice. To tell you the truth, my sister-in-law a phone, can be called the Bureau of industry and commerce to seal your shop. You see this face crafty replica handbags, if not tax evasion, who the letter?" The landlord said, picked up the piece of black brick like cell phones, according to a few numbers, very kindly said: "Yan Yan ah, my brother-in-law, hey! You can have a few brother ah? I'm Xie Zhiqiu, on, on, where are you? Oh? To City Hall service, where are you now? Well, you just turn to the old real store, there are people who want to pick." "Of, I also in here. Is such a thing, I rent a house the boys want to breach of contract is not dry, the law that you than I know, on! That is, well, I wait for you!" Xie Zhiqiu put down the big brick, mulberry replica proudly took two pathetic one eye, hand pull out a few hairs, put forward the forehead that seemed to open light like the scalp to cover, and then lift up the chopsticks, pick up a piece of nine turn fatty intestine into his mouth, and sipped at fifty-six degrees of Sorghum burn, take care to eat up. Zhang Sheng looked at the picture be rich and cruel smile, suddenly a punch to knock it into braised meat balls in brown sauce!
oooooo , 03.04.2015 03:38:19
But oakley sunglasses they michael kors outlet online had; they nike huarache undoubtedly had; polo ralph lauren outlet for the nike free low-toned comments behind oakley pas cher him karen millen left vans outlet no replica watches doubt in Archer'smind that the young woman was prada handbags May Welland's cousin,the cousin hollister always timberland shoes referred to true religion outlet in the family as ray ban sunglasses "poorEllen mont blanc pens Olenska." christian louboutin shoes Archer knew christian louboutin that p90x workout she had longchamp suddenlyarrived air max pas cher from Europe a day or longchamp pas cher two louboutin previously; asics shoes he hadeven heard from tiffany jewelry Miss Welland louis vuitton pas cher (not guess pas cher disapprovingly)that hollister clothing she had been soccer jerseys to see poor true religion jeans Ellen, who was nike blazer pas cher stayingwith converse pas cher old ray ban Mrs. Mingott. Archer entirely approved nike air max offamily solidarity, swarovski uk and one lancel of louis vuitton uk the qualities swarovski jewelry he mostadmired in the nike roshe run Mingotts ray ban outlet was michael kors outlet online their louis vuitton resolute championshipof vans the replica watches few new balance pas cher black celine handbags sheep that pandora jewelry their blameless vans pas cher stockhad kate spade outlet online produced. tory burch outlet online There was nothing mean pandora uk or ungenerousin the jimmy choo shoes young man's burberry outlet online heart, chanel handbags and he louis vuitton outlet was glad ralph lauren that hisfuture montre femme wife should reebok shoes not be restrained timberland by gucci handbags false hollister canada pruderyfrom being hollister kind (in coach purses private) coach outlet to her north face unhappy chi flat iron cousin; butto christian louboutin outlet receive Countess Olenska polo ralph lauren in iphone 6 case the family circle was birkin bag adifferent thing hermes pas cher from mcm handbags producing sac vanessa bruno her in public, at theOpera of bottega veneta all places, ralph lauren and valentino shoes in the giuseppe zanotti very air jordan box air max with the abercrombie and fitch younggirl whose nike air max engagement longchamp outlet online to lululemon outlet online him, jordan shoes Newland lululemon outlet Archer, louis vuitton canada wasto nike outlet be longchamp handbags announced within ralph lauren pas cher a few weeks. No, he kate spade outlet felt michael kors canada as soccer shoes oldSillerton wedding dress Jackson felt; longchamp he longchamp outlet did chaussure louboutin not think coach outlet store online the Mingottswould michael kors handbags have nike air force tried wedding dresses it on!


He michael kors outlet online sale knew, juicy couture outlet of course, sac louis vuitton that whatever toms outlet man louis vuitton outlet online dared abercrombie and fitch (withinFifth nike free Avenue's limits) that old nike trainers Mrs. Manson prada outlet Mingott,the Matriarch nike air max of cheap oakley sunglasses the north face pas cher line, would dare. He nike roshe had ferragamo shoes alwaysadmired hollister the thomas sabo uk high and michael kors outlet store mighty old air max lady, who, in spite ofhaving been only Catherine Spicer converse of Staten oakley vault Island,with a red bottom shoes father mysteriously true religion outlet discredited, and neither moneynor nike roshe position enough to michael kors uk make scarpe hogan people coach outlet forget it, nfl jerseys hadallied nike air max herself burberry outlet online with the ray ban uk head hollister of the ghd wealthy baseball bats Mingott oakley line,married links of london uk two of juicy couture outlet her daughters north face jackets to pandora charms "foreigners" tn pas cher (an herve leger Italianmarquis and an English banker), and put the crowningtouch insanity workout to supra shoes her burberry pas cher audacities converse shoes by louis vuitton building tiffany and co jewelry a babyliss large house michael kors outlet ofpale cream-coloured stone instyler ionic styler (when ray ban pas cher brown gucci sandstoneseemed as nike air max much coach outlet the true religion only louis vuitton outlet wear sac michael kors as mac cosmetics a lacoste pas cher frock-coat in louis vuitton handbags theafternoon) in new balance outlet an nike free pas cher inaccessible wilderness mulberry uk near beats headphones theCentral north face jackets Park.
kiyouminss , 02.06.2015 03:54:43
toms outlet,tom shoes,toms shoes outlet,tom shoes,toms wedges,cheap toms,toms.com, beats by dre, nike blazer, burberry uk, air max 90,nike air max 90,air max 95,air max 2015,air max 1,nike air max,air max,nike air max 2015,airmax, chanel bags, mac make up, air max 95,nike air max 95,air max 90,nike air max 90,air max 2015,nike air max,air max,nike air max 2015,airmax, jerseys from china,cheap jerseys from china,nfl jerseys,cheap jerseys,cheap nfl jerseys,jerseys,baseball jerseys,nba jerseys,hockey jerseys,basketball jerseys, chaussures louboutin, yoga pants,lululemon,lululemon outlet,lululemon athletica,lululemon addict,lulu lemon,lulu.com,lululemon.com, Cheap Jordans,Cheap Jordan Shoes,Cheap Air Max,Cheap Free Run Shoes,nike shoes,nike outlet,nike factory,nike store,nike factory outlet,nike outlet store,cheap nike shoes,nike sneakers, puma outlet, louboutin,louboutin pas cher,christian louboutin,louboutin chaussures,louboutin soldes,chaussure louboutin,chaussures louboutin,chaussure louboutin pas cher,louboutin france, coach outlet,coach outlet store,coach outlet store online,coach outlet stores,coach factory outlet,coach factory,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online, ferragamo,salvatore ferragamo,ferragamo shoes,ferragamo outlet,salvatore ferragamo outlet,ferragamo belts,ferragamo belt,ferragamo outlet, burberry,burberry outlet,burberry outlet online,burberry factory outlet,burberry sale,burberry handbags, five finger shoes, nike blazer,blazer nike,nike blazer pas cher,Chaussures Nike Blazer,Nike Blazer Femme, beats solo, adidas shoes, cheap jordans,cheap jordan shoes,cheap jordan,cheap jordans for sale,jordans for cheap,jordan shoes,jordans,air jordan,jordan retro,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,air jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes,air jordan retro, nike air force,air force,nike air force 1,nike air force one,air force one nike,air force 1,air force one, adidas store, sac michael kors, michael kors, oakley sunglasses, oakley sunglasses,cheap oakley,cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses cheap,oakley outlet,oakley sunglasses outlet,oakley vault,oakleys,oakley.com,sunglasses outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses, adidas originals, ralph lauren outlet,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,polo ralph lauren outlet online,polo ralph lauren,ralph lauren,polo ralph,polo shirts,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo, nike air force, louboutin uk, cheap jordans, fendi belts, timberland boots uk, air jordan, cheap nfl jerseys, kobe shoes, ferragamo, salomon shoes, toms outlet, gucci shoes, tods shoes, kevin durant shoes, nike free 5.0, mac cosmetics uk, michael kors outlet, mizuno running shoes, oakley sunglass, NFL Jerseys,Nike NFL Jerseys,NBA Jerseys,Soccer Jersey,NHL Jerseys,Baseball Jerseys,Custom Jersey,Youth Jerseys,Women Jerseys,NCAA Jerseys,cheap jerseys,cheap nfl jerseys,basketball jerseys,jerseys,hockey jerseys, burberry, michael kors,michael kors canada,michael kors outlet,michael kors outlet online, yoga pants, kate spade uk, beats by dre,beats headphones,beats audio,beats by dr dre,beats by dre headphones,dr dre,dre beats,beats by dr,dr dre beats,dre headphones,beats by dr. dre,cheap beats, timberland, gucci handbags, lebron james shoes, flip flop, converse sale, michael kors,sac michael kors,michael kors sac,michael kors pas cher,sac michael kors pas cher,michael kors france, dansko outlet, chanel bag, new balance football boots, nike shoes, stuart weitzman, michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors uk,michael kors,michael kors,michael kors bags, jordan retro,jordan shoes,air jordan,air jordans,retro jordans,air jordan retro,jordans,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,cheap jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes, ralph lauren outlet, air max 90, north face outlet, lebron james shoes, kobe 9 low, mac cosmetics uk, fit flops, ray ban sunglasses, lebron james shoes, jerseys from china, true religion uk, dolce gabbana, coach outlet store, lululemon uk, omega watches, chanel bags,chanel handbags,chanel sunglasses,chanel outlet,chanel purses,chanel handbags official site, burberry, guess outlet, north face outlet,the north face,north face,the north face outlet,north face jackets,north face jackets clearance,northface, cartier love bracelet, omega watches,omega watch,replica watches,rolex watches,replica omega watches,rolex,watches for men,watches for women,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex, air jordans, Ray Ban Sunglasses,Ray Ban Outlet,Ray Ban Sale,Cheap Ray Bans,Cheap Ray Ban Sunglasses,ray ban sunglasses outlet,ray ban,rayban,ray bans,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,rayban sunglasses,cheap ray ban, air max 95, cheap jerseys,nfl jerseys,cheap nfl jerseys,jerseys from china,cheap jerseys from china, nike free 5.0, nike free trainer 5.0,nike free run 5.0,free running 2,nike free run,nike free,free running,nike running shoes,nike free trainer,free runs,free run 5.0, air jordan,jordan shoes,cheap jordans,air jordans,jordan retro,air jordan shoes,jordans,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan retro, jordan retro, cheap jerseys
chanyuan , 28.10.2016 08:49:34
chanyuan10.28
michael kors handbags
true religion outlet
replica watches
coach outlet online
true religion jeans
lacoste pas cher
true religion jeans
ray ban sunglasses sale
nike roshe run
mbt shoes
tory burch outlet
air max 90
michael kors outlet
reebok trainers
coach outlet
longchamp solde
nike trainers
puma outlet
ferragamo outlet
ferragamo outlet
longchamp pas cher
louis vuitton outlet
soccer jerseys
oakley sunglasses
michael kors handbags
prada handbags
calvin klein underwear
beats by dr dre
tory burch outlet
coach outlet
prada shoes
canada goose
rolex outlet
ugg boots
nba jerseys
ugg boots
uggs outlet
ghd hair straighteners
louboutin pas cher
cartier watches
michael kors handbags outlet
christian louboutin outlet
ugg outlet
michael kors outlet online
nike outlet store
mcm outlet
louis vuitton outlet
louis vuitton outlet
nike huarache
michael kors outlet
louis vuitton handbags
nike air max uk
canada goose outlet
christian louboutin outlet
michael kors outlet
tiffany and co jewelry
rolex watches
michael kors outlet
oakley sunglasses
converse shoes
mulberry handbags
nike free run
lebron james shoes
north face jackets
adidas uk
mac cosmetics
valentino outlet
michael kors outlet
uggs canada
louis vuitton
michael kors outlet clearance
louis vuitton handbags
true religion outlet
kate spade handbags
ray ban sunglasses
air jordan 11
nike air max
christian louboutin online
abercrombie and fitch
cheap nhl jerseys
louis vuitton
michael kors outlet clearance
ralph lauren uk
lululemon outlet
canada goose jackets
rolex watches
mulberry outlet
michael kors uk
true religion outlet
uggs outlet
football shirts
nike mercurial
polo ralph lauren
ugg canada
ugg boots canada
toms shoes
coach outlet clearance
michael kors factory outlet
nike free 5
ugg boots
bottega veneta outlet
uggs
mizuno running shoes
michael kors handbags
swarovski crystal
true religion uk
ugg outlet
fitflops sale clearance
canada goose outlet
uggs outlet
coach handbags
cheap nfl jerseys
montblanc pens
hollister clothing
hollister clothing
kate spade handbags
true religion jeans
coach outlet
louis vuitton bags
michael kors outlet online
michael kors outlet clearance
ugg sale
coach outlet online
michael kors outlet clearance
herve leger outlet
futbol baratas
louis vuitton outlet stores
mulberry bags
fitflops outlet
adidas nmd
fitflops shoes
the north face jacket
coach outlet
tiffany jewellery
cheap michael kors handbags
abercrombie and fitch
hermes bags
ugg sale
louis vuitton pas cher
tiffany outlet
michael kors handbags
cheap nba jerseys
ugg boots
moncler coats
louis vuitton handbags
uggs
coach outlet online
ray ban sunglasses
michael kors outlet
cheap snapbacks
ferragamo shoes
michael kors handbags
nike foamposite
uggs clearance
prada outlet
mulberry handbags
lebron james shoes
nike free running
michael kors outlet online
michael kors outlet online
kobe shoes
coach outlet online
michael kors outlet store
louis vuitton outlet stores
polo ralph lauren
ugg boots
true religion jeans
ralph lauren polo
oakley sunglasses
ugg australia
michael kors outlet online
adidas nmd runner
michael kors bags
louis vuitton handbags
burberry outlet
oakley sunglasses wholesale
michael kors wallet
fitflops shoes
louis vuitton outlet
true religion jeans
michael kors outlet clearance
christian louboutin outlet
louis vuitton
juicy couture outlet
rolex watches
air jordan 13
longchamp handbags
michael kors factory outlet
timberland boots
ugg outlet
michael kors handbags clearance
coach outlet clearance
ralph lauren
air jordan 4
ugg outlet
hollister uk
ray ban sunglasses
ralph lauren uk
michael kors outlet online
cheap mlb jerseys
hermes birkin
coach outlet clearance
ferragamo outlet
cheap ugg boots
uggs outlet
chaussure louboutin
rolex watches
nike roshe
pandora jewelry
pandora jewelry
hermes outlet
supra shoes
nike air max 2015
mulberry handbags
uggs outlet
cheap uggs
cartier watches
ray ban sunglasses
jordan shoes
nike huarache
swarovski crystal
swarovski crystal
longchamp handbag
ugg outlet
michael kors factory outlet
toms shoes
mulberry handbags
uggs on sale
ray ban sunglasses
louis vuitton neverfull
ralph lauren pas cher
nike air max 90
coach outlet
ralph lauren pas cher
michael kors outlet
michael kors clearance
nike tn pas cher
longchamp outlet
beats headphones
prada sunglasses
nike air max 90
longchamp handbags
kobe bryant shoes
ugg
ugg boots
tiffany jewelry
ugg outlet
true religion sale
jordan pas cher
ray ban sunglasses
cartier watches
ugg boots
nike store uk
cheap nike shoes
coach outlet online
jordan shoes
louis vuitton sunglasses
oakley sunglasses
links of london
fitflops sale
true religion jeans
ferragamo shoes
coach outlet store
true religion jeans
fitflops sale
burberry outlet
new balance shoes
ysl outlet
longchamp outlet
beats by dre
polo ralph lauren
hollister canada
michael kors outlet
nike air force 1
the north face jackets
oakley sunglasses
ugg boots
coach outlet clearance
gucci outlet
nike outlet
tiffany and co
beats by dr dre
replica watches
tory burch shoes
polo ralph lauren
nike roshe run
cazal sunglasses
canada goose jackets
swarovski crystal
yeezy boost
ugg boots
mont blanc pens
ray ban sunglasses
coach outlet
hermes belt
adidas outlet store
yeezy boost 350
oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
canada goose outlet
cheap jordans
michael kors outlet
canada goose outlet
oakley sunglasses
oakley sunglasses
ed hardy clothing
ferragamo shoes
coach outlet
nike air max 90
swarovski jewelry
nike outlet store
ugg outlet
vans shoes
polo ralph lauren
louis vuitton
ray-ban sunglasses
tiffany jewellery
the north face jacket
ralph lauren shirts
ugg boots
fitflops sale clearance
instyler ionic styler
ralph lauren polo
canada goose jackets
rolex watches
moncler outlet
north face jacket
ugg boots
basketball shoes
air jordan shoes
louis vuitton handbags
dior sunglasses
moncler jackets
celine outlet
nfl jerseys wholesale
tory burch outlet
longchamp pliage
ugg canada
tods outlet
louis vuitton
celine outlet
louis vuitton outlet
ralph lauren uk
fitflop clearance
marc jacobs outlet
soccer jerseys
michael kors handbags
michael kors handbags
hollister sale
coach outlet
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
salomon shoes
ralph lauren polo shirts
air max 90
ugg boots
cartier watches
ugg slippers
chrome hearts sunglasses
kobe 9
michael kors outlet
uggs on sale
ray ban sunglasses
cartier outlet
oakley sunglasses
asics
michael kors outlet store
ugg boots
the north face jackets
adidas trainers
cheap jordans
longchamp outlet
ugg boots
adidas wings
giuseppe zanotti outlet
omega watches
coach outlet
nike blazer pas cher
longchamp pliage
louis vuitton pas cher
rolex watches for sale
hollister uk
reebok outlet store
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
thomas sabo uk
ralph lauren polo
lacoste polo shirts
iphone case
lululemon outlet
coach outlet online
coach outlet
fitflops sale
canada goose outlet
toms shoes
christian louboutin uk
uggs outlet
tory burch outlet
cheap uggs
polo ralph lauren
michael kors outlet store
longchamp handbags
mulberry sale
michael kors canada
michael kors outlet online
louis vuitton handbags
michael kors wholesale
true religion jeans
lululemon outlet
mulberry outlet
tory burch outlet
coach outlet canada
canada goose jackets
michael kors outlet
burberry outlet
uggs canada
michael kors handbags
canada goose jackets
rolex watches
ferragamo shoes
michael kors handbags
fred perry polo shirts
cheap mlb jerseys
michael kors handbags
ray ban sunglasses
longchamp bag
polo ralph lauren
cheap uggs
toms shoes
nike air force 1
versace sunglasses
chrome hearts
swarovski crystal
hhcg1 , 29.10.2016 04:06:00
ugg boots cheap
23 is back
hogan outlet
ugg factory outlet
Air Jordan Release Date
Air Max 90
pandora beads
cheap burberry bags
Soccer Boots Outlet nike
nike air max running shoes
balenciaga borse
Chaussure Nike Pas Cher
michael kors handbags on sale
adidas tienda online
zapatillas nike baratas
nike tn pas cher
charms pandora pas cher
adidas outlet stores online
Nike Store
nike schuhe günstig
michael kors bags outlet
fitflop online kopen
hogan rebel donna
pandora jewelry store
billige nike sko
toms shoes outlet
tienda online abercrombie españa
Billiga Nike Air Max
goedkope nike air max
Coach Bags On Sale
Toms Shoes For Women
Nike Zapatos
toms sale
nike sportschuhe
moncler jacket sale
new pandora charms
burberry schal
Lebron 13
hyperdunk 2014
chaussure basket homme
botas de futbol
ray ban sale
outlet zapatos online
Toms Outlet Online
zapatos de futbol nike
moncler coats for women
Moncler Sale
scarpe nike
bambas adidas baratas
scarpe adidas online
adidas outlet
coach factory outlet online
fendi pas cher
nike joggesko
nike damenschuhe
longchamp kaufen
ugg boots outlet online
ugg store
adidas schuhe neu
Nike Online Store
nike jordan shoes
nike sneakers
pandora charm bracelet sale
burberry sac pas cher
prada outlet
pandora bracelet charms
moncler girls
Moncler Outlet Online
air max pas cher femme
oakley sunglasses clearance
cheap uggs for women
moncler outlet
outlet prada online
asics sko
longchamp bags on sale
fitflops sale uk
polo ralph lauren pas cher
scarpe hogan outlet
nike sb stefan janoski
burberry outlet store online
Jordan Sneakers For Sale
longchamp tote bag
Adidas schuhe
louboutin heels
chaussures de foot pas cher
adidas site officiel
sac a main michael kors
scarpe adidas donna
new yeezy shoes
religion store
adidas kläder
cheap nike air max
uggs for cheap
Korting sportschoenen
nike shoes
converse store
Canada Goose Outlet
ropa abercrombie
canada goose coats
nike sportschuhe damen
portafoglio michael kors
chaussures nike pas cher
tru religion jeans
chaussure adidas pas cher
Miu Miu bags online
newest lebron shoes
new jordan releases
canada goose kensington
retro jordans for cheap
zapatilla adidas
Ray ban sale online
Timberland skor
sandalias birkenstock
air force one pas cher
discount ray bans
official NHL jerseys
Jordan Store
Jordan Future
nike air schuhe herren
cheap mbt shoes sale
sito ufficiale di Hogan
cheap air max outlet
vans shoe store
huarache sneakers
michael kors väska rea
ray ban wayfarer eyeglasses
timberland outlet
ugg outlet online
nike free
canada goose jackets on sale
Air Jordan News
cheap uggs
abercrombie deutschland
Nike Air Jordan 11
zapatillas running
uggs for women
sheepskin uggs
uggs outlet
adidas store
Cheap Michael Kors
Ugg boots Sale
christian louboutin outlet
abercrombie and fitch store
coach sac à main
nike chaussures
ugg boots for women
womens nike air max
ugg clearance
burberry sac pas cher
nike air
Jordan Schoenen
sac givenchy
chaussure Nike homme
reebok running shoes
sac coach soldes
nfl store
scarpe jordan
scarpe nike running
adidas schoenen
mulberry väskor rea
adidas shoenen
nike mercurial soccer cleats
ugg boots classic
canada goose vest
hogan scontate
nike skor outlet
hhcg 10.29
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec

27.01.2021, 16:00 (St)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 15 42:6 41
2. FK Jablonec 16 33:16 35
3. AC Sparta Praha 16 33:18 35
4. 1. FC Slovácko 16 30:17 30
5. FC Slovan Liberec 15 24:16 25
6. SK Sigma Olomouc 16 25:19 25
7. FC Viktoria Plzeň 16 30:21 24
8. Č. Budějovice 16 23:23 24
9. FC Baník Ostrava 15 20:13 23
10. FK Pardubice 16 15:19 22
11. MFK Karviná 16 15:23 20
12. FC FASTAV Zlín 15 16:18 18
13. FK Teplice 16 16:35 16
14. Bohemians Praha 15 18:22 15
15. FK Ml. Boleslav 16 17:30 10
16. Zbrojovka Brno 16 13:31 10
17. 1. FK Příbram 16 12:32 10
18. Slezský FC Opava 15 11:34 7
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist