Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
ZMĚNA – SPECIÁL DO OSTRAVY!!! VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SLAVII!!!
rosfcb · 22 Komentářů · 10951 Přečteno · Tisknout
V sobotu 15. září 2007 v 18:15 h hraje náš Baníček 6. ligové kolo se Slavii na Strahově! Hraje první s druhým v lize! Baníček bude potřebovat naši podporu, tak doufám nezůstanete doma TV-beden a vyrazíte do Prahy!!! Podaří se nám na Slavii vyhrát jako v mistrovské sezóně a posunou se na první místo?! S velkou podporou fans FCB je to reálné!!!

Sraz je na svinovském nádraží v 10:15 h a jede se v 10:37 h rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy.

Z Prahy do Bohumína pojede speciální vlak pro fans FCB ve 21:28 h ze Smíchova a bude zastavovat ve všech rychlíkových FCB stanicích (bohužel mimo Zábřeh n/M a Přerov, do těchto měst jede rychlík směr Kraków ve 20:55 h z Prahy hl. n.)! Speciální vlak je další důvod, proč jet Baníček na Strahov podpořit!!! Jen bych chtěl poprosit starší vyjezďáky, aby ty mladší případně usměrnili pěstí, když budou něco ve speciálu ničit... Příště by pak nevyjel ani jeden vagon a navíc by si na nás média opět smlsla, i třeba za cenu jednoho uraženého stolíku... Ze Strahova nás státní společnost ČSAD A.C.A.B. přepraví autobusy k našemu speciálu na Smíchov. Čoník Bapi v sobotu na Strahově chachaři!


SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 10:16 (rychlík směr Brno hl n)
Ostrava hl. n. 10:27
Ostrava-Svinov 10:37
Studénka 10:49
Suchdol n/O 10:58
Hranice n/M 11:13
Přerov příj. 11:31 (přestup na rychlík směr Cheb)
Přerov odj. 11:36
Olomouc hl. n. 11:53
Zábřeh n/M 12:31
Praha hl. n. 15:05


Fans z Karvinska mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Karviná hl. n. 9:56
Petrovice u K. 9:51
Dětmarovice 10:03
D. Lutyně 10:07
Bohumín 10:11


Fans z Jablunkovska, Třince, Č Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 8:57
Jablunkov-Návsí 9:07
Třinec 9:22
Český Těšín 9:48
Albrechtice u ČT 9:58
Havířov 10:09
Ostrava-Kunčice 10:22
Ostrava-Vítkovice 10:27
Ostrava-Svinov 10:33


Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 9:32
Štítina 9:42
Háj ve Slezsku 9:50
Děhylov 9:57
Ostrava-Svinov 10:05


Fans z Frýdecka mají na rychlík do Ostravy hl n přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 8:47
Frýdlant n/O 9:13
Frýdek-Lipina 9:30
Lískovec u Lipiny 9:35
Paskov 9:41
Vratimov 9:46
Ostrava-Kunčice 9:50
Ostrava střed 9:57
Ostrava hl. n. 10:03


Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 10:03
Ženklava 10:11
Štramberk 10:17
Kopřivnice 10:21
Kopřivnice zast. 10:23
Příbor 10:29
Studénka 10:40


Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 10:30
Studénka město 10:41
Studénka 10:43


Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 10:28
Suchdol n/O 10:43


Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 10:32
H. Životice m. nádr. 10:39
Suchdol n/O 10:45


Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 9:32
Vítkov 10:00
Jakubčovice n/O 10:21
Odry 10:29
Suchdol n/O 10:43


Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 10:23
ValMez 10:41
Hranice n/M 11:07
Lipník n/B 11:15
Přerov 11:26



SPECÍÁLNÍ VLAK PRO FANS FCB PRAHA - BOHUMÍN
Praha-Smíchov 21:28
Pardubice 22:50
Č. Třebová 23:30
Olomouc hl.n. 0:32
Lipník n/B 0:58
Hranice n/M 1:05
Suchdol n/O 1:19
Studénka 1:28
O-Svinov 1:40
Ostrava hl. n. 1:51
Bohumín 2:03


SkSlezská

Komentáře
MireKing , 11.09.2007 10:14:25
Kromě fandů má Baník ještě další výhodu, a to je účast Slávky v Lize Mistrů. Myšlenkama budou ve středu proti Steaui, kde přes ni mají šanci hrát i na jaře evropské poháry. Ač se nám proti Slavii nedaří, tak je možné to zlomit! smiley HLASUJME, jde to nahoru.
FCB_ACI , 11.09.2007 13:29:08
Kdo jede..ja se tesim uplne moc......nevite jestli listky budou mit na bazalech nebo az na strahove???smileysmiley
Ivo , 11.09.2007 15:06:38
Ve studence zpatky ten rychlik nezastavujesmiley
RascaFCB , 11.09.2007 17:38:45
For Milwa:Jeje tak to nevim jesli nebudu natřískaný uz v ostravěsmiley:tanecsmileysmileybo známý slaví narozky takze sorry ale na Slavii určitě jedu
RascaFCB , 11.09.2007 17:39:50
Jo a jak je s listkama?Pls napiste diksmiley
Bender , 11.09.2007 18:12:58
RascaFCB: http://www.fcb.cz/marketing/aktuality...tkare.html
KRYSTOF SYSEL , 11.09.2007 19:52:02
pojedu primo z nočnismiley,kdybych usnul ,tak me vzbudtesmiley
RJZ , 11.09.2007 20:39:06
ja mam v sobotu v 10 zapas,se necham vystridat o polocase,abych stihl vlak ze Zabreha....Baníček nejlepší u nás!!smileysmileysmileysmiley
skslezska , 12.09.2007 10:16:12
SPECIÁLNÍ VLAK ZE SLAVIE DO OSTRAVY!!!!
Asi za hodinu opravím spojení z výjezdu ze Slavie! Z Prahy-Smíchova do Ostravy pojede kolem 21:30 h speciál pro fans FCB, který bude zastavovat ve všech stanicích (Lipník n/B, Hranice n/M, Suchdol n/O, Studénka, atd.). Další důvod, proč jet na výjezd na Slavii podpořit Baníček!!!
FCB_ACI , 12.09.2007 12:41:18
BP..jedeme pro 3 body...jenom doufam ze bude dost mist na sednuti...nechce se mi zase stat smileysmiley
RJZ , 12.09.2007 19:52:39
skslezska: Bude zastavovat zpet aji v Zabrehu na Morave?
RJZ , 12.09.2007 20:04:33
skslezska: sorry,jsem to nejak prehlidl,nezastavujesmiley.Kdo to s CD zarizuje?Neslo by to nejak domluvit aby to zastavilo v Zabrehu?Co jim to udela kdyz to tam postoji minutu,vyleze tam par lidi a jede se dal.OMG....smiley
Bender , 12.09.2007 20:58:20
že by nebylo místo se nebojte..na tu naši tribunu se vleze přes 3000 fans takže tohle vůbec neřešte!
skslezska , 13.09.2007 14:52:57
K vstupenkám na Slavii. Kdo nemá 4 permice, aby dostal na Bazalech 4 vstupenky zdarma nebo nemá vůbec permici, aby si na Bazalech koupil 1 vstupenku, ať přesto JEDE NA SLAVII!!!! Ve vlaku a možná i před stadionem bodou fans se vstupenkami, které jim zbyly a navíc na pokladnách na Strahově bude do našeho sektoru dalších 2000 vstupenek k prodeji! Takže se vůbec nemusíte bát, že by jste se do našeho sektoru nedostali!
skslezska , 13.09.2007 14:54:02
kotatkotygrovane: neboj, my se o tebe postaráme, když ti bude špatněsmiley
tomato , 13.09.2007 18:11:16
TAUREN : Na spatecni se vyser je special,ale co chcou za listek tam,by me taky zajmalo!!!!
RascaFCB , 13.09.2007 20:46:48
Vy jedete poprve na vyjezd nebo co?smileylistek na vlak neni potrebasmileyhlavne pojedte vseci a nenicte zarizeni vlaku a nehazejte lahve z oken jak to maji vandraci ve zvykusmileyBPsmileysmileyFor Bendersmileyíky ti za odkazsmiley
smajlaking , 13.09.2007 21:37:26
Už aby to bylo. Bude to super výjezd doufám že nás pojede aspoň kolem 3500, bylo by to super.Baníček vyhraje 2:1 (svěrky,zeher,vlček) smiley + smiley + smiley
Vitek kdo chuje v Ostravě Baník panuje
skslezska , 14.09.2007 11:24:31
Pracuje se na tom, aby speciál zastavoval také v Zábřehu n/M. Jestli se to povede, tak to zde večer napíši. Dřív se k PC nedostanu.
FCB_ACI , 14.09.2007 18:53:20
smileysmileyCo vy vscihni kutite styma listakama...kdyz tak si kupi cely vlak spolecny....a nekdo bude mit listek ....
skslezska , 15.09.2007 08:05:14
Mám 4 vstupenky na Slavii zadarmo. Kdo má zájem, co nejdříve volejte. Jí z rodinných důvodů nemůžu jet...smiley 606649145. SKS.
smajlaking , 15.09.2007 08:13:58
skslezska : a odkud jsi ???
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist