Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
2. info o výjezdu do Teplic + slevy na vlak + vstup zdarma
skslezska · 24 Komentářů · 19727 Přečteno · Tisknout

Na velikonoční pondělí 5. dubna 2010 od 15:30 hraje FCB veledůležitý zápas v Teplicích. Doufám, že si to fanoušci i hráči uvědomují! Jede se v 6:04h ze Svinova s přestupem v Kolíně a v Ústí nad Labem. O 2h později jede obdobné spojení pro opozdilce.
Při cestě zpět bude osobák do Ústí n/L západ z Teplic (pravidelný odjezd v 17:37h) na nás čekat cca 10-15 min. (je třeba po děkovačce makat) a v Ústí n/L západ se přestupuje na rychlík do Kolína, kde se přestoupí na IC do Ostravy.

 

Jak už psal po posledním výjezdu na Střížkov ČNL, tak se nás snaží PČR zbavit pondělními výjezdy, kdy je problémem nejen pracovní den, ale hlavně cena jízdného za vlak, kdy není sleva SONE+, která platí jen v sobotu a neděli. Jejich krátkozraké myšlení nechápu, protože když jsme jezdili všichni vlakem, tak nás měli „pod kontrolou“ a teď když se začíná hromadně přesedat na auta, tak nás společně vidí až na fotbale... A to že jsme světovým mistrem v pondělních výjezdech, to není třeba dodávat. Jak na to? Koupit co nejlevnější jízdenku? Když se hraje v SO–NE, tak určitě sleva SONE+, která za 450,- Kč platí na 1 kalendářní den maximálně pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let. Pokud se hraje v pondělí (tato sleva platí celý týden), tak nejvýhodnější slevou je buď ČDnet, která za 600,- Kč nebo za zlevněná za 450,- Kč (In-karta nebo ISIC), která platí na jeden kalendářní den pro 1 osobu. Tato sleva se vyplatí jen na velké vzdálenosti. Další možností je skupinová sleva. Na jednu skupinovou jízdenku může jet max. 30 osob, kdy první 2 osoby mají slevu 25% a zbylé osoby 50% slevu. Při zakoupení zpáteční jízdenky je ještě sleva 10%. Takže je výhodné si v pondělky kupovat skupinové zpáteční jízdenky. Proto je sraz na kupování skupinových jízdenek do Teplic ve Svinově před pokladnami od 05:40h (v 08:45h pro 2. spojení). V ostatních městech je sraz před pokladnami vždy 20 min před odjezdem. Čím víc vás na skupinovku jede, tím je to výhodnější. Nemusí Vás jet třeba hned všech 30, ale třeba 10-20 se už celkem rentuje.

 

MUSÍTE SI SAMI NAJÍT ZPŮSOB, JAK SI SKUPINOVKY KUPOVAT. URČITÝ NÁVOD JAK NA TO JSEM VÁM DAL -SEJÍT SE CCA 20 MIN. PŘED ODJEZDEM VLAKU VE SVINOVĚ, ALE I JINÝCH MĚSTECH (např. Těšín, Karviná, Bohumín, FM-Lipina, Studénka, Ostrava hl.n., Havířov) a dle počtu lídí si koupit společnou jízdenku. Jízdenku by měl mít u sebe někdo zodpovědný a mít na něho kontakt (mobil). Ti co jsou z vesnic nebo malých měst si můžou skupinovku koupit po dojezdu do většího města (musí však jet o vlak dříve) nebo pak po dojezdu do Svinova s Ostraváky. Ostraváci ve Svinově vy měli vyčkat dojezdu vlaků od Karviné, Bohumína, Opavy, atd.).

 

SMĚR TEPLICE
Hlavní spojení

Třinec 4:58 (IC 580 směr Praha);
Těšín 5:12;
Havířov 5:31;
O-Kunčice 5:53;
Ostrava hl. n. frýdl. nást. 5:53;
Ostrava-Svinov 6:04;
Studénka 6:15;
Suchdol n/O 6:23;
Hranice n/M 6:36;
Olomouc hl. n. 7:08;
Zábřeh n/M 7:34;
Č. Třebová 7:58
Kolín příj. 9:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 9:15;
Ústí n/L západ 11:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ 11:57;
Teplice 12:16.
Přípoj z: Karviná 4:57 a Bohumín 5:13 do Svinova; Opava 5:27 do Svinova; FM-Lipina 5:27 do O-Kunčic; Kopřivnice 4:24 do Studénky; Vítkov 4:58 do Suchdolu, ValMez 5:41 do Hranic.
 
2. spojení
Třinec 6:53 (EC 148 směr Praha);
Těšín 7:07;
Karviná 7:24;
Bohumín 7:50;
Ostrava hl.n. 7:59
O-SVINOV 8:09
Hranice n/M 8:35;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Kolín příj. 11:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 11:15;
Ústí n/L západ příj. 13:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ odj. 14:00;
Teplice 14:16.
Přípoj z: Opava vých. 7:27 do Svinova; Těšín 6:42 Havířov 7:04 do Svinova; FM-Lipina 6:27 na Hlavák, ValMez 7:53 do Hranic.

 

 
SMĚR OSTRAVA
Teplice 17:37
Ústí n/L západ příj. 17:55 (přestup na rychlík do Kolína)
Ústí n/L západ odj. 18:47
Kolín příj. 20:42 (přestup na IC směr Bohumín)
Kolín odj. 20:57
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Komentáře
rarach , 28.03.2010 21:04:51
možná se mýlím , ale neplatí nahodou sone+ aji o svátcích?
pavelkvk , 28.03.2010 21:10:14
neplatí...
SkSlezskaOstrava , 28.03.2010 23:38:06
beztak plati o svatcich, ale jenom o velikonocich zrovna ne smiley
Stuart , 29.03.2010 12:56:10
Hurec: Nejspíš si myslel tohle-http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-F...l/9652.htm
chacharzona , 29.03.2010 14:40:37
Pennywise: a já jsem zas zvědav, jaký budeš mít ksicht ty, když ti naučtují pokutu za černou jízdu. Asi zapomínáš, že nás kontrolují už jen revizoři s ACABama.
chacharzona , 29.03.2010 14:42:00
Hurec a Stuart: Jízdenka z Lídlu plazí pouze v den 4.4.2010, takže leda, že by jste jeli o den dříve...
centos , 30.03.2010 13:24:25
Podle webu ČD a kalkulačky vyjde zpáteční na pětikilo za jednoho..
banikfc , 30.03.2010 14:44:11
15 158 Kč by měla stát jízdenka pro 30 oosb Ostrava - Teplice zpáteční

Na jednoho to je :505 Kč
centos , 30.03.2010 15:38:54
Zpáteční se třeba kontrolovat nebude, můžeš to risknout smiley
lukica17 , 31.03.2010 06:30:32
2 Augustus : www.jizdenka.cz
Miky , 31.03.2010 12:46:14
co tu furt řešíte,v pondělí je st.svátek takže ČD-net platí i o svátcíchsmiley
MuglFans , 31.03.2010 13:04:13
ČD-net sice platí kdykoliv, ale stojí 600 kč, zatímco zpáteční skupinovka:
5 osob = 587 kč/os, 10 osob = 538 kč/os, 20 osob = 513 kč/os a 30 osob = 505 kč/os. Takže asi tak...
Mimochodem 5 lidí v autě cca 550 kč/osoba navíc bez neustálé asistence PČR...
matescz , 31.03.2010 15:58:59
Chci se zeptat jak se bude řešit ta skupinovka ?? když pojede 30 lidi na jednu jízdenku a bude ji mít u sebe jeden člověk. To budeme za ním pořád lítat nebo jak??
díky za infosmileysmiley
banikfc , 31.03.2010 16:49:59
matescz: to by mě taky zajímalo bo jedu sám z Pržna ( popřípadně Lipina ) a chcu se k někomu přidat do Grupy na jízdenku .
Stuart , 31.03.2010 22:47:33
tommy123-vstupenky se budou prodávat na stadioně (http://www.fcb.cz/marketing/aktuality...miste.html)
tkanicka , 02.04.2010 00:10:33
Jedu s přítelem do Teplic autem a máme 2 (popř. 3, když vám nebude vadit těsnosmiley ) volná místa. Vyjíždíme v pondělí cca v 8:30 z Havířova. Na příspěvku na naftu se snad domluvímesmiley Máte-li někdo zájem, napiště SZ.
ftblmaster , 02.04.2010 13:23:20
XAX: si to sakra zjisti,ne? Podívej se na web čd nebo si zajeť na nádraží a zeptej se.Tady ti nikdo blbce dělat nebude jen proto,že jsi neschopný.
Hanis1922 , 02.04.2010 20:08:47
Jen málokdy se ozvu na tomto webu. ALE KURVA TO SI NĚKTEŘÍ MYSLÍTE, ŽE JE TO NĚJAKÁ CESTOVKA, NEBO CO!!!!! Snaží se vám tu poradit, jak můžou a vy nad tím polemizujete. Hlavně že všichni umíte nadávat.
Jde o to tam být a spojení se najde třeba na tomto odkaze[url] http://lmgtfy.com/?q=spojen%C3%AD+Ostrava-teplice[/url] , a kdo chce najde tam ceny i slevy.
smileysmiley
pan google je mocný
Tzdla , 02.04.2010 21:47:30
Hanisek: máš 100% pravdu! Jinak trochu ironie je, že strejda google na uvedený dotaz vyhledávání jako 4. výsledek uvádí právě tento článek smiley
Kurri , 03.04.2010 08:40:35
jestli má někdo zájem o hypermoderní kondomy (čepice), tak nějaké budou k dostání v Teplicích.
w00d1k , 03.04.2010 20:20:31
v teplicách sem nikdy nebyl ale ste si jistí že stihnem vlak v 17:37 když zápas začíná v 15:30 tak to podle mě stihnout nemůžem ne?
hrochz , 04.04.2010 16:16:12
nikdo si jisty neni, ze stadionu na vlak to sice daleko neni, ale jestli nas zdrzi na stadionu, tak vlak nestihnemsmiley
aike , 04.12.2014 04:58:56
The provider went on that will touch any bounds for work together with structure with any breitling replica uk Quartz Movement within the 1970s. Any guide associated with a different online systems obligated countless comfort watchmakers that will also times more away purchase or simply improve ways. However , Rado refused that will drop any assignment the fact that have panerai replica sale found yourself in identify him or her. In actual fact, these doubled affordable regarding scratch-proof systems at this time anytime many of your friends were definitely performing it all reliable. Regardless that online pieces were definitely widespread, Rado revealed many of your most desired together with imaginative brands during the 1980s. Your earliest scratch-proof see by using a cartier replica uk accessory which had been composed of exceptionally really hard together with interestingly brightness ceramics was initially created during 1986. Any ceramic accessory has become a fashionable possibility in a good many up coming Rado brands. One other serious landmark was initially got to during 1996, anytime Rado shown your earliest ladies' see. Despite the fact that it all have always been recognised together with touted as the type meant for gents, the effective use of different substances brought him or her being able to structure an intense together with alluring watch for most women. Any DiaQueen envelops jewelry, jewels together with ceramics from a lovely scratch-proof watch having attained a good steadfast adhering to. Mainly because necessary mainly because garbage happen to be, Rado at the same time highlighted that this may well set up appealing together with new variations.
abc123456 , 08.06.2018 05:10:57
chanyuan2018.06.08
basketball jerseys
cheap jordans
swarovski outlet
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors handbags
coach factory outlet
hawks jerseys
pandora charms
longchamp solde
ugg outlet
swarovski outlet
real madrid jersey
pandora charms
yeezy boost
christian louboutin shoes
gucci outlet
oakley sunglasses
pandora jewelry
supreme uk
nike shoes
isabel marant outlet
miu miu handbags
cheap jordans
michael kors outlet
swarovski outlet
kate spade outlet
ugg outlet
ugg outlet
christian louboutin outlet
coach handbags
mulberry outlet
polo outlet
asics shoes
off white
lacoste polo shirts
jordan 32
kate spade outlet
jordan shoes
oakley sunglasses
michael kors outlet
knicks jerseys
mcm outlet
coach outlet online
canada goose jackets
canada goose jackets
michael kors outlet
bulgari jewelry
air max 2017
baltimore ravens jerseys
prada sunglasses
bottega veneta outlet
heat jerseys
chelsea jersey
hornets jerseys
jimmy choo sunglasses
cheap jordans
uggs outlet
air max 90
mac makeup
canada goose outlet
birkenstock sandals
canada goose jackets
oakley sunglasses
ralph lauren pas cher
canada goose jackets
coach outlet
fitflops sale
rockets jerseys
coach outlet
michael kors
tods outlet
raptors jerseys
nba jerseys
air jordan shoes
yeezy boost 350
grizzlies jerseys
cheap jordans
air force 1
fitflops sale clearance
cazal sunglasses
vans shoes
canada goose outlet
mishka clothing
valentino outlet
longchamp outlet
canada goose outlet
kate spade outlet
air max 90
isabel marant shoes
guess factory
coach outlet online
warriors jerseys
ugg outlets
coach outlet
polo ralph lauren
polo outlet
canada goose jackets
canada goose outlet
jimmy choo shoes
coach outlet
longchamp outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
pandora charms
huf clothing
jack wolfskin
pandora charms
coach outlet
cheap jordans
michael kors outlet
polo shirts
jordan shoes
canada goose outlet
true religion jeans
spurs jerseys
oakley sunglasses
light up shoes
ray ban sunglasses
kate spade outlet
uggs
ralph lauren polo shirts
houston texans jerseys
pandora jewelry
polo ralph lauren
calvin klein jeans
fitflops
kate spade outlet
canada goose jackets
gucci outlet
nike air max
louboutin shoes
cheap jordans
kd 9
ubiq shoes
cheap mlb jerseys
christian louboutin outlet
bape clothing
simulation shoes
true religion outlet
ugg outlet
coach outlet
jeep shoes
coach outlet
suicoke sandals
mulberry handbags
nfl jersey wholesale
ferragamo outlet
nike store uk
polo ralph lauren
moncler outlet
polo ralph lauren
ralph lauren polo
kevin durant shoes
oakley sunglasses
adidas crazy
christian louboutin outlet
yeezy boost
coach outlet
ray ban sunglasses
burberry outlet
world cup jerseys
jazz jerseys
air jordan release dates
ferragamo shoes
nike roshe one
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
fred perry polo shirts
pandora outlet
ugg boots
pandora charms
canada goose jackets
uggs outlet
palladium boots
oakley sunglasses
longchamp pas cher
prada shoes
kate spade outlet
coach canada
true religion jeans
ralph lauren polo shirts
cheap snapbacks
tag heuer watches
burberry outlet
tory burch outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
gentle monster sunglasses
fitflops sale clearance
polo outlet
hermes outlet
michael kors
canada goose jackets
y3 shoes
ray ban sunglasses
kappa clothing
nike roshe
michael kors handbags
burberry outlet
chrome hearts outlet
true religion outlet
adidas trainers
oakley sunglasses
ugg boots
canada goose jackets
adidas wings
louboutin pas cher
keen shoes
ferragamo outlet
moncler outlet
ed hardy clothing
toms shoes
soccer jerseys
canada goose outlet
michael kors outlet online
nike foamposite
michael kors outlet
coach outlet store online
tory burch outlet
kobe 9
nba jerseys
givenchy jewelry
true religion jeans
polo ralph lauren
polo ralph lauren
canada goose outlet
true religion jeans
oakley sunglasses
fitflops sale
supreme clothing
coach outlet online
ugg boots
kevin durant shoes
canada goose jackets
bvlgari jewelry
chicago blackhawks jerseys
reebok trainers
le coq sportif shoes
nike store
james harden jerseys
coach outlet
tory burch outlet
ralph lauren outlet
coach outlet online
kate spade outlet
cheap jerseys
coach outlet canada
wellensteyn jackets
nets jerseys
mulberry outlet
christian louboutin outlet
true religion outlet
pelicans jerseys
futbol baratas
michael kors outlet
harry winston jewelry
cartier jewelry
nhl jerseys
fossil watches
mulberry handbags
ray ban sunglasses
coach outlet online
belstaff jackets
nike pegasus
76ers jerseys
carrera sunglasses
nike shoes
air jordan 3
tory burch outlet
uggs outlet
polo ralph lauren
nhl jerseys
dsquared2 jeans
michael kors outlet
oakley sunglasses
air jordan 4
ray ban sunglasses
polo ralph lauren
dc shoes
michael kors handbags
kate spade outlet
clarks shoes
ralph lauren polo shirts
nike air max 90
jordan shoes
michael kors
barbour jackets
polo outlet
nfl jerseys wholesale
coach factory outlet
cheap jordans
coach outlet online
ray ban sunglasses
kate spade outlet
fitflops shoes
tory burch outlet
nuggets jerseys
canada goose outlet
coach outlet
kate spade outlet
ugg outlet
air jordan 4
longchamp solde
michael kors outlet
cavaliers jerseys
nike shoes
ray ban sunglasses
celtics jerseys
saucony shoes
wizards jerseys
canada goose outlet
jordan shoes
coach outlet
true religion jeans
mulberry handbags
reebok outlet store
michael kors outlet
oakley sunglasses
brequet wathes
kate spade outlet
adidas uk
michael kors outlet
nike air max 2015
michael kors outlet
bcbg dresses
michael kors
furla handbags
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
pandora charms
michael kors outlet
ray ban sunglasses
timberwolves jerseys
g-star jeans
herve leger outlet
coach factory outlet
kobe bryant shoes
fitflops
pandora charms
ugg outlet
five fingers shoes
ray ban sunglasses
hermes belt
soccer shoes
ysl outlet
pandora
mavericks jerseys
ugg boots
ray ban sunglasses
adidas soccer shoes
michael kors outlet
ecco shoes
michael kors wallets
mulberry bags
a bathing ape
oakley sunglasses
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
champion clothing
coach outlet online
gucci handbags
michael kors uk
uggs outlet
freshjive clothing
tory burch outlet
coach outlet
ugg outlet
ugg outlet
suns jerseys
audemars piguet watches
canada goose jackets
mbt shoes
cleveland cavaliers jersey
lakers jerseys
longchamp outlet
air huarache
burberry outlet
hermes outlet
cheap jordans
manchester united jersey
ferragamo shoes
michael kors outlet
longchamp bags
michael kors outlet
true religion jeans
swarovski crystal
ugg outlet
brequet wathes
ray ban sunglasses
camel shoes
prada handbags
harden shoes
denver broncos jerseys
pandora charms
oakley sunglasses
ugg outlet
christian louboutin outlet
air max 95
cheap jordans
adidas nmd
fitflops sale clearance
dansko shoes
mont blanc pens
cheap nhl jerseys
polo ralph lauren
ugg boots clearance
pacers jerseys
air jordan retro
mizuno running shoes
uggs outlet
ugg outlet
canada goose outlet
cheap jordans
michael kors outlet
armani exchange
michael kors outlet online
pistons jerseys
canada goose outlet
michael kors handbags
swarovski crystal
jordan shoes
christian louboutin outlet
indianapolis colts jerseys
supra shoes
merrell shoes
jordan shoes
coach outlet
nobis outlet
gucci outlet
chloe sunglassess
mulberry handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors outlet
cheap jerseys
moncler jackets
bulls jerseys
manolo blahnik outlet
polo ralph lauren
uggs outlet
michael kors outlet
football shirts
lacoste soldes
ray ban sunglasses
visvim shoes
marc jacobs outlet
tory burch outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet
kings jerseys
coach outlet
thunder jerseys
oakley sunglasses
nike presto
montblanc pens
cheap jordans
salomon shoes
canada goose outlet
polo ralph lauren
oakley sunglasses
stephen curry shoes
true religion jeans
true religion uk
coach outlet
fila shoes
ugg boots
hermes birkin
nike outlet
canada goose parka
michael kors outlet
coach outlet online
coach outlet
true religion jeans
puma outlet
golden goose sneakers
givenchy handbags
canada goose coats
balenciaga sneakers
coach outlet
jerseys from china
jordan shoes
longchamp pliage
canada goose jackets
columbia sportswear
stussy clothing
canada goose outlet
alife clothing
10 deep clothing
birkenstock outlet
nike blazer pas cher
undefeated clothing
ugg outlet
ugg outlet
fitflops outlet
adidas nmd
michael kors handbags
trailblazers jerseys
oakley sunglasses
karen millen dresses
moncler jackets
canada goose outlet
michael kors outlet
pandora charms
under armour outlet
coach outlet
nike factory outlet
true religion outlet
michael kors outlet
coach outlet
barcelona jersey
canada goose jackets
soccer jerseys
nike air force 1
diesel jeans
san francisco 49ers jerseys
balmain jeans
coach outlet
golden state warriors jerseys
lakers jerseys
toms shoes
longchamp handbags
bucks jerseys
jordan shoes
san antonio spurs jerseys
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
tory burch outlet
clippers jerseys
nike store
prada outlet
kyrie 4
canada goose
cheap football shirts
canada goose outlet
cheap mlb jerseys
ugg boots
michael kors outlet
minnetonka outlet
van cleef & arpels jewelry
air huarache
michael kors outlet
true religion jeans
air jordan 12
canada goose outlet
air max 90
polo outlet
kate spade outlet
denver broncos jerseys
pandora charms
ugg outlet
magic jerseys
longchamp handbags
oakley sunglasses wholesale
polo ralph lauren
air max uk
cheap jordans
swarovski outlet
michael kors outlet
pandora outlet
mulberry bags
true religion jeans
air max 90
kevin durant jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
moncler outlet
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
dolce and gabbana
nike revolution
kobe shoes
longchamp handbags
true religion jeans
air max 97
malone souliers
pandora charms sale clearance
michael kors outlet
chloe outlet
gucci outlet
coach outlet online
basketball shoes
alexander mcqueen shoes
balenciaga sneakers
moncler outlet
air more uptempo
adidas outlet
canada goose outlet
nike outlet
lebron james shoes
chopard jewelry
links of london
prada handbags
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin outlet
bally shoes
pandora jewelry
stuart weitzman shoes
pandora charms
arcteryx jacket
dior outlet
coach handbags
chrome hearts outlet
longchamp handbags
converse shoes
michael kors
canada goose outlet
air jordan shoes
new balance shoes
kd 10 elite
christian louboutin shoes
fendi handbags
giuseppe zanotti outlet
coach outlet online
adidas outlet
christian louboutin outlet
ferragamo outlet
ferragamo outlet
fingerlings monkey
toms shoes
nba jerseys
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist