Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

FC Baník Ostrava - Mladá Boleslav 3:3 Kapříci + Video

Článek s několikadenním spožděním, ale přece :-)
Před zápasem sedíme v hospodě a já jsem středem menších posměšků, protože místo piv do sebe liju čaje s rumem, no bohužel nemoci neustoupíte:-)
Při příchodu na stadion jsme postřehli tu hustou a klesající mlhu, takže jsme se obávali, že z fotbalu budeme mít hovno.
Tak k věci,co se týče hry tak parádní zápas, až na pana rozhodčího, který se zozhodl že bude "lovit kapříky".
Poměrně rychle a zaslouženě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, a to když se trefili Svěrkoš a Mičola.
Do konce poločasu,ale Boleslav dala také dva góly, hlavně ten na 2:2 asi 20 vteřin před koncem poločasu jsme si neměli nechat dát.
V kotli jsme nachystali jednoduché,ale zato fajné choreo, byly to z poloviny kotle modré a z druhé poloviny bílé kartóny doplněné o nápis ULTRAS BANÍK.
Po poločase jsme se dostali do vedení, když vstřelil dnes svůj druhý gól Mičola.
O něco později se ukázal v celé své kráse pan rozhodčí Jára a to když udělil hostujícímu hráči omylem červenou kartu, no jo no to je když pan rozhodčí před zápasem chlastá a pak si plete čísla a písmenka.
Co se týše supportu tak ten byl tragický jak v ochozech tak hlavně v kotli, jediné co se naši slavní vandráci zmohli řvát z plných plic bylo:"zahoď píšťalku ty kurvo zahoď píštalku", no demence.
Deset minut před koncem se Boleslavi podařilo opět a dnes naposled vyrovnat podle mě a většiny lidí z ofsajdu, ale polemizovat o tom už nemá cenu.
Pár minutek před koncem zápasu v kotli odpalujeme 19 raci, to byla v tomto zápase poslední ultras vložka.
Konec zápasu už hráči odchodili a tak jsme doma opět jen remizovali, tentokrát s Boleslaví 3:3

Nezapomeňte, v neděli bude pekelná jazdaaaaa, tak všichni kurva do Budějovic !!!

FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav 3:3 (2:2)
Branky: 14. a 53. Mičola, 6. Svěrkoš – 29. Matějovský, 45. Kysela, 80. Vaněček.
Rozhodčí: Jára – Kordula, Pelikán.
ŽK: Otepka, Magera, Čoupek, Vašek - Táborský, Voříšek, Kysela, Mendy, Sedláček, Rajnoch.
ČK: 62. Sedláček (MB).
Diváků: 6160.
Baník: Vašek – Řezník, Cigánek, Bystroň, Čoupek – Rajtoral, Otepka, Marek (49. Metelka), Mičola (69. Mišinský) – Magera, Svěrkoš (69. Zeher).
Mladá Boleslav: Miller – Voříšek, Rolko, Kopic – Sedláček, Rajnoch, Matějovský, Kysela (86. Řezníček) – Holub (67. Vaněček) – A. Mendy, Táborský (26. Kalina).