Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlak odjel - "38 statečných na cestě..."
ynezz · 33 Komentářů · 26233 Přečteno · Tisknout

 

První várka těch nejoddanějších fanoušků Baníku odjela vstříc východnímu dobrodružství směr Lužniky, Moskva. Jejich více než čtyřiceti hodinová cesta plná zábavy a alkoholu začala již dnes odjezdem vlaku směr Žilina, kde přestoupí na pohodlnější lehátkový vlak. Chachari.cz spolu s Deníkem vás budou průběžně informovat o průběhu jejich cesty.

 

 

Průběh cesty

 

4.10.2008 14:30  Začíná AFTER PARTY v Baru-Abi! Banik Pičo!

4.10.2008 14:19  Posádka chacharů se právě vylodila na Ostravském nádraží a ukončila tak své putování.

3.10.2008 19:37  Asi Lvov. Tanci s bábulkama za chorálu "co ti je" ukončí bábulka kariéru a v pondělí nastupuje raději do továrny. Nakonec přišel i starý bábulák a také tančil.

3.10.2008 16:49  Ve vlaku po pár pivech, feferonové vodce a jiných tekutinách zavládla totalní demence od "polib vlajku" až po nový chorál "co ti je, co ti je..." Už i psi prudili...

3.10.2008 11:48  Info někde z Ukrajiny. Chlastame piva a někdo paprikovou vodku a dobre se bavíme. Ted tu přišla bábulka s čokoládama a neměla vodku! Skandál! Už utekla...

3.10.2008 07:43  Klaplo to podle plánu, Ukrajinci fungují spolehlivěji než Rusáci, jen odmítli eura a chtěli hřivny, no co už.

3.10.2008 07:00  KYJEV! Jdeme se popasovat s poslední nástrahou cesty, třeba zde vyzvednout rezervace lůžek směr Slovensko... 

2.10.2008 21:23  Nazdar Moskvo! Vyčenžovány nevyhovující rezervace a jazda směr Ostrava...

2.10.2008 20:20  Vlakoví při odjezdu ze stadiónu menší problemy s autobusem, ale vše se podařilo rychle vyřešit a už vyrazili na nádraží.

2.10.2008 19:58  Škoda, velká škoda. Takhle slabého soupeře asi dlouho mít nebudeme. Necháme přeměřit velikost branek? V hostujícím sektoru 119 zklamaných fans Baníku, kteří byli přes kvalitní fandění domácích slyšet.

2.10.2008 11:10  MY JSME DOMA VŠUDE! Baník pičo! :-)

 


 

10.2008 10:40   A je to tady! Vlakoví právě prozkoumávají Rudé náměstí!Cool

1.10.2008 20:25  "Kyjev. Hledáme Babulky na sex. To se nedá. Ja chci Táničku!"

1.10.2008 16:47  Letadloví už jsou  na místě a poslali info"Jíme Plzeň, prudí C.S a A.Z a vydáváme se na Krasnuju ploscad. Je zde provoz jak cip, 2km na osmiproudové polničce trvaly hodku".

1.10.2008 15:19 "Teď tady v jídeláku dělal Tlusťoch kliky a nějaký děda 65-70 let dělal podle něho. Tady pořád někdo něco ztrácí (Hrnek pas). Ale už ho našel. Bavte se s Aldou."

1.10.2008 14:55 "Teď jsme byli v Chmelnizkij. Klasika: Babulky a Babulaci. Prodávají i ryby a jsou aktivní. Pořád jenom chlastáme a už se nam krátí čas. Malo času."

1.10.2008 13:42 "Ahoj vse v pohode projizdime Ukrajinou akorat na Hranicich 2lide nemohli najit pas dobra byla vymena podvozku Kyby ztratil telefon, tedka hrajem pisktvorky .........."

1.10.2008 11:17 "Nic zajímavého. Jsme o 2 vagony vedle než ostatní tak nevím co se děje. Kybymu je špatně a my začínáme snídat vodku a pivo. Hrnek zpívá 'už jsme v Moskvě?' Leze slunko ..."

30.9.2008 22.45 "Stojíme na hranicích s Ukrajinou. Před námi kamery a kolem ploty s ostnatych dratem. 10 lidi je najebanych že ani nemůžou ukázat pas."

30.9.2008 22.13 "Pořádný český vepřový řízek od fikusa"

 

30.9.2008 21.28 "Prales, stále prales - raději tam nečum a lokni si. Dochází pivo, vodka už se usmívá"

30.9.2008 20.38 "Nižná Myšla, Vyšná Myšla, Ruskov? Co to jsou do prdele za stanice... Kaj to jede? To je peklo"

30.9.2008 20:03 "Košice! Bábulko kaj si? Někteří začínají poprvé střízlivět, jiné chytají žaludeční potíže" 

30.9.2008 19.21 "Hej jedem sotva 7 hodin a už aji ten pornočasopis je slepený. Čágo."

30.9.2008 19.15 "Už tam budem? Došla mikyška, čekáme na Bábulky a za oknem je tma. Teď bude odjezd z Margečan v 19.22."

30.9.2008 18.20 "Hoj, jsme někde na Slovenku. Za 5 hodin jsme na Ukrajině. Napíšem. Čágo."

30.9.2008 17.30 "Čágo, posílám náš bar v kupé."

 

 

30.9.2008 14.00   Odjezd vlaku

 

 

 

Komentáře
ludwan , 30.09.2008 16:18:55
přeju velkou zabavku ve vlaku smileysmileysmiley a štastny navrat všem domu.
mikio , 30.09.2008 16:31:32
chachari preju vam stastnou cestu a velkou zabavu ve vlaku a dojedte tam vsichni zdravi a hlavne si to uzite a vratte se v poradku domu vsichnismileyskoda ze tam taky nejsem banik picosmileysmiley:smileycheers
vincek , 30.09.2008 17:26:41
Taky přeji nádhernou cestu.smileyZávidím jim protože vím že uvidí jak Baníček v Lužnikách slaví postup.smiley BP chachaři
Chozehej , 30.09.2008 17:38:16
Hrdinovésmiley:clap
UnoOS , 30.09.2008 18:08:24
Už kvůli těmto frajerům musí Baníček vyhrát. Synci zaslouzi nejvetsi RESPEKT!!!!smiley:clap:clap:clap
chacharjd , 30.09.2008 18:20:25
Naprosty souhlas cest tem co jely ikdyz bychl jel taky rad tak moje fondy byly bohuzel vvyčerpany při vyjezdech na gl takze musim byt domasmiley .
Banik vyhraje a vyjezd to bude fakt dost top buhužel ja tam nebudu ale ve skupine pojedu do milana smiley
letopisyfcb , 30.09.2008 21:33:18
Cik tež bych rad jel, jenže nejou prachy. Už ale šetřim na skupinu UEFA
HanysFCB , 01.10.2008 00:02:26
lituju, že nemůžu byt ten třicátýdeváty smiley každopádně info z cesty a doplneno foto nemá chybu smiley
Monika , 01.10.2008 07:21:33
Jak tak koukám, stále stejná parta... ted´ mě mrzí, že jsem momentálně na dně...
Hlavně aby byli všeci v pohodě a dojeli v celé podobě zpět do OV... smileysmiley
TomiKFCB , 01.10.2008 10:40:06
Maji muj obdiv!!! držte se ...fanděte a hlavně se ve zdravi vraťte!!....smileysmileysmiley
TomiKFCB , 01.10.2008 10:43:27
letí tam ještě nějaka FCB banda z Mošnova dneska nebo zítra?
Veronika , 01.10.2008 13:18:34
TomikFCB jo dnes taky letělo několik fanoušku společně s hráčema z Mošnova.
Valleyman , 01.10.2008 15:04:50
Ali_gator: ten snad už proběhl na stodolní ne? smileysmileysmileysmileysmileysmiley
dzandra , 01.10.2008 15:16:17
Tu cestu by moje játra nepřežila smileysmileysmiley:clap
janeck , 01.10.2008 17:32:01
si piča smiley?na nově říkali že se bijou s polákama hej tekla krev rozkopali všechny samžka a kluby pár šamponů co se motali kolem tam leží ještě dneska , čekám na další 100% reportáž od nohy poslední dobou zvedají kvalitu české publicistiky
paax , 01.10.2008 20:16:53
:-) drsné!
TomiKFCB , 01.10.2008 20:43:35
smileysmiley mam dost z těch jejich zprav do chacharovasmiley...tak vidite kluci si i vrznousmiley
TomiKFCB , 01.10.2008 20:45:17
víte někdo kolik jich tam bude celkově??..smiley
Facab , 01.10.2008 20:51:48
Vypada to na kopec zabavy skoda ze tam nemuzu byt taky, uzite si to tam i za nas co musely zustat doma, a vrat te se vseci a hlavne v poradku smiley smileysmileysmileysmiley
janeck , 01.10.2008 21:55:39
asi myslel celkově kolik jich přijde na match
TomiKFCB , 01.10.2008 22:11:08
edjaR: jjo já vím,ale par borcu letělo letadlem tak jsem myslel počet letadloví+vlakoví...smileysmiley
Hammass , 02.10.2008 12:42:04
ČNL: CSKA Moskva? když jsi to psal,tak jsi u toho asi myslel na jednu nejmenovanou osobu z mark.odděl. FCB(zusmiley),která by asi nebyla moc odvázanásmiley, a myslím, že by to skončilo minimálně výpovědí, ne-li pokusem o samozabitísmiley
NewbornFCB , 02.10.2008 14:35:52
Respekt naší osmatřicítkce:clap
a ještě dotaz: bude možné někde sledovat zápas? televize, internet, stream, peer2peer?
Andy , 02.10.2008 15:51:36
to NewbornFCB & all: P2P: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=19784&part=sports

:tanec
ichtyl , 02.10.2008 16:03:59
UKAŽTE JIM,CO TO JE....BANÍK PIČO...smileysmiley
pavelkvk , 03.10.2008 20:57:04
ten komentář byl šílený, obraz ještě horší, ale i tak všechna čest všem statečným...... BANÍK PIČO!!!smiley
Myny , 03.10.2008 21:08:38
to TomiKFCB: Celkem nás v sektoru bylo 119. :tanec
Gio , 03.10.2008 22:27:10
naučte mě nový chorálsmiley
tkanicka , 04.10.2008 03:46:53
Už ať jste zpátky!!!
ludwan , 04.10.2008 11:22:28
smileysmiley
majkl_GHS , 04.10.2008 19:13:41
Co ti je po tym, co mi je ?? smiley Kurwa, na ten vyjezd nezapomenu do konce života smiley
Vudu , 08.10.2008 23:09:36
smileysmiley brutální výjezd smiley už se těším na další pohárový výjezdsmiley
co ti jééé
abc123456 , 08.06.2018 05:03:00
chanyuan2018.06.08
basketball jerseys
cheap jordans
swarovski outlet
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors handbags
coach factory outlet
hawks jerseys
pandora charms
longchamp solde
ugg outlet
swarovski outlet
real madrid jersey
pandora charms
yeezy boost
christian louboutin shoes
gucci outlet
oakley sunglasses
pandora jewelry
supreme uk
nike shoes
isabel marant outlet
miu miu handbags
cheap jordans
michael kors outlet
swarovski outlet
kate spade outlet
ugg outlet
ugg outlet
christian louboutin outlet
coach handbags
mulberry outlet
polo outlet
asics shoes
off white
lacoste polo shirts
jordan 32
kate spade outlet
jordan shoes
oakley sunglasses
michael kors outlet
knicks jerseys
mcm outlet
coach outlet online
canada goose jackets
canada goose jackets
michael kors outlet
bulgari jewelry
air max 2017
baltimore ravens jerseys
prada sunglasses
bottega veneta outlet
heat jerseys
chelsea jersey
hornets jerseys
jimmy choo sunglasses
cheap jordans
uggs outlet
air max 90
mac makeup
canada goose outlet
birkenstock sandals
canada goose jackets
oakley sunglasses
ralph lauren pas cher
canada goose jackets
coach outlet
fitflops sale
rockets jerseys
coach outlet
michael kors
tods outlet
raptors jerseys
nba jerseys
air jordan shoes
yeezy boost 350
grizzlies jerseys
cheap jordans
air force 1
fitflops sale clearance
cazal sunglasses
vans shoes
canada goose outlet
mishka clothing
valentino outlet
longchamp outlet
canada goose outlet
kate spade outlet
air max 90
isabel marant shoes
guess factory
coach outlet online
warriors jerseys
ugg outlets
coach outlet
polo ralph lauren
polo outlet
canada goose jackets
canada goose outlet
jimmy choo shoes
coach outlet
longchamp outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
pandora charms
huf clothing
jack wolfskin
pandora charms
coach outlet
cheap jordans
michael kors outlet
polo shirts
jordan shoes
canada goose outlet
true religion jeans
spurs jerseys
oakley sunglasses
light up shoes
ray ban sunglasses
kate spade outlet
uggs
ralph lauren polo shirts
houston texans jerseys
pandora jewelry
polo ralph lauren
calvin klein jeans
fitflops
kate spade outlet
canada goose jackets
gucci outlet
nike air max
louboutin shoes
cheap jordans
kd 9
ubiq shoes
cheap mlb jerseys
christian louboutin outlet
bape clothing
simulation shoes
true religion outlet
ugg outlet
coach outlet
jeep shoes
coach outlet
suicoke sandals
mulberry handbags
nfl jersey wholesale
ferragamo outlet
nike store uk
polo ralph lauren
moncler outlet
polo ralph lauren
ralph lauren polo
kevin durant shoes
oakley sunglasses
adidas crazy
christian louboutin outlet
yeezy boost
coach outlet
ray ban sunglasses
burberry outlet
world cup jerseys
jazz jerseys
air jordan release dates
ferragamo shoes
nike roshe one
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
fred perry polo shirts
pandora outlet
ugg boots
pandora charms
canada goose jackets
uggs outlet
palladium boots
oakley sunglasses
longchamp pas cher
prada shoes
kate spade outlet
coach canada
true religion jeans
ralph lauren polo shirts
cheap snapbacks
tag heuer watches
burberry outlet
tory burch outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
gentle monster sunglasses
fitflops sale clearance
polo outlet
hermes outlet
michael kors
canada goose jackets
y3 shoes
ray ban sunglasses
kappa clothing
nike roshe
michael kors handbags
burberry outlet
chrome hearts outlet
true religion outlet
adidas trainers
oakley sunglasses
ugg boots
canada goose jackets
adidas wings
louboutin pas cher
keen shoes
ferragamo outlet
moncler outlet
ed hardy clothing
toms shoes
soccer jerseys
canada goose outlet
michael kors outlet online
nike foamposite
michael kors outlet
coach outlet store online
tory burch outlet
kobe 9
nba jerseys
givenchy jewelry
true religion jeans
polo ralph lauren
polo ralph lauren
canada goose outlet
true religion jeans
oakley sunglasses
fitflops sale
supreme clothing
coach outlet online
ugg boots
kevin durant shoes
canada goose jackets
bvlgari jewelry
chicago blackhawks jerseys
reebok trainers
le coq sportif shoes
nike store
james harden jerseys
coach outlet
tory burch outlet
ralph lauren outlet
coach outlet online
kate spade outlet
cheap jerseys
coach outlet canada
wellensteyn jackets
nets jerseys
mulberry outlet
christian louboutin outlet
true religion outlet
pelicans jerseys
futbol baratas
michael kors outlet
harry winston jewelry
cartier jewelry
nhl jerseys
fossil watches
mulberry handbags
ray ban sunglasses
coach outlet online
belstaff jackets
nike pegasus
76ers jerseys
carrera sunglasses
nike shoes
air jordan 3
tory burch outlet
uggs outlet
polo ralph lauren
nhl jerseys
dsquared2 jeans
michael kors outlet
oakley sunglasses
air jordan 4
ray ban sunglasses
polo ralph lauren
dc shoes
michael kors handbags
kate spade outlet
clarks shoes
ralph lauren polo shirts
nike air max 90
jordan shoes
michael kors
barbour jackets
polo outlet
nfl jerseys wholesale
coach factory outlet
cheap jordans
coach outlet online
ray ban sunglasses
kate spade outlet
fitflops shoes
tory burch outlet
nuggets jerseys
canada goose outlet
coach outlet
kate spade outlet
ugg outlet
air jordan 4
longchamp solde
michael kors outlet
cavaliers jerseys
nike shoes
ray ban sunglasses
celtics jerseys
saucony shoes
wizards jerseys
canada goose outlet
jordan shoes
coach outlet
true religion jeans
mulberry handbags
reebok outlet store
michael kors outlet
oakley sunglasses
brequet wathes
kate spade outlet
adidas uk
michael kors outlet
nike air max 2015
michael kors outlet
bcbg dresses
michael kors
furla handbags
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
pandora charms
michael kors outlet
ray ban sunglasses
timberwolves jerseys
g-star jeans
herve leger outlet
coach factory outlet
kobe bryant shoes
fitflops
pandora charms
ugg outlet
five fingers shoes
ray ban sunglasses
hermes belt
soccer shoes
ysl outlet
pandora
mavericks jerseys
ugg boots
ray ban sunglasses
adidas soccer shoes
michael kors outlet
ecco shoes
michael kors wallets
mulberry bags
a bathing ape
oakley sunglasses
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
champion clothing
coach outlet online
gucci handbags
michael kors uk
uggs outlet
freshjive clothing
tory burch outlet
coach outlet
ugg outlet
ugg outlet
suns jerseys
audemars piguet watches
canada goose jackets
mbt shoes
cleveland cavaliers jersey
lakers jerseys
longchamp outlet
air huarache
burberry outlet
hermes outlet
cheap jordans
manchester united jersey
ferragamo shoes
michael kors outlet
longchamp bags
michael kors outlet
true religion jeans
swarovski crystal
ugg outlet
brequet wathes
ray ban sunglasses
camel shoes
prada handbags
harden shoes
denver broncos jerseys
pandora charms
oakley sunglasses
ugg outlet
christian louboutin outlet
air max 95
cheap jordans
adidas nmd
fitflops sale clearance
dansko shoes
mont blanc pens
cheap nhl jerseys
polo ralph lauren
ugg boots clearance
pacers jerseys
air jordan retro
mizuno running shoes
uggs outlet
ugg outlet
canada goose outlet
cheap jordans
michael kors outlet
armani exchange
michael kors outlet online
pistons jerseys
canada goose outlet
michael kors handbags
swarovski crystal
jordan shoes
christian louboutin outlet
indianapolis colts jerseys
supra shoes
merrell shoes
jordan shoes
coach outlet
nobis outlet
gucci outlet
chloe sunglassess
mulberry handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors outlet
cheap jerseys
moncler jackets
bulls jerseys
manolo blahnik outlet
polo ralph lauren
uggs outlet
michael kors outlet
football shirts
lacoste soldes
ray ban sunglasses
visvim shoes
marc jacobs outlet
tory burch outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet
kings jerseys
coach outlet
thunder jerseys
oakley sunglasses
nike presto
montblanc pens
cheap jordans
salomon shoes
canada goose outlet
polo ralph lauren
oakley sunglasses
stephen curry shoes
true religion jeans
true religion uk
coach outlet
fila shoes
ugg boots
hermes birkin
nike outlet
canada goose parka
michael kors outlet
coach outlet online
coach outlet
true religion jeans
puma outlet
golden goose sneakers
givenchy handbags
canada goose coats
balenciaga sneakers
coach outlet
jerseys from china
jordan shoes
longchamp pliage
canada goose jackets
columbia sportswear
stussy clothing
canada goose outlet
alife clothing
10 deep clothing
birkenstock outlet
nike blazer pas cher
undefeated clothing
ugg outlet
ugg outlet
fitflops outlet
adidas nmd
michael kors handbags
trailblazers jerseys
oakley sunglasses
karen millen dresses
moncler jackets
canada goose outlet
michael kors outlet
pandora charms
under armour outlet
coach outlet
nike factory outlet
true religion outlet
michael kors outlet
coach outlet
barcelona jersey
canada goose jackets
soccer jerseys
nike air force 1
diesel jeans
san francisco 49ers jerseys
balmain jeans
coach outlet
golden state warriors jerseys
lakers jerseys
toms shoes
longchamp handbags
bucks jerseys
jordan shoes
san antonio spurs jerseys
polo ralph lauren
ray ban sunglasses
tory burch outlet
clippers jerseys
nike store
prada outlet
kyrie 4
canada goose
cheap football shirts
canada goose outlet
cheap mlb jerseys
ugg boots
michael kors outlet
minnetonka outlet
van cleef & arpels jewelry
air huarache
michael kors outlet
true religion jeans
air jordan 12
canada goose outlet
air max 90
polo outlet
kate spade outlet
denver broncos jerseys
pandora charms
ugg outlet
magic jerseys
longchamp handbags
oakley sunglasses wholesale
polo ralph lauren
air max uk
cheap jordans
swarovski outlet
michael kors outlet
pandora outlet
mulberry bags
true religion jeans
air max 90
kevin durant jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
moncler outlet
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
dolce and gabbana
nike revolution
kobe shoes
longchamp handbags
true religion jeans
air max 97
malone souliers
pandora charms sale clearance
michael kors outlet
chloe outlet
gucci outlet
coach outlet online
basketball shoes
alexander mcqueen shoes
balenciaga sneakers
moncler outlet
air more uptempo
adidas outlet
canada goose outlet
nike outlet
lebron james shoes
chopard jewelry
links of london
prada handbags
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin outlet
bally shoes
pandora jewelry
stuart weitzman shoes
pandora charms
arcteryx jacket
dior outlet
coach handbags
chrome hearts outlet
longchamp handbags
converse shoes
michael kors
canada goose outlet
air jordan shoes
new balance shoes
kd 10 elite
christian louboutin shoes
fendi handbags
giuseppe zanotti outlet
coach outlet online
adidas outlet
christian louboutin outlet
ferragamo outlet
ferragamo outlet
fingerlings monkey
toms shoes
nba jerseys
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 80% [4 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 0% [Žádné hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 20% [1 Hlas]
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist