Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
KONEČNÉ VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SPARTU !!!
rosfcb · 4 Komentářů · 9948 Přečteno · Tisknout

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD SPARTU

Jak určitě všichni víte, v neděli 15. října 2006 v 20:15 h hraje Baníček s teplomety z Letné.  Jede se na největší výjezd v sezoně - do cirkusu Sparta do „Buzerant arény“ na teplé Letné! Kdo byl na loňském zápase, určitě pojede za každou cenu! Opět bude vypraven speciální vlak pro fans FCB, i když jen na cestě zpět do Ostravy. Do Prahy pojedou na 2 vlacích speciální vagóny pro fans FCB.

Sraz na výjezd je ve Svinově v 13 h a odjíždět se bude rychlíkem směr Brno do Přerova v 13:07 h kde se přesedne na rychlík z Valašska směr Cheb do Prahy. Na rychlíku z Přerova budou vpředu 3 speciální vagóny pro fans FCB! Kdo toto spojení nestihne, tak na přímém rychlíku z Bohumína do Prahy s odjezdem ze Svinova v 14:15 h budou vpředu 4 speciální vagóny pro fans FCB! Zpět pojede po skončení zápasu z Dejvic speciální vlak „Teplý Maty a chameleón Pospěch“ jen pro fans FCB do Bohumína!!! Takže nikdo neváhejte a jeďte do Prahy povzbudit Baníček a ukázat kdo je v lize králem tribun!!! Věříme, že i hráči nebudou hrát ustrašeně a předvedou, co to znamená hrát v dresu Baníku!!! Snad po posledních chybách, si to uvědomí i kouč Večeřa. Některé hráče prostě předělat nejde...

Prosíme jedince či malé skupinky, aby se nedávaly v Praze všanc „buznám“ a nechali se okrást o šály a dresy. Určitě to není zábavné, když vidíte hořet FCB věci v „teplém“ kotli... Baník pyczo! Nedaleko od Ostravy jede Baník na Sparťany!!!

 

SPOJENÍ SMĚR PRAHA

 

1. spojení s přestupem v Přerově:

Bohumín                      12:47;

Ostrava hl .n.               12:58;

Ostrava-Svinov            13:07;

Studénka                     13:19;

Suchdol n/O                 13:27;

Hranice n/M                 13:41;

Lipník n/B                    13:41;

Přerov příj.                  13:59 (přestup na rychlík směr Cheb);

Přerov odj.                  14:04;

Olomouc hl. n. 14:28;

Praha hl. n.                   18:01.

 

2. spojení pro toho kdo nestihne 1. spojení nebo bude vysazen pro nadměrnou opilost:

Bohumín                      13:54;

Ostrava hl. n.               14:06;

Ostrava-Svinov            14:15;

Studénka                     14:26;

Suchdol n/O                 14:35;

Hranice n/M                 14:49;

Lipník n/B                    14:58;

Olomouc hl. n. 15:31;

Praha hl. n.                   18:35.

 

Fans z Karviné a Orlové mají přípoj do Bohumína na rychlík následujícím osobákem:

Karviná hl. n.               11:48;

Dětmarovice                11:54;

D. Lutyně                    11:59;

Bohumín                      12:04.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína, Havířova mají přípoj do Svinova následujícím osobákem:

Mosty u J.                   10:53;

Jablunkov-Návsí          11:03;

Bystřice n/O                11:09;

Třinec                          11:16;

Č. Těšín                       11:48;

Albrechtice u ČT         11:58;

Havířov                       12:09;

O-Kunčice                  12:22;

O-Vítkovice                12:27;

O-Svinov                     12:34.

 

Fans z Frýdku-Místku mají přípoj do Ostravy hl. n. následujícím osobákem:

Frýdek-Místek 12:00;

Lískovec                      12:05;

Paskov                        12:12;

Vratimov                     12:17;

O-Kunčice                  12:23;

O střed                                    12:30;

Ostrava hl. n.               13:05.

 

Fans z Valašska jedou do Prahy přímým rychlíkem, na který v Přerově přistoupí fans z Ostravska:

Vsetín                          12:46;

ValMez                       13:09;

Hranice na Moravě      13:35;

Přerov                         13:55;

Praha hl. n.                  18:01.

 

 

SPOJENÍ SMĚR OSTRAVA

 

Zpět pojede speciální vlak pro fans FCB „Teplý Maty a chameleón Pospěch“ z Prahy –Dejvic do Bohumína. Vlak možná odjede z Dejvic dříve. Záleží, jak rychle se dostaneme z "Buzerant arény" do vlaku. Jestli nebudou komplikace (zatahování záchranných brzd), tak i doba jízdy se zkrátí a budeme v Ostravě dříve!

 

Praha-Dejvice 23:10;

Lipník n/B                    03:30;

Hranice n/M                03:40;

Suchdol n/O                03:55;

Studénka                     04:05;

Ostrava-Svinov            04:25;

Ostrava hl. n.               04:35;

Bohumín                      04:45.


Připravil SkSlezská

Komentáře
Pstronk , 12.10.2006 11:04:45
VŠICHNI PRVNÍM SPOJEM smileysmileysmiley
Xander , 12.10.2006 11:11:38
Doufám že všichni prvním vlakem, omluvenky neberusmiley! Ale druhá věc bude ještě cena....a zda kupovat i zpáteční zrovnasmiley)?!
James , 13.10.2006 05:58:54
smiley FCB!! Fans Orlová!! 1. Spoj!!!!
timmyfcb , 13.10.2006 18:24:36
ja jedu z valmeza prvnim spojem a budu všem držet misto.vlak je náš!!!! smiley
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

26.10.2019, 14:30 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 13 28:3 35
2. FC Viktoria Plzeň 13 26:12 29
3. FK Ml. Boleslav 13 27:16 25
4. FC Baník Ostrava 13 22:16 21
5. FK Jablonec 13 22:19 21
6. 1. FC Slovácko 13 16:19 21
7. AC Sparta Praha 12 22:18 17
8. SK Sigma Olomouc 13 18:18 17
9. FK Teplice 12 10:12 17
10. FC Slovan Liberec 13 18:19 15
11. Bohemians Praha 13 17:22 15
12. Č. Budějovice 13 18:25 14
13. MFK Karviná 13 11:16 11
14. 1.FK Příbram 13 12:25 11
15. FC FASTAV Zlín 13 9:21 10
16. Slezský FC Opava 13 7:22 9
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: arjunsingh
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,771
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist