Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

zbynda
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 08.04.2010, 19:05
Podle mě by mělo být ČMFS rádo, že budeme mít nový stadion kvůli pořádání nároďáku atd. Vždyť i Hašek byl šíleně štastný jak to s tím novým stadionem pokračuje. A oni si vymislí něco takového. Já bych se potom taky postavil na hlavu a řekl, že nárďák tady prostě hrát nebude. Když oni tak i vedení by mohlo hazet klacky pod nohy. Ale to je trošku moc co bych chtěl.
I s těma zprávami, že to možná bude stát ve Vítkovicích je těch zpráv na hovno trošku dost:(:(:(
Valleyman
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 08.04.2010, 20:07
Citace:
Herman napsal/a:
Dlouho jsem tu nic nepsal, ale ted už musím a to že by se určitě mělo protestovat před radnicí a ukázat že stojíme za svým klubem a že se jen tak Bazalů nevzdáme, pokud se nepletu tak nějaký podobný protest udělali i naši kamarádi z GKS kvuli stadionu a myslím že to zabralo.


jojo, tady to je http://www.youtube.com/watch?v=Zqr8eTc4DQA&feature=related
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 08.04.2010, 21:18
Citace:
Valleyman napsal/a:
[quote]Herman napsal/a:
Dlouho jsem tu nic nepsal, ale ted už musím a to že by se určitě mělo protestovat před radnicí a ukázat že stojíme za svým klubem a že se jen tak Bazalů nevzdáme, pokud se nepletu tak nějaký podobný protest udělali i naši kamarádi z GKS kvuli stadionu a myslím že to zabralo.


jojo, tady to je http://www.youtube.com/watch?v=Zqr8eTc4DQA&feature=related[/quote]

Jdeme akce s radnici ... ne jednou ale víckrat... at pochopi ze to myslime važně.... domluvme se tady už na nějakem datumu... Nemužeme to nechat jenom tak !!! Za zkoušku přece nic nedame...
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 08.04.2010, 21:24
A ještě mě tak napada co udělat petici na udělení vyjimky? a nechat to po ostravě podepsat ? sehnat co nejvice podpisu a ne jenom po ostravě....? Ví někdo jak je to s peticema? co všecko se potřebuje jake jsou naležitosti? kdyztam mi napiste....
SkSlezskaOstrava
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 08.04.2010, 22:51
aqix: di prodavat nalepky na aukro a drz uz hubu prosimte
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 08:24
Citace:
aquafresh napsal/a:
[quote]Aqix napsal/a:
A ještě mě tak napada co udělat petici na udělení vyjimky? a nechat to po ostravě podepsat ? sehnat co nejvice podpisu a ne jenom po ostravě....? Ví někdo jak je to s peticema? co všecko se potřebuje jake jsou naležitosti? kdyztam mi napiste....

Jsi tak marný, že neumíš do googlu zadat: petice? Fakt zbožňuju lidi, kteří kolem sebe plivou nápady a myšlenky stylem, někdo to udělejte. V příspěvku předtím chceš jít před radnici? Tak si to zorganizuj a pro mě za mě si tam klidně udělej i pár kotoulů. :rolleyes[/quote]


ne nejsem tak marny jen sem natolik chytry abych se zeptal nekoho kdo tomu rozumi kdyz tomu sam nerozumim... nemam totiž tak velke ego abych si nenechal poradit... aspon se snažim něco dělat a nesedim a nebrečim že prijdeme o bazaly... nelibi se ti ze se snazim neco delat dobre...ale nech si svoje povyšene kecy pro nekoho kdo o ně stoji....a nerikam ze to ma nekdo udělat chci to udělat sam....mluvim ted o tech peticich proto se ptam jestli tomu někdo rozumi aby mi poradil....ale tady si vzdycky najdete to proc si rypnout a proc nekoho schodit....
Lubo-cz
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 13:58
Citace:
aquafresh napsal/a:
[quote]aquafresh napsal/a:
Je to drzé házet sem odkaz, když jsem mmj. raboval foto i zde, ale omluva na konci snad neurazí. Dělal jsem něco podobného poprvé v životě, tak prosím o shovívavost :)

Aquix - Nechci se dohadovat. Když chci něco udělat, prostě to udělám. Stejně tak, jako video v odkazu. Když jsem se naučil toto za 2 hodiny, naučíš se určitě i ty petici.

http://www.youtube.com/watch?v=X85Bp9HeeXo

Bože, zato neumím vytvořit interaktivní odkaz :D :D :D[/quote]

Hodně pěkný a a zároveň smutný, autor si určitě zaslouží pochvalu, i když fotky nejsou jeho...
Sice to není jistý a nakonec v těch vítkách třeba nebudem muset hrát celou sezónu...ale také se to třeba stane.... :(
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 14:13
Citace:
aquafresh napsal/a:
Je to drzé házet sem odkaz, když jsem mmj. raboval foto i zde, ale omluva na konci snad neurazí. Dělal jsem něco podobného poprvé v životě, tak prosím o shovívavost :)

Aquix - Nechci se dohadovat. Když chci něco udělat, prostě to udělám. Stejně tak, jako video v odkazu. Když jsem se naučil toto za 2 hodiny, naučíš se určitě i ty petici.

http://www.youtube.com/watch?v=X85Bp9HeeXo



taky se nechci dohadovat... video je super...a jinak ja tu petici uz mam napsatnou jenze chapej ma to určité naležitosti myslím tím právní s kterýma proste potřebuju radu at ta petice v připadě doručení na místo není jen zbytečnej cár papíru.
CHACHAR-JUNIOR
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 14:18
2AQUA OPRAVDU SUPER(NAPAD,PROVEDENI,TEXT,SNAHA)pokud jsi toto stvoril na poprve tak mas muj respekt!!!!:clap:clap:( Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 14:19
A jinak chci se zeptat jestli by někdo z vás měl zájem se sháněním podpisů na petici pomoct? Chtěl bych tu petici vzít již na zítřejší zápas. Sám těžko obejdu celý stadion. V případě že by chtěl někdo pomoct napište soukromou zprávu. díky moc. :fcb
vladjena from SPH
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 15:50
Citace:
Aqix napsal/a:
A jinak chci se zeptat jestli by někdo z vás měl zájem se sháněním podpisů na petici pomoct? Chtěl bych tu petici vzít již na zítřejší zápas. Sám těžko obejdu celý stadion. V případě že by chtěl někdo pomoct napište soukromou zprávu. díky moc. :fcb


Akiks, přiznej se, že jsi trojský kůň nastrčený z Vítkovic...
AvaLanchE
Uživatel
RE: Petice?
Přidáno dne 09.04.2010, 17:21
Citace:
Aqix napsal/a:
A jinak chci se zeptat jestli by někdo z vás měl zájem se sháněním podpisů na petici pomoct? Chtěl bych tu petici vzít již na zítřejší zápas. Sám těžko obejdu celý stadion. V případě že by chtěl někdo pomoct napište soukromou zprávu. díky moc. :fcb


Protesty jsou na místě... to jen tak nevyšumí,

ale chci ti jen připomenout, že ta petice nemá jiný význam, než takový, že upozorní, že někdo chce být na Bazalech... to není jako petice ala Nechceme stadion ve Svinově, Neničte Kulturní dům apod., petice je podle mě zbytečná, protože se vytratí osobní kontakt. Věř tomu, že na člověka zapůsobí víc dva křiklouni na ulici než 1000 podpisů na papíře.

Nebo jaký je tvůj záměr?

PS - video je pěkné, ale jestli si to vytvořil za dvě hoďky, tak se vsadím, že na tom udělaš ještě nějaká vylepšení :cheers
Stuart
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 19:07
chacharjd
Uživatel
RE: Protes
Přidáno dne 09.04.2010, 19:27
Za 3 týdny jedeme podpořit fcb do ďolíčku !! a myslím že to číslo nebude marné , proto bych využil sytuaci i k protestu před budovou čmfs nebo jiného vyššího výboru či uřadu , jde jen o to aby se to nalásilo a informovalo se o tom i zde . Je to sice jen navrh ,ale tak něják mi přijde špatné nechat je jen tak nám vzít náš domov , a nepodniktnout nic !
Berte to jen jako navrh , ale mělo by se toho využít !!
Stuart
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 19:32
Citace:
chacharjd napsal/a:
Za 3 týdny jedeme podpořit fcb do ďolíčku !! a myslím že to číslo nebude marné , proto bych využil sytuaci i k protestu před budovou čmfs nebo jiného vyššího výboru či uřadu , jde jen o to aby se to nalásilo a informovalo se o tom i zde . Je to sice jen navrh ,ale tak něják mi přijde špatné nechat je jen tak nám vzít náš domov , a nepodniktnout nic !
Berte to jen jako navrh , ale mělo by se toho využít !!


Myslíš, že v neděli bude na svaze nebo jiném vyšším výboře někdo v práci?
chacharjd
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 19:36
Citace:
Stuart napsal/a:
[quote]chacharjd napsal/a:
Za 3 týdny jedeme podpořit fcb do ďolíčku !! a myslím že to číslo nebude marné , proto bych využil sytuaci i k protestu před budovou čmfs nebo jiného vyššího výboru či uřadu , jde jen o to aby se to nalásilo a informovalo se o tom i zde . Je to sice jen navrh ,ale tak něják mi přijde špatné nechat je jen tak nám vzít náš domov , a nepodniktnout nic !
Berte to jen jako navrh , ale mělo by se toho využít !!


Myslíš, že v neděli bude na svaze nebo jiném vyšším výboře někdo v práci? Maximálně tak nějaký vrátný[/quote]

Myslíš že je lepší nedělat nic ?
Stuart
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 19:40
Citace:
chacharjd napsal/a:
[quote]Stuart napsal/a:
[quote]chacharjd napsal/a:
Za 3 týdny jedeme podpořit fcb do ďolíčku !! a myslím že to číslo nebude marné , proto bych využil sytuaci i k protestu před budovou čmfs nebo jiného vyššího výboru či uřadu , jde jen o to aby se to nalásilo a informovalo se o tom i zde . Je to sice jen navrh ,ale tak něják mi přijde špatné nechat je jen tak nám vzít náš domov , a nepodniktnout nic !
Berte to jen jako navrh , ale mělo by se toho využít !!


Myslíš, že v neděli bude na svaze nebo jiném vyšším výboře někdo v práci? Maximálně tak nějaký vrátný[/quote]

Myslíš že je lepší nedělat nic ?[/quote]

Né, takto jsem to nemyslel. Ale myslím si, že by to bylo celkem zbytečné, když tam stejně nikdo nebude ...

Když už protest v Praze, tak ve středu 5.5 při výjezdu na Kladno


Rozhovor s Peterou http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga/89586/stehovani-baniku-petera-je-proti.html
Aqix
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 21:28
Citace:
AvaLanchE napsal/a:
[quote]Aqix napsal/a:
A jinak chci se zeptat jestli by někdo z vás měl zájem se sháněním podpisů na petici pomoct? Chtěl bych tu petici vzít již na zítřejší zápas. Sám těžko obejdu celý stadion. V případě že by chtěl někdo pomoct napište soukromou zprávu. díky moc. :fcb


Protesty jsou na místě... to jen tak nevyšumí,

ale chci ti jen připomenout, že ta petice nemá jiný význam, než takový, že upozorní, že někdo chce být na Bazalech... to není jako petice ala Nechceme stadion ve Svinově, Neničte Kulturní dům apod., petice je podle mě zbytečná, protože se vytratí osobní kontakt. Věř tomu, že na člověka zapůsobí víc dva křiklouni na ulici než 1000 podpisů na papíře.

Nebo jaký je tvůj záměr?

PS - video je pěkné, ale jestli si to vytvořil za dvě hoďky, tak se vsadím, že na tom udělaš ještě nějaká vylepšení :cheers[/quote]


Tak chci posbirat co nejvice podpisu...poslat to přimo haškovi a tim mu ukazat že ostrava stoji za bazalama a že vitkovice nejsou dobra volba jak z duvodu vyhnanství na místo ktere baniku neni prijemne tak z duvodu ze vitkovice nejsou absolutne vhodne...jelikož krom zatepleni travy tam neni nic....taky mi bylo naznačeno že bez medii to asi moc efekt nebude mit takze uvažuju jak pořešit tohle... každopadně zitra se začina s petici a budu take sepisovat ještě dopis a stižnost kde se budu snažit sepsat pro a proti bazalu a pro a proti vitkovic plus pročitam legislativu ČMFS a hledam možnosti jak argumentovat více...ale to určitě děla i klub...no a v nejlepším připadě bude muj cil udělení vyjimky FCB =) tolik penez ale nemam =D ale viš co radši zkusti než nezkusit a litovat .. každopadně zavisi i na tom jak dopadne jednani petery...a omlouvam se za tak dlouhej přispěvek
metylovicefans
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 21:51
Aqix: každý čtyřicítky horečky léčí jinak. Někdo zaleze pod peřinu, potí se a pije horký čaj, druhý sepisuje petice ... Ale abych nebyl ironický - nechtěl bys udělat radši nějakou protestní sérii vlepek? Myslím, že by se to fajně prodávalo a nejen na aukru. :thumb
Quasimodo193
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 09.04.2010, 21:58
Je to všechno ****t, ale není se co divit, když český fotbal ovládají dva z****ení plešouni ze sparty (Hašek a Bílek). Zajímavé je, že z****ená sparta postavila stadion na černo a hovno se stalo. Slavii skolaudovali stadion jen za podmínky, že dodělá parkoviště, doteď ho neudělala, je mi z toho na blití. Úplná fantas magorie je, že poháry Baníček na Bazalech hrát může, ale naši ligu ne! Radši bych chodil na 2. ligu na Bazaly než na po****ný vítkovický stadion (hajzly v podzemí, na hřiště je piču vidět atd.) King Baník a nikdy jinak!!!
Jacob
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 16.04.2010, 18:32
Ve vítkovicích na nejde hymna:-(a taky je tam hrozná ochranka minule mě prohmatávaly i mezi nohama :@:@:@:@:@
Jacob
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 16.04.2010, 18:35
Citace:
Jack napsal/a:
Ja nevim ale co kdyby jsme usporadali nejakou sbirku na vyhrivani? to je asi nerealne ze?(moc penez),a nebo nejaky protest nebo neco? ...to neni mozne jako posledni 3 zapasy a pak uz nic? pak se Bazaly zbori a budou tam nejake rodinne domky? :(...Navic liga pristi sezonu zacina i konci drive,takze by melo byt tepleji,nechapu to!:nono


Proniknout na bazaly a být tam tak dlouho dokuď nám neslíby že baník bude hrát na bazalech jenže jako vždy řeknou a neudělaj
centos
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 16.04.2010, 19:47
Vezmeš si s sebou stan a plynový vařič?
    nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Gio
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 16.04.2010, 20:30
ty určitě budeš chuligán z bazalu :) tvé nápady mi připadají na urovni tak 12-ti let.. Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
Jacob
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 17.04.2010, 15:30
Citace:
Gio napsal/a:
ty určitě budeš chuligán z bazalu :) tvé nápady mi připadají na urovni tak 12-ti let..


tos uhod ale já to myslel ze srandy ale jinak nevynechám žádný domácí zápas Baníku!!!

je jasný že ten stadion musíme mýt ale bazal je škoda
Petrus
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 17.04.2010, 16:59
Citace:
chuliganzbazalu napsal/a:
[quote]Gio napsal/a:
ty určitě budeš chuligán z bazalu :) tvé nápady mi připadají na urovni tak 12-ti let..


tos uhod ale já to myslel ze srandy ale jinak nevynechám žádný domácí zápas Baníku!!!

je jasný že ten stadion musíme mýt ale bazal je škoda[/quote]

Jasně, pořadně ho umyjem! Na Spartu všichni zubní kartáčky a saponát!:) Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.
Kamiloft
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 17.04.2010, 19:51
Citace:
hellboss napsal/a:
[quote]chuliganzbazalu napsal/a:
[quote]Gio napsal/a:
ty určitě budeš chuligán z bazalu :) tvé nápady mi připadají na urovni tak 12-ti let..


tos uhod ale já to myslel ze srandy ale jinak nevynechám žádný domácí zápas Baníku!!!

je jasný že ten stadion musíme mýt ale bazal je škoda[/quote]

Jasně, pořadně ho umyjem! Na Spartu všichni zubní kartáčky a saponát!:)[/quote]
¨
:D:D:D :thumb
Frank
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 17.04.2010, 22:33
V pondělí to bude 51 let, co se hral první zápas na Bazalech
Gio
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 17.04.2010, 22:37
hellbos : :clap
chuliganzbazalu: na to ,že to byla sranda se vymluvit mužeš,ale ten pravopis hovoří za vše... Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
Jacob
Uživatel
RE: BAZALY - POSLEDNÍ ZÁPASY
Přidáno dne 18.04.2010, 08:17
Citace:
Kamiloft napsal/a:
[quote]hellboss napsal/a:
[quote]chuliganzbazalu napsal/a:
[quote]Gio napsal/a:
ty určitě budeš chuligán z bazalu :) tvé nápady mi připadají na urovni tak 12-ti let..


tos uhod ale já to myslel ze srandy ale jinak nevynechám žádný domácí zápas Baníku!!!

je jasný že ten stadion musíme mýt ale bazal je škoda[/quote]

Jasně, pořadně ho umyjem! Na Spartu všichni zubní kartáčky a saponát!:)[/quote]
¨
:D:D:D :thumb[/quote]

:clap:clap:clap už to vidím drhnem kotel a spíváme Baníček nejlepši u nás...:cheers
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 29 66:25 73
2. SK Slavia Praha Slavia 29 60:22 69
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 29 64:33 59
4. FC Baník Ostrava Ostrava 29 46:37 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 29 49:45 43
6. 1. FC Slovácko Slovácko 29 37:38 40
7. FC Slovan Liberec Liberec 29 44:44 39
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 29 39:41 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 29 31:36 37
10. FK Teplice Teplice 29 31:37 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 29 27:39 32
12. FK Jablonec Jablonec 29 34:44 29
13. FK Pardubice Pardubice 29 28:40 28
14. FC Zlín Zlín 29 36:60 25
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 29 32:60 23
16. MFK Karviná Karviná 29 29:52 22
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.