Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 Ultras
Na Bohemce sbírka na Cheb!
chachari · 13 Komentářů · 10610 Přečteno · Tisknout

 

Sbírka na pomoc chebskému fotbalu vynesla celkově 14.512 Kč, částka by měla být ještě dnes převedena na chebské konto. Děkujeme všem, kteří pomohli.

O co vlastně jde? Po utkání krajského přeboru FK Union Cheb 2001 -  Jiskra Hazlov došlo 15.8. k nepřístojnostem diváků, za které disciplinární komise udělila klubu Union Cheb vysokou pokutu ve výši 100.000 Kč. Tímto výrokem DK může dojít k nenávratným škodám ve fotbalovém klubu i ve výchově mládeže. Stále není jasné, zda vedení klubu pokutu uhradí, nebo se rozhodne odhlásit mužstvo mužů ze soutěže a tím zachrání mládežnické celky. Příznivci Chebu, kteří jsou z velké části také fanoušci Baníku a podporují nás dlouhá léta především na výjezdech po Čechách, se proto rozhodli uspořádat sbírku. Veškeré vybrané peníze budou použity právě na záchranu klubu.

 

Jelikož jsou chebští příznivci Baníku nakloněni, rozhodli jsme se jim při utkání s Bohemians pomoci. Vy kterým chebský fotbal není lhostejný, můžete do připravených kasiček přispět na tradičních místech, kde se  prodávají nálepky. Je to jednak v kotli pod rozeřvávačem s megafonem, před zápasem pak nad vchodem na sektory P (pár metrů pod světelnou tabulí), nahoře u vstupu mezi sektory S1 a S2, pravděpodobně bude také někdo pendlovat nad sektory P a S. Pokud ve vás sbírka na Bazalech nebudí důvěru nebo danou kasičku jen nenajdete, můžete libovolnou částkou přispět také na bankovní účet č. 219211865 / 0300 (variabilní symbol: 2001, zpráva pro příjemce: jméno odesílatele).

 

Aktualizovaný stav sbírky a seznam dárců najdete zde:

http://unioncheb.ic.cz/index.php?z=1&id=sbirka

Komentáře
Rafalski , 21.10.2009 14:25:40
Na Cheb přispět musím, narodila se tam moje mama. Přijde někdo na hlavní tribunu vybírat?smileysmiley
Ať v sobotu zní HVĚZDA BANÍK!
TomiKFCB , 21.10.2009 16:31:51
urcite rad prispeju, taky myslim ze by mohl i symbolicky neco pridat klub smiley
banikfc , 21.10.2009 16:55:16
smileysmiley Přispěju znovu a rád smiley
redyFCB , 21.10.2009 19:55:25
smileysmiley taky rád přidám do kasičky HVĚZDA BANÍKsmileysmiley:clap
Andy , 22.10.2009 10:08:59
Přispěno. Mise splněna.

smileysmiley HVĚZDA BANÍK smileysmiley
5460 , 22.10.2009 11:29:58
Po utkání krajského přeboru FK Union Cheb 2001 - Jiskra Hazlov došlo 15.8. k nepřístojnostem diváků...myslím, že by bylo fér říct, co se tam doopravdy stalo...
Andy , 22.10.2009 12:38:43
for 5460: Tak se na to podívej: http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp?id=13890
Stuart , 23.10.2009 08:57:59
stanovisko vedení Unionu smiley

Dne 19.8.2009 rozhodla DK KKFS o uložení trestu pro FK UNION Cheb 2001 za incident po utkání FK UNION Cheb 2001 vs. Jiskra Hazlov takto:

1.pokuta 100 000,-Kč
2.uzavření stadionu na 3 utkání s tím, že náhradní hřiště musí
být nejméně 40 km od hranic města Chebu
3.zákaz činnosti hlavního pořadatele na 12 měsíců
4.STK KKFS uložila klubu zvýšení pořadatelské služby na 20
pořadatelů

K rozhodnutí DK a STK KKFS zaujímá FK UNION Cheb 2001 toto stanovisko:

Celý incident byl vyprovokován výkonem rozhodčího Petra Hodače, který svými výroky od začátku utkání dráždil diváky, neboť utkání řídil neobjektivně a po celé utkání velmi zřetelně stranil Jiskře Hazlov.

Vedení klubu inzultaci HR odsuzuje a považuje ji za nepřípustnou. Z tohoto důvodu navrhlo na zasedání DK KKFS dne 19.8.2009, aby celý incident byl v součinnosti klubu, KKFS a PČR řádně vyšetřen, aby byl dán jasný signál pro budoucnost, že každý takový exces bude potrestán. Vzhledem k tomu, že viník útoku je znám a jeho počínání je zachyceno na videozáznamu, nic nebránilo tomu, aby byl trest směřován ke skutečnému pachateli, přičemž by klub samozřejmě akceptoval i přiměřený trest za nedostatky v pořadatelské
službě.

KKFS tento návrh zamítl a přistoupil k razantnímu potrestání klubu. Tím vyslal do karlovarského fotbalového hnutí a zejména k fotbalovým výtržníkům zřetelný signál, že nemá zájem o odstranění nežádoucích jevů, přestože rozhodčí jsou organickou součástí KKFS a všude je proklamována jejich ochrana.

Jednání DK a STK KKFS bylo bezesporu ovlivněno skutečností, že postižený rozhodčí Petr Hodač, který v záběrech TV Prima tvrdí, že se bál o svůj život, ale trestní oznámení odmítá, je členem DK KKFS řešící tento případ. Vzhledem k tomu, že tyto orgány si osobují de facto jistou formu soudní pravomoci, měly by respektovat i odpovídající zásady. Rozhodčí a delegáti by vůbec v těchto komisích neměli zasedat, neboť jejich přítomnost v těchto orgánech může ostře kontrastovat se střetem zájmů. Opak je však pravdou, tyto orgány jsou složeny ze zástupců rozhodčích a delegátů, kteří bez toho, aby se ze svých rozhodnutí museli komukoliv zodpovídat, rozhodují nejen na hřišti, ale o veškerém fotbalovém dění v regionu a tak se stávají hydrou s neomezenou mocí nad bytím a nebytím fotbalových klubů. Klubů, které mají zejména v současné ekonomické situaci mimo sportovních i nemálo existenčních starostí.

Klub dvakrát požádal KKFS o možnost odkladu platby. KKFS tyto žádosti bez jakéhokoliv odůvodnění zamítl. Toto rozhodnutí je zářným příkladem arogance funkcionářů KKFS vůči našemu klubu.

Výše pokuty plus další tresty, ale především skutečnost, že klub nedostal šanci k odkladu platby nedokazuje, že jsou naplněny stanovy ČMFS, které jasně ukládají krajským svazům pečovat o rozvoj fotbalu v kraji a klubům v jejich činnosti pomáhat. Tímto svým protifotbalovým rozhodnutím KKFS plošně deklaruje, že ustanovení stanov ČMFS jsou mimo sféru jeho zájmu a v podstatě je mu úplně jedno jestli klubům v současné celostátní ekonomické situaci zkomplikuje život. Jedno to ovšem není vedení FK a jeho příznivcům. Pro nás funkcionáře klubu je potěšitelné zjištění, že fanoušci se v této kauze organizují a mají snahu klubu pomoci, čímž prokazují vysoký stupeň hrdosti na svůj klub. Můžeme zodpovědně říci, že příznivci našeho klubu nechápou postoj KKFS a jeho rozhodnutí, především to proč klub nedostal šanci pro odklad platby. Tento postoj nechápe ani vedení FK, ale i mnoho funkcionářů v kraji.

FK UNION Cheb 2001 za své devítileté působení posunul 16 hráčů do prvoligových a druholigových klubů, čímž se svým způsobem podílí na rozvoji českého fotbalu. Jakým způsobem se podílí na rozvoji českého fotbalu KKFS ? Těžko říci, neboť svými neodůvodnitelnými verdikty tlačí kluby do problémů a přitom nepřihlíží ke zjevnému faktu, že bere ideály mladým hráčům, kteří se snaží své schopnosti rozvíjet a naplňovat fotbalové cíle.

Rozhodnutí DK KKFS, které nemá obdoby v žádném kraji ČR je největším znásilněním disciplinárního řádu a projevem svévole na krajské úrovni. Postoj VV KKFS k této kauze je indiferentní s nezájmem jeho členů pomáhat klubům a vše nasvědčuje k názoru, že jejich rozhodnutí mají napomoci pouze k naplnění svazové pokladny, bohužel na úkor klubů v kraji.

Je nám jasné že tímto naším postojem vstupujeme do tvrdého střetu s KKFS. Rozhodnutí VV KKFS jsou prakticky nekontrolovatelná, přesto jsme toho názoru, že neadekvátním a neodůvodnitelným rozhodnutím se je třeba postavit a vzdorovat. Nesdílíme pocit, že KKFS působí jako servisní organizace pro kluby, spíše to vnímáme jako instituci pouze inkasní.

Naše stanovisko dáváme na vědomí předsedovi ČMFS a novému výkonnému výboru ČMFS. Předseda ČMFS a členové VV ČMFS mají eminentní zájem na rozvoji výkonnostního fotbalu v krajích a budou ho všemožně podporovat. Zde bude mít předseda KKFS jako člen VV ČMFS možnost vysvětlit svým kolegům proč KKFS svým lhostejným a nerozvážným postojem vážně ohrozil existenci klubu s největší mládežnickou základnou v chebském regionu. Samozřejmě neočekáváme, že VV ČMFS bude v této záležitosti rozhodovat, neboť krajské svazy mají samostatnou právní subjektivitu. Nový VV ČMFS dal transparentním způsobem najevo jak mu záleží na výchově talentů v krajích, protože tito hráči potom saturují celý český fotbal. Proto je potřeba, aby kluby nastavily VV ČMFS zrcadlo jak to v jednotlivých krajích funguje. Otevřeně a bez bázně, protože jedině tímto způsobem se český fotbal očistí od nánosu bahna, které se za poslední léta na český fotbal nabalilo. VV ČMFS pak bude mít větší možnost přizpůsobit legislativu pro rozvoj výkonnostního fotbalu a vytvořit jednotnou fotbalovou metodiku pro rozvoj mládežnické základny.

V Chebu 9.10.2009


JUDr. Petr Němec
prezident FK


David Kuna
manažer FK
5460 , 23.10.2009 14:05:39
Andy: Samozřejmě vím co se tam stalo, proto mi přišlo divné, ža tato situace byla hodně zjednodušeně popsána jako "nepřístojnost diváků"...
ynezz , 23.10.2009 15:04:04
5460: Tak je snad jasne, ze tu nemuze nikdo normalni do clanku primo napsat, ze to je super a ze by tak mel dostat kazdy rozhodci co nepiska rovinu a to i presto, ze si to mysli 99.9% lidi co si tento clanek prectou az do konce (vcetne autora). Mimo to, v mediich snad mohli vsichni videt a docist se jak to vsechno "opravdu" bylo. BTW to slovni spojeni "nepristojnosti divaku" se mi hodne libi, tak nevim co ti je smiley
mrakonoš , 24.10.2009 16:55:26
měly by se třeba zrobit společné vlepy ( letos je to 30let bratrstvísmiley ) a výtěžkem přispět našim kamarádům. AŤ ŽIJE CHEB !!!!!!!! smiley @ smiley
banikfc , 25.10.2009 13:22:54
smileysmileysmiley

Kolik se celkem vybralo ze Liberec a Bohemku

Díky.
awsedcesasewa , 27.08.2015 11:13:32
A
ugg italia terrible
ghd hair straighteners and
air max solemn
lacoste pas cher confrontation,
prada handbags this!
ugg The
nike air max pas cher lion
michael kors of
louis vuitton pas cher Tarascon
michael kors canada and
ralph lauren the
longchamp uk lion
nike roshe uk of
chaussures louboutin Africa
vanessa bruno face
new balance pas cher to
timberland boots face!


On
oakley pas cher the
ugg outlet one
uggs part,
montre homme Tartarin
gucci erect,
ugg boots uk with
bottes ugg pas cher his
air jordans hamstrings
bottes ugg in
louis vuitton tension,
nike free uk and
burberry outlet his
uggs on sale arms
celine handbags folded
kate spade outlet online on
sac longchamp his
air max pas cher gun
herve leger barrel;
mulberry uk on
polo lacoste pas cher the
longchamp pliage other,
new balance the
replica watches lion,
retro jordans a
michael kors outlet online sale gigantic
polo lacoste specimen,
air max humped
reebok shoes up
supra shoes in
michael kors outlet online the
true religion outlet straw,
air max with
longchamp outlet online blinking
burberry sale orbs
nike roshe run and
doke gabbana brutish
jordans for sale mien,
replica watches resting
tory burch outlet online his
marc jacobs handbags huge
ralph lauren pas cher muzzle
true religion jeans and
polo ralph lauren tawny
wedding dress full-bottomed
vans wig
uggs outlet on
oakley sunglasses cheap his
jordan 6 forepaws.
coach handbags Both
gucci outlet calm
michael kors in
longchamp their
abercrombie and fitch gaze.


Singular
polo ralph lauren thing!
iphone 6 cases whether
jordan retro 11 the
christian louboutin shoes needle-gun
karen millen uk had
nike huarache given
nike trainers uk him
new balance shoes r0;the
sac lancel needle,r1;
swarovski crystal if
cheap oakley sunglasses the
coach outlet popular
nfl jerseys idiom
polo ralph lauren outlet is
uggs outlet admissible,
christian louboutin shoes or
beats by dre that
instyler ionic styler he
michael kors outlet online scented
tory burch outlet an
jordan 11 enemy
hollister clothing of
lululemon outlet canada his
michael kors handbags race,
nike air max 2015 the
tiffany jewelry lion,
hermes pas cher who
michael kors had
vans pas cher hitherto
north face outlet regarded
polo ralph lauren pas cher the
ugg boots Tarasconians
nike free run with
louis vuitton canada sovereign
jimmy choo outlet scorn,
michael kors handbags and
uggs yawned
nike roshe in
celine bags their
ugg faces,
nike roshe was
thomas sabo all
coach purses at
p90x3 once
ray ban sunglasses affected
jimmy choo by
fake rolex ire.
michael kors bags At
sac louis vuitton pas cher first
guess pas cher he
nike factory sniffed;
ray ban sunglasses then
longchamp outlet online he
ugg boots growled
kate spade outlet hollowly,
burberry stretching
oakley vault out
longchamp pas cher his
ray ban claws;
ghd straighteners rising,
burberry factory outlet he
jordan 5 tossed
michael kors handbags his
longchamp outlet head,
sac burberry shook
air max 2015 his
nike air max mane,
swarovski jewelry opened
nike store a
iphone cases capacious
converse maw,
oakley outlet and
longchamp handbags belched
louis vuitton outlet a
nike air force deafening
nike roshe roar
abercrombie at
vans outlet Tartarin.


A
babyliss pro yell
michael kors outlet of
doke gabbana outlet fright
ray ban uk responded,
juicy couture outlet as
ralph lauren uk Tarascon
burberry pas cher precipitated
hollister itself
longchamp outlet online madly
north face jackets towards
coach factory the
coach outlet online exit,
longchamp soldes women
burberry outlet online and
louis vuitton children,
jimmy choo shoes lightermen,
wedding dresses uk cap-poppers,
lunette ray ban pas cher even
converse shoes the
louboutin outlet brave
air jordan Commandant
birkin bag Bravida
jordan future himself.
lululemon canada But,
abercrombie alone,
hermes belt Tartarin
coach outlet store of
tory burch Tarascon
nike roshe run had
burberry handbags not
ugg boots clearance budged.
michael kors outlet online There
pandora charms he
bottega veneta stood,
gucci belts firm
longchamp and
swarovski uk resolute,
oakley sunglasses before
michael kors outlet online the
louis vuitton cage,
nike free run uk lightnings
michael kors in
louis vuitton his
asics running shoes eyes,
michael kors and
air jordan 11 on
ghd hair his
rolex watches for sale lip
cheap uggs that
air jordan shoes gruesome
jerseys grin
bottes ugg with
thomas sabo uk which
wedding dresses all
louboutin uk the
burberry town
louboutin was
hogan sito ufficiale familiar.
prada outlet In
montre pas cher a
ralph lauren momentr17;s
oakley sunglasses cheap time,
nike outlet when
true religion jeans all
ralph lauren outlet the
air max 2015 cap-poppers,
michael kors outlet some
new balance little
nike free run fortified
prada shoes by
true religion outlet his
louboutin bearing
cheap jordans and
nike roshe run pas cher the
michael kors strength
michael kors outlet online sale of
ugg pas cher the
true religion bars,
uggs outlet re-approached
jordan xx9 their
jordans leader,
gucci handbags they
p90x workout heard
christian louboutin him
michael kors purses mutter,
babyliss as
oakley he
nike roshe run stared
cheap nike shoes Leo
marc jacobs out
jordan shoes of
nike free run countenance:


r0;Now,
ralph lauren outlet this
juicy couture is
north face outlet online something
lululemon like
replica watches a
cheap oakley sunglasses hunt!r1;


All
ralph lauren the
coach bags rest
hermes birkin of
giuseppe zanotti that
nike huaraches day,
nike air max never
nike trainers a
ugg boots clearance word
ugg farther
sac louis vuitton could
rolex watches they
longchamp pas cher draw
nike free from
nike air max Tartarin
true religion outlet of
tiffany jewelry Tarascon.PENDING
hollister Tartarinr17;s
uggs delay
nike shoes of
ray ban sunglasses outlet the
north face jackets event
ugg australia by
michael kors outlet all
polo ralph lauren uk sorts
cheap oakley of
roshe run pas cher heroic
christian louboutin means,
michael kors outlet canada all
michael kors outlet online sale Tarascon
polo ralph lauren kept
pandora jewelry an
lululemon outlet online eye
ray ban sunglasses upon
coach outlet him,
mont blanc and
nike factory outlet nothing
michael kors outlet online else
gucci bags was
coach outlet busied
north face jackets about.
oakley vault Cap-popping
ralph lauren polo was
hollister canada winged,
louboutin outlet and
nike blazer pas cher ballad-singing
nike air max uk dead.
mac cosmetics The
oakley sale piano
polo ralph lauren outlet in
ralph lauren outlet Bezuquetr17;s
links of london shop
louis vuitton mouldered
scarpe hogan away
nike tn under
sac michael kors a
timberland pas cher green
chi flat iron fungus,
asics shoes and
fake oakleys the
ugg boots Spanish
jordan pas cher flies
michael kors bags dried
ferragamo belts upon
reebok outlet it,
true religion jeans belly
christian louboutin outlet up.
ugg pas cher Tartarinr17;s
discount oakley sunglasses expedition
michael kors outlet had
ugg outlet a
nike air max put
uggs canada a
sac louis vuitton stopper
louis vuitton handbags on
timberland everything.


mulberry outlet
insanity workout
uggs
polo outlet
vanessa bruno pas cher
ugg boots
true religion outlet
hollister clothing store
jordan 1
doke & gabbana
air jordan retro
hollister
polo ralph lauren
nike free pas cher
burberry outlet online
christian louboutin
michael kors outlet
nike air max 2015
jordan 4
abercrombie
nike free run pas cher
hollister uk
soccer shoes
air jordan pas cher
louis vuitton outlet online
rolex replica
oakley sunglasses cheap
mcm handbags
michael kors pas cher
rolex replica watches
polo ralph lauren outlet online
louis vuitton outlet
true religion jeans
nike tn pas cher
longchamp handbags
north face
louis vuitton
polo ralph lauren outlet
hollister
nike free
ray ban pas cher
nike air max
cheap sunglasses
burberry
michael kors outlet online
michael kors outlet online sale
uggs
north face pas cher
baseball bats
air max
beats headphones
burberry outlet
nike air max uk
ray ban
pandora uk
uggs on sale
louboutin
ghd
tn pas cher
ugg outlet
louis vuitton outlet stores
louboutin
nike air max
cheap ugg boots
converse pas cher
links of london uk
replica rolex
christian louboutin outlet
pandora charms
north face outlet
hogan
coach outlet store online
gucci outlet online
longchamp bags
michael kors outlet online sale
mulberry bags
kate spade
toms outlet
ralph lauren outlet online
louis vuitton
lululemon
mont blanc pens
red bottom shoes
north face uk
louis vuitton uk
michael jordan shoes
ugg uk
abercrombie
ugg soldes
hogan outlet
replica watches
kate spade handbags
michael kors
nike air huarache
instyler
christian louboutin
oakley store
ugg boots
oakley vault
abercrombie and fitch uk
chanel handbags
oakley sunglasses wholesale
ferragamo shoes
longchamp
air force
ray ban outlet
abercrombie and fitch
hermes
abercrombie
lancel
sac vanessa bruno
louboutin
north face outlet
ugg
soccer jerseys
nike air max
nike free
p90x
michael kors outlet store
gucci shoes
uggs on sale
michael kors outlet
rolex watch
abercrombie and fitch
longchamp
michael kors
uggs outlet
michael kors handbags
air huarache
the north face
uggs
air max
cheap ugg boots outlet
oakley sunglasses outlet
louboutin
new jordans
jordan retro
michael kors handbags clearance
tiffany and co
new balance outlet
lancel pas cher
christian louboutin uk
bottes ugg pas cher
wedding dresses
cheap oakley sunglasses
air jordan
longchamp bags
sunglasses outlet
jordan 3
nike outlet store
nike roshe run uk
michael kors
mulberry
ugg soldes
hollister pas cher
uggs outlet
cheap gucci
north face
michael kors outlet online
hermes bags
hollister
michael kors outlet
oakley sunglasses
coach outlet store online
converse
louis vuitton outlet
cheap nfl jerseys
tiffany and co
jordan 12
louboutin shoes
air max
toms shoes
lunette oakley pas cher
oakley sunglasses
sac guess
nike sneakers
the north face
louis vuitton
longchamp bags
sac longchamp pas cher
montre femme
rolex watches
ray ban
louboutin pas cher
nike blazer
karen millen
oakley
michael kors outlet
oakley glasses
michael kors uk
air max
mulberry handbags
coach outlet
hollister
sac hermes
ugg
ugg boots clearance
hermes handbags
valentino shoes
swarovski
ugg boots
coach factory outlet
vans shoes
longchamp outlet
louboutin shoes
longchamp
lululemon outlet
vans scarpe
uggs
longchamp outlet
lululemon outlet
vans
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Teplice
FK Teplice
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

26.09.2020, 16:30 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 4 15:2 10
2. AC Sparta Praha 3 12:3 9
3. 1. FC Slovácko 3 5:2 7
4. FK Jablonec 3 4:1 7
5. FC Slovan Liberec 3 6:2 6
6. FC FASTAV Zlín 3 7:4 6
7. SK Sigma Olomouc 3 4:3 6
8. FC Viktoria Plzeň 3 6:6 6
9. Bohemians Praha 3 4:3 4
10. FK Pardubice 3 3:3 4
11. MFK Karviná 3 4:6 4
12. FK Teplice 4 5:10 3
13. FC Baník Ostrava 3 2:4 2
14. Slezský FC Opava 3 3:6 1
15. Zbrojovka Brno 3 2:7 1
16. 1. FK Příbram 3 2:7 1
17. Č. Budějovice 3 2:10 1
18. FK Ml. Boleslav 3 2:9 0
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: callcontact
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,792
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist