SMĚR UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Bohumín 12:30
Ostrava hl. n. 12:38
Ostrava-Svinov 12:47
Studénka 12:58
Suchdol n/O 13:06
Hranice n/M 13:19
Přerov příj. 13:37 (přestup na osobák směr Břeclav)
Přerov odj. 13:44
Hulín 14:02
Otrokovice 14:15
St. Město u UH příj. 14:30 (přestup na spěšňák směr Brno)
St. Město u UH odj. 14:34
Uherské Hradiště 14:40
Přípoj z: Orlová pošta 11:26 do Bohumína; Vsetín 12:22 a ValMez 12:43 do Hranic; Třinec 11:26 Těšín 11:38 a Karviná 11:58 do Bohumína; Opava 11:46 do Svinova; Těšín 11:43 Havířov 12:05 a O-Kunčice 12:19 do Svinova; FM-Lipina 11:27 na Hlavák; Kopřivnice 12:24 a Bílovec 12:35 do Studénky; N. Jičín 12:25 Fulnek 12:30 Vítkov 11:59 a Odry 12:29 do Suchdolu.
SMĚR OSTRAVA
Uherské Hradiště 19:27
St. Město u UH příj. 19:33 (přestup na osobák do Přerova)
St. Město u UH odj. 19:36
Otrokovice 19:50
Hulín 20:03
Přerov příj. 20:19 (přestup na rychlík do Bohumína)
Přerov odj. 20:25
Hranice n/M 20:43
Suchdol n/O 20:57
Studénka 21:06
O-Svinov 21:16
Ostrava hl.n. 21:25
Bohumín 21:33
Přípoj do: ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic, Havířov a Těšín 21:20 ze Svinova; Opava 21:58 ze Svinova; FM-Lipina 21:47 z Hlaváku; New Jičín 21:40 ze Suchdolu; Bílovec 21:10 a Kopřivnice 21:11 ze Studénky, Karviná Těšín Třinec 21:44 z Bohumína; Orlová 22:10 z Bohumína AN
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |