Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Info o výjezdu do Plzně! - doplněno spojení zpět
skslezska · 4 Komentářů · 22002 Přečteno · Tisknout

 

V sobotu 27.09.2008 v 17h hraje Baníček 8. kolo v Plzni. Jede v 8:02 IC vlakem z Vítkovic a přestupem v Praze.  Do Prahy pojedou na konci vlaku 2 vagóny pro fans FCB.

Ideální výjezd v sobotu a bez TV. Pokud by se po zápase podařilo jet z Plzně v 19:08h, tak i s brzkým návratem do Ostravy, ale spíše to vypadá na vlak z Plzně v 20:08 h. Na tomto vlaku pojedou na konci dva vagóny pro fans FCB, které se v Praze přepojí na rychlík směr Ostrava.

České dráhy slaví zrovna v sobotu Den železnice a v tento den může na jednu jízdenku SONE+ cestovat až 5 cestujících bez ohledu na věk. Cena jízdenky SONE+ platné ve všech vlacích včetně EC a IC (u Pendolina nutno zakoupit místenku) je 440 Kč. Stačí udělat skupinky po pěti (stačí se domluvit před odjezdem s bandou) a do Plzně se dostanete za symbolických 88 Kč na osobu. Platí i pro cestu zpět na rychlíku do Ostravy. ČD budou rády, že máme alespoň nějakou jízdenku...

 

 

SMĚR PLZEŇ 

Těšín 7:28;

Havířov 7:46;

O-Kunčice 7:57;

O-Vítkovice 8:02;

Studénka 8:15;

Suchdol n/O 8:23;

Hranice n/M 8:36;

Olomouc hl. n. 9:07;

Zábřeh n/M 9:39;

Praha hl. n. příj. 11:59 (přestup na rychlík směr Cheb);

Praha hl. n. odj. 12:16;

Plzeň hl. n. 13:54

 

Fans z Karviné, Bohumína a Svinova jedou na IC vlak do Studénky nasledujícím osobákem:

Karviná hl. n. 7:00;

Dětmarovice 7:07;

Bohumín 7:18;

Ostrava hl. n. 7:28;

O-Svinov 7:40;

Polanka n/O 7:44;

Jistebník 7:48;

Studénka 7:53.

 

Fans z FM-Lipinska mají do O-Kunčic následující osobák:

Frenštát p/R 6:53;

Frýdlant n/O 7:15;

FM-Lipina 8:32;

Lipina 7:34;

Paskov 7:41;

Vratimov 8:50.

O-Kunčice 7:49.

 

 

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ DO PLZNĚ

 

Karviná hl. n. 9:20;

Bohumín 9:50;

Ostrava hl. n. 10:01;

O-Svinov 10:10;

Hranice n/M 10:36;

Olomouc hl. n. 11:07;

Zábřeh n/M 11:39;

Praha hl. n. příj. 13:59 (přestup na rychlík směr F. Lázně);

Praha hl. n. odj. 14:16;

Plzeň hl. n. 15:54.

 

SPOJENÍ CHEB - PLZEŇ

Cheb 12:07; 14:07; 

Plzeň hl. n. 13:51; 15:51.

 

Plzeň hl. n. 20:05;

Cheb 21:58.

 

 

 

SMĚR OSTRAVA

Plzeň hl. n. 19:08;

Praha hl. n. příj. 20:45 (přestup na rychlík směr Kraków);

Praha hl. n. odj. 21:24;

Zábřeh n/M 23:49;

Olomouc hl. n. 0:26;

Hranice n/M 0:57;

O-Svinov 1:24;

Ostrava hl. n. 1:33;

Bohumín 1:44.

 

 

Plzeň hl. n. 20:08;

Praha hl. n. příj. 21:45 (přestup na rychlík směr Košice);

Praha hl. n. odj. 0:06;

Olomouc hl. n. 3:12;

Hranice n/M 3:44;

Suchdol n/O 3:57;

Studénka 4:07;

O-Svinov 4:18;

Ostrava hl. n. 4:27;

Bohumín 4:38;

Karviná hl. n. 4:49;

Těšín 5:07;

Třinec 5:18;

Jablunkov-Návsí 5:33;

Čadca 6:00.

Komentáře
eddy , 23.09.2008 12:18:59
shit! konecne vyjezd ktery by mi casove mohl vyjit a nemam kasu...smiley jo a este dotaz na cestu z5...v kolik by sme byli v ove? diky
kacer , 25.09.2008 19:06:26
se podivej na jizdni rady ne??
Monika , 25.09.2008 21:32:02
eddy: Co jsem se dívala, tak by se mělo odjíždět z Plzně ve 22:08 a v OV (Svinov) je ve 4:18 a ve Vítkovicích s přestupem ve 4:49... smiley
Ale skslezska to ví přece jen o něco víc a přesněji... smiley
Jako vždy, jedu smileysmileysmiley
Mlady-APPLE COMMANDO , 26.09.2008 21:26:54
Každý to řeší píše ale stejně jezdí jedni a ti samí lidé furt dokola...smiley
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist