FCB - Žilina 1-1
Přidal , 28.06.2006 08:01:14
Karel Večeřa se poprvé se svým týmem představil domácím divákům, kterých dorazilo okolo jedné stovky.

Podrobné novinky
V nepříliš pohledném zápase plném nepřesností a mnoha střídajícími hráči Baník remizoval se svým soupeřem 1-1. Za hosty skóroval Vršič, za Baník vyrovnal nádhernou střelou z dálky David Bystroň.

Celé utkání odehrála i jediná posila Baníku Tomáš Marek a to na místě pravého beka. Silnější byla rozhodně sestava z prvého poločasu, ve druhém dostali šanci i mladí hráči z B týmu.

Utkání se odehrálo v docela slušném tempu a nechyběly ani tvrdší zákroky. Lehké šrámy si z utkání odnesl Adam Varadi, který lavičku opouštěl se zatejpovaným a ledovaným kotníkem.

FC Baník Ostrava - MŠK Žilina 1:1 (0:0)

Branky: 83. Bystroň - 53. Vršič

Sestava Baníku - 1. poločas - Raška - Marek, Cigánek, Besta, Hoffmann - Mišínský, Staněk, Slončík, Tomašák - Varadi, Zeher

Sestava Baníku - 2. poločas - Petr - Marek, Klimpl, Neuwirth, Čoupek - Rajtoral, Mišínský, Bystroň, Zapalač - Mičola, Zeher