HROBAŘ BANÍKU
Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Chachaři na YouTube

 Baník zápas
GKS Katowice - FC Baník Ostrava 2:1 - Ja kocham GKS
· 7 Komentářů · 11773 Přečteno · Tisknout
Dlouho očekávaný přátelský zápas mezi GKS a FCB byl zážitek jaký jsme od něho všichni očekávali. Svátek na který se bude dlouho vzpomínat.

Do Katovic vyrážíme v pěti lidech autem. Jeden kolega má přitom občanku na kterou chce vycestovat v naprosto salátovém vydání, navíc s ustřiženým rohem. Celník je v dobré náladě a jen to komentuje: „že je hůř ostříhaný než ta občanka,„ takže naštěstí pokračujeme v původní sestavě dále.

Cesta do Katovic probíhá klidně a bez problémů. Nejhorší věc, která se nám po cestě stala bylo, že jsme minuli objezd a vjeli před nějaký válec, který tam zrovna jezdil po ještě čerstvém asfaltu. Trošku jsme mu to tam přejeli a za námi dalších pět aut, které zabočily úplně stejně špatně (počítám, že nebyl nadšený).

Před stadiónem dojíždíme autobusy s našimi fans, které stály asi hodinu na hranicích. Pohodlně parkujeme uvnitř areálu stadionu na Bukowej, na bráně nafasujeme žluté náramky, které slouží jako vstupenka.

Do zápasu zbývají více než tři hodiny a na stadioně pivo jako nikde v Polsku není, takže vyrážíme někam ven. Ptáme se gieksarzů, kde se dá koupit nějaké pivo a končíme ve večerce s dobře zásobeným chladícím boxem. Takže bereme první várku Lecha a Tyskie (v poslední rundě pak Warku). Pít alkohol na ulici je zakazáno (pokuta je prý až 100 zlotých), tak se zašijeme aspoň do boční ulice, kde nám jako stolek poslouží nějaké urzandzenie elektryczne.

Trávíme tam asi dvě hodiny a mezitím kolem nás procházejí bandy ve žlutém, většinou ve větších skupinách, jak přijíždějí z různých katovických sídlišť. Občas se někdo zastavuje, aby se s náma napil nebo na výměnu šáliků atd. Při třetím pivu, které na slunku už pěkně leze do hlavy kolem nás jede policie, takže se trapně snažíme schovat plechovky. Moc se to nedaří, ale naštěstí se jenom jeden vykloní z okna a zařve: „Tu niejest zadna knajpa!“, ale jedou dále.

Za chvíli po nich se objevuje banda baníkovců s roztaženou vlajkou, takže se k nim přidáváme a jdeme na stadion. Všude je slyšet naše a katovické pokřiky.

Přicházíme ve chvíli, kdy přichází obě mužstva k rozcvičení a sklízí mohutný potlesk. Tribuna za bránou je zavřena, ale jsou na ní roztaženy dvě obří sektorovky King Baník, které na menší ploše než je naše S tribuna vypadají naprosto fantasticky.

Hráči přicházejí na plochu s vlajkami obou klubů – baníkovci nesou katovické a naopak. Naši hráči s vlajkami vypadají trochu zmateně jako by nevěděli co s nimi. Nakonec je donesli na opačnou stranu než měli, ale co už, nic není dokonalé :-)

Pavel Besta slaví dvacátéčtvrté narozeniny – před zahájením dostává dort a publikum mu zpívá „Sto lat, niech zyje sto lat..“

Stadion není úplně zaplněn, ale návštěva je velmi slušná (údajně okolo 7000 diváků) a je jasné, že ti co přísli se budou bavit a zpívat po celý zápas.

Po úvodním hvizdu nastává v hledišti bouře. Obě strany zpívají hymny, skanduje se GKS Katovice, FC FCB a hlavně „Gieksa-Baník, Gieksa Baník“ nebo „I Banik tez, przyjaczelem Katovic jest.“ Až naskakuje husí kůže. V prvním poločase jsme shromáždění v pravém sektoru 6 na hlavní tribuně, naproti kotli GKS. Na obou stranách se objevují vlajky, které je pak vidět téměř po celý zápas.

Baník naštěstí na Gieksu neposlal nějaké béčko nebo juniorku, aby se jako na zimní halovém turnaji neřeklo, ale solidní sestavu. Z momentálně asi nejlepšího složení nehráli snad jen Raška, Slončík a Střihavka. O fotbal v sobotu až tak nešlo, ale přesto ze začátku Baník Gieksu přehrával a už v desáté minutě se trefil Bystroň.

GKS nás přivítali mohutným pokřikem: „Baniczku wytajcie w domu.“ V průběhu celého zápasu bylo vidět mnoho velice podařených choreografií. Obří plachta GKS – Baník 1996 – 2006, postavičky s baníkovskými znaky a nápisy na pozadí hořících ohňů nebo další plachty s motivy deseti let družby. Třeba vidět a zažít.

Na hřišti rozhodčí odpískal penaltu, kterou Buček fantasticky vychytal, ale Gieksa skórovala z následného rohu díky Gielzovi. Remíza by byl ideální výsledek, ale Katovice byly nakonec lepší, což potvrdily na konci zápasu.

Na začátku druhého poločasu se už náš sektor rozpadl, plno lidí šlo na druhou stranu a naopak k nám přišlo do sektoru fandit plno katovičáků. Ze začátku to vypadalo, že druhá půle bude z hlediska supportu slabší, ale za chvíli měla přijít úplná extáze. Začal se totiž zpívat chorál „Ja kocham Giekse … Baník Ostrava “. Pomalu se rozjížděl, pak zesílil, zase se ztišil a rozjel znovu na maximum. Tak to pokračovalo více než dvacet minut v kuse, něco úžasného. Asi více lidí pak večer bolelo v krku. Úplný vrchol chorálu nastal, když byly zapáleny ohně u našich sektorovek.

Pro malé přiblížení zkoukněte video. Hledal jsem trochu na netu ze které písničky je ta melodie chorálu a je to refrén ze skladby, kterou zpívá Frankie Valli s názvem Can’t take my eyes off of you (to je originál, jsou i novější předělávky). Kdo chce, ví jak si to může stáhnout :-)

Gieksa ještě pět minut před koncem kopala zaslouženou penaltu a Gorski rozhodl zápas ve prospěch GKS. Na výsledku ale ten večer nezáleželo, takže nálada a zážitky byly na obou stranách skvělé.

Na závěr se všichni diváci zvedají ze sedaček a k desátému výročí družby se opět zpívá „Sto lat, niech zyje sto lat.“

Po konci zápasu se ještě šlo na hřiště, fans obou týmů se pozdravili vzájemně i s hráči (dresy nechtěli dát :-) Celkově se sobota vydařila se vším všudy, kdo tam byl má na co vzpomínat, kdo nemohl, může jen litovat. Díky našim přátelům za skvělé přivítání, doufejme, že jim to budeme moci někdy při podobné příležitosti oplatit. Snad se i samotný klub FCB bude k této fanouškovské družbě chovat lépe než v minulosti (i když na oficiálních stránkách jsou o zápase pouhé tři řádky..).

Góly:
FCB: 10. Bystroň.

GKS: 25. Gelza, 84. Gorski (pok. kop)
FCB: Buček-Marek, Klimpl (32. Besta), Hoffmann, Čoupek -Rajtoral, Staněk, Bystroň, Metelka (58. Mičola) - Žůrek (46. Varadi), Magera.

GKS: Urbańczyk ('46 Grychtoł) - Ariel Okrzesik ('46 Kasprzyk), Polczak ('46 Gawełczyk), Markowski ('46 Sadzawicki) - Kapias ('46 Bartnik), Sierka ('46 Górski), H.Jaromin ('46 Gajowski), Wijas ('46 Ogierman), Lasek ('46 Sroka) - Pasko ('35 Sadowski, '58 Bijak), Gielza ('46 Kubisz)

Komentáře
RavenFCB , 03.09.2006 19:35:38
presne tak ,nejde to popsat,to se musi zazit,videt a hlavne slyset smiley smiley
Sexton , 19.03.2013 07:37:00
These replicas are absolutely the chanel replica right substitutes of overpriced designer bags if you wish to keep pace using the fashion chanel replica handbags trend to make your money more valuable.Check out from quality replica bag dealers with fine reputation and good service.
henry0614 , 19.03.2014 08:41:01
You do not crave to anguish the articles the Hublot replica artist watches. About speaking, they arise in absolute timing mainly because what the accurate ones do. They're just able to get beat on any circumstance. You can abrasion it to go to a ball, a interview, a affair and so on. They are about all eye-catchers. If you appear to be continuing in the army with a replica IWC attending at, you are destined to spotlight. The girls may appear to you on their action back about the watch speaks a abundant accord about your identity. Such a anatomy of watch makes anyone attending beautiful in accession to chic. Usually talking, women IWC replica watches are blessed to adopt them with commendations to men.There are so a lot of watches out there that acknowledge to accept aggregate you charge to accept all in 1, but no getting absolutely knows how accurate that is till they absolutely access it. These days, it is absolutely arduous and abnormal to access beyond a watch that can in fact break up to the standards and expectations of barter and critics. Nonetheless, there is 1 audible watch that sports the accurate superior and capabilities that it is mentioned to have, and can be utilised as anniversary a dive beam and a breezy watch. This accurate dive watch is the IWC Aquatimer Automated, which is a new accession to the Worldwide Beam Company's Classic Collection.
angelaly , 24.07.2014 15:10:04
Quite adequate job. I just stumbled aloft your blog and basically said, I did get to enjoy your blog posts each year. Year is
cheap parajumpers coats
sufficient enough and concepts, a lot of rich caution and inspiration, both of which we all need.
jasminenile , 24.04.2015 03:53:24
تخزين اثاث
شركة تخزين عفش بجدة
نقل عفش جدة
شركة تسليك مجارى بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركات مكافحة الحشرات في جدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركة تنظيف بجدة
شركات تنظيف المنازل في جدة
شركة عزل خزانات بجدة
شركة كشف تسربات المياة بجدة
نقل عفش
شركة نقل عفش بالطائف
نقل عفش مكة
نقل عفش جدة
شركة نقل اثاث بالرياض
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف بجدة
شركة عزل خزانات بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركة تنظيف منازل بجدة
شركة كشف تسربات المياة بجدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف موكيت بجدة
شركة نقل اثاث بجدة
شركات مكافحة الحشرات فى جدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركة تسليك مجارى بجدة
نقل عفش مكة
شركة تخزين عفش بمكة
شركة عزل اسطح بمكة
شركة تسليك مجارى بمكة
شركة كشف تسربات المياة بمكة
شركة تنظيف منازل بمكة
شركة مكافحة نمل ابيض بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف منازل بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة تخزين اثاث بجدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركات مكافحة الحشرات في جدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركة تنظيف بجدة

شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تسليك مجارى بجدة
شركة تنظيف موكيت بجدة
شركة تنظيف بالبخار بجدة
نقل عفش جدة
نقل عفش مكة
شركة نقل عفش بالطائف
شركة مكافحة حشرات بمكه
شركة مكافحة حشرات بالطائف
شركة رش مبيدات بمكة
شركة تنظيف خزانات بمكة
شركة تنظيف خزانات بالطائف
شركة تنظيف بمكة
شركة تنظيف موكيت بمكة
شركة تنظيف منازل بالطائف
شركة عزل اسطح بمكة
شركة كشف تسربات المياة بمكة
تنظيف بيارات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة الشامل لنقل اثاث بالرياض
شركة تنظيف منازل بالرياض
شركة نقل عفش بالرياض
شركة تخزين عفش بالرياض
شركة رش مبيدات بالرياض
شركة مكافحة حشرات بالرياض
شركة تنظيف خزانات بالرياض
شركة تنظيف موكيت بالرياض
شركة تنظيف فلل بالرياض
شركة تنظيف مجالس بالرياض
شركة عزل اسطح بالرياض
شركة كشف تسربات المياه بالرياض
تسليك مجارى
شركة تنظيف بالبخار
نقل عفش جدة
شركة تنظيف بجدة
شركات تنظيف المنازل فى جدة
شركة كشف تسرب المياه بجده
شركة مكافحة حشرات بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركة تخزين عفش بجدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف مسابح بجدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركة نقل اثاث بالرياض
شركة تخزين أثاث بالأحساء
شركه رش مبيدات بالجبيل
شركة تسليك مجاري بالظهران
شركة عزل خزانات بالقطيف-
شركة تسليك مجاري بالظهران
شركة عزل خزانات بالقطيف-
شركة كشف تسربات المياه بالظهران
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالهفوف

شركة تسليك مجارى بالأحساء
شركة تنظيف فلل بالقطيف
شركه نقل عفش بالخرج
شركة كشف تسربات المياه بالقطيف
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالقطيف
شركة تخزين أثاث بالجبيل
شركة عزل أسطح بالدمام
شركه كشف تسرب المياه بالخرج
شركه عزل خزانات بجده
شركه رش مبيدات بجده
شركة تسليك مجاري بالقطيف
شركة تنظيف فلل بالظهران
ديكورات غرف نوم
شركة تنظيف بيارات بالخبر
شركة تنظيف فلل بالهفوف
ديكورات اسقف
شركة عزل اسطح بمكة
شركة عزل خزانات برأس التنورة
شركة ديكور بالرياض
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالأحساء
شركة كشف تسربات المياه بالجبيل
كشف تسربات المياه بسيهات
شركة مكافحة النمل الابيض بجدة
شركه مكافحه البق بجده
شركة مكافحة الصراصير بجدة
شركة مكافحة الفئران بجدة
شركة مكافحة افات المخازن بجدة
شركة مكافحة العته بجدة
شركة مكافحة السوس بجدة
شركة مكافحة افات المخازن بجدة
شركة مكافحة السوس بجدة
شركة مكافحة الابراص والسحالى بجدة
شركة مكافحة الثعابين بجدة
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالاحساء
شركة مكافحة حشرات بجدة
Ayatali , 17.08.2015 20:19:57
شركة تنظيف كنب بالمدينة المنورة
شركة تنظيف بالمدينة المنورة
شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة
شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة
شركة تنظيف موكيت بالمدينة المنورة
شركة تنظيف مجالس بالمدينة المنورة
غسيل خزانات بالمدينة المنورة
شركة عزل اسطح بالمدينة المنورة
شركة كشف تسربات المياه بالمدينة المنورة
شركة تسليك مجارى بالمدينة المنورة
شركة تنظيف بيارات بالمدينة المنورة
شركة رش مبيدات بالمدينة المنورة
نقل عفش بالمدينة المنورة
شركة تخزين اثاث بالمدينة المنورة
شركة تنظيف منازل بالمدينة المنورة
مكافحة حشرات بالمدينة المنورة
شركة تنظيف مسابح بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تنظيف مجالس بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة تنظيف منازل بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف بالبخار بمكة
شركة تنظيف مجالس بمكة
شركة تنظيف خزانات بمكة
شركة عزل اسطح بمكة
شركة كشف تسربات المياه بمكة
شركة تسليك مجارى بمكة
شركة تنظيف بيارات بمكة
شركة رش مبيدات بمكة
شركة نقل اثاث بمكة
شركة تخزين اثاث بمكة
شركة تنظيف منازل بمكة
شركة مكافحة حشرات بمكة
شركة تنظيف بمكة
شركة تنظيف فلل بمكة
شركة تنظيف شقق بمكة
شركة تنظيف موكيت بمكة
شركة تنظيف البيوت بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف قصور بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة مكافحة الصراصير بالدمام
شركة مكافحة النمل الابيض بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة نقل عفش بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
zhengjx , 31.03.2016 10:38:03
zhengjx20160331
coach outlet store online
michael kors handbags
cheap basketball shoes
nike running shoes
michael kors bags
louis vuitton bags
marc jacobs handbags
louboutin outlet
polo ralph lauren outlet
michael kors canada
adidas gazelle
ray bans
rolex daytona
louis vuitton handbags
nike tn pas cher
canada goose uk
kate spade outlet
canada goose uk
ugg outlet online
ray ban outlet
discount oakley sunglasses
hollister hoodies
mizuno running shoes
timberland uk
abercrombie & fitch
valentino bags
coach factory outlet online
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
oakley sunglasses wholesale
fitflops shoes
toms shoes
nike blazer
coach factory outlet online
reebok classic
ray ban sunglasses
canada goose jackets
michael kors outlet
lululemon athletica
ferragamo outlet
michael kors bags
omega speedmaster
toms outlet
ecco outlet
toms shoes
michael kors uk
michael kors outlet
prada handbags
coach outlet online
under armour outlet store
skechers outlet
michael kors canada
toms outlet
micahel kors
ralph lauren
toms outlet
levis 511
converse sale
burberry outlet canada
supra
air max 90
white converse
nike force 1
coach outlet online
calvin klein dresses
cheap ray ban sunglasses
nike air max 95
lululemon outlet store
air max
michael kors
adidas superstars
lacoste polo shirts
burberry outlet stores
ed hardy
ralph lauren
converse outlet
coach outlet online
nike roshe run
cheap jordans
air max 90
sac longchamp pliage
reebok outlet store
coach factory online
sac longchamp
white converse
versace sunglasses
gucci outlet online
coach factory outlet
true religion jeans
burberry sale
michael kors handbags
burberry bags
vans store
ugg sale
prada handbags on sale
hermes outlet
oakley sunglasses,oakley sunglass,cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses cheap,oakley sunglasses outlet,oakley store,oakley outlet,oakley outlet store,oakley sunglasses sale,oakley sunglasses discount
michael kors outlet
coach outlet online
nike free runs
coach factory outlet
nike store uk
louis vuitton borse
michael kors outlet canada
coach outlet
ture religion outlet
coach factory
under armour
louis vuitton pas cher
chi flat iron
nike cortez shoes
timberland boots
michael kors outlet online
cheap ray bans
michael kors outlet clearance
fitflop uk
ugg outlet
longchamp uk
stephen curry shoes
adidas trainers
vans outlet store
michael kors handbags
instyler max
nike air max 90
longchamp outlet
true religion outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet online
coach outlet store online clearance
rolex submariner
cheap ray ban sunglasses
canada goose sale
ghd
coach outlet online
jimmy choo
coach outlet store
coach outlet
michael kors outlet
michael kors outleta292;michael kors outlet onlinea292;michael kors outlet storea292;michael kors handbagsa292;michael kors bagsa292;michael kors watches,michael kors purses
coach outlet store online
coach factory outlet online
cartier love ring
chaussure louboutin
michael kors canada
ferragamo
true religion jeans
reebok shoes
michael kors outlet online
louboutin
kate spade outlet
ralph lauren outlet
jimmy choo outlet store
designer handbags wholesale
fitflops sale clearance
air jordan shoes
true religion
kate spade outlet online
toms outlet
christian louboutin uk
louboutin pas cher
ralph lauren pas cher
coach factory outlet
bottega veneta shoes
nike trainers
burberry outlet online
kate spade outlet
hollister clothing store
mcm handbags
oakley sunglasses
coach outlet online
hermes belt
ed hardy uk
michael kors outlet
pandora jewelry
michael kors outlet online
asics gel kayano
gucci borse
armani outlet
christian louboutin outlet
reebok
polo ralph lauren outlet
cartier
polo ralph lauren outlet
canada goose sale
new balance shoes
adidas shoes
coach outlet online
lacoste shoes
pandora charms
nike huarache
rolex replica watches
jordan shoes
coach factory outlet
polo outlet
cheap jordan shoes
supra store
hollister uk
true religion jeans
michael kors outlet online
coach purses on sale
fitflops outlet
ray ban sunglasses outlet
valentino
ray ban sunglass,ray ban sunglasses,ray ban outlet,cheap ray bans,cheap ray ban sunglasses,cheap ray bans,ray bans
burberry outlet
burberry outlet
jordan pas cher
prada outlet
coach outlet
asics running shoes
michael kors bags
louis vuitton handbags
omega
coach outlet
armani exchange
michael kors outlet
calvin klein outlet stores
fitflops shoes
ghd hair dryer
christian louboutin shoes
mont blanc pens
fitflops
puma outlet
ralph lauren outlet
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. Plzeň 30 57:25 71
2. AC Sparta 30 61:24 64
3. Liberec 30 51:35 58
4. Ml. Boleslav 30 63:37 57
5. SK Slavia 30 48:26 52
6. Zbrojovka Brno 30 37:38 47
7. FK Jablonec 30 46:39 41
8. Slovácko 30 37:51 40
9. Bohemians 1905 30 35:37 37
10. Dukla 30 44:41 35
11. Jihlava 30 31:54 31
12. FK Teplice 30 37:52 30
13. Fastav Zlín 30 34:50 30
14. Příbram 30 33:53 27
15. Olomouc 30 35:49 27
16. FC Baník 30 27:65 14
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: qwer
° Nových tento měsíc: 9
° Nových minulý měsíc: 12
° Celkem: 1,520
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2016 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist