Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
2. info o spojích a vstupenkách v Boleslavi!!!
skslezska · · Tisknout

V neděli 22. 11. 2009 v 17h jede FCB na poslední podzimní výjezd do Boleslavi a je třeba si toho naposledy v roce 2009 užít a podpořit FCB v boji o 2. místo!!! Jede se oblíbeným EC vlakem v 10:10h ze Svinova (vpředu 2 vagony pro FCB) a přestupuje se jen v Kolíně na přímý rychlík do Boleslavi, na kterém budou vzadu 2 vagóny FCB, které pojedou přímo na MB-město ke stadionu. Zpět pojede osobák z MB-město přímo do Kolína, kde se hned přesedá na rychlík směr Ostrava. Kdo zaspí, jede v 12:10 obdobné spojení, jako v 10:10h, jen s 2h zpožděním.

 

VSTUPENKY

Ač to mladoboleslavský klub nežádal, tak se opět ukázali fízli, kteří si vymohli pro ně tolik oblíbený prodej vstupenek v předprodeji na jméno. 230 lístků by mělo být od pondělí ke koupi ve fanshopu FCB na Kuřím rynku. Těch 230 je údajně kapacita sektoru hostí, kde jindy uváděli 300 míst... V MB jsme vždy obsadili i přilehlý sektor a jelikož v poslední době domácí nemívají vyprodáno, nejinak tomu snad bude i tentokrát.  Pro chachary z okolí (Praha atd.) zřejmě bude lepší, koupit si lístek do vedlejšího sektoru přímo v MB. Zda v předprodeji nebo to nechat až na den zápasu je těžké radit, protože nikdo nevidí do policejních hlav, kteří v poslední době vymýšlejí jeden nesmysl za druhým. Snad se v týdnu dozvíme více... 

 

SPOJENÍ

 

SMĚR BOLESLAV

Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Kolín příj. 13:00 (přestup na rychlík směr Rumburk)
Kolín odj. 13:47
M. Boleslav město 14:46.
 (Přípoj z: Studénka 8:59, Suchdol n/O 9:08, N. Jičín 8:03, ValMez 9:12, Těšín 9:13, Karviná hl.n. 9:29, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov, Kopřivnice 8:28, Orlová 9:10)

 


SMĚR OSTRAVA

M. Boleslav město 20:05
Kolín příj. 21:29 (přestup na rychlík směr Košice)
Kolín odj. 21:33
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl.n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 2:00

Příští zápas
za


FK Jablonec
FK Jablonec
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

27.04.2019, 17:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 29 70:22 69
2. FC Viktoria Plzeň 29 43:27 65
3. AC Sparta Praha 29 49:27 54
4. FK Jablonec 29 49:26 48
5. FC Baník Ostrava 29 38:32 45
6. FC Slovan Liberec 29 32:26 42
7. SK Sigma Olomouc 29 36:41 40
8. FK Ml. Boleslav 29 49:44 39
9. Fastav Zlín 29 32:37 39
10. FK Teplice 29 32:42 35
11. Slezský FC Opava 29 39:46 33
12. Bohemians Praha 29 28:36 33
13. 1. FC Slovácko 29 31:44 33
14. 1. FK Příbram 29 33:63 30
15. MFK Karviná 29 37:52 26
16. Dukla Praha 29 25:58 20
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Martin La...
° Nových tento měsíc: 8
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,751
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist