Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

Megget
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 30.03.2009, 16:43
Zdar chlapi, nevíte kde bych sehnal nášivku(znaku)?:fcbporaďte..diky:thumb:cheers
w
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 13.04.2009, 22:05
Citace:
Lanncik napsal/a:
hele mel bych prozbu c htel bych si koupit kuklu na fotbal jako treba tu modrobilou na foru uz to bylo ale na tom odkazu uz neni nevite nekdo?:cheers


Zkus to v Kenvelu...:rolleyes
Stuart
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 13.04.2009, 22:32
Citace:
w napsal/a:
[quote]Lanncik napsal/a:
hele mel bych prozbu c htel bych si koupit kuklu na fotbal jako treba tu modrobilou na foru uz to bylo ale na tom odkazu uz neni nevite nekdo?:cheers


Zkus to v Kenvelu...:rolleyes[/quote]

v Kenvelu je už taky nemají :) ale pokud se nemýlím, tak v C&A by ještě měli mít :)

jinak kuklu (ikdyž asi né modrobílou) seženeš v každém Armyshopu :rolleyes

zde je ten ostravský : http://www.army-shop.cz/index.php?action=category&id=32
geggy
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 14.04.2009, 14:36
možná kdyby si poprosil maminku tak ti ji uplete:) http://img111.imageshack.us/img111/561/gieksabanik.gif
Bender
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 14.04.2009, 17:56
Mám na prodej tuto šálu GKS KATOWICE, je úplně nová.
http://www.istore.com.pl/prods/518312.jpg
Cena: 300 kč
V případě zájmu se ozvěte na PM.

PRODÁNO !! ***********************************
PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

***********************************
banikfc
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 14.04.2009, 20:11
Kde si můžu koupit nakou peněženku s motivem Baníčku . Hodtě prosim naky odkaz dik. :gks:fcb Baník je můj život
janeck
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 14.04.2009, 20:47
Citace:
banikfc napsal/a:
Kde si můžu koupit nakou peněženku s motivem Baníčku . Hodtě prosim naky odkaz dik. :gks:fcb
http://www.bofcsara.com//index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=95&category_id=22&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=5
geggy
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 15.04.2009, 09:20
Citace:
Lanncik napsal/a:
jo maminka no ta neplete rekni ty svi a ja si to od tebe koupim!

No moje mi upletla naposled svetr krtečka jak sem byl malý tak na kuklu by mi srala:) ale jinak jsem mrkl na net na modrobílou kuklu a nenašel sem...ale černých a ruznych vojenských kukel je plno;) http://img111.imageshack.us/img111/561/gieksabanik.gif
POPO
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 07.05.2009, 22:49
Citace:
FCBpico napsal/a:
Ohledně dobrejch kaufů na oblečení, tak já už delší dobu kupuju wěci na www.levnyoutlet.cz a jsou tam fakt férové věci. Moji favoriti - Lonsdale, Umbro, Everlast. FCB:fcb


http://www.ultimateshop.cz/ tady máš věčí výběr a ceny se moc neliší GieKSaBanik vládne!
WiwFcb
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 11.05.2009, 21:43
kde můžu sehnat mikinu Baníku a kolik stojí?!ozvěte se mi pls na icq-278589133
Kuju mooc...:thumb
Majk
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 11.05.2009, 22:02
Zdarec ....Jde nekde koupit na netu sala CHULIGANI ??? Dikec predem :tanec odkaz by stacil :cheers:fcb
Frank
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 13.05.2009, 09:51
v porubě na hl.třídě ne?
dr_tOOOm
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 18.05.2009, 13:58
zdar. nevíte někdo prosím kde se dá sehnat stříbrný přívesek ve tvaru znaku FCB na řetízek?
banikfc
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 18.07.2009, 19:09
Citace:
Kotlik napsal/a:
Zdar neproda nekdo salu?....pred 3 tydnama na me vletelo 6 olomoucaku a spalili mi ju....a na pribram bohuzel nemuzu tak si nemam jak prodit novou a chtel bych ju uz do olomouca...kdyztak icq 441222790...dik:fcb


:D :D :D Baník je můj život
Micky
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 18.07.2009, 19:48
Citace:
banikfc napsal/a:
[quote]Kotlik napsal/a:
Zdar neproda nekdo salu?....pred 3 tydnama na me vletelo 6 olomoucaku a spalili mi ju....a na pribram bohuzel nemuzu tak si nemam jak prodit novou a chtel bych ju uz do olomouca...kdyztak icq 441222790...dik:fcb


:D :D :D[/quote]

To sháníš brzo...:rolleyes
banikfc
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 19.07.2009, 10:28
Citace:
aquafresh napsal/a:
[quote]banikfc napsal/a:
[quote]Kotlik napsal/a:
Zdar neproda nekdo salu?....pred 3 tydnama na me vletelo 6 olomoucaku a spalili mi ju....a na pribram bohuzel nemuzu tak si nemam jak prodit novou a chtel bych ju uz do olomouca...kdyztak icq 441222790...dik:fcb


:D :D :D[/quote]
banikfc co je na tom jako k smíchu..
Kotlik: šál můžeš mít kolik chceš, ale jakmile o nějakou z nich jednou přijdeš, už nemáš právo nikdy žádnou nosit, na důkaz své vlastní potupy, že jsi ztratil klubový symbol.. Každý má jen jeden pokus, a ty namísto aby jses kál sám před sebou, a sypal si popel na hlavu, se ještě sprostě chlubíš. :clap[/quote]


jak mu mohli ukrás šalu před třem tydnama to mi nejde do hlavy nesmeju se mu že mu ji ukradli. Baník je můj život
Micky
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 19.07.2009, 10:58
Citace:
banikfc napsal/a:
[quote]aquafresh napsal/a:
[quote]banikfc napsal/a:
[quote]Kotlik napsal/a:
Zdar neproda nekdo salu?....pred 3 tydnama na me vletelo 6 olomoucaku a spalili mi ju....a na pribram bohuzel nemuzu tak si nemam jak prodit novou a chtel bych ju uz do olomouca...kdyztak icq 441222790...dik:fcb


:D :D :D[/quote]
banikfc co je na tom jako k smíchu..
Kotlik: šál můžeš mít kolik chceš, ale jakmile o nějakou z nich jednou přijdeš, už nemáš právo nikdy žádnou nosit, na důkaz své vlastní potupy, že jsi ztratil klubový symbol.. Každý má jen jeden pokus, a ty namísto aby jses kál sám před sebou, a sypal si popel na hlavu, se ještě sprostě chlubíš. :clap[/quote]


jak mu mohli ukrás šalu před třem tydnama to mi nejde do hlavy nesmeju se mu že mu ji ukradli.[/quote]

Asi chodí v létě se šálou kolem krku po Olomouci..:rolleyes
Petrus
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 24.07.2009, 20:28
Prodám triko se Slezskou Orlicí v 100% stavu: http://www.bofcsara.com//index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=5&category_id=9&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=5

Velikost - XL
Cena - 200,- nebo dohodou.
Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.
Valleyman
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 25.07.2009, 10:36
Citace:
Hanis fcB napsal/a:
prodam salu AC Sparta Parha a nebo dres Sk Slavie Praha adidas..kdo ma zajem ozvete se mi na Icq:558160319....polsu pak i foto..ceny sala ACS:200 dres SKS:200...POZOR:....zimní cepka Gks bez znaku ejn ta družební ..cena 40kc:gks:fcb..plosím rychle zajemce potrebuju toho se zbavit



to dones na Bazaly a spal
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
Bender
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 25.07.2009, 11:22
Citace:
Hanis fcB napsal/a:
prodam salu AC Sparta Parha a nebo dres Sk Slavie Praha adidas..kdo ma zajem ozvete se mi na Icq:558160319....polsu pak i foto..ceny sala ACS:200 dres SKS:200...POZOR:....zimní cepka Gks bez znaku ejn ta družební ..cena 40kc:gks:fcb..plosím rychle zajemce potrebuju toho se zbavit


Chlapče chlapče :rolleyes:rolleyes ***********************************
PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

***********************************
banikfc
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 25.07.2009, 12:21
Citace:
Bender napsal/a:
[quote]Hanis fcB napsal/a:
prodam salu AC Sparta Parha a nebo dres Sk Slavie Praha adidas..kdo ma zajem ozvete se mi na Icq:558160319....polsu pak i foto..ceny sala ACS:200 dres SKS:200...POZOR:....zimní cepka Gks bez znaku ejn ta družební ..cena 40kc:gks:fcb..plosím rychle zajemce potrebuju toho se zbavit


Chlapče chlapče :rolleyes:rolleyes[/quote]

:D ty wole je to tu čim dál ti horší před půl rokem tu někdo prodával šalu vitkovica ted tohle. Toto není AUKRO:rolleyes Baník je můj život
ssejr
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 26.07.2009, 08:12
Kdo by měl zajem o nějake věci od nej klubu v německu "VfB Stuttgart"!!! Tak at pisne na ssejr@seznam.cz nebo icq 432034365. Ceny se pohybuji na stejne urovni jako u nas šala 12 eček,krygel 6 eček,Đres 20 eček atd. My sme doma všude!!! Sem Porubak takže předaní se uskuteční v Parlamentu.
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 28.07.2009, 18:45
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb I Krkonoše fandí BANÍKU !!!
geggy
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 28.07.2009, 20:03
Citace:
SimonAmmannHorajzmFCB napsal/a:
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb


a necheš Chelsea mám dva dresy oba origa ze Stamford Bridge a leží mi ve skříni,nikdo se kním nemá:)to máš lepší je modrý a bílý:tanec:D http://img111.imageshack.us/img111/561/gieksabanik.gif
Bender
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 07.08.2009, 12:14
Citace:
Tommaso napsal/a:
Kde se dá koupit tato šála http://www.thordivision.com/td/upload/saly/fcb/fcb03.jpg Díky:fcb


Mělo by být ještě pár kusů v Sáře. ***********************************
PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

***********************************
chacharistan
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 08.08.2009, 13:11
Citace:
geggy napsal/a:
[quote]SimonAmmannHorajzmFCB napsal/a:
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb


a necheš Chelsea mám dva dresy oba origa ze Stamford Bridge a leží mi ve skříni,nikdo se kním nemá:)to máš lepší je modrý a bílý:tanec:D[/quote]
hele,ty dresy z chelsea,mas se jmeny nebo bez???popripade napis cenu.a kdyz uz jsme u toho.nema nekdo dres ci salu liverpoolu???:cheers JEDNA DRUŽBA VLADNE VŠEM.JEDNA JIM VŠE KAŽE!!!!!GIEKSA BANIK
POPO
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 08.08.2009, 16:21
Citace:
geggy napsal/a:
[quote]SimonAmmannHorajzmFCB napsal/a:
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb


a necheš Chelsea mám dva dresy oba origa ze Stamford Bridge a leží mi ve skříni,nikdo se kním nemá:)to máš lepší je modrý a bílý:tanec:D[/quote]

http://www.aukro.cz/search.php?string=dres+manchester+united :rolleyes

nemáš nahodou jeden z těch dresů chelsey shevchenka ? GieKSaBanik vládne!
geggy
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 08.08.2009, 20:34
Citace:
Sheva napsal/a:
[quote]geggy napsal/a:
[quote]SimonAmmannHorajzmFCB napsal/a:
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb


a necheš Chelsea mám dva dresy oba origa ze Stamford Bridge a leží mi ve skříni,nikdo se kním nemá:)to máš lepší je modrý a bílý:tanec:D[/quote]

http://www.aukro.cz/search.php?string=dres+manchester+united :rolleyes

nemáš nahodou jeden z těch dresů chelsey shevchenka ?[/quote]

Anelka,Terry http://img111.imageshack.us/img111/561/gieksabanik.gif
chacharistan
Uživatel
RE: Burza fotbalových předmětů !!
Přidáno dne 09.08.2009, 10:42
Citace:
geggy napsal/a:
[quote]Sheva napsal/a:
[quote]geggy napsal/a:
[quote]SimonAmmannHorajzmFCB napsal/a:
NAZDAR CHACHAŘI neprodá někdo dres Manchesteru united .....je jedno z jakého roku:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb:fcb


a necheš Chelsea mám dva dresy oba origa ze Stamford Bridge a leží mi ve skříni,nikdo se kním nemá:)to máš lepší je modrý a bílý:tanec:D[/quote]

http://www.aukro.cz/search.php?string=dres+manchester+united :rolleyes

nemáš nahodou jeden z těch dresů chelsey shevchenka ?[/quote]

Anelka,Terry[/quote]
kure ten terry zni lakave.kolik odhadujes cenu??? JEDNA DRUŽBA VLADNE VŠEM.JEDNA JIM VŠE KAŽE!!!!!GIEKSA BANIK
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 29 66:25 73
2. SK Slavia Praha Slavia 29 60:22 69
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 29 64:33 59
4. FC Baník Ostrava Ostrava 29 46:37 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 29 49:45 43
6. 1. FC Slovácko Slovácko 29 37:38 40
7. FC Slovan Liberec Liberec 29 44:44 39
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 29 39:41 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 29 31:36 37
10. FK Teplice Teplice 29 31:37 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 29 27:39 32
12. FK Jablonec Jablonec 29 34:44 29
13. FK Pardubice Pardubice 29 28:40 28
14. FC Zlín Zlín 29 36:60 25
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 29 32:60 23
16. MFK Karviná Karviná 29 29:52 22
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.