Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
GKS Katowice - FC Baník Ostrava 2:1 - Ja kocham GKS
· 8 Komentářů · 31050 Přečteno · Tisknout
Dlouho očekávaný přátelský zápas mezi GKS a FCB byl zážitek jaký jsme od něho všichni očekávali. Svátek na který se bude dlouho vzpomínat.

Do Katovic vyrážíme v pěti lidech autem. Jeden kolega má přitom občanku na kterou chce vycestovat v naprosto salátovém vydání, navíc s ustřiženým rohem. Celník je v dobré náladě a jen to komentuje: „že je hůř ostříhaný než ta občanka,„ takže naštěstí pokračujeme v původní sestavě dále.

Cesta do Katovic probíhá klidně a bez problémů. Nejhorší věc, která se nám po cestě stala bylo, že jsme minuli objezd a vjeli před nějaký válec, který tam zrovna jezdil po ještě čerstvém asfaltu. Trošku jsme mu to tam přejeli a za námi dalších pět aut, které zabočily úplně stejně špatně (počítám, že nebyl nadšený).

Před stadiónem dojíždíme autobusy s našimi fans, které stály asi hodinu na hranicích. Pohodlně parkujeme uvnitř areálu stadionu na Bukowej, na bráně nafasujeme žluté náramky, které slouží jako vstupenka.

Do zápasu zbývají více než tři hodiny a na stadioně pivo jako nikde v Polsku není, takže vyrážíme někam ven. Ptáme se gieksarzů, kde se dá koupit nějaké pivo a končíme ve večerce s dobře zásobeným chladícím boxem. Takže bereme první várku Lecha a Tyskie (v poslední rundě pak Warku). Pít alkohol na ulici je zakazáno (pokuta je prý až 100 zlotých), tak se zašijeme aspoň do boční ulice, kde nám jako stolek poslouží nějaké urzandzenie elektryczne.

Trávíme tam asi dvě hodiny a mezitím kolem nás procházejí bandy ve žlutém, většinou ve větších skupinách, jak přijíždějí z různých katovických sídlišť. Občas se někdo zastavuje, aby se s náma napil nebo na výměnu šáliků atd. Při třetím pivu, které na slunku už pěkně leze do hlavy kolem nás jede policie, takže se trapně snažíme schovat plechovky. Moc se to nedaří, ale naštěstí se jenom jeden vykloní z okna a zařve: „Tu niejest zadna knajpa!“, ale jedou dále.

Za chvíli po nich se objevuje banda baníkovců s roztaženou vlajkou, takže se k nim přidáváme a jdeme na stadion. Všude je slyšet naše a katovické pokřiky.

Přicházíme ve chvíli, kdy přichází obě mužstva k rozcvičení a sklízí mohutný potlesk. Tribuna za bránou je zavřena, ale jsou na ní roztaženy dvě obří sektorovky King Baník, které na menší ploše než je naše S tribuna vypadají naprosto fantasticky.

Hráči přicházejí na plochu s vlajkami obou klubů – baníkovci nesou katovické a naopak. Naši hráči s vlajkami vypadají trochu zmateně jako by nevěděli co s nimi. Nakonec je donesli na opačnou stranu než měli, ale co už, nic není dokonalé :-)

Pavel Besta slaví dvacátéčtvrté narozeniny – před zahájením dostává dort a publikum mu zpívá „Sto lat, niech zyje sto lat..“

Stadion není úplně zaplněn, ale návštěva je velmi slušná (údajně okolo 7000 diváků) a je jasné, že ti co přísli se budou bavit a zpívat po celý zápas.

Po úvodním hvizdu nastává v hledišti bouře. Obě strany zpívají hymny, skanduje se GKS Katovice, FC FCB a hlavně „Gieksa-Baník, Gieksa Baník“ nebo „I Banik tez, przyjaczelem Katovic jest.“ Až naskakuje husí kůže. V prvním poločase jsme shromáždění v pravém sektoru 6 na hlavní tribuně, naproti kotli GKS. Na obou stranách se objevují vlajky, které je pak vidět téměř po celý zápas.

Baník naštěstí na Gieksu neposlal nějaké béčko nebo juniorku, aby se jako na zimní halovém turnaji neřeklo, ale solidní sestavu. Z momentálně asi nejlepšího složení nehráli snad jen Raška, Slončík a Střihavka. O fotbal v sobotu až tak nešlo, ale přesto ze začátku Baník Gieksu přehrával a už v desáté minutě se trefil Bystroň.

GKS nás přivítali mohutným pokřikem: „Baniczku wytajcie w domu.“ V průběhu celého zápasu bylo vidět mnoho velice podařených choreografií. Obří plachta GKS – Baník 1996 – 2006, postavičky s baníkovskými znaky a nápisy na pozadí hořících ohňů nebo další plachty s motivy deseti let družby. Třeba vidět a zažít.

Na hřišti rozhodčí odpískal penaltu, kterou Buček fantasticky vychytal, ale Gieksa skórovala z následného rohu díky Gielzovi. Remíza by byl ideální výsledek, ale Katovice byly nakonec lepší, což potvrdily na konci zápasu.

Na začátku druhého poločasu se už náš sektor rozpadl, plno lidí šlo na druhou stranu a naopak k nám přišlo do sektoru fandit plno katovičáků. Ze začátku to vypadalo, že druhá půle bude z hlediska supportu slabší, ale za chvíli měla přijít úplná extáze. Začal se totiž zpívat chorál „Ja kocham Giekse … Baník Ostrava “. Pomalu se rozjížděl, pak zesílil, zase se ztišil a rozjel znovu na maximum. Tak to pokračovalo více než dvacet minut v kuse, něco úžasného. Asi více lidí pak večer bolelo v krku. Úplný vrchol chorálu nastal, když byly zapáleny ohně u našich sektorovek.

Pro malé přiblížení zkoukněte video. Hledal jsem trochu na netu ze které písničky je ta melodie chorálu a je to refrén ze skladby, kterou zpívá Frankie Valli s názvem Can’t take my eyes off of you (to je originál, jsou i novější předělávky). Kdo chce, ví jak si to může stáhnout :-)

Gieksa ještě pět minut před koncem kopala zaslouženou penaltu a Gorski rozhodl zápas ve prospěch GKS. Na výsledku ale ten večer nezáleželo, takže nálada a zážitky byly na obou stranách skvělé.

Na závěr se všichni diváci zvedají ze sedaček a k desátému výročí družby se opět zpívá „Sto lat, niech zyje sto lat.“

Po konci zápasu se ještě šlo na hřiště, fans obou týmů se pozdravili vzájemně i s hráči (dresy nechtěli dát :-) Celkově se sobota vydařila se vším všudy, kdo tam byl má na co vzpomínat, kdo nemohl, může jen litovat. Díky našim přátelům za skvělé přivítání, doufejme, že jim to budeme moci někdy při podobné příležitosti oplatit. Snad se i samotný klub FCB bude k této fanouškovské družbě chovat lépe než v minulosti (i když na oficiálních stránkách jsou o zápase pouhé tři řádky..).

Góly:
FCB: 10. Bystroň.

GKS: 25. Gelza, 84. Gorski (pok. kop)
FCB: Buček-Marek, Klimpl (32. Besta), Hoffmann, Čoupek -Rajtoral, Staněk, Bystroň, Metelka (58. Mičola) - Žůrek (46. Varadi), Magera.

GKS: Urbańczyk ('46 Grychtoł) - Ariel Okrzesik ('46 Kasprzyk), Polczak ('46 Gawełczyk), Markowski ('46 Sadzawicki) - Kapias ('46 Bartnik), Sierka ('46 Górski), H.Jaromin ('46 Gajowski), Wijas ('46 Ogierman), Lasek ('46 Sroka) - Pasko ('35 Sadowski, '58 Bijak), Gielza ('46 Kubisz)

Komentáře
RavenFCB , 03.09.2006 19:35:38
presne tak ,nejde to popsat,to se musi zazit,videt a hlavne slyset smiley smiley
Sexton , 19.03.2013 07:37:00
These replicas are absolutely the chanel replica right substitutes of overpriced designer bags if you wish to keep pace using the fashion chanel replica handbags trend to make your money more valuable.Check out from quality replica bag dealers with fine reputation and good service.
henry0614 , 19.03.2014 08:41:01
You do not crave to anguish the articles the Hublot replica artist watches. About speaking, they arise in absolute timing mainly because what the accurate ones do. They're just able to get beat on any circumstance. You can abrasion it to go to a ball, a interview, a affair and so on. They are about all eye-catchers. If you appear to be continuing in the army with a replica IWC attending at, you are destined to spotlight. The girls may appear to you on their action back about the watch speaks a abundant accord about your identity. Such a anatomy of watch makes anyone attending beautiful in accession to chic. Usually talking, women IWC replica watches are blessed to adopt them with commendations to men.There are so a lot of watches out there that acknowledge to accept aggregate you charge to accept all in 1, but no getting absolutely knows how accurate that is till they absolutely access it. These days, it is absolutely arduous and abnormal to access beyond a watch that can in fact break up to the standards and expectations of barter and critics. Nonetheless, there is 1 audible watch that sports the accurate superior and capabilities that it is mentioned to have, and can be utilised as anniversary a dive beam and a breezy watch. This accurate dive watch is the IWC Aquatimer Automated, which is a new accession to the Worldwide Beam Company's Classic Collection.
jasminenile , 24.04.2015 03:53:24
تخزين اثاث
شركة تخزين عفش بجدة
نقل عفش جدة
شركة تسليك مجارى بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركات مكافحة الحشرات في جدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركة تنظيف بجدة
شركات تنظيف المنازل في جدة
شركة عزل خزانات بجدة
شركة كشف تسربات المياة بجدة
نقل عفش
شركة نقل عفش بالطائف
نقل عفش مكة
نقل عفش جدة
شركة نقل اثاث بالرياض
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف بجدة
شركة عزل خزانات بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركة تنظيف منازل بجدة
شركة كشف تسربات المياة بجدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف موكيت بجدة
شركة نقل اثاث بجدة
شركات مكافحة الحشرات فى جدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركة تسليك مجارى بجدة
نقل عفش مكة
شركة تخزين عفش بمكة
شركة عزل اسطح بمكة
شركة تسليك مجارى بمكة
شركة كشف تسربات المياة بمكة
شركة تنظيف منازل بمكة
شركة مكافحة نمل ابيض بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف منازل بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة تخزين اثاث بجدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركات مكافحة الحشرات في جدة
شركة تنظيف فلل بجدة
شركة تنظيف بجدة

شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تسليك مجارى بجدة
شركة تنظيف موكيت بجدة
شركة تنظيف بالبخار بجدة
نقل عفش جدة
نقل عفش مكة
شركة نقل عفش بالطائف
شركة مكافحة حشرات بمكه
شركة مكافحة حشرات بالطائف
شركة رش مبيدات بمكة
شركة تنظيف خزانات بمكة
شركة تنظيف خزانات بالطائف
شركة تنظيف بمكة
شركة تنظيف موكيت بمكة
شركة تنظيف منازل بالطائف
شركة عزل اسطح بمكة
شركة كشف تسربات المياة بمكة
تنظيف بيارات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة الشامل لنقل اثاث بالرياض
شركة تنظيف منازل بالرياض
شركة نقل عفش بالرياض
شركة تخزين عفش بالرياض
شركة رش مبيدات بالرياض
شركة مكافحة حشرات بالرياض
شركة تنظيف خزانات بالرياض
شركة تنظيف موكيت بالرياض
شركة تنظيف فلل بالرياض
شركة تنظيف مجالس بالرياض
شركة عزل اسطح بالرياض
شركة كشف تسربات المياه بالرياض
تسليك مجارى
شركة تنظيف بالبخار
نقل عفش جدة
شركة تنظيف بجدة
شركات تنظيف المنازل فى جدة
شركة كشف تسرب المياه بجده
شركة مكافحة حشرات بجدة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركة تخزين عفش بجدة
شركة تنظيف شقق بجدة
شركة تنظيف مسابح بجدة
شركات رش المبيدات الحشرية بجدة
شركة نقل اثاث بالرياض
شركة تخزين أثاث بالأحساء
شركه رش مبيدات بالجبيل
شركة تسليك مجاري بالظهران
شركة عزل خزانات بالقطيف-
شركة تسليك مجاري بالظهران
شركة عزل خزانات بالقطيف-
شركة كشف تسربات المياه بالظهران
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالهفوف

شركة تسليك مجارى بالأحساء
شركة تنظيف فلل بالقطيف
شركه نقل عفش بالخرج
شركة كشف تسربات المياه بالقطيف
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالقطيف
شركة تخزين أثاث بالجبيل
شركة عزل أسطح بالدمام
شركه كشف تسرب المياه بالخرج
شركه عزل خزانات بجده
شركه رش مبيدات بجده
شركة تسليك مجاري بالقطيف
شركة تنظيف فلل بالظهران
ديكورات غرف نوم
شركة تنظيف بيارات بالخبر
شركة تنظيف فلل بالهفوف
ديكورات اسقف
شركة عزل اسطح بمكة
شركة عزل خزانات برأس التنورة
شركة ديكور بالرياض
شركة مكافحة حشرات ورش مبيدات بالأحساء
شركة كشف تسربات المياه بالجبيل
كشف تسربات المياه بسيهات
شركة مكافحة النمل الابيض بجدة
شركه مكافحه البق بجده
شركة مكافحة الصراصير بجدة
شركة مكافحة الفئران بجدة
شركة مكافحة افات المخازن بجدة
شركة مكافحة العته بجدة
شركة مكافحة السوس بجدة
شركة مكافحة افات المخازن بجدة
شركة مكافحة السوس بجدة
شركة مكافحة الابراص والسحالى بجدة
شركة مكافحة الثعابين بجدة
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة تسليك مجاري بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة كشف تسربات المياة بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالاحساء
شركة مكافحة حشرات بجدة
Ayatali , 17.08.2015 20:19:57
شركة تنظيف كنب بالمدينة المنورة
شركة تنظيف بالمدينة المنورة
شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة
شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة
شركة تنظيف موكيت بالمدينة المنورة
شركة تنظيف مجالس بالمدينة المنورة
غسيل خزانات بالمدينة المنورة
شركة عزل اسطح بالمدينة المنورة
شركة كشف تسربات المياه بالمدينة المنورة
شركة تسليك مجارى بالمدينة المنورة
شركة تنظيف بيارات بالمدينة المنورة
شركة رش مبيدات بالمدينة المنورة
نقل عفش بالمدينة المنورة
شركة تخزين اثاث بالمدينة المنورة
شركة تنظيف منازل بالمدينة المنورة
مكافحة حشرات بالمدينة المنورة
شركة تنظيف مسابح بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة تنظيف مجالس بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف بيارات بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة تنظيف منازل بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تنظيف بالبخار بمكة
شركة تنظيف مجالس بمكة
شركة تنظيف خزانات بمكة
شركة عزل اسطح بمكة
شركة كشف تسربات المياه بمكة
شركة تسليك مجارى بمكة
شركة تنظيف بيارات بمكة
شركة رش مبيدات بمكة
شركة نقل اثاث بمكة
شركة تخزين اثاث بمكة
شركة تنظيف منازل بمكة
شركة مكافحة حشرات بمكة
شركة تنظيف بمكة
شركة تنظيف فلل بمكة
شركة تنظيف شقق بمكة
شركة تنظيف موكيت بمكة
شركة تنظيف البيوت بالدمام
شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف فلل بالدمام
شركة تنظيف قصور بالدمام
شركة تنظيف بالدمام
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تسليك مجارى بالدمام
شركة تنظيف موكيت بالدمام
شركة مكافحة الصراصير بالدمام
شركة مكافحة النمل الابيض بالدمام
شركة رش مبيدات بالدمام
شركة نقل اثاث بالدمام
شركة نقل عفش بالدمام
شركة تنظيف خزانات بالدمام
شركة كشف تسربات المياه بالدمام
شركة تخزين اثاث بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام
jakibadr , 22.06.2016 00:30:15
سعيًا منا على راحة عملائنا الكرام بالمملكة العربية السعودية نقدم خدماتنا في كلًا من شمال وشرق وغرب وجنوب ، وذلك في مجال التنظيف لكل من المنازل والبيوت والشقق والفلل والقصور، خدمات نقل وتنظيف وتخزين وشراء وبيع جميع قطع الأثاث، وخدمات مكافحة الحشرات ورش المبيدات وكذلك وتنظيف وتسليك البيارات والمجاري، بالإضافة إلي تنظيف الخزانات والكشف عن تسريبات المياه والقيام بأعمال العزل الحراري والمائي لأسطح المباني، وذلك حرصًا منا على تقديم خدمات متكاملة لعملائنا الكرام في الرياض.
تشمل خدماتنا القيام بجميع أعمال نقل وتنظيف وتخزين الأثاث في الرياض وجدة والدمام والجبيل، فيحصل عملائنا في الرياض على خدمات الأثاث في شركة نقل اثاث بالرياض ، شركة تخزين اثاث بالرياض ، وفي الدمام على أيدي خبراء شركة تخزين اثاث بالرياض ، و شركة نقل اثاث بالرياض، ، وفي جميع انحاء الرياض على أيدي فريق عمل شركة نقل اثاث في الرياض من خلال شركة نقل اثاث بالرياض.
كما تشمل خدماتنا خدمات تسليك مجاري وغسل خزانات فيمكن لعملائنا في الرياض الحصول على الخدمة على أيدي فريق عمل شركة كشف تسربات المياه بالرياض ، شركة تسليك مجاري بالرياض ، شركة عزل اسطح بالرياض ، شركة عزل خزانات شمال الرياض ، شركة غسيل خزانات شرق الرياض ، شركة جلي رخام غرب الرياض ، وفي شمال الرياض من خلال شركة عزل خزانات بشرق الرياض ، وفي وجنوب الرياض على أيدي خبراء شركة تنظيف خزانات بالرياض ، شركة تسليك مجاري بجنوب الرياض ، شركة كشف تسريبات المياه بالرياض.
فيمكنكم عملائنا الكرام الحصول على خدمات التنظيف لكل من المنازل والبيوت والشقق والفلل والقصور، خدمات نقل وتنظيف وتخزين وشراء وبيع جميع قطع الأثاث، وخدمات مكافحة الحشرات ورش المبيدات وكذلك وتنظيف وتسليك البيارات والمجاري، بالإضافة إلي تنظيف الخزانات والكشف عن تسريبات المياه والقيام بأعمال العزل الحراري والمائي لأسطح المباني، وذلك حرصًا منا على تقديم خدمات متكاملة لعملائنا الكرام في الرياض من شركة دهانات جنوب الرياض ، شركة ترميم منازل شمال الرياض للمزيد من المعلومات قم بللاتصال .
dongbei , 05.09.2017 13:18:10
Coach Factory Outlet Store Online
Coach Outlet Stores
Oakley Sunglasses
Christian Louboutin Shoes
Ralph Lauren Polo
Cheap Ray Bans
Coach Outlet Online
Coach Factory Outlet
Coach Outlet
Coach Outlet Stores
Michael Kor Store Online
Michael Kors Outlet
Michael Kors Factory Outlet
Michael Kors Outlet Online
nike air max
Jordan shoes
cheap jordan
Tory Burch Outlet Online
tory burch outlet store
cheap Oakley
oakley sunglasses outlet
ray ban outlet
cheap ray ban sunglasses
coach outlet store US
north face jackets
Michael Kors Outlet
Coach Outlet
the north face
Coach Factory Outlet Online
kate spade
coach outlet
Coach Factory Outlet
polo ralph lauren outlet
Polo Ralph Lauren
yeezy boost
Christian Louboutin Outlet
adidas nmd shoes
Christian Louboutin Shoes
true religion jeans
true religion outlet
Pandora Jewelry Sale
Salvatore Ferragamo
The North Face Jackets
Ralph Lauren Outlet
kate spade handbags Outlet
Ray-Ban Sunglasses Outlet
Kate Spade Outlet
Tory Burch Flats
Coach factory Outlet Store
Ray Ban Outlet
Coach Handbags Outlet
Oakley Sunglasses Outlet
Coach Outlet Store
Moncler Jackets
Fitflop Shoes
Prada Outlet Store
Coach Factory Outlet
Michael Kors Bags
Tory Burch Shoes
Ray-Ban Sunglasses Outlet
oakley outlet
The North Face Jackets
Burberry Bags Sale
Michael Kors Handbags Outlet
Ralph Lauren Outlet
Longchamp Handbags
Swarovski Outlet
Oakley Sunglasses
Timberland Boots
longchamp outlet
Ray-Ban Sunglasses Outlet
Retro Air Jodan Shoes
Timberland Boots Outlet
Kate Spade Outlet Store
Oakley Outlet
true religion outlet
Ed Hardy Outlet Store
Under Armour Outlet
Cheap Jordans
Christian Louboutin Outlet Store
Nike Outet Store
coach handbags outlet
michael kors store online
Coach Outlet Store Online
Michael Kors Outlet online
Coach Outlet
Michael Kors Outlet
cheap nike air max
Michael Kors Outlet
Ray Ban Outlet
Coach Factory Outlet
nba jerseys cheap
ray ban canada
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses cheap
Michael Kors outlet Online
Ray Ban Sunglasses
michael kors outlet
oakley sunglasses canada
Coach Outlet Store Online
Michael Kors Outlet
longchamps sac
montblanc pens
christian louboutin pas cher
Fitflops
coach factory outlet
sac longchamps pas cher
coach outlet store
Cheap Air Jordans Shoes
Pandora Jewelry Sale
Ray Ban Outlet
Salomon Running Shoes
Nike Air Max
Converse Outlet Store
Adidas Shoes
tommy hilfiger outlet
New Balance Outlet
Asics Sneakers
Giuseppe Zanotti
Ralph Lauren Outlet
Polo Ralph Lauren
adidas yeezy boost
adidas nmd mens
true religion jeans for men
air jordan 11
swarovski crystal
UGG Boots
jordan shoes for men
oakley Outlet
vans outlet store
Coach Outlet Online
nike shoes
ugg outlet store
Ugg Outlet
pandora jewelry
Nike Air Max 2018
coach outlet store online
Kate Spade Outlet
montblanc
Prada Outlet
Salomon
Moncler Jackets
montblanc
moncler coats
burberry handbags
Vans
under armour outlet
north face outlet
longchamp handbags
fitflop sandals
swarovski
ralph lauren outlet
timberland
uggs outlet
ralph lauren outlet
Timberland Outlet
Cheap Jerseys
Nike Outlet
nba jerseys shop
cheap nhl jerseys
under armour
Coach Handbags
cheap nfl jerseys
Christian Louboutin Mens
Adidas NMD XR1
red bottoms
cheap jerseys
coach outlet online
ugg australia
nike air max 2018
red bottoms
Adidas Outlet Online
Christian Louboutin Sale
ugg australia
michael kors handbags outlet
thomaslist , 17.05.2020 08:56:16
Kate Spade Handbags
Polo Ralph Lauren Plus Size
Sale Online Kate Spade
Kate Spade Handbags
Kate Spade black Friday
Large Discount Polo Ralph Lauren
Ed Hardy Beach Pants Discount
Polo Ralph Lauren USA Factory Outlet
Ed Hardy official website Cheapest
Ralph Lauren Shorts
Ed Hardy T Shirts USA
where can i buy Ed Hardy
Polo Ralph Lauren Authorized Site
Love Kills Slowly T Shirts
Coach Purses Discount
Ralph Lauren Sale Retailer
Coach Outlet finest selection
Ralph Lauren Polo outfit for women
Coach Handbags UK Shop
ED Hardy Shopping
Coach Handbags Wholesale UK
Buy Cheap Polo Ralph Lauren Hoodies Online
Kate Spade Backpack
Coach Shoulder For Women
Polo Ralph Lauren Hot Sale
Coach Wallets outlet online official
cheap big Polo Ralph Lauren
Discount ED Hardy
Coach Wallets Outlet USA
Ed Hardy Hoodies
Discount Kate Spade Satchel
Lowest Price ED Hardy T Shirts
Lowest Price Polo Ralph Lauren Mens Clothing Online
coach crossbody designer
Cheapest Kate Spade
Polo Ralph Lauren New York Discount
Polo Ralph Lauren ladies white
Official Coach
wholesale price coach
Cheapest Ralph Lauren Dresses
pink Coach Womens
UK official Coach online shop
Kate Spade outlet shop online
Ed Hardy Hoodies
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. AC Sparta Praha
AC Sparta Praha

17.01.2021, 18:30 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 14 39:5 38
2. FK Jablonec 15 31:15 32
3. AC Sparta Praha 13 29:18 28
4. 1. FC Slovácko 14 25:15 24
5. FC Slovan Liberec 14 21:16 22
6. SK Sigma Olomouc 15 21:18 22
7. FK Pardubice 14 15:15 22
8. FC Baník Ostrava 12 18:10 21
9. FC Viktoria Plzeň 14 28:21 20
10. MFK Karviná 15 14:20 20
11. FC FASTAV Zlín 14 15:17 17
12. FK Teplice 15 16:33 16
13. Bohemians Praha 14 17:19 15
14. Č. Budějovice 13 17:22 15
15. FK Ml. Boleslav 15 17:29 10
16. Zbrojovka Brno 15 13:28 10
17. 1. FK Příbram 13 10:28 9
18. Slezský FC Opava 13 10:27 7
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist