Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

centos
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 02.11.2010, 20:46
Jsem ti tu chtěl hodit odkaz na mapu a poznámku typu že mi to trvalo minutu hledání, ale ať hledám jak hledám, na oficiálech tahle informace vůbec není. Neskutečné. :rolleyes
    nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Gio
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 02.11.2010, 21:03
Citace:
centos napsal/a:
Jsem ti tu chtěl hodit odkaz na mapu a poznámku typu že mi to trvalo minutu hledání, ale ať hledám jak hledám, na oficiálech tahle informace vůbec není. Neskutečné. :rolleyes


a ani po 2 týdnech neaktualizujou tabulku , nic :| Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
bek3
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 00:00
Citace:
Jura napsal/a:
zdar lidi chci se zeptat kde hrajou chacharky jeste sem tam nebyl tak nevim, hrajou na hristi u autobusove zastavky hriste? pokud ne tak pls hodte odkaz kde dik

JJ je to zastávka Ludgeřovice hřiště a přímo pod ní je aj hřiště;) Bus 56 ze sadu B. Němcové:D
Jura
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 00:14
Citace:
Gio napsal/a:
[quote]centos napsal/a:
Jsem ti tu chtěl hodit odkaz na mapu a poznámku typu že mi to trvalo minutu hledání, ale ať hledám jak hledám, na oficiálech tahle informace vůbec není. Neskutečné. :rolleyes


a ani po 2 týdnech neaktualizujou tabulku , nic :|[/quote]

centos ja nejsem z tech co nehledaj ale jak sem nic nenasel tak jsem to napsal tady, na oficialech by to potrebovalo nejaky odkaz nebo adresu kde hrajou aby vedeli i ti kdo jeste nebyl , jinak na tabulky atd. se divam na stranky cmfs.cz tam jsou tabulky vysledky ... jen o nejaky ten cas pozdeji

tak doufam ze bude hoooodne fans kdyz hrajou tak dobre
Jura
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 00:17
Citace:
bek3 napsal/a:
[quote]Jura napsal/a:
zdar lidi chci se zeptat kde hrajou chacharky jeste sem tam nebyl tak nevim, hrajou na hristi u autobusove zastavky hriste? pokud ne tak pls hodte odkaz kde dik

JJ je to zastávka Ludgeřovice hřiště a přímo pod ní je aj hřiště;) Bus 56 ze sadu B. Němcové:D[/quote]

dik o busu 56 jsem vedel ale potreboval jsem to potvrdit, jeste jednou dikec
Frank
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 07:07
Pokud si vybereš autobus v useku od hodiny do půlhodiny před zápasem, není možné netrefit. ;-)
Jacob
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 10:04
V sobotu jsem chtěl jít na ženy i na muže ale chytl jsem nagínu tak snad to tam povzbudite ;) Baňky si kráčejí pro další výhru :fcb Baňky pičo!!! Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!♥
Scholes
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 03.11.2010, 23:09
To hřiště jsem nějak našel, ikdyž jsem tam jel sám stejným busem jako malý synek na zápas, takže byste ho měli najít v pohodě i vy, aj když budete ožralí:) Jen je pravda, že informování ze strany FCB je ostudné:nono
Jacob
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 04.11.2010, 09:06
Citace:
Scholes napsal/a:
To hřiště jsem nějak našel, ikdyž jsem tam jel sám stejným busem jako malý synek na zápas, takže byste ho měli najít v pohodě i vy, aj když budete ožralí:) Jen je pravda, že informování ze strany FCB je ostudné:nono


když sem jel na první domácí zápas chacharek mněl jsem štěsí že do auobusu nastoupily hráčky baníku tak jsem to našel ale už od zastávky jde vidět světelná tabule takže se to dá najít v poho :rolleyes Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!♥
chacharzona
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 04.11.2010, 15:50
Přiznám se, že informovanost ze strany vedení je ostudné, ale na druhou stranu jste ostudy VY, jelikož je už konec podzimní sezóny a vy se teprve ptáte kde hrají domácí zápasy a jak se tam dostat. Řeknu Vám všem jedno, máte z****enou českou povahu = chodíte jen když se daří. Kdyby Baňky byli dejme tomu předposlední a nevyhráli by 4 zápasy za sebou, tak si o nich neopřete ani kolo, ale jen co se jim daří, tak jste aktivní !!! VZPAMATUJTE SE...:@

PS: nemám nic proti ženskému fotbalu, na Baňky jezdím doma i venku. VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
Bender
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 05.11.2010, 09:56
Citace:
chacharzona napsal/a:
Přiznám se, že informovanost ze strany vedení je ostudné, ale na druhou stranu jste ostudy VY, jelikož je už konec podzimní sezóny a vy se teprve ptáte kde hrají domácí zápasy a jak se tam dostat. Řeknu Vám všem jedno, máte z****enou českou povahu = chodíte jen když se daří. Kdyby Baňky byli dejme tomu předposlední a nevyhráli by 4 zápasy za sebou, tak si o nich neopřete ani kolo, ale jen co se jim daří, tak jste aktivní !!! VZPAMATUJTE SE...:@

PS: nemám nic proti ženskému fotbalu, na Baňky jezdím doma i venku.


Čičík uklidni se!:rolleyes ***********************************
PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

***********************************
Jura
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 05.11.2010, 11:46
Citace:
chacharzona napsal/a:
Přiznám se, že informovanost ze strany vedení je ostudné, ale na druhou stranu jste ostudy VY, jelikož je už konec podzimní sezóny a vy se teprve ptáte kde hrají domácí zápasy a jak se tam dostat. Řeknu Vám všem jedno, máte z****enou českou povahu = chodíte jen když se daří. Kdyby Baňky byli dejme tomu předposlední a nevyhráli by 4 zápasy za sebou, tak si o nich neopřete ani kolo, ale jen co se jim daří, tak jste aktivní !!! VZPAMATUJTE SE...:@

PS: nemám nic proti ženskému fotbalu, na Baňky jezdím doma i venku.


podle sebe soudim tebe, ale kazdy nemuze jezdit porad a vsude jak ty, ja sem se jen jistil jestli je to tam kde sem myslel, ja jdu protoze hrajou ve stejny den jak muzi ja nejsem z ovy tak nemuzu chodit na vsechny zapasy jak z casovych tak financnich duvodu, ja mam permici na :fcb tak nejebej ze chodime kdyz se dari ja chodim i kdyz to jebou ,, spis ty mas z****enou ceskou povahu nadavat lidem i kdyz nevis jak to maj nerikam kdyby to bylo jako na spartu ale to je neco jineho
letopisyfcb
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 05.11.2010, 17:56
od ktere te zastavky to jede, tam je trošku vic zastavek Božen Němcovych :) a protože ja nejsem z OVY tak v tom mam gulaš. Jede to z Marianskohorské nebo ze Sokolovské ulice?? takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
_Peter
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 05.11.2010, 18:55
Citace:
letopisyfcb napsal/a:
od ktere te zastavky to jede, tam je trošku vic zastavek Božen Němcovych :) a protože ja nejsem z OVY tak v tom mam gulaš. Jede to z Marianskohorské nebo ze Sokolovské ulice??

Stojí za rohem v parčíku, na kolejích (tram. 12...). To je Sad B. N., takže pořád Mariánskohorská ulice. Na Sokolovské stojí po cestě zpátky.
ros
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.11.2010, 13:49
Baňky nejlepší u nás:) 3:0.
vincek
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.11.2010, 13:58
Citace:
ros napsal/a:
Baňky nejlepší u nás:) 3:0.
Přímáky lepší jak muži Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot
_Peter
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.11.2010, 14:28
"A nyni odchazi číslo 15, je to hráčka číslo 15 - XYZ s číslem 15" :D... Hlasatel opět nezklamal svými postřehy. Vynikající dopoledne, neuvěřitelné góly, večer bych prosil deja vu!

PS: I touto formou velké díky holkám za pěkný dáreček :)...
centos
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.11.2010, 14:58
Taky díky. Skvělý zážitek. Snad dostal trenér Perníků uklidňující prášek B)
    nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
sladin
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.11.2010, 17:02
Lepší zápas jsem ještě nezažil,ani na mužích..ta děkovačka na konci,pyra jak cyp..prstě všechno bylo ůžasné!PS:každý gol krásný :)
Stuart
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 08.11.2010, 12:42
předběžné termíny jarních utkání:
(pohár pouze ženy a liga tradičně ženy i dorostenky)

4. kolo Poháru KFŽ: 12.-13. března 2011 (SK Dolní Měcholupy-Baňky)
10. kolo: 19.-20. března 2011 (Baňky-Sparta)
11. kolo: 26.-27. března 2011 (Slavia-Baňky)
12. kolo: 9.-10. dubna 2011 (Baňky-Slovácko)
13. kolo: 16.-17. dubna 2011 (Brno-Baňky)
čtvrtfinále Poháru KFŽ: 20. dubna 2011
14. kolo: 23.-25. dubna 2011 (Baňky-Hradec Králové)
15. kolo: 30. dubna - 1. května 2011
16. kolo: 7.-8. května 2011 (Plzeň-Baňky)
1. semifinále Poháru KFŽ: 11. května 2011
17. kolo: 14.-15. května 2011 (volno)
18. kolo: 21.-22. května 2011 (Pardubice-Baňky)
2. semifinále Poháru KFŽ: 25. května 2010
Finále Poháru KFŽ: 11.-12. června 2011
chacharzona
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 08.11.2010, 18:42
Docela pěkný jarní jídelníček chachara, až na to, že se poháry budou hrát tradičně ve středu...:( VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
chacharzona
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.11.2010, 06:14
Příští sezónu bude v první lize Žen pouze 6 klubů. Takže 3 kluby letos sestupují. Místo aby se první liga rozšiřovala, tak oni ji ještě ochuzují o další kluby. :nono VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
Stuart
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 06.12.2010, 21:28
Dorostenky skončily na halovém turnaji žen v Hlučíně na 3. místě a postoupily tak na finálový turnaj, který by se měl konat pravděpodobně v lednu 2011 v Brně. Baňky pičo!!! :clap
http://www.fcb.cz/zeny/aktuality/banikovska-devcata-postupuji-do-brna.html
Stuart
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 02.01.2011, 14:50
V neděli 9. ledna proběhne v Přívoze, ve Sportovní hale Sareza, futsalový turnaj, kterého se kromě dvou týmů našich Baněk se zůčastní týmy jako SK Žilina , Slovan Bratislava , Topolčany , Brno a další.
Frank
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.01.2011, 18:56
Citace:
Stuart napsal/a:
V neděli 9. ledna proběhne v Přívoze, ve Sportovní hale Sareza, futsalový turnaj, kterého se kromě dvou týmů našich Baněk se zůčastní týmy jako SK Žilina , Slovan Bratislava , Topolčany , Brno a další.


Baňky A tento turnaj suverénně vyhrály a 2. tým našich Baněk se umístil na pěkném 6. místě...

CHACHARKY NEJLEPŠÍ U NÁS !!!
Hody
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.01.2011, 19:08
škoda, že nebyli polky turnaj by byl lepší jak na hřišti tak i v hledišti Každý to křičí český fotbal je v pi..
Ostrava Jedem
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.01.2011, 19:52
Citace:
Frenk napsal/a:
[quote]Stuart napsal/a:
V neděli 9. ledna proběhne v Přívoze, ve Sportovní hale Sareza, futsalový turnaj, kterého se kromě dvou týmů našich Baněk se zůčastní týmy jako SK Žilina , Slovan Bratislava , Topolčany , Brno a další.


Baňky A tento turnaj suverénně vyhrály a 2. tým našich Baněk se umístil na pěkném 6. místě...

CHACHARKY NEJLEPŠÍ U NÁS !!![/quote]
to říkáš jako kdyby tam bylo 15 týmů:)
Frank
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.01.2011, 19:59
Citace:
Ostrava Jedem napsal/a:
[quote]Frenk napsal/a:
[quote]Stuart napsal/a:
V neděli 9. ledna proběhne v Přívoze, ve Sportovní hale Sareza, futsalový turnaj, kterého se kromě dvou týmů našich Baněk se zůčastní týmy jako SK Žilina , Slovan Bratislava , Topolčany , Brno a další.


Baňky A tento turnaj suverénně vyhrály a 2. tým našich Baněk se umístil na pěkném 6. místě...

CHACHARKY NEJLEPŠÍ U NÁS !!![/quote]
to říkáš jako kdyby tam bylo 15 týmů:)[/quote]

Dobre, tak co mám napsat ? Že skončily předposlední ? V podstatě by se dalo říct, že skoro všechny nejlepší hráčky, které byly k dispozici byly v A týmu, tak si myslím, že je to umístění pěkné ;)
Ondra
Hlavní administrátor
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 09.01.2011, 20:19
Škoda, že mě celý perfektní den pokazí až hloupé komentáře na netu. Mě tým z Polska rozhodně nechyběl, atmosféra turnaje byla na premiérový ročník fajn a kdo chtěl tak se bavil. To že druhé Baňky skončily šesté mě ani za mák nevadí. I kdyby se oba týmy umístily na posledních pozicích, tak to nevadí. Holky se totiž snaží a hrají vážně srdcem. A jsem vážně rád, že ženský tým máme!

Baňky pičo!!!
    VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
Jacob
Uživatel
RE: Zápasy FCB - Ženy(Dívky)
Přidáno dne 10.01.2011, 07:10

Baňky pičo!!!
atmosféra super
ještě teď mně bolí z mávání vlajkou ruce :cheers Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!♥
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 29 66:25 73
2. SK Slavia Praha Slavia 29 60:22 69
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 29 64:33 59
4. FC Baník Ostrava Ostrava 29 46:37 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 29 49:45 43
6. 1. FC Slovácko Slovácko 29 37:38 40
7. FC Slovan Liberec Liberec 29 44:44 39
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 29 39:41 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 29 31:36 37
10. FK Teplice Teplice 29 31:37 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 29 27:39 32
12. FK Jablonec Jablonec 29 34:44 29
13. FK Pardubice Pardubice 29 28:40 28
14. FC Zlín Zlín 29 36:60 25
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 29 32:60 23
16. MFK Karviná Karviná 29 29:52 22
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.