Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

Stuart
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 27.09.2008, 14:53
nešlo by tu pro zajímavost umístit nějaké počítadlo, kolik lidí to tu za den, týden atd. navštíví ?? B)
haVaj
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.09.2008, 18:46
Citace:
Stuart napsal/a:
nešlo by tu pro zajímavost umístit nějaké počítadlo, kolik lidí to tu za den, týden atd. navštíví ?? B)


slo, ale proc to delat? my navstevnost zname a ostatni to nepotrebuji vedet :)
UnoOS
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.09.2008, 19:28
Citace:
haVaj napsal/a:
[quote]Stuart napsal/a:
nešlo by tu pro zajímavost umístit nějaké počítadlo, kolik lidí to tu za den, týden atd. navštíví ?? B)


slo, ale proc to delat? my navstevnost zname a ostatni to nepotrebuji vedet :)[/quote]

tak aspon orientacne pls za den, tyden, mesic, celkove apod. KING BANÍK !!!
haVaj
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.09.2008, 19:42
http://www.chachari.cz/images/navstevnost.jpg
metylovicefans
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 27.10.2008, 19:03
předem se omlouvám, esli sem tu zprávu zařadil do jiného fóra, ale musím vznést 2 námitky k Tipovačce - zaprvé) nevím proč mi ukazuje, že jsem nevyplnil výsledek zápasu MLB-SLA. přitom na 100% vím, že jsem to ukládal ten tip, ale to není taková hrůza jako zadruhé) (nechcu žalovat :D ) ale proč má Razzel za 11. kolo 63 ( !!!!! ) bodů? :nono :D
french
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 10:47
Me se celkove web libi, je to super vymysleny. Zadne narocne obrazky na nacitani. Vse jede jak po masle. Nejlepsi z Ultras webu co u nas je.
akorat bych mel propominku k menu. Klidne bych si stim nejak pohral lepe graficky. Je docela neprehledny, ale jen trosku. Jinak vynikajici prace za udrzovani apod.
Cti Tradici!!!
http://img.userbarz.com/123/24551.png
dr_tOOOm
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 11:12
Zajímalo by mě proč ste smazali diskuzi u článku GKS Katowice - GKS Jastrzębie (nedohráno)?:fcb
Jorge
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 12:01
jednuduse...
protoze kdyz i na webu chacharu samotnych pise nekdo s prominutim *****ske "SRACKY" typu ja bych je vsechny postrilel...to uz je i na me moc...pardon ale takovi lidi at si to jdou psat na idnes.cz, novinky.cz a podobne medialni blaboly
PORQUE!
FCB FOREVER
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 14:27
Web má určitá pravidla a není to tak dlouho, co je tady Ros připomínal. Cenzura je trošku o něčem jiném.
french
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 14:39
Citace:
kubiczek napsal/a:
Jednoduše cenzura, lidi mají na ty Poláky jiný názor než admini, což se jim nelíbí, tak prostě smažou diskusi a je to. Jako za komunistů...


Kdyz nedokazes akceptovat drzbu s polskym GKS, tak nejsi banikovec! Si jen dalsi vandrak, abych pravdu rekl mam rad GieKSu pomalu vic jak Banik:D
Cti Tradici!!!
http://img.userbarz.com/123/24551.png
RJZ
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 14:43
Citace:
kubiczek napsal/a:
Jednoduše cenzura, lidi mají na ty Poláky jiný názor než admini, což se jim nelíbí, tak prostě smažou diskusi a je to. Jako za komunistů...


Ty musis byt blbecek,co prispevek to perla:clap Řepka!!Co ty kurvo!!!
french
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 16:22
Citace:
kubiczek napsal/a:
Do té doby, než nám zničili celý sektor, udělali ostudu před celým národem a zranili několik policistů, tak jsem je měl taky rád. Od té doby je pravý baníkovec musí nemít rád. Jen vandráci, kterým jde pouze o násilí na stadionech se jich vždycky zastanou:fcb:fcb:clap:fcb:fcb:gks:nono:nono:nono:gks


Vis tady nejde vubec o fotbal, ale to ty nikdy nemuzes pochopit, jelikoz cesi nikdy nebyli moc nacionalne zamereni.
Cti Tradici!!!
http://img.userbarz.com/123/24551.png
Stuart
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 16:28
Citace:
kubiczek napsal/a:
Do té doby, než nám zničili celý sektor, udělali ostudu před celým národem a zranili několik policistů, tak jsem je měl taky rád. Od té doby je pravý baníkovec musí nemít rád. Jen vandráci, kterým jde pouze o násilí na stadionech se jich vždycky zastanou:fcb:fcb:clap:fcb:fcb:gks:nono:nono:nono:gks



podle toho tvého příspěvku to vypadá, že o tom zápase FCB-ACS víš tak akorát z televize , protože do bojů se nezapojovali pouze fans GieKSy, ale i chachaři.... A neřekl bych, že nám udělali ostudu před celým národeem. Tu ostudu jsme měli už předtím a stále nám ji budou dělat vandrácky chovajícíse lidé na výjezdech typu Zlín, Olomouc, Sparta atd ...
eddy
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 16:40
Citace:
Stuart napsal/a:
[quote]kubiczek napsal/a:
Do té doby, než nám zničili celý sektor, udělali ostudu před celým národem a zranili několik policistů, tak jsem je měl taky rád. Od té doby je pravý baníkovec musí nemít rád. Jen vandráci, kterým jde pouze o násilí na stadionech se jich vždycky zastanou:fcb:fcb:clap:fcb:fcb:gks:nono:nono:nono:gks



podle toho tvého příspěvku to vypadá, že o tom zápase FCB-ACS víš tak akorát z televize , protože do bojů se nezapojovali pouze fans GieKSy, ale i chachaři.... A neřekl že nám udělali ostudu před celým názorem. Tu ostudu nám dělají vandrácky chovajícíse lidé na výjezdech typu Zlín, Olomouc, Sparta atd ...[/quote]

jj stuart ma pravdu.
Kubiczek: jinak chces tedy rict ze nejsi ani banikovec a nemas rad ani banik?:rolleyes kdyz si proti GieKSe kde se PAR JEDINCU zapojilo do bitky s policii... na vyjezdech FCB se taky najdou jedinci kteri delaji ostudu a delaji bordel... (napr: minulou sezonu vyjezd do olomouce, ted cerstvy vyjezd do zlina kdy na tribune nekteri jedinci vykavali plot:rolleyes) na zapase FCB vs. ACS bylo hafo Katowicaku a vsici byli v kotli a celou dobu fandili. Do boju s polici se zapojilo jen nekolik Katowicaku a jak uz tu psal Stuart tak tam byli i Chachari... nevim jak podle tebe ale podle me si zaslouzi katowicaci respect za to v jakem poctu vyjeli do ovy. GieKSa Baník
vincek
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 17:08
Pro boha svateho!:D:D:D nechcete někdo už toho cipka zabanovat?!?:D:D:D Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot
Kurri
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 28.10.2008, 17:32
kubiczek::o Co ti je? Napis alespon co jsi zac a o co ti jde? Hlavne nikde nerikej ze jsi to ty. Stejne te beru ze se jenom bavis provokaterstvim, protoze to jinak neni mozne co porad pises za vyplody.
Hody
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 30.10.2008, 08:30
návrh na anketu: chybí vám hloupý gustav na čt?:D Každý to křičí český fotbal je v pi..
UnoOS
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 08.11.2008, 11:15
Napadl me navrh na tema ve foru: Svetove Ultras weby, ten kdo zna nejaky poradny web by ho do tematu vlozil, samozrejme v aktivnim odkazu :), nebo pokud by nekdo objevil zahranicni clanek o Baniku, tak by ho tam take mohl vlozit.:fcb KING BANÍK !!!
ros
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 08.11.2008, 11:41
Citace:
UnoOS napsal/a:
Napadl me navrh na tema ve foru: Svetove Ultras weby, ten kdo zna nejaky poradny web by ho do tematu vlozil, samozrejme v aktivnim odkazu :), nebo pokud by nekdo objevil zahranicni clanek o Baniku, tak by ho tam take mohl vlozit.:fcb


http://www.chachari.cz/forum/viewthread.php?forum_id=27&thread_id=155

tady muzes davat odkazy
dr_tOOOm
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 11.11.2008, 13:21
zajímal by mě systém bodování ve 13.kole tipovačky u 1.místa-finchmister:D zdá se mi jako by měl všechno započítané 3krát:D
ros
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 25.02.2009, 21:12
Pokud si to ty kdo poslal objednávku, tak si na to přišel sám pokud ne tak tady je odkaz http://www.chachari.cz/eshop/index.php.



Citace:
gapa007 napsal/a:
Zdarec admini.Po delsi dobe jsem nasel domaci web,a mate muj diky.
Ale mam dotaz ohledne samolepek ktere jsou tady k nahlednuti.Da se to nekde sehnat,nebo jeste lepe koupit?Tady v Manchesteru to UNITED nejak nezna co je to Banik P*CO !!tak jsem myslel ze prijemna propagace by nebyla spatna.Myslim ze vystizne je "fandete si komu chcete" lol
Dekuji za info,preci jenom v zahranici uz takove informace shanim hure.

Je hezke jak se BANIKOVCI drzi po hromade a citi s klubem.Fakt az na par incidentu ma banik nejlepsi fans :fcb + :gks :clap :tanec
ros
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 27.02.2009, 15:36
Mas soukormou zpravu, tak se koukni.

Citace:
gapa007 napsal/a:
To ros: Zrejme jsem to byl ja,ale nevim jakym zpusobem se to da zaplatit,jinak je tem jen letosni sezona,docela by mne zajimaly i ty starsi,kazdopadne ta objednavka plati :D diky za help
ros
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 31.08.2009, 19:56
Doufat muzes ale to je tak vse, pokud by nejake fotky byly tak se tu objevili po zapase takze tak nejak.

Citace:
Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb
Gio
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 01.09.2009, 19:13
Citace:
Plista napsal/a:
[quote]ros napsal/a:
Doufat muzes ale to je tak vse, pokud by nejake fotky byly tak se tu objevili po zapase takze tak nejak.

[quote]Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb
[/quote]

To už se jako těch fotek nedočkám????
Takhle mi to zkazí moji sbírku:(:@:@:@[/quote]

???...!Probud se! Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
Valleyman
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 01.09.2009, 20:06
Citace:
Plista napsal/a:
[quote]ros napsal/a:
Doufat muzes ale to je tak vse, pokud by nejake fotky byly tak se tu objevili po zapase takze tak nejak.

[quote]Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb
[/quote]

To už se jako těch fotek nedočkám????
Takhle mi to zkazí moji sbírku:(:@:@:@[/quote]

tak si to zajed nafotit cocote
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
tkanicka
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 01.09.2009, 20:21
Citace:
Plista napsal/a:
[quote]ros napsal/a:
Doufat muzes ale to je tak vse, pokud by nejake fotky byly tak se tu objevili po zapase takze tak nejak.

[quote]Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb
[/quote]

To už se jako těch fotek nedočkám????
Takhle mi to zkazí moji sbírku:(:@:@:@[/quote]

Tvé problémy bych tedy chtěla mít:rolleyes Slušná holka
banikfc
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 01.09.2009, 20:45
Citace:
tkanicka napsal/a:
[quote]Plista napsal/a:
[quote]ros napsal/a:
Doufat muzes ale to je tak vse, pokud by nejake fotky byly tak se tu objevili po zapase takze tak nejak.

[quote]Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb
[/quote]

To už se jako těch fotek nedočkám????
Takhle mi to zkazí moji sbírku:(:@:@:@[/quote]

Tvé problémy bych tedy chtěla mít:rolleyes[/quote]


Plista zkus tohle : http://www.banicek.com/galerie/thumbnails.php?album=284&page=9 Baník je můj život
pavi
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 08.10.2009, 21:26
no chtel bych se zeptat proč nejsou na chacharech taky fotky z vyjezdu ve vlaku a po ceste a tak.... :-( je to celkem škoda:fcb baník pičoooo:tanec
chachari
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 16.10.2009, 00:02
Citace:
Plista napsal/a:
z minulé sezony 2008/2009 tu chybí 3 fotogalerie ze zápasů:jedná se o tyto 3 venkovní zápas.....23.kolo Liberec-FCB , 28.kolo České Budějovice-FCB a 30.kolo Kladno -FCB.....doufám že fotky z těchto zápasů zde budou co nejdříve...baníček nejlepší u nás:fcb:fcb:fcb


Liberec - fotograf na****ný v sektoru, jako snad každý Liberec :cheers
České Budějovice - fotograf dodržuje protest = za plotem mimo stadion s ostatníma, trošku zčuchaný...
Kladno - fotograf na tribuně bo byl zase na****ný..

Takže tyto fotky už asi nikdy nebudou :cheers :D :cheers
trevor20
Uživatel
RE: Připomínky a návrhy k webu www.chachari.cz
Přidáno dne 16.10.2009, 08:53
ohledně fotek z Kladna...Já tam byl a něco nafotil, už tehdy po zápase jsem hodil link na web Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 29 66:25 73
2. SK Slavia Praha Slavia 29 60:22 69
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 29 64:33 59
4. FC Baník Ostrava Ostrava 29 46:37 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 29 49:45 43
6. 1. FC Slovácko Slovácko 29 37:38 40
7. FC Slovan Liberec Liberec 29 44:44 39
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 29 39:41 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 29 31:36 37
10. FK Teplice Teplice 29 31:37 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 29 27:39 32
12. FK Jablonec Jablonec 29 34:44 29
13. FK Pardubice Pardubice 29 28:40 28
14. FC Zlín Zlín 29 36:60 25
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 29 32:60 23
16. MFK Karviná Karviná 29 29:52 22
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.