Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
ftblmaster
Člen

Přidán 07.04.2010 13:59
Pochopil jsem správně,že když podloží Haškovi papír o výstavbě nového stadionu,tak od něj dostanem výjimku?To z ničeho nic nebude záležet na hlasování ostatních,ale sám hašek rozhodne?Proč je teda definitivní,jak píšou na oficiálu,že přístí sezonu budeme hrát v té díře,když Petera napsal,že doklad je otázkou několika týdnů?Bla bla,nezbývá než doufat.

pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 14:09
nejvetsi komedie je toto

"Absolutním paradoxem je, že pokud se probojujeme do pohárů, tak - jelikož Bazaly pro evropský pohár či (s pomocí boží) předkola Ligy mistrů vyhovují, budeme hrát na Bazalech"

je videt ze v UEFA maji trosku realistictejsi pohled na vec nez kokoti v CMFS respektive Ligovem shromazdeni klubu...

Ostrava a Banik, navzdy v srdci!

Upravil pueblo, 07.04.2010 14:10
masa15
Člen

Přidán 07.04.2010 14:11
ftblmaster napsal/a:
Pochopil jsem správně,že když podloží Haškovi papír o výstavbě nového stadionu,tak od něj dostanem výjimku?To z ničeho nic nebude záležet na hlasování ostatních,ale sám hašek rozhodne?Proč je teda definitivní,jak píšou na oficiálu,že přístí sezonu budeme hrát v té díře,když Petera napsal,že doklad je otázkou několika týdnů?Bla bla,nezbývá než doufat.

Pokud předloží papír,tak mužeme jednat o té výjimce do té doby,než se postaví stadion...přece jen,je to aji v Haškovém zájmu,protože chce národní mužstvo přestěhovat do ostravy na stadion,jenž se ma stavět.Tu výjimku bych viděl(pokud bude) tak jako tento ročník(tj v zimě do vítku).Ostatní už Petera vysvětlil,puvodně měl předat haškovi za měsíc na valné hromadě dukazy o výstavbe stadionu a pak bychom dostaly pravděpodobně výjimku.Takhle to výbor zkomplikoval tíc co včera vypustil. Musíme doufat že se to nakonec v dobrém knám obrátí.
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 14:15
masa15 napsal/a:
ftblmaster napsal/a:

Pokud předloží papír,tak mužeme jednat o té výjimce do té doby,než se postaví stadion...přece jen,je to aji v Haškovém zájmu,protože chce národní mužstvo přestěhovat do ostravy na stadion,jenž se ma stavět.Tu výjimku bych viděl(pokud bude) tak jako tento ročník(tj v zimě do vítku).Ostatní už Petera vysvětlil,puvodně měl předat haškovi za měsíc na valné hromadě dukazy o výstavbe stadionu a pak bychom dostaly pravděpodobně výjimku.Takhle to výbor zkomplikoval tíc co včera vypustil. Musíme doufat že se to nakonec v dobrém knám obrátí.

"Úterní ligové shromáždění bylo mimořádné, svolané na popud Slavie, a hlavním jeho bodem měla být původně jen zpráva komise rozhodčích. To jen na vysvětlenou, proč to přišlo tak najednou jako blesk z čistého nebe"

vecne ubreceni Slavisti chteli si stezovat na rozhodci a cele to Peterovi dojebali...

ze by "pomsta" za ty dve neodpiskane "penalty"??

centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 14:28
Tak chlapci nerozebírat stadion po odpískání konce s Boleslaví, ať máme kde hrát poháry!

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
masa15
Člen

Přidán 07.04.2010 14:31
pueblo napsal/a:
masa15 napsal/a:
ftblmaster napsal/a:

"Úterní ligové shromáždění bylo mimořádné, svolané na popud Slavie, a hlavním jeho bodem měla být původně jen zpráva komise rozhodčích. To jen na vysvětlenou, proč to přišlo tak najednou jako blesk z čistého nebe"

vecne ubreceni Slavisti chteli si stezovat na rozhodci a cele to Peterovi dojebali...

ze by "pomsta" za ty dve neodpiskane "penalty"??

možné to je..každopádně věřím,že hašek nám tu vyjímu dá,pokud předložíme dukazy...ale stím my težko něco uděláme maximálně protesty,nic jiného nám asi nezbývá.

Upravil masa15, 07.04.2010 14:31
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 07.04.2010 14:34
No myslím, že přímo Hašek nám vyjímku nedá, ale určitě může vyvolat nové hlasování o vyjímce a taky může na ostatní kluby trošku zatlačit, ať tu vyjímku schválí... No jak neschválí, tak se asi budou dít zajímavé věci, co jsem tak se bavil s lidma...

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 14:46
Muj nazor je ten,žepanu Peterovi za ty roky věřím určitě víc než na začátku.Proto věřím a doufám že za bazaly bude bojovat.Ale at už má někdo znás nazor jakykoli,nic stím neurobí.Musíme všeci počkat jak že to dopadne.Osobně však doufám že ty dvě sezony na Bazalech sehrajem.Jankolovski se chce určitě vratit na Bazaly a ne do Stadionu špiny ve Vítkach.BAZALY NAVŽDY VMÉM SRDCI!!!!!!!smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

VítkoviceNE!!!
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 14:48
DominatorFCB napsal/a:
Muj nazor je ten,žepanu Peterovi za ty roky věřím určitě víc než na začátku.Proto věřím a doufám že za bazaly bude bojovat.Ale at už má někdo znás nazor jakykoli,nic stím neurobí.Musíme všeci počkat jak že to dopadne.Osobně však doufám že ty dvě sezony na Bazalech sehrajem.Jankolovski se chce určitě vratit na Bazaly a ne do Stadionu špiny ve Vítkach.BAZALY NAVŽDY VMÉM SRDCI!!!!!!!smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

treba nam Jankul i ten travnik kupi smiley

Krony
Člen

Přidán 07.04.2010 14:58
Jinak dneska jsem mluvil s paní Jankulovskou (švagrová) a říkala, že ještě není Marek definitivně rozhodnutý o návratu, ale že o něm silně uvažuje. To jen tak bokem, vím že to tu nepatří, ale když už je o něm zrovna řeč...

BP
richifcb
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 52
Přidán 07.04.2010 14:59
Bazaly...táta mne na ně vzal poprvé, když Baník v poháru mistrů 77 porazil Bayern 2:1.
Sice jsem chuja viděl, lidí bylo teda hóódně :clap, a od té doby jsem se vlastně stal Baníkovcem.
Zažil jsem na nich Baníkovskou slávu i utrpení, zažil jsem je v podobách, které sebou nesly všechny ty roky...33 let, no to už je pěkná řádka smiley . Čas utekl jako voda a z tehdejšího moderního stadionu se stal dnešní dědeček smiley
Tak jako musely skončit stadiony v Edenu a Brně za Lužánkami, tak to muselo jednou přijít i na Bazaly...
Nejsem z toho nijak nadšený, stejně jako všichni ostatní, ale jednou musí přijít konec všeho, aby mohl přijít začátek něčeho nového.
Až se takhle jednou sejdeme na novém stadionu při prvním zápase, tak se na přechodné období rychle zapomene a bude zase dobře.
Čas utíká rychle, snad to nebude trvat dlouho smiley
PS: myslím si, že nemá cenu zde psát nesmysly, které nikam nepovedou...ostatně, boj s větrnými mlýny bývá marný.

FC Baníček - nejlepčííí u nas. Tak to ma byť, bo tak je to spravne!
"Jo tehdá U Dubu...léta modrobílého páně 1922, se začala psát historie..."
Autor RE: Baník patří na Bazaly
19banik22
Člen

Přidán 07.04.2010 15:06
http://www.facebook.com/pages/Ostrava...297?ref=ts

Baníček si prostě nedovedu představit jinde než na Bazalech...smiley

Bazaly domov Baníku

Upravil Kurri, 07.04.2010 15:34
Gio
Člen

Věk: 27
Přidán 07.04.2010 15:09
Zkurvený Český stát.Jde to jedno s druhým. Ti na vysokých místech vymýšlejí totální pičoviny,místo aby dělali něco užitečného. Co by se stalo,kdyby to bylo jako v této sezoně ? 3 zápasy ve špíně, zbytek BAZALY. Nic. Uplně zbytečné podmínky kladou. Chce se mi z nich vážně blít jaké to jsou kurvy.

Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
236658006
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 15:11
tak Patera nám dal ještě naké naděje tak snad to vyjde .... každopádně shromáždění před radnicí by to chtělo . Jak Patera napsal , teď záleží aby si město pohlo a on mohl jít aspoň s něčím do boje smiley ... Nejlépe už upozornit transparentem teď na Slovácku ,že před Spartou sraz před radnicí , něco aspoň na stylu " Do Zlína všichni v bílém " ... to aspoň můj názor smiley

BAZALY již 50 let našim domovem !

Krony
Člen

Přidán 07.04.2010 15:17
Já jsem taky jednoznačně pro nátlak směrem na radnici!!! To je asi jedné co nám teď může pomoct, nejlepší by bylo shromáždění, pořádný rachot a bez excesů! Páč aby někomu nejeblo v palici, že pro fanoušky co dělají bordel se stadion stavět nebude... Prostě se tam sejít, zařvat si, průvod směr stadion a hotovo...

BP
Kurri
Administrátor

Přidán 07.04.2010 15:37
Zrovna o víkendu tam na nás budou čekat na radnici....
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 15:42
Kurri napsal/a:

smileysmiley dobra poznamka, docela me rozesmala smiley ale nebude ani jeden match presunut na Otikovo TV pondeli??

Matty
Člen

Přidán 07.04.2010 15:46
Petera trosku klidu dodal tak drzme palce:clap:clap
ale su pro shromáždění před radnicí, poklidné a bez excesíků. Zařvat chorály a průvod na MILOVANÉ BAZALY:clap
Krony
Člen

Přidán 07.04.2010 15:52
pueblo napsal/a:
Kurri napsal/a:

smileysmiley dobra poznamka, docela me rozesmala smiley ale nebude ani jeden match presunut na Otikovo TV pondeli??

No jo, tohle mi nějak nedoklaplo, ale ono to je v podstatě jedno, TV a noviny se určitě na takovou akci taky dostaví, radní si to ráno přečtou alespoň v novinách, ale ten přímý efekt by byl pryč, to je fakt.
Nicméně to pondělí asi při zápase se Sranda Parta asi přichází v úvahu...

BP
marekpr
Člen

Přidán 07.04.2010 16:17
SMAZANO.
http://www.chachari.cz/forum/viewthre...ead_id=129

Upravil ros, 07.04.2010 16:33
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 07.04.2010 16:48
"Přesně určí náklady a potenciální výnosy na sedačku, a dá tak zastupitelům a radním jasný obrázek, která z možných variant je ideální (variant je šest - Vítkovice pro 15, 20 nebo 30 tisíc lidí, Svinov pro 15, 20 nebo 30 tisíc)." smiley
Já myslel ,že už se jedná pouze o lokalitě ve Svinově!!??

404 signature not found
www.thordivision.com
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 07.04.2010 17:12
skslezska napsal/a:
Pseudovyhřívání, jaké mají v Příbrami je prý za 5-6 mil. Kč. Což by se dalo do doby, než se vybuduje opravdu nový stadion a je klid. Podloží Bazalů je stabilní a bunkry se dají určitě speleology prozkoumat. Když za pár let budou stát Peterovy obytné domy, tak proč by tam nemohlo být vyhřívání..., že pane Petero. Jen vedení FCB, radnice a MS-Deník všechny krmí nesmysly se sociálním zařízením, občerstvením, vyhříváním, parkováním. Ano, tyto problémy zde jsou, ale opravdový je jen jediný - vyhřívání, ale o tom se až tolik nemluví, protože vyhřívání jde a pak by se hrálo ještě na Bazalech. Přece nikdo nevěří reálně, že bude nový stadion již za 2 roky. Já jsem pro něho, do budoucna určitě Bazaly nejsou vhodné, ale věřit tomu, že budou za 2 roky, je bláznovstí. Když tam budem hrát od sezóny 2015-16, tak budu optimista. Vždyť není ani plán finančního krytí, natož jejích příslib a zajištění... Kde v dnešní době na tohle seženou peníze... A řeči, že město, kraj, svaz, Svěrkoš, Jankulovski jsou pro nový stadion jejich peníze nesežene. Jenže i kdyby pan Petera chtěl, tak město bude proti vyhřívání, protože do výstavby stadionu by se hrálo na Bazalech a město má asi také něco za lubem... a drží FCB v šachu... Kdyby FCB chtělo psedovyhřívání za pár mega udělat, město vyhrožuje FCB, že jim veme 25 mil, co FCB dává ročně, nebude podporovat případnou vzdálenou výstavbu nového stadionu a místo toho začnou rekonstruovat Vítkovice. To jsou pěkní kamarádi zmagistráru Ostravy... Chcovají se jako magistrát Prahy! Nedokáži si představit a připustit i ty blbé 2 sezóny v těch hrůzostrašných podmínkách mini rozbořeného stadionku ve Vítkovicích s kapacitou pro většinu zápasů FCB 7 tis, fans, bez záchodů, stánků, parkování a všeho, co se na Bazalech proklamuje, že chybí...!!! Ale v jakési formě je a je asi o 70% lepší než ve Vítkovicích... A to nemluvě o finančních strátách z ušlého vstupného, když by došlo na zápas víc fans než 7 tis, za pronájem stadionu ve Vítkovicích, převážení věcí a dalších... Už nejméně za 2 sezóny by se vyhřívání - pseudovyhřívání vrátilo. Tak proč nás vedení FCB, MS-Deník a radnice krmí takovými geblsovskými nesmysly. Pamatujte si, kdo šáhne na Baník, na toho šáhne smrt!!! Nekupujte MS-Deník, nevolte v nadcházejícíh parlamentních volbách a pak i ve volbách do městských zastupitelstev ODS a ČSSD (složení vedení radnice Ostravy)!!!

:clap:clap

holt fotbal pro fanoušky. JEBAT PČR ČMFS A VŠECHNY TY KTEŘÍ SI TYTO PÍČOVINY VYMYSLELI.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 17:26
RavenFCB napsal/a:

Taky mě to nepříjemně překvapilo..

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.04.2010 17:34
centos napsal/a:
RavenFCB napsal/a:

Taky mě to nepříjemně překvapilo..

Dyť už v minulosti bohužel spřádali plány, jak postaví nějaký ten společný stadion ve Vítkách, dokonce už o tom byla studie. Pak ale našli dobrou lokalitu ve Svinově, tak sem myslel, že od Vítek odstoupili. Jak vidno, tak ne

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
ftblmaster
Člen

Přidán 07.04.2010 17:43
No jo,páni radní vždycky "myslí" a je z toho hovno.Taky jsem myslel,že svinov je jistota,když už dělaly vrty. Jenže oni se ještě ANI nerozhodli,kterou z šesti variant vyberou,katastrofa kam to spěje.
Jinak jsem pro 15000 a samozřejmě svinov,ale to je teď celkem jedno.

Strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.