Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 Ultras
CO NÁS POTKALO, JAK SE BRÁNÍME...
· 16 Komentářů · 11032 Přečteno · Tisknout

Zasedaní Ligové komise, která konečně přijala opatření proti cenové diskriminaci hostujících fans, po které jsme dlouho volali, mě přimělo sepsat článek, kterým bych chtěl shrnout, jak se baníkovci na podzim postavili překážkám, které jim do cesty stavěly jiné ligové kluby, svazové orgány či policie.

 

2. 8. OLOMOUC

Problémy začaly hned na prvním výjezdu do Olomouce. Vedení Sigmy nám tentokrát neposkytla obvyklou severní tribunu, ale pouze 450 vstupenek do oficiálního hostujícího sektoru za dvojnásobnou cenu než do sektoru domácích. Baník lístky odmítl převzít, a tak je Sigma distribuovala v jedné z ostravských poboček Tipsportu. Před zápasem v pokladnách odmítali prodávat vstupenky lidem s trvalým bydlištěm mimo Olomoucký kraj. Většina baníkovců to všemožnými způsoby mazaně obešla, ale našly se desítky fans, kteří se na stadion nedostali. Případ oslovil i média, své místo si tato diskriminace našla i v hlavních televizních zprávách.

Rozhodli jsme se v zájmu nás všech situaci právně řešit. Iniciovali jsme výzvu „Fotbal pro všechny" a zajistili advokáta. Ve 23 mailech se přihlásili naštvaní jednotlivci či skupiny chacharů, kteří vyjádřili odhodlání se na právním postupu podílet. Informovali jsme je, že zajistíme i zaplatíme advokáta, překážkou však je, že nelze podle českého práva podat skupinovou žalobu. Každý fanoušek musí klub žalovat sám, max. jako součást skupinky, která byla pohromadě. Nelze tedy slučovat jednotlivé případy, které se na stejné kase v Olomouci opakovaly. Po této informaci byli ochotni hájit práva všech českých fans pouze autoři čtyř mailů. Domluvili jsme se se zapálenou rodinou, které nejsou tyto skutečnosti lhostejné. Proběhlo sezení u advokáta, žaloba byla sepsána, ale po pár dnech se vyskytla nepřekonatelná překážka. Advokát chtěl od počátku pro větší šanci na úspěch kauzu postavit na tom, že žalobci jsou fanoušci fotbalu, ne vyloženě  Baníku. Vyšlo však najevo, že jeden zástupce rodiny (nebyl na schůzce u advokáta) si pod svým jménem, jako baníkovec vyměňoval maily s vedením Sigmy a žádal vysvětlení jejich jednání. Tato aktivita (aspoň někdo něco podnikal...) však šance na výhru v soudním sporu značně snížila a bylo od této žaloby upuštěno... Opět jsme se obrátili na zbylé postižené, ale bohužel už nikdo jiný nebyl  ochoten soudní při podstoupit a žaloba se nepodala...

 

30. 8. ČESKÉ BUDĚJOVICE

České Budějovice nám již při jarním zápase napařili vstupné ve výši 190 Kč, které navíc prodávali na občanky. Zbytek stadionu včetně hlavní tribuny byl bez občanek v relacích 80 - 120 Kč, a tak jsme se vydali na jiný sektor. Odtud nás razantně po pár minutách vyprovodila ochranka, a tak jsme celý zápas demonstrativně fandili za plotem. Po těchto zkušenostech se opět daly čekat obstrukce. Vstupné nám tentokrát zlevnili na 150 Kč, přesto byl podán podnět na Českou obchodní inspekci. Lidé z ČOI zaregistrovali rozdíly ve vstupném, byli svědky, když nám odmítli prodat vstupenku na stadion a poté, co jsme si ji opatřili jinak, když nás nechtěli pustit do areálu stadionu. Náš podnět byl uznán jako oprávněný, s domácím klubem bylo zahájeno správní řízení a o celé kauze byl informován ČMFS a přes něj další ligové kluby. Poté si třeba Slavia nedovolila před zápasem s Baníkem v Praze neprodávat lístky lidem s bydlištěm na Ostravsku, jak se u zápasu Slavia - Baník dělo v březnu.

 

31. 10. SPARTA

Týden před zápasem vešla ve známost informace, že vstupenky na Letnou budou k mání až v pokladnách před zápasem, což většinu chacharů potěšilo. Až ve čtvrtek v poledne (zápas v sobotu) z bezpečnostní schůzky na Spartě vyplynulo, že díky policejnímu nařízení nebude domácí klub smět v den zápasu fanouškům Baníku vstupenky prodávat, i když jiné kasy normálně otevřeny budou...Na poslední chvíli byly lístky poslány do Ostravy, kde se v pátek prodávaly, druhým prodejním místem byla jedna z pražských sběren Fortuny, kde se daly koupit ještě v den zápasu do 14.30 h. V tomto bleskovém předprodeji si zakoupilo lístek 786 fans, mezi nimiž bylo i třináct přátel z GKS Katowice. Ti však u vstupu narazili na arogantní ochranku, která jim rázně s úsměvem sdělila, že Poláci dovnitř nemůžou. Následovaly dohady o lidech druhé kategorie, přišly intervence ze strany funkcionářů Baníku i pořádající Sparty, zapojil se Antikonfliktní tým, ale vše bylo na neomezené vládce Letné v reflexních vestách marné. Poté, co se tato informace rozkřikla po sektoru opustila větší část baníkovců tribunu a vydala se podpořit nevpuštěné. Rozpoutala se bitka s ochrankou i policií a pod nohy přítomných létaly zásahové rozbušky. Několik baníkovců bylo odvezeno k ošetření, někteří byli zatčeni, další se bezvýsledně dožadovali opuštění stadionu. Následné iniciativě, s obrácením se na polskou ambasádu, se postižení bránili... Zpět na stadion. Jeden z baníkovců byl ochrankou tvrdě inzultován, když se dožadoval navštívit WC, což se podařilo zaznamenat kamerou. Tento šot byl umístěn na youtube a následně šot obletěl veškerá TV zpravodajství. Po zmiňovaných incidentech se za své fanoušky postavil klub, poslal otevřený dopis šéfovi ČMFS, požádal Spartu o poskytnutí záběrů z bezpečnostních kamer (stejně jako při jarním incidentu žádné důkazní materiály Sparta nemá...) a spojil se s postiženým, kterému byla nabídnuta právní pomoc a bylo podáno trestní oznámení na neznámého pachatele.

 

PYROTECHNIKA

V týdnu po Spartě byl Baník předvolán na disciplinárku ohledně incidentů při domácím zápase s Bohemians. Baník zde byl pokutován, mimo jiné, také za použití pyrotechniky. Ta nijak nenarušila průběh zápasu a byla do této chvíle dlouhou dobu svazovými orgány tak nějak tolerována. Pokuta za použití pyrotechniky byla Baníku vyměřena i po posledním zápase se Sigmou. V zimní přestávce proto vznikla iniciativa, která si dala za úkol pohnout se svazovými ledy a pustit se tak trochu do boje s větrnými mlýny. Základ návrhu spočívá v tom, aby měl pořadatel zápasu volbu, zda použití pyrotechniky za předem daných podmínek fans povolí nebo ne a nebyl za to při nenarušení zápasu pokutován, jako se děje nyní. S návrhem jsem oslovil většinu prvoligových ultras táborů, kteří měli za úkol kontaktovat před Ligovým shromážděním své klubového zástupce. Návrh v klubech nenašel žádné odpůrce, spíše byly reakce překvapivě pozitivní. Po tomto lobbistickém zahřívacím kolečku přednesl návrh zástupce Baníku Tomáš Trucha na Ligovém shromáždění. Podle prvních reakcí nadpoloviční většina klubů s touto cestou souhlasila. Návrhem se nyní bude zaobírat pracovní skupina a kluby dostaly čas, aby vše probraly se svými bezpečnostními složkami a písemně se k návrhu vyjádřili.

 

CENY VSTUPENEK

Na Ligovém shromáždění byl minulý týden po ročních peripetiích konečně přijat článek rozpisu celostátních soutěží ČMFS týkající se cen vstupenek, které pořadatel utkání poskytuje hostům. Až na výjimky se nám na většině výjezdů stávalo, že jsme byli v porovnání s domácími fans diskriminováni. Podle nového znění musí ceny vstupenek pro hostující fans odpovídat umístění sektoru hostů na stadionu. Pokud se tento sektor nachází např. na tribuně za brankou, nesmí cena vstupenky přesáhnout průměrnou běžnou cenu na tuto tribunu pro domácí fans. V žádném případě nesmí být cena hostujících vstupenek vyšší než cena vstupenky na podélnou tribunu. Snad vše nezůstane jen na papíře a opatření bude bez výjimek uplatňováno i v praxi.      

 

 

Je mi jasné, že zdaleka ne všem se podobné aktivity zamlouvají. Mnozí z vás by nejraději demonstrovali, či své zájmy prosazovali silou. Nikomu to neberu, pouze se snažím brát celou věc reálně. Vidím, že nemáme sílu například italských ultras, se kterými je navíc represivními složkami také pořádně zametáno. Zmiňovanými silovými způsoby se sice může, při dobré organizaci a využití momentu překvapení, dosáhnout nějakého momentálního úspěchu, ale s výhledem do budoucna od takového tahu žádné pozitiva neočekávám. Stačí se podívat, co se okolo fanoušků děje, bez výjimky, u všech našich sousedů.

Komentáře
Gio , 03.02.2010 17:57:13
Snad se to trošku posune dopředu
Petrus , 03.02.2010 18:04:45
:clap
Andy , 03.02.2010 19:26:43
Naprosto souhlasím s posledním odstavcem. Je nutno dávat rány takovým způsobem, aby si příště ti, kterým rána patří, nedovolili opakovat svoje mocenské choutky.

smiley+smiley+smiley+smiley+smiley
Kudlas , 04.02.2010 17:12:39
:clap s tím pýrem by to bylo fajne smiley Baník a pýro prostě k sobě patří..A stím bojování silou, asi by sme stejně nakonec s tím nic neviřešili smiley
FRmarkEE , 05.02.2010 08:25:41
:clap

něco i na stránkách ultras sks o tom pyru smiley http://www.slaviaultras.cz/t/54060-Je...stavce.html
FRmarkEE , 05.02.2010 08:26:45
http://www.slaviaultras.cz/t/54060-Je...tavce.html *
Hody , 05.02.2010 16:21:17
byly budějovice ějak coikou potrestány?
chacharjd , 05.02.2010 18:19:22
Síla by měla význam jen v případě celkového sjedocení , ale v tehle situaci souhlasim plně s jednáním !!!
UltrasMarwy , 09.02.2010 00:55:28
Je to hnus, jak se nám vsichni snaží znepřijemnovat život - zvyšováním cen vstupného, omezovaním kapacity stadionu, prodejem lístku na občanku, distribucí lístku, zakomplex. ochrankama, policejní represí, senzace chtivými novináři a zaujatou a neobjektivní televizi... JENOMžE život je boj a co nás nezabije to nás posílí, já osobně jsem beran a když mi někdo začne házet klacky pod nohy, tak mě to tak akorát namotivuje k maximálnímu výkonu. A vím, že s našimi fanoušky je to stejné - paradoxně nás to muže ještě více posílit. Je pravda, že pojmy Baník a Chachaři vyvolávají v lidech emoce, at už pozitivní nebo negativní, ale o tom to je, o emocích!!!, bez nich by to byla nuda. Navíc nám mají co závidět - máme nejlepší fans, skvělé choreo i pyro, máme svojí hymnu, nejvyší vyjezdy, smileymáme schopného šefa p. Peteru a ambiciozní klub, který se každoročně bije o nejvyší příčky, navíc budeme mít nejmodernější stadion v republice. Věřím, že to potom přitáhne sponzory, aby jsme se finančně dotáhli na Spartu a Slavii, aby jsme začali zbírat ligové tituly a dostávali se pravidelně do Champions league. Pak budou do Ostravy jezdit tymy jako Barcelona, M.U., Inter Milan... Ze je to utopie? Tak mi řekněte kdo znal před pár lety týmy jako Cluj, Urziceni, Famagusta, Apoel Nicosia?smiley
klmFCB , 10.02.2010 12:34:22
To ČNL: je pravda že UEFA pyro vlastně vyloženě nezakazuje ale nedoporučuje a vlastně to nechávají na jednotlivých svazech?Pokud ano tak taky dobrý argument, bo se ti naši funkcionář UEFY bojej smiley
Myny , 10.02.2010 22:53:31
TroskycFCB: Týká se to ale jen pravidel pro EURO 2008, myslím si, že i ostatní akce UEFy mají takové pravidla, zda se tím musí řídit i jednotlivé svazy, zaleží asi na tom, jestli existuje nějaké nařízení, kterým by UEFA přikazovala jednotlivým svazům dodržovat jejich pravidla...
Stadium Rules for UEFA EURO 2008 6.1 Unless expressly authorised by UEFA/Euro 2008 SA, the following items may not be brought into the Stadium: d) fireworks, flares, smoke powder, smoke bombs or other pyrotechnics.
Tedy, pokud není výslovně dovoleno UEFou, nesmí být na stadion vnášeny ohňostroje, světlice, dýmovnice nebo jiná pyrotechnika.
Myny , 10.02.2010 22:57:49
Podle článku 33 odst. 2 písm. smiley Směrnice UEFA o bezpečí a bezpečnosti z roku 2006, musejí být konečná prověrka a kontroly bezpečnostním personálem provedeny před vstupem do turniketů, aby bylo zajištěno, že diváci nepřinesou na stadion žádné předměty/látky, které by pravděpodobně byly použity při násilném jednání, nebo alkohol či ohňostroje jakéhokoli druhu.
Myny , 10.02.2010 22:58:37
mělo to být písm. b místo toho se mi tam objevil ten smajlík
paax , 14.02.2010 20:50:59
Ať je to jak je to, kdo chce psa bíti hůl si vždy najde a bohužel pak stačí jeden exces na výjezdě a je to všechno zase v prdeli. smiley
Stuart , 17.02.2010 13:28:30
http://www.efotbal.cz/index.php?page=...anek=68859
abc123456 , 08.06.2018 05:17:22
chanyuan2018.06.08
basketball jerseys
cheap jordans
swarovski outlet
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors handbags
coach factory outlet
hawks jerseys
pandora charms
longchamp solde
ugg outlet
swarovski outlet
real madrid jersey
pandora charms
yeezy boost
christian louboutin shoes
gucci outlet
oakley sunglasses
pandora jewelry
supreme uk
nike shoes
isabel marant outlet
miu miu handbags
cheap jordans
michael kors outlet
swarovski outlet
kate spade outlet
ugg outlet
ugg outlet
christian louboutin outlet
coach handbags
mulberry outlet
polo outlet
asics shoes
off white
lacoste polo shirts
jordan 32
kate spade outlet
jordan shoes
oakley sunglasses
michael kors outlet
knicks jerseys
mcm outlet
coach outlet online
canada goose jackets
canada goose jackets
michael kors outlet
bulgari jewelry
air max 2017
baltimore ravens jerseys
prada sunglasses
bottega veneta outlet
heat jerseys
chelsea jersey
hornets jerseys
jimmy choo sunglasses
cheap jordans
uggs outlet
air max 90
mac makeup
canada goose outlet
birkenstock sandals
canada goose jackets
oakley sunglasses
ralph lauren pas cher
canada goose jackets
coach outlet
fitflops sale
rockets jerseys
coach outlet
michael kors
tods outlet
raptors jerseys
nba jerseys
air jordan shoes
yeezy boost 350
grizzlies jerseys
cheap jordans
air force 1
fitflops sale clearance
cazal sunglasses
vans shoes
canada goose outlet
mishka clothing
valentino outlet
longchamp outlet
canada goose outlet
kate spade outlet
air max 90
isabel marant shoes
guess factory
coach outlet online
warriors jerseys
ugg outlets
coach outlet
polo ralph lauren
polo outlet
canada goose jackets
canada goose outlet
jimmy choo shoes
coach outlet
longchamp outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
pandora charms
huf clothing
jack wolfskin
pandora charms
coach outlet
cheap jordans
michael kors outlet
polo shirts
jordan shoes
canada goose outlet
true religion jeans
spurs jerseys
oakley sunglasses
light up shoes
ray ban sunglasses
kate spade outlet
uggs
ralph lauren polo shirts
houston texans jerseys
pandora jewelry
polo ralph lauren
calvin klein jeans
fitflops
kate spade outlet
canada goose jackets
gucci outlet
nike air max
louboutin shoes
cheap jordans
kd 9
ubiq shoes
cheap mlb jerseys
christian louboutin outlet
bape clothing
simulation shoes
true religion outlet
ugg outlet
coach outlet
jeep shoes
coach outlet
suicoke sandals
mulberry handbags
nfl jersey wholesale
ferragamo outlet
nike store uk
polo ralph lauren
moncler outlet
polo ralph lauren
ralph lauren polo
kevin durant shoes
oakley sunglasses
adidas crazy
christian louboutin outlet
yeezy boost
coach outlet
ray ban sunglasses
burberry outlet
world cup jerseys
jazz jerseys
air jordan release dates
ferragamo shoes
nike roshe one
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
fred perry polo shirts
pandora outlet
ugg boots
pandora charms
canada goose jackets
uggs outlet
palladium boots
oakley sunglasses
longchamp pas cher
prada shoes
kate spade outlet
coach canada
true religion jeans
ralph lauren polo shirts
cheap snapbacks
tag heuer watches
burberry outlet
tory burch outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
gentle monster sunglasses
fitflops sale clearance
polo outlet
hermes outlet
michael kors
canada goose jackets
y3 shoes
ray ban sunglasses
kappa clothing
nike roshe
michael kors handbags
burberry outlet
chrome hearts outlet
true religion outlet
adidas trainers
oakley sunglasses
ugg boots
canada goose jackets
adidas wings
louboutin pas cher
keen shoes
ferragamo outlet
moncler outlet
ed hardy clothing
toms shoes
soccer jerseys
canada goose outlet
michael kors outlet online
nike foamposite
michael kors outlet
coach outlet store online
tory burch outlet
kobe 9
nba jerseys
givenchy jewelry
true religion jeans
polo ralph lauren
polo ralph lauren
canada goose outlet
true religion jeans
oakley sunglasses
fitflops sale
supreme clothing
coach outlet online
ugg boots
kevin durant shoes
canada goose jackets
bvlgari jewelry
chicago blackhawks jerseys
reebok trainers
le coq sportif shoes
nike store
james harden jerseys
coach outlet
tory burch outlet
ralph lauren outlet
coach outlet online
kate spade outlet
cheap jerseys
coach outlet canada
wellensteyn jackets
nets jerseys
mulberry outlet
christian louboutin outlet
true religion outlet
pelicans jerseys
futbol baratas
michael kors outlet
harry winston jewelry
cartier jewelry
nhl jerseys
fossil watches
mulberry handbags
ray ban sunglasses
coach outlet online
belstaff jackets
nike pegasus
76ers jerseys
carrera sunglasses
nike shoes
air jordan 3
tory burch outlet
uggs outlet
polo ralph lauren
nhl jerseys
dsquared2 jeans
michael kors outlet
oakley sunglasses
air jordan 4
ray ban sunglasses
polo ralph lauren
dc shoes
michael kors handbags
kate spade outlet
clarks shoes
ralph lauren polo shirts
nike air max 90
jordan shoes
michael kors
barbour jackets
polo outlet
nfl jerseys wholesale
coach factory outlet
cheap jordans
coach outlet online
ray ban sunglasses
kate spade outlet
fitflops shoes
tory burch outlet
nuggets jerseys
canada goose outlet
coach outlet
kate spade outlet
ugg outlet
air jordan 4
longchamp solde
michael kors outlet
cavaliers jerseys
nike shoes
ray ban sunglasses
celtics jerseys
saucony shoes
wizards jerseys
canada goose outlet
jordan shoes
coach outlet
true religion jeans
mulberry handbags
reebok outlet store
michael kors outlet
oakley sunglasses
brequet wathes
kate spade outlet
adidas uk
michael kors outlet
nike air max 2015
michael kors outlet
bcbg dresses
michael kors
furla handbags
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
pandora charms
michael kors outlet
ray ban sunglasses
timberwolves jerseys
g-star jeans
herve leger outlet
coach factory outlet
kobe bryant shoes
fitflops
pandora charms
ugg outlet
five fingers shoes
ray ban sunglasses
hermes belt
soccer shoes
ysl outlet
pandora
mavericks jerseys
ugg boots
ray ban sunglasses
adidas soccer shoes
michael kors outlet
ecco shoes
michael kors wallets
mulberry bags
a bathing ape
oakley sunglasses
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
champion clothing
coach outlet online
gucci handbags
michael kors uk
uggs outlet
freshjive clothing
tory burch outlet
coach outlet
ugg outlet
ugg outlet
suns jerseys
audemars piguet watches
canada goose jackets
mbt shoes
cleveland cavaliers jersey
lakers jerseys
longchamp outlet
air huarache
burberry outlet
hermes outlet
cheap jordans
manchester united jersey
ferragamo shoes
michael kors outlet
longchamp bags
michael kors outlet
true religion jeans
swarovski crystal
ugg outlet
brequet wathes
ray ban sunglasses
camel shoes
prada handbags
harden shoes
denver broncos jerseys
pandora charms
oakley sunglasses
ugg outlet
christian louboutin outlet
air max 95
cheap jordans
adidas nmd
fitflops sale clearance
dansko shoes
mont blanc pens
cheap nhl jerseys
polo ralph lauren
ugg boots clearance
pacers jerseys
air jordan retro
mizuno running shoes
uggs outlet
ugg outlet
canada goose outlet
cheap jordans
michael kors outlet
armani exchange
michael kors outlet online
pistons jerseys
canada goose outlet
michael kors handbags
swarovski crystal
jordan shoes
christian louboutin outlet
indianapolis colts jerseys
supra shoes
merrell shoes
jordan shoes
coach outlet
nobis outlet
gucci outlet
chloe sunglassess
mulberry handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors outlet
cheap jerseys
moncler jackets
bulls jerseys
manolo blahnik outlet
polo ralph lauren
uggs outlet
michael kors outlet
football shirts
lacoste soldes
ray ban sunglasses
visvim shoes
marc jacobs outlet
tory burch outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet
kings jerseys
coach outlet
thunder jerseys
oakley sunglasses
nike presto
montblanc pens
cheap jordans
salomon shoes
canada goose outlet
polo ralph lauren
oakley sunglasses
stephen curry shoes
true religion jeans
true religion uk
coach outlet
fila shoes
ugg boots
hermes birkin
nike outlet
canada goose parka
michael kors outlet
coach outlet online
coach outlet
true religion jeans
puma outlet
golden goose sneakers
givenchy handbags
canada goose coats
balenciaga sneakers
coach outlet
jerseys from china
jordan shoes
longchamp pliage
canada goose jackets
columbia sportswear
stussy clothing
canada goose outlet
alife clothing
10 deep clothing
birkenstock outlet
nike blazer pas cher
undefeated clothing
ugg outlet
ugg outlet
fitflops outlet
adidas nmd
michael kors handbags
trailblazers jerseys
oakley sunglasses
karen millen dresses
moncler jackets
canada goose outlet
michael kors outlet
pandora charms
under armour outlet
coach outlet
nike factory outlet
true religion outlet
michael kors outlet
coach outlet
barcelona jersey
canada goose jackets
soccer jerseys
nike air force 1
diesel jeans
san francisco 49ers jerseys
balmain jeans
coach outlet
golden state warriors jerseys
lakers jerseys
toms shoes
longchamp handbags
bucks jerseys
jordan shoes
san antonio spurs jerseys
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
tory burch outlet
clippers jerseys
nike store
prada outlet
kyrie 4
canada goose
cheap football shirts
canada goose outlet
cheap mlb jerseys
ugg boots
michael kors outlet
minnetonka outlet
van cleef & arpels jewelry
air huarache
michael kors outlet
true religion jeans
air jordan 12
canada goose outlet
air max 90
polo outlet
kate spade outlet
denver broncos jerseys
pandora charms
ugg outlet
magic jerseys
longchamp handbags
oakley sunglasses wholesale
polo ralph lauren
air max uk
cheap jordans
swarovski outlet
michael kors outlet
pandora outlet
mulberry bags
true religion jeans
air max 90
kevin durant jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
moncler outlet
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
dolce and gabbana
nike revolution
kobe shoes
longchamp handbags
true religion jeans
air max 97
malone souliers
pandora charms sale clearance
michael kors outlet
chloe outlet
gucci outlet
coach outlet online
basketball shoes
alexander mcqueen shoes
balenciaga sneakers
moncler outlet
air more uptempo
adidas outlet
canada goose outlet
nike outlet
lebron james shoes
chopard jewelry
links of london
prada handbags
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin outlet
bally shoes
pandora jewelry
stuart weitzman shoes
pandora charms
arcteryx jacket
dior outlet
coach handbags
chrome hearts outlet
longchamp handbags
converse shoes
michael kors
canada goose outlet
air jordan shoes
new balance shoes
kd 10 elite
christian louboutin shoes
fendi handbags
giuseppe zanotti outlet
coach outlet online
adidas outlet
christian louboutin outlet
ferragamo outlet
ferragamo outlet
fingerlings monkey
toms shoes
nba jerseys
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 100% [12 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 0% [Žádné hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 0% [Žádné hlasy]
Příští zápas
za


FK Teplice
FK Teplice
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

26.09.2020, 16:30 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 4 15:2 10
2. AC Sparta Praha 3 12:3 9
3. 1. FC Slovácko 3 5:2 7
4. FK Jablonec 3 4:1 7
5. FC Slovan Liberec 3 6:2 6
6. FC FASTAV Zlín 3 7:4 6
7. SK Sigma Olomouc 3 4:3 6
8. FC Viktoria Plzeň 3 6:6 6
9. Bohemians Praha 3 4:3 4
10. FK Pardubice 3 3:3 4
11. MFK Karviná 3 4:6 4
12. FK Teplice 4 5:10 3
13. FC Baník Ostrava 3 2:4 2
14. Slezský FC Opava 3 3:6 1
15. Zbrojovka Brno 3 2:7 1
16. 1. FK Příbram 3 2:7 1
17. Č. Budějovice 3 2:10 1
18. FK Ml. Boleslav 3 2:9 0
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: callcontact
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,792
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist