Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 

Propagace Slezské


Soutěž o nejlepší prázdninovou propagaci Baníku na dovolených, výletech a všemožných cestách.

O co jde? Zašlete nám fotografii (jen jednu z každé propagační akce) a stručný popis, kde a za jakých okolností jste Baník propagovali.

Více info v článku Propagace Slezské

  • Klávesové zkratky - Posouvání doleva, doprava, nahoru a dolů pomocí kláves se šipkami. Posouvání do šířky pomocí kláves Page Up, Page Down, Home a End. Přiblížení a oddálení pomocí kláves plus (+) a mínus (-).
  • Funkce lupy aktivovaná dvojitým kliknutím - Dvojitým kliknutím levým tlačítkem mapu přiblížíte, dvojitým kliknutím pravým tlačítkem mapu oddálíte (pro uživatele počítačů Mac: Ctrl + dvojité kliknutí).
  • Mapy s možností přetažení - Přetažením mapy můžete okamžitě zobrazit přilehlé části (nemusíte dlouho čekat, než se stáhne nová oblast).
  • Satelitní snímky - Můžete zobrazit satelitní snímek požadovaného umístění (nebo satelitní snímek s přiloženými údaji mapy), který můžete přiblížit, oddálit nebo posunout.
  • Mapy terénu - Můžete zobrazit přírodní prvky, jako jsou hory a vegetace, včetně stínování podle nadmořské výšky.
  • Kliknutím na připínáček zobrazíte foto s popisem. Fotku v plné velikosti zobrazíte kliknutím na fotku v náhledu. Bohužel neotevírá se do nového okna :(

Modře - soutěžní fotografie
Červeně - nesoutěžní fotografie

Podrobná mapa se seznamem fotografíí (možností jejich přímého zobrazení).Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Jan Macko
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,785
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist