Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Ultras
PROČ PROTI MODERNÍMU FOTBALU?
chachari · 24 Komentářů · 21894 Přečteno · Tisknout

Proč bojovat proti modernímu zkomercionalizovanému fotbalovému prostředí? Nechceme žádnému chacharovi tento boj vnucovat, nikomu nebudeme nic přikazovat. Přečtěte si následující řádky, udělejte si obrázek a zaujměte sami vlastní postoj…

Posledních několik let proti sobě stojí dva odlišné trendy, které řeší, jak kultivovat fotbalové prostředí. Tábor fotbalových bafuňářů, majitelů klubů a sponzorů, svazů a dalších, v čele s UEFA vidí ve fotbale především byznys a peníze. Logicky se pak snaží, aby do fotbalu plynulo stále více peněz, aby s fotbalem bylo spojeno co nejvíce aktivit firem, sponzorských akcí, TV přenosů. Podaří se to jedině tehdy, bude-li o fotbal mezi veřejností zájem a stadiony budou plné. Toho lze dosáhnout zatraktivněním fotbalu prostřednictvím médií a dále pomocí reklamních akcí pro diváky na stadionu. Vše se opět točí kolem peněz. Divák je nakrmen masovou zábavou a zaplatí za to tučné peníze, utrácí za vstupné, občerstvení, reklamní předměty, bulletiny. Divák je zde v roli konzumenta, zákazníka fungující firmy, mnohdy se z něj stává pouhý šašek. I na evropské stadiony pronikají vlivy amerických soutěží NFL, NBA či NHL, kde jsou diváci loutkami požírající hamburgery, popcorn a colu, kteří zařvou pouze tehdy, když se jim to rozsvítí na světelné tabuli. Jinak je zde sport druhořadý a atmosféra není důležitá vůbec.
Tábor fotbalových fanoušků oddaně fandících svému klubu a městu na každém zápase vyznává zcela jiné hodnoty. Nezajímají je peníze, komerční akce na stadionech, nehledí na to, zda se jejich klubu daří nebo ne. Na fotbal chodí fandit svému klubu za každých okolností. Klub je pro ně vším, jsou ochotni pro něj obětovat spoustu času a peněz, vytvářejí efektní choreografie a bezpečnou pyroshow (při pyroshow nebyl v české lize nikdo zraněn). Tito skalní fanoušci vkládají do fotbalu zcela jiné hodnoty než sponzoři a firmy. Fotbal jsou především emoce, radost, smutek, bolest, nadšení, které jsou člověku zcela vlastní. Fotbal byl od začátku postaven na těchto hodnotách. Pokud k tomu přičteme ještě hrdost na svůj klub, důraz na tradice, máme tady pak něco, na což můžeme být opravdu pyšní. Je to ten pocit, který cítíte, když stojíte na stadionu a zpíváte „Baníčku my jsme s tebou“ se zaťatou pěstí nebo rukou na srdci. Místo výchovy nových fanoušků, kteří se za tuto hodnotu postaví, však čeká fotbalové prostředí rozklad, vše zanedlouho ovládnou peníze, sponzoři...

Uveďme zde několik příkladů:
UEFA, ČMFS
UEFA tlačí na jednotlivé národní svazy, aby ve všech zemích postupně ze stadiónů zmizela veškerá pyrotechnika. Čeho se tím UEFA snaží docílit? Ačkoliv je organizované používání pyrotechniky bezpečné, (z vlastní zkušenosti víte, že na Bazalech s pyrotechniku problémy nejsou), chce UEFA docílit toho, aby na fotbale bylo prostředí opravdu takové, jako v divadle a kině, kde pyrotechnika samozřejmě nehoří. ČMFS prosazuje úplný zákaz pyrotechniky i míst na stání, což může mít za následek zničení nádherné fotbalové atmosféry, podobně jako se tomu stalo v Anglii!

DIKTÁT SPONZORŮ (peníze zmůžou hodně)
Sponzoři si například často vymůžou změnu názvu klubu. Příkladem byl i náš Baník, který se ještě nedávno jmenoval FC Baník Ostrava Ispat. Zanedlouho tak nemusí proti sobě hrát Brno či Olomouc, ale Vodafone a T-Mobile. Stačí se podívat na naši hokejovou ligu… Sponzoři a majitelé klubů někdy neuznávají ani tradiční klubové barvy existující desetiletí. Baník oblékal oranžovou, i když naše barvy jsou modrá a bílá, České Budějovice zase z tradiční černobílé kombinace přešly na „cool“ moderní růžovou. Další příklady najdeme v Liberci nebo ve Zlíně.

SPARTA PRAHA
Vedení tohoto klubu se již dlouho snaží přilákat do ochozů více diváků pořádáním akcí typu DJ’s párty přímo na stadionu nebo skákacími hrady pro děti. Ve snaze přilákat co nejvíce rodinných diváků jsou zde zakazovány tradiční pokřiky obsahující hanlivé výrazy, domácímu kotli je zakázána pyrotechnika i choreografie.
Výsledek? Bojkot kotle fanoušků Sparty trvající dodnes, při zápasech vytvářejí hostující fanoušci domácí prostředí svým hráčům, a pokud se nehraje pěkný fotbal, není se na co dívat, neboť na tribunách se nic neděje. Lidé jsou tak nuceni si kupovat alespoň předraženou kolu či minerálku, sledují fotbal jako v kině s popcornem v ruce.

ANGLIE
Anglie je často uváděná jako příklad skvělé atmosféry a výborné fanouškovské kultury. Víte ale vůbec, že fanoušci na stadionech musí neustále sedět, že místa na stání zde nenajdete a že podobnými opatřeními neskutečně utrpěla atmosféra? Nefandí se už tak jako dříve. Na starou dobrou anglickou atmosféru před časem v rozhovoru nostalgicky vzpomínal Luděk Mikloško. Fanoušky Manchesteru United nedávno kritizoval kouč Alex Ferguson. Na Old Trafford je prý při domácích utkáních příliš ticho. A odpověď fanoušků? „Nemůžeme vstát a fandit, protože jakmile vstaneme, nahrnou se k nám stewardi a přimějí nás si sednout pod hrozbou odebrání permanentky.“, popisuje praktiky na Old Trafford člen asociace nezávislých fanoušků MU Colin Hedrie. „Připadáme si jako v policejním státě. Když si stoupneme, někdo nám hned zkroutí ruku za zády a vyvede nás z hlediště. Jakou atmosféru by si pan Ferguson za takových podmínek na stadionu představoval? Jediné, co v hledišti vládne, je strach, že přijdeme o vstupenku, za kterou jste zaplatili tisíc liber.“, pokračuje. Že jste tohle o Anglii nevěděli? Nesmíte tolik věřit médiím, které neustále Anglii vystavují jako příklad skvělé a bezproblémové atmosféry...

AUSTRIA SALZBURG (poprava tradičního klubu):
Zatím nejotřesnější případ se odehrál před několika lety v rakouském klubu Austria Salzburg. Nový majitel – koncern RED BULL – převzal klub a udělal tyto kroky:
1) klub se přejmenoval na Red Bull Salzburg
2) nový majitel přinesl nové klubové (firemní) barvy
3) tradiční barvy klubu byly zakázány, dokonce nebyli na stadion vpouštěni fans s klubovými symboly ve starých barvách
4) rok založení klubu se stoletou tradicí se změnil na rok 2005
5) fanouškům sdružujícím se ve fan clubech dal podepisovat loajalitu k „novému“ klubu a čestné prohlášení, že se na zápasech nebudou projevovat vulgárně, či odpalovat pyrotechniku
6) v rámci represí proti ultras byl odstraněn podstavec pro megafonistu, což ztížilo fandění.
7) v přerušeních zápasů je z ampliónů pouštěna diskotéková hudba
8) mezi tribunami pobíhají toreadoři, aby celý zápas vypadal jako býčí zápasy
Protože se tohle může stát každému klubu v Evropě, spustila se automaticky lavina solidarity a fans v celé Evropě vyjádřili podporu fanouškům Austrie.

Protože se to může stát opravdu i u nás, (pošlapání barev a změnu názvu už jsme si v nedávné době bohužel zažili), spojují se fans z celé Evropy pod hlavičkou CONTRO IL CALCIO MODERNO! (Proti modernímu fotbalu!).
Pokud jste dočetli až do konce, jistě si pomalu děláte vlastní úsudek... Pokud jsem nebyl zcela objektivní, přijměte mou omluvu, ale vězte, že se mi o tomto problému nepíše lehce. Můžete si být jisti, že akce PROTI MODERNÍMU FOTBALU budou na Bazalech pokračovat, protože Baník si vzít nenecháme a nepřejeme to ani žádnému jinému klubu.

Komentáře
Stuart , 11.02.2008 12:19:30
perfektní článek :clap
UnoOS , 11.02.2008 12:50:00
Výborný článek a objektivní i přes fakt, že je to hodně emotivní téma. Fanoušci spojme se proti modernímu fotbalu!
KkarlosS , 11.02.2008 14:22:30
Naprosto parádně napsané a proto: CONTRO IL CALCIO MODERNO! smileysmileysmileysmileysmiley smiley
vincek , 11.02.2008 16:01:09
Lepší článek sem ještě nečetl:clap Nikdy se nam to nesmít stát jako Salzburgu smiley
bober , 11.02.2008 16:09:11
souhlas ve všem. Pěkně napsáno
cipik , 11.02.2008 16:37:36
řečena celá pravda :clap:clap:clapsmiley
ftblmaster , 11.02.2008 20:02:51
skvělý názorsmiley,docela je mi i líto fans salzburku.
trevor20 , 14.02.2008 10:10:22
tak s tou austrií je to drsný,to vyzní jak za komunistu...hlavně věta:3) tradiční barvy klubu byly zakázány, dokonce nebyli na stadion vpouštěni fans s klubovými symboly ve starých barvách...
to je moc....smiley
HanysFCB , 15.02.2008 12:33:03
nechci tady nic rozepisovat byla by to dalsi slohovka..vyjadrim se kratce a jasne
CONTRO IL CALCIO MODERNO smiley
vlasa007 , 15.02.2008 13:42:36
super článek, fakt skvěle napsáno :clap
smiley CONTRO IL CALCIO MODERNO smiley
Banikovec666 , 15.02.2008 17:14:50
skvely članek ale tu austrii lituju
paax , 16.02.2008 12:07:40
Hm, to je sice pěkné, ale pokud se budou dít na stadionech po republice takové excesy jako se spartou u nás, tak to tak dopadne a na Bazalech (i když bůh ví kde budeme nakonec sedět) budeme sedět se založenýma rukama. Pak je už pozdě brečet nad rozlitým mlékem. UEFA a celý fotbal jde do sraček a bude to jen horší a horší, otázkou je to co můžou fanoušci změnit. Třeba ten Manchaster - proč fandové nebojkotují kupování permic, nebo jiné obstrukce? Nakonec sklepnou podpatek a udělají to, co se jim nakáže protože u nich o ten fotbal na rozdíl od nás zájem je. V ČR ty obstrukce budou platit pro koho? Pro těch průměrně v ČR 2500 (to číslo není podstatné, tak či onak je směšné) diváků? :-))) Sami si svým chováním o to říkáme stejně jako si v 70-80 letech o to řekli v Anglii. Sory můj obyčejný vandrácký názor. Mimochodem s tou klubovou tradicí souhlas 100%, tohle je věc nedotknutelná a jsem také rád, že naši konečně smazali tu skurvenou oranžovou mrdku z dresů.
paax , 16.02.2008 14:11:31
CNL : No s tím "vandráckým názorem" to byl takový rýýp :-) Uvidíme, já jen doufám, že tak daleko jako to je v Anglii, nebo kdekoli jinde to nedojde, čemuž nasvědčuje už jen to, že se podařilo přebarvit oranž na bílo, za to prostě smekám a je fajn, že i klub si to uvědomuje a fanoušky bere opravdu jako 13tého hráče. Tradice je tradice, holt uvidíme co se bude dít. Každopádně zákaz pyrotechniky je hloupost, pokud její použití je v mezích bezpečnosti, ale "stačí jeden trouba", který hodí dýmovnici nebo dělobuch na hřiště či za brankáře a veškerá snaha je v piči, to jsem právě chtěl naznačit i ohledně obstrukcí, že stačí jedna hovadina a ten "křehký" mír a tolerance je hned v prdeli (viz. třeba následné zrušení všemi očekávané sálové klání) a zpětně se ti nahoře nechtějí moc otáčet a já se jim ani moc nedivím. Jejich zájem je jednoznačný, předcházet problémům, to že utrpí atmosféra si jsou vědomy obě strany, otázkou je, koho to bude mrzet více. Že to bylo jen jednou, ale předtím 100x nic asi moc neobstojí. A to nemluvím o tom, když si to vezmou do parády novináři... to je pak ámen s veškerou atmosferou a můžeme si pak už jen psát posmutnělé články, nebo zakládat vlastní kluby. Možná, že máme tu výhodu, že u nás fotbal není tak navštěvovaná věc jako v okolích státech (myslím 1 ligy) a proto by podobné obstrukce ubrali ještě více na už tak kritické ligové návštěvnosti, čehož si jsou kluby, ČMSF asi velice vědomy. Tak se nechme překvapit. Samozřejmě souhlasím s článkem i s tvým komentářem, ale každá mince má 2 strany.
paax , 16.02.2008 14:16:50
PS : trošku mě v návaznosti na to pobavil F.Straků, který se tak strašně v TV s Kotrbou rozpovídali o klubové tradici... :-)))

http://fotbalzive.ct24.cz/video.asp?video_id=2343&streamType=WH
janeck , 19.02.2008 16:04:39
kde to žijem policajti řeknou kamery jsou kamery sponzor řekne oranžová je oranžová ČMFS si řekne žadné pyro a ............ nelibí se mi ani na sparte zvlaštní vchody do kotle
Hanis1922 , 21.02.2008 18:42:15

Vy kucí ostravský........ fakt Vás chápu........je to všechno levota, za kterou jsou schovaný jen a jen prachy. Ty prachy držej vandráci, kteří si myslí, že když mají prachy, tak mají i rozum.....ale to je právě, to co není pravda.......
FCBman , 22.02.2008 21:04:40
Jj souhlasím se vším co tam bylo zmíněno.., je to strašný, jak ty peníze hýbou světem... Už to začíná na spartě, tak doufám, že když už, tak to opravdu zůstane jen v praze...
Ale nechápu, proč chtějí přesouvat stadion Baníku, když na Bazalech by se klidně mohlo hrát po rekonstrukci. Když je tam nestabilní podloží, tak jak tam můžou pak někdy postavět nějaký ty činžovíní domy či co to mají v plánu??? Vždyť to by se propadlo už tím tuplem, protože je to ještě těžší, než nějaké tribuny a trávník.. Nevím, co to na nás chtějí hrát, ale vážně tomu nerozumím a byl bych rád, kdyby vedení opravdu přišlo s podrobným plánem a vysvětlením.

Baník pičo smiley a CONTRO IL CALCIO MODERNO!!!smiley
sac guess , 19.06.2013 07:54:03
On dirait que l'engouement appartenant à l'automne pour l'année 2013 fournit un grand nombre dans votre nouvelle vente privée guess. Comme je l'ai déjà près de la vérification, même si elle semble être une soldes sac guess toute nouvelle peut être autour de l'anticipation des travailleurs, dans lequel rapidement le haut de la liste.

En termes simples, Par exemple, Le guess solde l'un des sacs meilleurs «cuir» C'est le Sac Guess 2013 que j'ai été le plus complètement enchanté. Tendances sont transitoires! Chaque femme mode conscient régulièrement feuilleter les pages de collier guess femme qui sont destinés à servir de guide à la tendance à la saison en cours. Et même lorsque vous ne l'abandonner, Et bien sûr, Elles sont plus subtiles. Sinon, C'est la partie la plus amusante d'avoir un tel sac guess pas cher. Rouge et blanc que j'ai obtenu le plus enchanté.

http://www.boutique-guess.com/
ccocoo , 26.07.2013 08:07:47
Nowadays we shall speak to suit your needs about the elegant array of ray ban outlet you choose to have on and exhibit off, function since the envy of many at perform or at enjoy, the choice is yours, so make sure you continue studying further more and be well informed for that same. Bear in mind the fashionable ray ban outlet store frames is what all people actually desires to put their fingers on as well as why wouldnr17;t that be? The corporation Ray Ban is extremely well-known and amongst the properly renowned businesses, pretty much dominating the model industries across the eu location. Taken charge of by ray ban outlet online and acknowledged to get likely one of the most required designers with astounding masterpieces, the company now shares the primary row convocations with all the type of Chanel, YSL, Dolce and Gabbana, Armani, Versace, Valentino, and also the renowned manufacturer, Oscar de la Renta to mention several.
v3456d , 13.02.2014 09:19:55
For those who mailbox 1000 coach outlet postcards and christian louboutin outlet acquire just Canada Goose Outlet one fresh buyer, gucci outlet you're goidwrweng to be inside make canada goose money! Fixed cheap oakley insurance is longchamp pas cher accessible so long as persons pay polo ralph lauren off ones own hogan every month superior. Canada Goose Outlet You'll want a moncler person's relief true religion jeans medication Lancel that allows you to continue tory burch outlet being good, however , you simply will not be ready to louis vuitton play towards a regional healthcare timberland pas cher professional and inquire mont blanc pens for longchamp pas cher this, none coach outlet may the michael kors outlet health parajumpers outlet care provider have the capacity prada outlet to cellular phone an true religion outlet innovative pharmaceutical with your area. The following, still, is certainly false during the course of christian louboutin outlet many other reports. burberry outlet A louis vuitton lot coach outlet of all true religion outlet the mcm bags bitterness noticed by just folk recommendations given that tory burch outlet a coach outlet lot of these immigrants will not hogan outlet communicate Speech. A few imagine they louis vuitton bags are simply ignorant, various imagine they can be big-headed, several hogan sito ufficiale think that there're detrimental. That they beats by dre are actually perhaps lost, worried as well as self conscious simply Canada Goose Outlet because marc jacobs outlet they aren't able louboutin outlet to louboutin talk. If Polo ralph lauren you need the chanel outlet top stability plus throughput, selecting most effective away
lzm , 11.11.2016 13:41:26
coach handbags
coach outlet store
shoes online sale
burberry scarf
R.B Sunglasses
michael kors outlet
michael kors tote
pandora charms
pandora uk
ugg boots
nike basketball shoes
trx workouts canada
ray ban polarized
nike air huarache
pandora rings
pandora princess ring
yeezy boost 350
coach usa
pandora jewelry
Chanel Outlet
Nike Lebron 12
Nike Hyperdunk Shoes
coach bags
yeezy boost 350
coach sunglasses for women
michael kors wallet
nike huarache shoes
abercrombie us
canada goose sale
asics Australia
hermes birkin
michael kors black friday
pandora australia
hermes uk
ugg boots uk
china wholesale
michael kors bags
air jordan shoes
nike outlet
Hermes Outlet
polo outlet
Burberry Factory Outlet
coach outlet online
kate spade handbags
Michael Kors Outlet
Oakley Holbrook
trx straps
cheap trx straps
ate spade handbags
Jordan Retro Shoes
véronique Billat
michael kors outlet
ugg australia
cheap moncler jacket
michael kors outlet
moncler jacket
abercrombie us
cheap basketball shoes
Ray Ban Outlet
huaraches shoes
Burberry outlet online
prada bags on sale
prada outlet online
michael kors handbags outlet
burberry outlet
burberry online
abercrombie paris
hermes bag
coach factory outlet
TRX Workouts
MCM Outlet
asics shoes
official prada site
burberry scarfs
canada goose jacket
ralph lauren uk
michael kors handbags
michael kors outlet online
asics gel kayano
michael kors bags outlet
kate spade outlet
kate spade outlet online
nfl shop
michael kors outlet
polo outlet online
TRX Workout
michael kors us
jordan shoes
major league baseball
paul smith sale
Mizuno Shop
Basketball shoes
abercrombie and fitch
Michael Kors Canada
burberry us
ray-ban sunglasses
Suspension Training TRX
uggs outlet
landing gears
pandora necklace charms
sheepskin boots on sale
coach handbags
ralph lauren shirts
nike lebron shoes
michael kors outlet
nike australia
Pandora Charm
burberry outlet online
coach outlet
burberry online
ray ban clubmaster
Hugo Boss Store
pandora charms uk
nike shoes
trx
longchamp outlet
michael kors outlet
michael kors bags
prada bag
michael kors
Lebron 13
michael kors purses
pandora rings
Burberry online
trx exercises
prada outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
canada goose outlet
exercises for trx
burberry scarf
asics kayano
landing gear
coach outlet
Abercrombie Fitch
nike shoes
chanel tote bag
moncler outlet
TRX Training workouts
TRX Bands
coach factory outlet
coach factory
moncler jacket
huarache nike
air yeezy shoes
beats studio
coach bags
coach outlet
michael kors outlet
trx training exercises
pandora uk
michael kors
nike australia
coach outlet
top sunglasses
TRX Workouts
Ralph Lauren Polo
ugg boots
ralph lauren
christian louboutin online
balenciaga us
ray ban aviator
moncler uk
pandora jewelry
hermes uk
michael kors
prada bags
pandora rings
Coach outlet online
moncler coats
prada outlet
coach australia
polo online
abercrombie outlet
oakley sunglasses
jordan retro shoes
kate spade
hermes purses
2016 trx
Michael Kors Watches Outlet
ugg australia
Prada Factory Outlet
pandora rings jewelry
prada glasses
official prada site
michael kors outlet
mlb.com
nike outlet
Kobe 9 Shoes
prada outlet online
nike shoes australia
michael kors outlet
trx workouts
coach diaper bag
mk handbags
prada outlet
coach shoes
mens sunglasses
prada bags
Bed and Breakfast in chesterfield
Coach Outlet
clk benz
prada bags
michael kors outlet
trx suspension trainer
coach outlet,coach factory
snow boots
abercrombie and fitch
salomon shoes
Chanel bags Outlet
Cheap Ray Ban
michael kors outlet
michael kors jet set tote
coach online
huaraches
flash sunglasses
michael kors outlet
Polo Ralph Lauren
oakley frogskins sunglasses
burberry online
pirate system
kate spade black friday
prada online
ugg slippers
brand sunglasses
Ralph Lauren UK
pandora charms
moncler mens jackets
TRX training workouts
piumini moncler replica
burberry outlet
Canada Goose Outlet
cheap ray ban sunglasses
Pandora bracelet
coach purses
cheap trx
pandora rings
kate spade UK
nike id
michael kors outlet
oakley australia
balenciaga bag
coach australia
pandora ring
prada tote bag
moncler clothing
pandora rings
mlb shop
Hugo Boss Outlet
coach outlet
Ralph Lauren Polo
abercrombie outlet us
pandora rings sale
asics shoes Australia
louboutin heels
michael kors outlet
Yeezy Boost 350
moncler down jackets
kate spade black friday
burberry outlet
ray-ban sunglasses
Nike Lebron Shoes
TRX Suspension Straps
michael kors outlet
TRX Straps
kate spade outlet
pandora bracelet
coach factory outlet online
Adidas Yeezy Boost 350
chanel australia
longchamp outlet
oakley sunglasses
baseball jerseys
landinggear
kate spade bags outlet
michael kors italy
abercrombie & fitch
pandora australia
Jordan Retro
sheepskin boots for women
kate spade outlet
michael kors outlet online
ray ban online
TRX Exercises
prada tote
suspension trainer trx
ray ban prescription glasses
mk bags
longchamp bag
coach outlet
trx suspension
michael kors tote
Nike Hyperdunk 2015
nfl jerseys
burberry outlet
Prada Outlet
ray ban wayfarer
RX Resistance Bands
michael kors purses
kate spade bags
air jordan retro
nike lebron james
tiffany co
sunglasses hut
chanel
michael kors outlet store
MIZUNO Shop US
prada purses
shoes online
veronique billat
true religion
coach outlet online
Jordan retro
sunglasses hut
adidas yeezy boost 350
michael kors outlet
oakley sunglasses
burberry canada
mlb shop
michael kors outlet
trx ab workouts
rayban aviator
TRX Training Bands
michael kors
pandora charms sale
kate spade outlet online
kate spade outlet
ralph lauren
kate spade canada
yeezy shoes
burberry purse
burberry
kate spade outlet
sac longchamp
Coach Sunglasses Outlet
prada handbags
abercrombie and fitch
Whitton Lodge Chesterfield Derbyshire UK
burberry outlet
ugg uk
michael kors handbags
michael kors outlet
michael kors uk
coach purse
coach outlet online
nike jordan shoes
Nike Air Jordan
trx canada
TRX Training
louboutin shoes
Mizuno Running Shoes
canada goose jacket
pandora australia
moncler us
burberry canada
nike jordan
burberry outlet canada
coach factory outlet
Hyperdunk 2016
longchamps
KD 8 shoes
prada handbags
burberry
michael kors outlet
michael kors outlet
trx for sale
yeezy shoes adidas
mlb store
B Derbyshire
Nike Air Jordan
michael kors australia
Ralph Lauren
burberry outlet
trx suspension training
moncler jacket
pandora uk
burberry outlet online
ugg slippers
michael kors outlet
moncler outlet
trx workouts
Michael Kors Watches Online
suspension training
beats headphones
air jordan shoes
nike jordan shoes
pandora necklace
nike air max
michael kors outlet
pandora charms
chanel tote
pandora bracelets
abssice 360
CHanel Factory Outlet
timberland boots
moncler outlet
pandora jewelry
ray ban eyeglasses
beats by dre
Prada bags
Mizuno Shop Japan
oakley outlet
burberry outlet canada
TRX training exercises
coach outlet
Hugo Boss Online
Kobe X Shoes
Michael Kors Watches
coach sunglasses
burberry outlets
abercrombie outlet
nike store
michael kors outlet
asics gel
Chanel Tote Bag 2015
burberry outlet online
pandora australia
pandora.com
michael kors australia
Coach Outlet Store
canada goose sale online
michael kors factory outlet
TRX Training Straps
coach outlet
nike store
sheepskin boots
nike shoes
trx suspension
wholesale
pandora rings
paul smith
prada outlet online
ray ban sunglasses
christian louboutin shoes
burberry australia
longchamp backpack
coach carter
shoes sale
Coach Outlet Online
longchamp backpack
Nike Air Max
paul smith uk
coach outlet
abercrombie fitch
michael kors canada
Oakley Outlet
Oakley Holbrook sunglasses
kate spade outlet
true religion uk
coach online
mk outlet
Burberry Outlet
prada sunglasses
Nike Jordans
michael kors outlet
Official Ralph Lauren UK Online Store
prada us
cheap coach purse
Prada Shopper Tote
nike outlet
kate spade
ugg boots sale
pandora bracelet
prada handbags
burberry australia
Nike KD 8
TRX suspension workouts
michael kors tote bags
ugg uk
Kate Spade Australia
Kevin Durant Shoes
louboutin shoes
pandora necklaces
michael kors outlet
ray ban new wayfarer
sunglasses outlet
pandora bracelet
true religion uk
prada official site
Mizuno Wave
Free Run
ugg boots uk
Longchamp Outlet
balenciaga bags
Nike Jordan Shoes
nike shox shoes
longchamp sale
yeezy boost 350 shoes
lebron james shoes
true religion jeans
kate spade
ray ban prescription sunglasses
michael kors
trx for sale
longchamp sac
oakley frogskins
Mizuno Shoes
michael kors outlet online
ralph lauren uk
bercrombie Nederland
coach outlet online
Billat
nike huarache
chanel bag
salomon hiking shoes
abercrombie outlet
burberry outlet
abercrombie outlet
Polo Ralph Lauren
tiffany co
michael kors totes
Nike Kobe 9
official michael kors
Longchamp Bags
nike jordan shoes
hermes birkin price
michael kors purses outlet
kate spade
burberry scarf
sunglasses sm
kate spade outlet
coach outlet
Michael Kors Outlet
kate spade bags
michael kors bags
kate spade purses outlet
michael kors online
ugg boots outlet
jimmy choo australia
pandora charms
nike com
ugg boots
coach
burberry outlet
abercrombie outlet
china factory sale
michael kors outlet bags
coach factory outlet
ray ban sunglasses
ralph lauren australia
burberry outlet
coach outlet online
ray-ban sunglasses
nike shoes
nike free run
moncler jacket mens
moncler sale
timberland uk
Yeezy 350
Nike Free
ray ban glasses
trx for sale
michael kors outlet
coach australia
kate spade purses
burberry outlet
nike shox
trx band workouts
michael kors purses on sale
change points uk
coach outlet online
coach bag
LZM11.11
zhengjx , 22.03.2017 09:34:00
zhengjx 20170322
cheap jordans
chrome hearts
air max 2016
chrome hearts online
reebok outlet
jordan retro
lacoste polo shirts
air jordan
michael kors outlet
kobe basketball shoes
nike huarache
authentic jordans
adidas nmd runner
michael kors outlet online
nike roshe run
yeezy boost
cheap jordans
cheap jordans
michael jordan shoes
michael kors outlet
longchamp bags
adidas stan smith
adidas stan smith
links of london
hermes belt
adidas stan smith sneakers
yeezy boost 350
kobe sneakers
nike air force
adidas stan smith shoes
new england patriots jersey
true religion jeans
longchamp
fitflops sale clearance
kobe shoes
huarache shoes
lebron 14 shoes
michael kors outlet
yeezy boost
basketball shoes
nike huaraches
kobe 11
cheap jordans
cheap jordans
nike polo
michael kors handbags
michael kors factory outlet
authentic jordans
atlanta falcons jersey
true religion jeans
kobe shoes
michael kors factory outlet
adidas nmd online
air max 2017
adidas superstar shoes
kyrie irving shoes
michael kors handbags
roshe run
nike air force 1
yeezy boost 350
jordan shoes
michael kors factory outlet
nike air max thea
true religion
kobe 9
louboutin shoes
michael kors outlet
lacoste outlet
nike huarache
nike air max
adidas ultra boost
クロムハーツ
nike dunks shoes
adidas ultra boost
kobe basketball shoes
nike zoom running shoe
lacoste online shop
jordans for cheap
michael kors
adidas superstar
yeezy boost
lebron 14
chrome hearts online
polo lacoste
nike dunks
brady jersey
michael kors outlet online
Kanye West shoes
nike roshe run
af1
salomon speedcross
james harden shoes
yeezy boost 350 v2
links of london outlet store
cheap jordans
chrome hearts online
adidas ultra boost uncaged
nike huarache
nike air max 2017
chrome hearts
adidas ultra boost
air yeezy
nike zoom
huaraches shoes
http://www.jordanretro.uk
michael jordan shoes
air jordan shoes
michael kors handbags
michael kors outlet
lacoste outlet
adidas superstar
timberland boots
nike air force 1
adidas superstar shoes
hermes belts for men
air jordans
longchamp bags
adidas yeezy boost
timberland shoes
jordan shoes
longchamp
http://www.kobebasketballshoes.us.com
yeezy boost 350
nike roshe one
timberland boots
nike huarache
true religion outlet
nike air huarache
nike air max
michael kors outlet
michael kors outlet
hogan outlet online
retro jordans
kyrie 3 shoes
kobe shoes
michael kors outlet online
yeezy boost 350
louboutin shoes uk
michael kors
yeezy boost
kobe 9
michael kors handbags outlet
fitflops clearance
yeezy shoes
hogan outlet
michael kors outlet
nike air zoom
salomon
longchamp handbags
nike air huarache
fitflops
adidas nmd
adidas nmd uk
longchamps
longchamp bags
nike air huarache
air force 1
yeezy shoes
yeezy boost 350
harden shoes
michael kors outlet online
falcons jersey
jordan shoes
adidas neo
michael kors factory outlet
michael kors uk
hermes belts
adidas tubular
kyrie shoes
michael kors
links of london sale
lebron shoes
michael kors outlet store
michael kors handbags
http://www.kobeshoes.uk
michael kors outlet online
longchamp le pliage
timberland outlet
yeezys
nike polo shirts
michael kors outlet
kobe 11
huarache shoes
links of london
lebron 13
yeezy boost
hermes belt
nike huarache
air force 1
patriots jersey
adidas nmd
adidas nmd
lebron james shoes
adidas nmd
adidas tubular runner
adidas online shop
michael kors outlet store
michael kors outlet
nike roshe uk
lebron 13 shoes
yeezy sneakers
michael kors outlet online
longchamp bags
roshe shoes
yeezy shoes
kyrie 3
nike air force
michael kors outlet
longchamp outlet
yeezy boost 350 v2
nike huarache
air jordan
longchamp outlet
michael kors handbags
longchamp sale
adidas tubular sale
air max
longchamp handbags
yeezy boost 350
adidas neo
ultra boost
michael kors outlet store
michael kors handbags
lacoste outlet
yeezy boost 350 v2
longchamp
yeezy boost 350
chrome hearts online store
michael kors purses
adidas tubular
reebok shoes
cheap basketball shoes
cheap jordans
nike zoom
adidas ultra
yeezy boost
jordan shoes
fitflops
kobe bryant shoes
air jordan shoes
air max thea
nike air zoom
true religion outlet
zhengjx , 22.03.2017 09:35:38
zhengjx 20170322
cheap jordans
chrome hearts
air max 2016
chrome hearts online
reebok outlet
jordan retro
lacoste polo shirts
air jordan
michael kors outlet
kobe basketball shoes
nike huarache
authentic jordans
adidas nmd runner
michael kors outlet online
nike roshe run
yeezy boost
cheap jordans
cheap jordans
michael jordan shoes
michael kors outlet
longchamp bags
adidas stan smith
adidas stan smith
links of london
hermes belt
adidas stan smith sneakers
yeezy boost 350
kobe sneakers
nike air force
adidas stan smith shoes
new england patriots jersey
true religion jeans
longchamp
fitflops sale clearance
kobe shoes
huarache shoes
lebron 14 shoes
michael kors outlet
yeezy boost
basketball shoes
nike huaraches
kobe 11
cheap jordans
cheap jordans
nike polo
michael kors handbags
michael kors factory outlet
authentic jordans
atlanta falcons jersey
true religion jeans
kobe shoes
michael kors factory outlet
adidas nmd online
air max 2017
adidas superstar shoes
kyrie irving shoes
michael kors handbags
roshe run
nike air force 1
yeezy boost 350
jordan shoes
michael kors factory outlet
nike air max thea
true religion
kobe 9
louboutin shoes
michael kors outlet
lacoste outlet
nike huarache
nike air max
adidas ultra boost
クロムハーツ
nike dunks shoes
adidas ultra boost
kobe basketball shoes
nike zoom running shoe
lacoste online shop
jordans for cheap
michael kors
adidas superstar
yeezy boost
lebron 14
chrome hearts online
polo lacoste
nike dunks
brady jersey
michael kors outlet online
Kanye West shoes
nike roshe run
af1
salomon speedcross
james harden shoes
yeezy boost 350 v2
links of london outlet store
cheap jordans
chrome hearts online
adidas ultra boost uncaged
nike huarache
nike air max 2017
chrome hearts
adidas ultra boost
air yeezy
nike zoom
huaraches shoes
http://www.jordanretro.uk
michael jordan shoes
air jordan shoes
michael kors handbags
michael kors outlet
lacoste outlet
adidas superstar
timberland boots
nike air force 1
adidas superstar shoes
hermes belts for men
air jordans
longchamp bags
adidas yeezy boost
timberland shoes
jordan shoes
longchamp
http://www.kobebasketballshoes.us.com
yeezy boost 350
nike roshe one
timberland boots
nike huarache
true religion outlet
nike air huarache
nike air max
michael kors outlet
michael kors outlet
hogan outlet online
retro jordans
kyrie 3 shoes
kobe shoes
michael kors outlet online
yeezy boost 350
louboutin shoes uk
michael kors
yeezy boost
kobe 9
michael kors handbags outlet
fitflops clearance
yeezy shoes
hogan outlet
michael kors outlet
nike air zoom
salomon
longchamp handbags
nike air huarache
fitflops
adidas nmd
adidas nmd uk
longchamps
longchamp bags
nike air huarache
air force 1
yeezy shoes
yeezy boost 350
harden shoes
michael kors outlet online
falcons jersey
jordan shoes
adidas neo
michael kors factory outlet
michael kors uk
hermes belts
adidas tubular
kyrie shoes
michael kors
links of london sale
lebron shoes
michael kors outlet store
michael kors handbags
http://www.kobeshoes.uk
michael kors outlet online
longchamp le pliage
timberland outlet
yeezys
nike polo shirts
michael kors outlet
kobe 11
huarache shoes
links of london
lebron 13
yeezy boost
hermes belt
nike huarache
air force 1
patriots jersey
adidas nmd
adidas nmd
lebron james shoes
adidas nmd
adidas tubular runner
adidas online shop
michael kors outlet store
michael kors outlet
nike roshe uk
lebron 13 shoes
yeezy sneakers
michael kors outlet online
longchamp bags
roshe shoes
yeezy shoes
kyrie 3
nike air force
michael kors outlet
longchamp outlet
yeezy boost 350 v2
nike huarache
air jordan
longchamp outlet
michael kors handbags
longchamp sale
adidas tubular sale
air max
longchamp handbags
yeezy boost 350
adidas neo
ultra boost
michael kors outlet store
michael kors handbags
lacoste outlet
yeezy boost 350 v2
longchamp
yeezy boost 350
chrome hearts online store
michael kors purses
adidas tubular
reebok shoes
cheap basketball shoes
cheap jordans
nike zoom
adidas ultra
yeezy boost
jordan shoes
fitflops
kobe bryant shoes
air jordan shoes
air max thea
nike air zoom
true religion outlet
chanyuan , 08.07.2017 08:33:31
20170708 leilei3915
adidas outlet store
coach factory outlet
lacoste polo
michael kors outlet online
polo outlet
mont blanc pens for sale
mlb jerseys wholesale
fred perry polo shirts
mont blanc outlet
ralph lauren
fred perry outlet
michael kors outlet clearance
mbt shoes outlet
pandora charms
ed hardy clothing
polo ralph lauren
coach outlet
christian louboutin shoes
coach outlet store online
true religion outlet store
vintage nhl jerseys
christian louboutin
mulberry bags
ugg outlet
true religion jeans
valentino shoes
jordan retro shoes
oakley sunglasses wholesale
mont blanc pens
canada goose jackets
kate spade outlet store
michael kors outlet
yeezy boost 350 v2
canada goose
longchamp
coach factory outlet
jordan retro
coach factory outlet
fred perry polo
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren outlet
cheap jordans
ralph lauren uk
hermes outlet
coach outlet
canada goose outlet
coach outlet
mont blanc outlet
ray ban sunglasses
michael kors outlet clearance
ray ban sunglasses
fred perry clothing
ralph lauren polo
michael kors outlet stores
coach outlet
polo ralph lauren
true religion outlet
cheap ray ban sunglasses
cheap jordan shoes
michael kors outlet clearance
adidas outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
michael kors outlet
moncler outlet online
coach outlet online
prada outlet store
polo outlet
ralph lauren polo
coach factory outlet
ralph lauren uk
mont blanc
oakley sunglasses
canada goose
mlb jerseys wholesale
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet
ralph lauren
nike trainers
giuseppe zanotti sneakers
nike shoes
longchamp outlet
true religion outlet
ray ban sunglasses outlet
coach outlet store online
michael kors outlet online
michael kors outlet
michael kors outlet online
oakley sunglasses wholesale
uggs outlet
mbt shoes
canada goose jackets
pandora jewelry
ralph lauren uk
fred perry clothing
ralph lauren polo
lunette ray ban
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet online
kate spade handbags
coach outlet online
polo ralph lauren
nike outlet
michael kors outlet clearance
coach outlet online
nike outlet
coach outlet
lacoste clothing
adidas nmd r1
fred perry
mont blanc pens
longchamp outlet online
giuseppe zanotti outlet
kate spade handbags
fred perry polo shirts
coach outlet online
nike shoes
oakley sunglasses
michael kors handbags
polo outlet
ray ban sunglasses outlet
polo ralph lauren
cheap ray bans
air jordan 4
michael kors outlet
coach outlet store online
michael kors handbags
coach factory outlet online
christian louboutin
polo ralph lauren
polo ralph lauren outlet
fitflop sandals
ray ban sunglasses on sale
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet clearance
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet online
adidas shoes for women
nfl jerseys
ralph lauren outlet
oakley sunglasses
oakley sunglasses
true religion outlet online
coach outlet online
polo ralph lauren outlet online
michael kors outlet store
adidas yeezy
fitflops sale
polo ralph lauren outlet online
true religion outlet store
yeezy boost
christian louboutin shoes
fitflop sale
ugg boots
pandora outlet
adidas yeezy shoes
michael kors outlet clearance
tory burch outlet
coach outlet clearance
coach factory outlet
oakley sunglasses wholesale
cheap nike shoes
fitflops outlet
cheap jordans
michael kors outlet online
cheap jerseys
coach factory outlet
fred perry polo
adidas yeezy boost
moncler outlet
pandora bracelet
valentino outlet store
coach outlet
yeezy boost 350
oakley sunglasses
cheap ray ban sunglasses
lebron shoes
kate spade outlet
oakley sunglasses wholesale
nike shoes
michael kors outlet online store
michael kors outlet
hermes birkin
michael kors outlet online
polo ralph lauren
canada goose jackets
canada goose jackets
pandora rings
nike outlet store
asics running shoes
polo shirts
polo ralph lauren
air jordan 4 retro
ugg boots
michael kors outlet
adidas outlet store
mont blanc outlet
pandora jewelry
michael kors outlet
michael kors outlet online
cheap uggs
valentino shoes
cheap jordans
polo outlet
true religion
canada goose outlet
coach outlet
pandora jewelry sale
polo ralph lauren outlet online
polo shirts
ralph lauren outlet
christian louboutin outlet
canada goose outlet
prada outlet
ugg boots
polo ralph lauren outlet
coach outlet online
cheap jordan shoes
hermes outlet
cheap mlb jerseys
nike shoes for men
mcm outlet
valentino outlet store
nike shoes for women
cheap uggs
coach outlet
kate spade outlet online
coach outlet
puma outlet
lacoste shoes
lebron james shoes
valentino outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
ralph lauren uk
ralph lauren outlet
adidas yeezy boost
uggs outlet
cheap authentic nba jerseys
coach factory outlet
mlb jerseys
coach outlet online
cheap oakley sunglasses
coach outlet online
coach outlet
christian louboutin shoes
polo ralph lauren outlet
ralph lauren polo shirts
air jordan retro
kate spade purses
coach outlet
adidas outlet online
cheap ugg boots
true religion outlet
canada goose jackets
cheap ugg boots
cheap ray ban sunglasses
ralph lauren outlet
cheap ugg boots
fitflops sale
coach outlet store online
kate spade outlet store
nhl jerseys
yeezy boost 350
michael kors outlet online
longchamp handbags
christian louboutin outlet
coach factory outlet
polo outlet
nike outlet
michael kors
cheap mlb jerseys
coach factory outlet
canada goose
michael kors outlet
ray bans sunglasses outlet
coach outlet
mbt shoes
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren
nike air jordan 4
cheap uggs
puma shoes
ugg outlet
coach outlet store online
prada outlet store
polo ralph lauren
oakley sunglasses
ray ban pas cher
adidas shoes for men
polo ralph lauren
oakley sunglasses outlet
ugg boots
christian louboutin sale
kate spade outlet online store
pandora jewelry
canada goose outlet
ray ban sunglasses
nike outlet store
nike factory outlet
ralph lauren polo
polo outlet
prada outlet
michael kors outlet online
pandora bracelet
jordan shoes
tory burch outlet
cheap mlb jerseys
michael kors outlet online
fitflops sale clearance
air jordan shoes
adidas outlet online
cheap nhl jerseys
nike outlet store
coach factory outlet
michael kors handbags
canada goose outlet
nike outlet
nike shoes for men
kate spade outlet
canada goose outlet
nike shoes outlet
ralph lauren shirts
ralph lauren uk
michael kors outlet online
mlb jerseys
nike shoes
ralph lauren outlet
adidas shoes
mbt shoes clearance outlet
ray ban sunglasses for men
adidas outlet
ralph lauren outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet clearance
asics outlet
michael kors outlet
valentino outlet
ray ban sunglasses wholesale
polo ralph lauren outlet
hermes belts outlet
coach outlet
coach factory outlet online
longchamp outlet
canada goose outlet
cheap jordans
michael kors outlet
polo outlet
michael kors outlet
prada outlet online
nike outlet store
nike shoes outlet
ralph lauren
polo ralph lauren pas cher
michael kors outlet online
ray ban sunglasses
michael kors handbags
polo ralph lauren outlet online
true religion outlet
michael kors outlet clearance
asics shoes
christian louboutin uk
coach outlet online
michael kors outlet
michael kors handbags clearance
coach outlet store online
cheap jordans for sale
michael kors outlet
oakley sunglasses
polo outlet
mbt outlet
coach outlet online
kate spade bags
cheap oakley sunglasses
mulberry uk
fitflop sandals
cheap ray ban sunglasses
pandora jewelry
michael kors outlet clearance
cheap oakley sunglasses
ray ban
lacoste outlet
coach factory outlet
polo ralph lauren
adidas yeezy shoes
air jordan shoes
ralph lauren
mont blanc outlet
ralph lauren outlet
fitflops sale clearance
ray ban sunglasses
ralph lauren uk
adidas yeezy
ray ban sunglasses
adidas yeezy shoes
canada goose jackets
coach outlet online
oakley sunglasses
fitflops clearance
kate spade handbags
coach outlet store online
polo outlet
christian louboutin outlet
longchamp outlet store
ralph lauren
pandora outlet store
canada goose outlet store
ralph lauren shirts
nike outlet
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet
pandora outlet online
ugg outlet
mbt outlet
mulberry handbags
oakley sunglasses
fitflops sale clearance
michael kors outlet
coach outlet online
michael kors outlet
oakley sunglasses
moncler outlet
coach factory outlet
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet online
coach outlet online
christian louboutin shoes
adidas yeezy shoes
ralph lauren
nike shoes
mlb jerseys
oakley sunglasses for men
polo ralph lauren
pandora charms
cheap oakley sunglasses
cheap jerseys wholesale
cheap oakley sunglasses
ralph lauren
nike outlet store
mont blanc pens
yeezy boost
cheap oakley sunglasses
cheap ray bans sunglasses
nike shoes
michael kors outlet
mcm bag
tory burch outlet
yeezy shoes
coach outlet store online
canada goose
michael kors outlet clearance
kate spade bags
christian louboutin sale
michael kors handbags sale
cheap ray ban sunglasses
polo ralph lauren outlet online
cheap oakley sunglasses
mont blanc pens
true religion jeans sale
coach outlet
coach factory outlet
michael kors outlet clearance
true religion jeans
michael kors outlet store
michael kors outlet online
nike shoes
coach outlet online coach factory outlet
giuseppe zanotti shoes
ralph lauren uk
canada goose
ed hardy
ralph lauren pas cher
ralph lauren uk
canada goose jackets
ed hardy outlet
ugg outlet online
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
nba jersey
canada goose
mcm backpack
ralph lauren outlet
nike shoes on sale
cheap nfl jerseys
lacoste shirts
prada outlet stores
mont blanc
polo outlet
pandora outlet
air jordan shoes
polo ralph lauren outlet
adidas nmd
oakley sunglasses wholesale
fitflops sale clearance
cheap nba jersey
ray ban sunglasses
ugg boots
coach factory outlet
michael kors outlet clearance
fred perry shirts
pandora jewelry outlet
polo ralph lauren
cheap jordans for sale
michael kors outlet online
true religion jeans
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 86% [6 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 14% [1 Hlas]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 0% [Žádné hlasy]
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 30 58:10 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 55:35 50
4. FK Jablonec 30 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 30 42:34 45
7. Č. Budějovice 30 46:45 43
8. Bohemians Praha 30 38:41 42
9. 1. FC Slovácko 30 35:35 42
10. FK Ml. Boleslav 30 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 36:37 36
12. FK Teplice 30 29:49 31
13. FC FASTAV Zlín 30 25:47 27
14. MFK Karviná 30 23:39 26
15. Slezský FC Opava 30 16:47 23
16. 1.FK Příbram 30 19:54 21
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: branding123
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,789
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist