Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!
rosfcb · 6 Komentářů · 10301 Přečteno · Tisknout
POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!

Již tuto neděli 5. srpna 2007 v 17 h začne nový ligový ročník pro náš Baníček! Jak všichni víte, hrajeme na Bohemians 1905 (číslo „1905“ znamená, kolik diváků by správně mohlo do hlediště, kdyby ČMFS nad Ďolíčkem nepřivřela obě oči a další lidské otvory... Opravdu, na místní „Marakaná“ budete koukat s otevřenou pusou!). I letošní ročník Vám budu podávat informace o spojeních na a z výjezdu FCB.

Sraz je ve Svinově v 8:15 h. Protože na Bohemku pojede daleko více než avizovaných 500 fans FCB (cca 1 000 – 1 500 fans), bude z Ostravy hl. n. do Přerova vypraven zvláštní rychlík pro fans FCB. Jedou totiž i fans FCB, kteří nemají ještě lístky, protože je na Bohemce údajně připraven sektor pro fans FCB, kteří přijedou do Prahy bez lístků... V Přerově se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n., kde se přesedá na osobák do Prahy-Vršovic. Kdo to nestíhá, může jet ze Svinova rychlíkem v 8:39 nebo v 10:37 h a vždy v Přerově přestoupit na rychlík směr Praha. Zpět se jede osobákem z Prahy-Vršovic do Prahy hl. n., kde se přesedá na rychlík směr Košice.

SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Ostrava hl. n.     08:20 (zvláštní vlak pro fans FCB Ostrava hl. n. – Přerov);
Ostrava-Svinov   08:30;
Studénka     08:40;
Suchdol n/O     08:50;
Přerov příj.     09:20 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.      9:36;
Olomouc hl. n.   9:53;
Zábřeh n/M     10:31;
Praha hl. n. příj.   13:05 (přestup na osobák směr Benešov u Prahy);
Praha hl. n. odj.   13:18;
Praha-Vršovice   13:22.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína, Karviné, Orlové a Bohumína mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.     5:55;
Jablunkov-Návsí   6:07;
Třinec        6:22;
Č. Těšín     6:36;
Karviná hl. n.     6:56;
Dětmarovice     7:03;
D. Lutyně     7:07;
Bohumín     7:24;
Ostrava hl. n.     7:32.

Fans z Č. Těšína a Havířova mají na zvláštní rychlík FCB do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Český Těšín     6:46;
Albrechtice u ČT   6:57;
Havířov     7:09;
Ostrava-Kunčice   7:22;
Ostrava-Vítkovice   7:27;
Ostrava-Svinov   7:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R     6:51;
Frýdlant n/O     7:13;
Frýdek-Místek   7:30;
Lískovec u FM   7:35;
Paskov        7:42;
Vratimov     7:47;
Ostrava-Kunčice   7:53;
Ostrava střed     8:00;
Ostrava hl. n.     8:06.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice   6:49;
Ženklava   6:57;
Štramberk   7:08;
Kopřivnice   7:12;
Příbor     7:22;
Studénka   7:39.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec     7:29;
Studénka město   7:32;
Studénka     7:16.

Fans z Nového Jičína mají na zvláštní rychlík FCB do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město   8:20;
Suchdol n/O     8:35.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím osobákem:
Vsetín        7:32;
Jablůnka     7:38;
Bystřička     7:43
ValMez     7:53;
Hranice n/M     8:25;
Lipník n/B     8:39;
Přerov        8:53.

SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha-Vršovice   19:30;
Praha hl. n. příj.   19:34 (přestup na rychlík směr Košice);
Praha hl. n. odj.   20:02;
Hranice n/M     23:46;
Suchdol n/O     23:59;
Studénka     00:08;
Ostrava-Svinov   00:20;
Ostrava hl. n.     00:29;
Bohumín     00:40;
Karviná hl. n.     01:31;
Č. Těšín     01:48;
Třinec        01:59;
Jablunkov     02:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov   0:46;
Ostrava-Vítkovice   0:54;
Ostrava-Kunčice   0:59;
Havířov     1:11.

Fans z Frýdku-Místku a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.     0:44;
Ostrava střed     0:50;
Ostrava-Kunčice   0:57;
Vratimov     1:03;
Paskov        1:09;
Lískovec     1:16;
Frýdek-Místek   1:23;
Frýdlant n/O     1:35.

SK Slezská
Komentáře
RJZ , 30.07.2007 23:07:36
výstižný první odstavecsmiley
Kocmen , 31.07.2007 14:51:06
OK jedu v nedělu tím druhým
Vlakem bo než se ste piči vihrabu to bude trvatsmiley
KRYSTOF SYSEL , 31.07.2007 16:03:18
:tanecprvni smiley
Kocmen , 31.07.2007 20:30:10
banicek Já se budu snažit teda vstat dřív
Ale Klinky sou piča světa takže spíš 2smileysmileysmiley
skslezska , 02.08.2007 10:51:35
NOVÉ INFO O VLAKOVÉM SPOJENÍ NA BOHEMKU!!! Protože se místo 500 fans FBC se očekává 1000 - 1500 fans FCB (další nový sektor na stadiounu pro FC, možná pojede zpět z Prahy do Ostravy zvláštní vlak pro fans FCB a ve směru do Prahy možná nějaké zvláštní vagóny pro fans FCB. Během odpoledne Vás budu dále informovat i s případným jízdním řádem zvláštního vlaku!
skslezska , 02.08.2007 18:09:25
Bohužel se podařilo zajistit jen zvláštní vlak pro fans FCB z Ostravy do Přerova na rychlík na Prahu. Chci vidět, jak se budou pražáci tvářit, až se jim 1000-1500 fans Baníku naloží do rychlíku Praha - Košice! Snad je to pak přesvědčí, aby příště jely vagóny navíc pro fans FCB...
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Příští zápas
za


AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

24.02.2019, 17:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 21 50:18 52
2. FC Viktoria Plzeň 21 32:16 49
3. AC Sparta Praha 21 34:18 38
4. FC Baník Ostrava 21 28:17 38
5. FK Jablonec 21 42:21 37
6. Fastav Zlín 21 27:26 30
7. FC Slovan Liberec 21 22:19 28
8. 1. FC Slovácko 21 24:31 27
9. FK Ml. Boleslav 21 39:37 26
10. Slezský FC Opava 21 29:33 25
11. FK Teplice 21 21:29 25
12. 1. FK Příbram 21 27:49 23
13. SK Sigma Olomouc 21 19:34 22
14. Bohemians Praha 21 18:29 19
15. MFK Karviná 21 25:40 16
16. Dukla Praha 21 18:38 16
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: tondakozu...
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,736
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist