Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Chachaři na YouTube
Výjezdový rekord v ženském prvoligovém fotbale se stal 21.5.2011 v Pardubicích při posledním utkání sezóny. Baňky se v něm rozloučili se fanoušky remízou. Na stadioně se sešlo celkem 300 diváků z toho 250 fanoušků Baňek.
Nahrál: chachari.cz
Zobrazení: 4368
12 hlasů
Čas: 00:15 Sports

 



Baník zápas
SK Kladno – FC Baník 1:1 – Poprask na Kladně
Paul · 7 Komentářů · 3433 Přečteno · Tisknout

První zápas Baníku v Kladně obsahoval všechny známky města, do kterého přijel Baník poprvé. Přehnaný počet příslušníků, kuriózní situace, namistrovanou ochranku a zvědavé místňáky, co se přišli podívat „cože to z té Ostravy přijelo“.


Do Kladna vyrážíme zánovním oficiálním rosfcb.com autem se zabudovaným GPS, který co chvíli hlásí, že „jeďte doleva“ ve chvíli, kdy se tam nachází desetimetrový sráz. Předsevzetí některých účastníků, jakože teda dnes nepijou, když zítra vstávají do té roboty padá na první Aralce.


Na oběd se stavujeme v jedné pizzerii za Prahou, kde jsou jednak vylepeny vlepky („Jedna armia, wiele bitew“) a rovněž je vyslechnut dialog od vedlejšího stolu o fotbale (hokej je prý lepší nebo co, říkali). Kladno je již v zajetí policejních jednotek, takže GPS má problémy s orientací, protože jsou na všech jím doporučených odbočkách policejní zátarasy. Po zaparkování naštěstí dostáváme echo, že se na pivo da zajít do Smeč baru, což je knajpa pěkně zašitá na místních kurtech.


Nastává čas vyrazit na stadion, který splňuje kritéria Stadiónů 2010, ne-li 2020. Stačí přelézt koleje, projít okolo pografitovaných zbořenin, minout rezavé oplocení a vyvezený led z ledové plochy a jste tam. Tedy u vstupu do klece (spíker to poeticky označoval jako „kóje“), tam se nám ale nechce, tak to zkoušíme druhým vchodem. Jsme vpuštěni a snažíme se usadit v sektoru hned vedle klece, což nám ale aktivní ochrankou není dovoleno, takže sedáme hned vedle – na konec kladenské tribuny. Ta ja vůbec vtipně řešena – střecha přesahuje jen tři nejhořejší řady, takže jediní prodavači párků nahoře můžou být za deště v klidu.


Zápas začíná, náš support je celkem slabší, počasí a cesta asi dělá svoje. Kladenský sektor se chce evidentně předvést a je třeba je pochválit, protože fandí nepřetržitě skoro celý zápas. Je pravda, že takový pokřik „Kladýnko“ nezní zrovna dvakrát super, ale co už..


První poločas letí, tak nějak se nic moc nestane, jsme trochu pod tlakem, ale celkem si připadám jak na divizi. Stadión vystlaný pilinami, diváci nadávající rozhodčímu, komunistické ochozy slepené s kapitalistickými ochozy, historie po kupě, slunko svítí.. No není to pěkné? Není.


Ochranka v našem sektoru totiž z ničeho nic začne řešit neexistující problémy, takže se na chvíli strhne mela, která se sice uklidňuje, ale někteří domácí fans začínají otevřeně projevovat nepřátelství.


O přestávce je třeba si odskočit, ale jako WC v kladenské aréně slouží celé tři Toi-toi budky u kterých stojí šílené fronty, takže mířím k plotu. A tam poprvé zažiju, že je třeba čekat frontu i na zeď, liga je prostě liga.


V druhém poločase se kolega dostává do konfliktu s dalším bdělým dozorcem v zeleném, poté co se zastal dvou mladých synků. Následně je násilně odtlačován ze stadionu i s právě zakoupenou klobásou s hořčicí. Dopadá to tak, že mu drsný sekjůriťák vyráží tácek z ruky, který dopadá na druhého  kolegu, co mu přišel na pomoc (total od hořčice).


Někteří kladeňaci začínají chacharům otevřeně nadávat, takže se to co chvíli přetahuje, načež jsou místní uklidněni jedním Baníkovcem slovy: „Co se tu roztahujete, tady nejste doma“.


Mezitím dostáváme gól z penalty, což naštěstí rozhodčí kompenzuje penaltou pro nás. David Střihavka se pokřižuje a střílí vyrovnávací branku..


To ovšem nedává místní důchodce, který celý rudý ve tváři křičí na rozhodčího: „Ty hnoju, odsud neodjedeš!“ a baníkovským hráčům nadává „Lumpové!“, až mu padá sváteční klobouk.


Máme ještě skvělou šanci, ale bohužel ani natřikrát to tam nepadne.

Zápas končí a hráči dostávají kvalitní děkovačku, kterou si zaslouží především výborný Petr Vašek, který vychytal minimálně tři tutovky. Zasloužená remíza, dá se říct..


No sranda tam byla, to je fakt. Trochu jako výjezd na Slovácko, jenom nás v tom Kladně mají o hodně méně rádi :)



Góly:     53. J. Hamouz (pen.)
            80. D. Střihavka (pen.)

FCB:    P. Vašek - R. Řezník (76. T. Mičola ), D. Bystroň , M. Klimpl ,
            P. Čoupek - A. Varadi (58. F. Metelka ), M. Lukeš , T. Marek ,
            F. Rajtoral - D. Střihavka , L. Magera (66. V. Mišinský )

Kladno:    R. Pavlík - V. Pončák (46. M. Farbák ), J. Šimůnek , L. Killar ,
            J. Hamouz - T. Cigánek , T. Strnad , D. Simpson , V. Kalina - T.          Radzinevičius ,  P. Veleba (71. M. Gecov )

Rozhodčí: Franěk - Lhoták , Ubias

Diváci: 2920
Komentáře
RJZ , 02.04.2007 22:08:37
nejvetsi prdel smiley
Miky , 03.04.2007 07:33:07
byla srandasmiley
Kuncja3 , 03.04.2007 07:44:50
Jo pecka vyjezd kopec smíchu !!! smiley
Janec , 03.04.2007 08:01:38
pojebaní securiťáci.... smiley
pepe64 , 03.04.2007 10:41:37
Jebat Kladnosmiley
lalo , 04.04.2007 20:09:34
palo super članeksmiley
K A V , 07.04.2007 20:54:51
jebat security:smiley
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 100% [1 Hlas]
Velmi dobrý Velmi dobrý 0% [Žádné hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 0% [Žádné hlasy]
BANÍK BANÍKU
ZACHRAŇME BANÍČEK
Tabulka
1. Liberec 30 68:29 66
2. AC Sparta 30 51:25 64
3. Plzeň 30 66:33 63
4. Ml. Boleslav 30 49:34 50
5. FK Teplice 30 36:30 46
6. Dukla 30 42:35 42
7. Slovácko 30 29:32 41
8. FK Jablonec 30 54:43 40
9. Příbram 30 44:56 39
10. Č. Budějovice 30 30:51 35
11. Olomouc 30 42:38 34
12. SK Slavia 30 28:34 34
13. Hradec Králové 30 22:38 31
14. FC Baník 30 31:48 28
15. Bohemians 1905 30 20:54 24
16. Žižkov 30 23:55 19
                  
Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 0

Uživatelé
° Nejnovější: Pefr1407
° Nových tento měsíc: 17
° Nových minulý měsíc: 11
° Celkem: 3,888
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2009 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 new
TOPlist